NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Seattle meg már egy extension team, relative fiatal franchise, amelyik csak az utóbbi másfél évtizedben lett komoly franchise, miután Allen megvette. Ha lenne értelme elmenniük, zokszó nélkül megtennék. Azért nem mennek el, mert nincs értelme.
peterk2005
Ezzel annyira nem értek egyet 😊

Allen Seattleben született (btw a Microsoft székhelye is ott van Redmondban), és ott is él.

Allen amúgy amikor a SuperSonics elköltözött (és lett belőle oklahomai csapat) a kétezres években, kb egyedül szavazott az NBA tulajdonosok közül a költözés ellen. Azóta is támogatta a projecteket amik azt célozták, hogy a városnak újból legyen NBA csapata. Övé amúgy a Portland Trail Blazers (egy köpésnyire Seattletől ugyebár).

Szóval azt mondani egy kvázi lokálpatrióta tulajra, hogy ha üzleti érdeke úgy kívánja, elviszi a csapatot, az nagyon nagy túlzás, sőt szeritnem egyenesen a valósággal szembemenő elmélet.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az megfigyelhető, hogy nálunk csak olyan klubok költöznek akiknek nincs szurkolói bázisa, nagy hagyománya. Pl ha egy Fradit, Panathinaikost, Atletico Madridot vagy Galatasaryt próbálna meg elköltöztetni a tulajdonos, akkor a házam felmerném rá tenni, hogy másnap valamelyik patakból kotornák elő. És ebben semmi túlzás nincs 😊Riverske
Ha üzletileg megérné, simán. mennének ezek is. Csak nem éri meg. Az európai sportbiznisz (főleg a futballklubok) máshogy működnek, mást jelenti az üzleti nyereség. Plusz, európában az országhatárok is gátat jelentenek, országon belül pedig a nagy klubok már így is lenyelik a legnagyobb piacokat. A Real Madrid hova költözne el Madridból? Londonba nem tud, országon belül meg csak rosszabb opciók vannak.

Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy egy Kansas, Seattle, Philly esetében a tulajdonos mennyire merné elvinni a csapatot más városba.Riverske
A "merné" megközelítés fel se merül. Gondolj a Baltimore Coltsra. Tőzsgyökeres baltimore-i csapat volt, legalább annyira kötődött a városhoz, mint a Philly. Aztán egy éjszaka alatt átcuccoltak Indyanapolisba. A másik kettő meg nem Philly/Steelers/Packers kategória. A Chiefs nem is kansasi csapatként kezdte (dallasiak voltak az elején). A Seattle meg már egy extension team, relative fiatal franchise, amelyik csak az utóbbi másfél évtizedben lett komoly franchise, miután Allen megvette. Ha lenne értelme elmenniük, zokszó nélkül megtennék. Azért nem mennek el, mert nincs értelme.

Az írásommal amúgy csak arra akartam célozni, hogy mindkét szurkolói kultúrának (amerikai-európai) megvannak az előnyei és hátrányai és mindkettő tanulhatna a másiktól. Az európaiak megtanulhatnák a balhémentességet, az amerikaiak pedig a szenvedélyt, fanatizmust és azért őszintén bevallva eltudnék képzelni egy látványos görögtűzesőt, nagy koreográfiával, zászlókkal, stb pl a Seattle szurkolók részéről 😊 A játékosokat is tüzelné amúgy. Lelki szemeim előtt látom, hogy pl Marshawn Lynch mit küzdene a Galatasaray fanatikus szurkolói előtt 😊Riverske
Kérdés, hogy ki mit tekint látványnak. Nekem a Black Hole beöltözött szurkolóit látva sokkal jobban felmegy a pulzusom, mint pár ezer félmeztelen, tüzet gyújtó részeg fiatal látványától. Pedig én is európai focin nőttem fel. 😊

Persze a La Bombonera-t látni hatalmas élmény, de abból egy van. Olyan stadion hangulat Európában sincs sehol, nemhogy nálunk. És igazából ott is csak évente 1-2 meccsen - leginkáb a River ellen - van ekkora hangulat.



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
az NFL Las Vegas-nak sem állna útjába, ha a tulajdonosok kétharmada úgy döntene
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000630283/article/nfl-releases-memo-regarding-raiders-interest-in-las-vegas


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
csak épp agyrázkódásból se lett kevesebb, sőt
 nflcommunications.com/Documents/NFL%202015%20Injury%20Data.pdf
baggio
Na igen, csak kérdés, hogy a korábbi statisztikák mennyire mérvadóak, mert sztem rengeteg olyan agyrázkódás volt, ami nem lett jelentve, így a korábbi számokat érdemes fenntartással kezelni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
csak épp agyrázkódásból se lett kevesebb, sőt
 nflcommunications.com/Documents/NFL%202015%20Injury%20Data.pdf


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Mondjuk azt kéne megnézni, hogy ebből mennyi a non-contact, és mennyi az ütközés folytán összejött sérülés. Mert ugye a fej fokozott védelme miatt több szerelés megy lefele. Ebből pedig egyértelműen következhet, hogy több a térdsérülés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
 twitter.com/ProFootballDoc/status/693236233112309760

 twitter.com/ProFootballDoc/status/693235152944758784
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szeged LC @Gyula
Höri
Az én városaim csapata 😀

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Szégyen és gyalázat ami az amerikai major sportokban megy és ahogy a szurkolókkal bánnak. Egy klubtulajdonos szemében egy szurkoló nem más mint egy darab hús, egy fogyasztó, akiből bevétele lehet. Úgy költöztetik a klubbokat mint a vándorcigányok a sátrat. A szurkolók véleménye, fanatizmusa, rajongása? Ugyan, az kit érdekel. Majd lesz LA-ben is pár díszmajom divatszurkoló aki megtölti a stadiont, életében először felveszi a Chargers mezt és vásárol, vesz, fogyaszt, termeli a bevételt.
Én nagyon remélem, hogy nem ez a jövő és nem ez vár az európai sportokra is. Én nem akarok úgy mérkőzésre menni (legyen az egy pre season vagy super bowl meccs) hogy nem érzem magam többnek mint egy darab pénztárca.
Ne csodálkozzon senki, hogy temetői a hangulat az Atlanta Falcons, a Miami Dolphins vagy, hogy európai példával éljek a Manchester United mérkőzésein. Kiirtják a szurkolókból a fanatizmust, szenvedélyt.
Riverske
Lemaradtál mert nálunk is ez van 😊
Lombard Fc TatabányaHaladásPápa
Balaton FC Diósgyőr
Szeged LC @Gyula

És így tovább
Höri
az edzőkeringő után egy újabb mb1-es párhuzam, érik a cikk, hogy melyik NFL csapat melyik magyar soccergárdának felel meg 😉
baggio
Néhány éve volt 1 ilyen hsz-em a soccer topikban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Az európaiak megtanulhatnák a balhémentességet, az amerikaiak pedig a szenvedélyt, fanatizmust
Riverske
nem hiszem, hogy nagyon tanulniuk kellene
https://www.youtube.com/watch?v=EQxjNiOF9z4&t=5m22s


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Szégyen és gyalázat ami az amerikai major sportokban megy és ahogy a szurkolókkal bánnak. Egy klubtulajdonos szemében egy szurkoló nem más mint egy darab hús, egy fogyasztó, akiből bevétele lehet. Úgy költöztetik a klubbokat mint a vándorcigányok a sátrat. A szurkolók véleménye, fanatizmusa, rajongása? Ugyan, az kit érdekel. Majd lesz LA-ben is pár díszmajom divatszurkoló aki megtölti a stadiont, életében először felveszi a Chargers mezt és vásárol, vesz, fogyaszt, termeli a bevételt.
Én nagyon remélem, hogy nem ez a jövő és nem ez vár az európai sportokra is. Én nem akarok úgy mérkőzésre menni (legyen az egy pre season vagy super bowl meccs) hogy nem érzem magam többnek mint egy darab pénztárca.
Ne csodálkozzon senki, hogy temetői a hangulat az Atlanta Falcons, a Miami Dolphins vagy, hogy európai példával éljek a Manchester United mérkőzésein. Kiirtják a szurkolókból a fanatizmust, szenvedélyt.
Riverske
Lemaradtál mert nálunk is ez van 😊
Lombard Fc TatabányaHaladásPápa
Balaton FC Diósgyőr
Szeged LC @Gyula

És így tovább
Höri
Azért az megfigyelhető, hogy nálunk csak olyan klubok költöznek akiknek nincs szurkolói bázisa, nagy hagyománya. Pl ha egy Fradit, Panathinaikost, Atletico Madridot vagy Galatasaryt próbálna meg elköltöztetni a tulajdonos, akkor a házam felmerném rá tenni, hogy másnap valamelyik patakból kotornák elő. És ebben semmi túlzás nincs 😊
Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy egy Kansas, Seattle, Philly esetében a tulajdonos mennyire merné elvinni a csapatot más városba.
Az írásommal amúgy csak arra akartam célozni, hogy mindkét szurkolói kultúrának (amerikai-európai) megvannak az előnyei és hátrányai és mindkettő tanulhatna a másiktól. Az európaiak megtanulhatnák a balhémentességet, az amerikaiak pedig a szenvedélyt, fanatizmust és azért őszintén bevallva eltudnék képzelni egy látványos görögtűzesőt, nagy koreográfiával, zászlókkal, stb pl a Seattle szurkolók részéről 😊 A játékosokat is tüzelné amúgy. Lelki szemeim előtt látom, hogy pl Marshawn Lynch mit küzdene a Galatasaray fanatikus szurkolói előtt 😊
Chargers szurkolóként amúgy rossz megélni, hogy a tulajnak nem vagyunk mások csak egy rongyos pénztárca, aki bejár a stadionba 😕
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Szégyen és gyalázat ami az amerikai major sportokban megy és ahogy a szurkolókkal bánnak. Egy klubtulajdonos szemében egy szurkoló nem más mint egy darab hús, egy fogyasztó, akiből bevétele lehet. Úgy költöztetik a klubbokat mint a vándorcigányok a sátrat. A szurkolók véleménye, fanatizmusa, rajongása? Ugyan, az kit érdekel. Majd lesz LA-ben is pár díszmajom divatszurkoló aki megtölti a stadiont, életében először felveszi a Chargers mezt és vásárol, vesz, fogyaszt, termeli a bevételt.
Én nagyon remélem, hogy nem ez a jövő és nem ez vár az európai sportokra is. Én nem akarok úgy mérkőzésre menni (legyen az egy pre season vagy super bowl meccs) hogy nem érzem magam többnek mint egy darab pénztárca.
Ne csodálkozzon senki, hogy temetői a hangulat az Atlanta Falcons, a Miami Dolphins vagy, hogy európai példával éljek a Manchester United mérkőzésein. Kiirtják a szurkolókból a fanatizmust, szenvedélyt.
Riverske
Lemaradtál mert nálunk is ez van 😊
Lombard Fc TatabányaHaladásPápa
Balaton FC Diósgyőr
Szeged LC @Gyula

És így tovább
Höri
az edzőkeringő után egy újabb mb1-es párhuzam, érik a cikk, hogy melyik NFL csapat melyik magyar soccergárdának felel meg 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szégyen és gyalázat ami az amerikai major sportokban megy és ahogy a szurkolókkal bánnak. Egy klubtulajdonos szemében egy szurkoló nem más mint egy darab hús, egy fogyasztó, akiből bevétele lehet. Úgy költöztetik a klubbokat mint a vándorcigányok a sátrat. A szurkolók véleménye, fanatizmusa, rajongása? Ugyan, az kit érdekel. Majd lesz LA-ben is pár díszmajom divatszurkoló aki megtölti a stadiont, életében először felveszi a Chargers mezt és vásárol, vesz, fogyaszt, termeli a bevételt.
Én nagyon remélem, hogy nem ez a jövő és nem ez vár az európai sportokra is. Én nem akarok úgy mérkőzésre menni (legyen az egy pre season vagy super bowl meccs) hogy nem érzem magam többnek mint egy darab pénztárca.
Ne csodálkozzon senki, hogy temetői a hangulat az Atlanta Falcons, a Miami Dolphins vagy, hogy európai példával éljek a Manchester United mérkőzésein. Kiirtják a szurkolókból a fanatizmust, szenvedélyt.
Riverske
Lemaradtál mert nálunk is ez van 😊
Lombard Fc TatabányaHaladásPápa
Balaton FC Diósgyőr
Szeged LC @Gyula

És így tovább

több mint 8 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Szégyen és gyalázat ami az amerikai major sportokban megy és ahogy a szurkolókkal bánnak. Egy klubtulajdonos szemében egy szurkoló nem más mint egy darab hús, egy fogyasztó, akiből bevétele lehet. Úgy költöztetik a klubbokat mint a vándorcigányok a sátrat. A szurkolók véleménye, fanatizmusa, rajongása? Ugyan, az kit érdekel. Majd lesz LA-ben is pár díszmajom divatszurkoló aki megtölti a stadiont, életében először felveszi a Chargers mezt és vásárol, vesz, fogyaszt, termeli a bevételt.
Én nagyon remélem, hogy nem ez a jövő és nem ez vár az európai sportokra is. Én nem akarok úgy mérkőzésre menni (legyen az egy pre season vagy super bowl meccs) hogy nem érzem magam többnek mint egy darab pénztárca.
Ne csodálkozzon senki, hogy temetői a hangulat az Atlanta Falcons, a Miami Dolphins vagy, hogy európai példával éljek a Manchester United mérkőzésein. Kiirtják a szurkolókból a fanatizmust, szenvedélyt.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Pedig Los Angeles után Las Vegas az álmom, hogy oda költözzön a Raiders! : (
Bruce
Miért is?
Ha most kimész simán vehetsz jegyet, aránylag korrekt áron. Ennek ugyan meszelnének, cserébe kapna a csapat egy halom divatdrukkert. A játékosoknak is biztos jót tenne a felhajtás, meg a még több kísértés.
gaben
Nem nagyon van tervben nálam, hogy kimenjek Ámerikába, A divatdrukkerek nem érdekelnek. A kísértés azért minden nfl játékosnál ott van, hiszen nagyon sok pénzt keresnek, aki hajlamos rá, az akkor is hajlamos lesz ha Idaho-ban van a csapat, aki meg nem, az úgysem lesz.

A Las Vegas Raiders jól hangzó név, csupán ezért tetszik. Egyébként meg leszarom, hogy mi lesz a csapat székhelye. A Raiders név maradjon meg és kész.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/j2r4qe9fuqiqckppeanq
Reasons for hope for every non-Super Bowl team
Broncos and Panthers fans are living the dream, but what about the 30 other teams sitting home on Super Bowl Sunday? Marc Sessler offers a reason for hope for every club left out in the cold.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/693195206460641281
baggio
jött is hamar, csak nem az, amire mindenki számított
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Nem költözik idén a Chargers | Bowl.hu
Tovább zajlik a huzavona San Diego-ban és Oaklandben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/693195206460641281


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Pedig Los Angeles után Las Vegas az álmom, hogy oda költözzön a Raiders! : (
Bruce
Miért is?
Ha most kimész simán vehetsz jegyet, aránylag korrekt áron. Ennek ugyan meszelnének, cserébe kapna a csapat egy halom divatdrukkert. A játékosoknak is biztos jót tenne a felhajtás, meg a még több kísértés.
gaben
Nem mintha ha nem annyi volna bármelyiknek vegasba kiruccannia mint nekem 'ide pest...
peach
Hátha nem engedik ki őket az államból. 😊
gaben
akkor legtöbb idegenbeli meccs eléggé egyoldalú lenne 😀
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Pedig Los Angeles után Las Vegas az álmom, hogy oda költözzön a Raiders! : (
Bruce
Miért is?
Ha most kimész simán vehetsz jegyet, aránylag korrekt áron. Ennek ugyan meszelnének, cserébe kapna a csapat egy halom divatdrukkert. A játékosoknak is biztos jót tenne a felhajtás, meg a még több kísértés.
gaben
Nem mintha ha nem annyi volna bármelyiknek vegasba kiruccannia mint nekem 'ide pest...
peach
Hátha nem engedik ki őket az államból. 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Pedig Los Angeles után Las Vegas az álmom, hogy oda költözzön a Raiders! : (
Bruce
Miért is?
Ha most kimész simán vehetsz jegyet, aránylag korrekt áron. Ennek ugyan meszelnének, cserébe kapna a csapat egy halom divatdrukkert. A játékosoknak is biztos jót tenne a felhajtás, meg a még több kísértés.
gaben
Nem mintha ha nem annyi volna bármelyiknek vegasba kiruccannia mint nekem 'ide pest...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Pedig Los Angeles után Las Vegas az álmom, hogy oda költözzön a Raiders! : (
Bruce
Miért is?
Ha most kimész simán vehetsz jegyet, aránylag korrekt áron. Ennek ugyan meszelnének, cserébe kapna a csapat egy halom divatdrukkert. A játékosoknak is biztos jót tenne a felhajtás, meg a még több kísértés.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Pedig Los Angeles után Las Vegas az álmom, hogy oda költözzön a Raiders! : (
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Hát igen a fogadás az kényes kérdés az NFL-nek

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Közben Los Angeles-ügyben is zajlanak a dolgok, egyre inkább úgy fest, hogy a Chargers költözését még a héten bejelentik (miközben San Diego-ban azért is megy a kampány, hogy a város a Browns példájához hasonlóan legalább a Chargers nevet megtarthassa).

A Raiders-nél Mark Davis is mindent bevet, hogy nyomást gyakoroljon Oaklandre, most Las Vegas-szal flörtöl, ahol a UNLV Rebels már évek óta tervezett stadionprojektjébe szállna be, de esélyes, hogy az NFL ebbe sose menne bele, előbb lesz profi franchise Londonban, mint Sin City-ben.
baggio
egyébként miért nincs még franchise Vegasban? mármint miért írod, hogy "esélyes, hogy sosem menne bele az nfl".
Amadeus91
Pl. ezért:

"Érdekesség, hogy az NFL nem engedélyezi, hogy Las Vegas reklámozhassa magát a Super Bowlok alatt, mivel úgy érzik, hogy a döntő szellemiségének nem felelnek meg a várost a szerencsejátékok Mekkájaként bemutató reklámfilmek."