NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Ezt most muszáj kiírnom magamból, mert kemény dolgok történtek az elmúlt pár órában, lehet szavazni, kinek melyik a kedvence:

- Raheem Morris WR coach lett (sose dolgozott még az O oldalon)
- Phil Emery és Ruston Webster a Falcons játékosmegfigyelői részlegéhez csatlakozott (bukott ex-Bears és ex-Titans GM-ek)
- Kelly a támadóoldalon a Gailey-féle Bills-ben, védőknél a Browns-nál is beégő DC-kben bízik (Jim O'Neil az új 49ers védőkoordinátor, még csak nem is Pettine)
- Folytatódik a 2012-es Jaguars reunion a Titans-nél, Bob Bratkowski az új WR coach (az új OL edzőhöz, Russ Grimmhez hasonlóan három éve nem is edzősködött már hivatalosan)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 espn.go.com/nfl/story/_/page/32for32x160126/picking-best-team-ever-all-32-nfl-franchises Jó összeállítás!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL egynegyedének sikerült egy évtizeden belül gyűrűt nyerni. Ez tényleg nem rossz 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az NFL híres paritásáról pedig:
"sorozatban harmadszor fordul elő, hogy a két első kiemelt találkozik a Super Bowlban"
Ez a 6 csapat pedig a Denver (2x), a Seattle (2x), a New England és a Carolina.
Sobri Jóska
Ellenben már most biztos, hogy sorozatban nyolcadik alkalommal mindig más csapat nyeri a bajnokságot. Nyolc különböző bajnokcsapat az NBA-nek kb az egész történetében nem volt 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
És már a nézettséggel se nagyon takarózhatnak, ha idén folytatódik a trend



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Adott játékost ha beszavaztak a Pro Bowlra, de nem megy el az bele számít a "statisztikáiba"?
Ill. azoknál mi a helyzet, akik beugróként lesznek ott?
alatriste
idén 135 Pro Bowler lesz
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/692075497958809600
Löfli
Mióta átrakták a sb elé totál semmi értelme. Mondjuk ezzel nem mondtam újat. Csak nem értem ez miért jó a ligának és/vagy a játékosoknak. Mert ez mindenkinél csak preztís veszteség...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Adott játékost ha beszavaztak a Pro Bowlra, de nem megy el az bele számít a "statisztikáiba"?
Ill. azoknál mi a helyzet, akik beugróként lesznek ott?
alatriste
idén 135 Pro Bowler lesz
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/692075497958809600


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
ha már tippelgetés (október közepe)

"Az NFL történetében először fordul elő, hogy öt csapat is 6-0-ás mérleggel áll"

#parity
baggio
Bold prediction: egyik sem fogja megnyerni a Super Bowl-t. 😊
Medvepapa
ebben akár fogadhatunk isbaggio


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Síma Pats lesz megint.
Az NFC jóval izgibb lesz.
Bazzani
pont ugy játszik a patriots az utóbbi időben
sztem egy nagyon jó PO lesz ez
braxa88
Jövök a következő meccs után is. (:
Bazzani
most pofázzál jóskagyerek 😀
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Borbinho, koszi.Igen vannak de egy-egy feher mindenhol..itt a 3 "legnagyobb" elkapo mind feher...mindenesetre erdekes.
ZoliMP
mert a pats nem csak cheater, hanem még rasszista is 😀
NB2
meg mert nem volt elérhető afroamerikai a Rutgersről

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Adott játékost ha beszavaztak a Pro Bowlra, de nem megy el az bele számít a "statisztikáiba"?
Ill. azoknál mi a helyzet, akik beugróként lesznek ott?
alatriste
Mindkettő esetben beleszámít. Akkor is, ha beszavazták és nem tud elmenni és akkor is ha beugróként megy csak el.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Borbinho, koszi.Igen vannak de egy-egy feher mindenhol..itt a 3 "legnagyobb" elkapo mind feher...mindenesetre erdekes.
ZoliMP
mert a pats nem csak cheater, hanem még rasszista is 😀
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adott játékost ha beszavaztak a Pro Bowlra, de nem megy el az bele számít a "statisztikáiba"?
Ill. azoknál mi a helyzet, akik beugróként lesznek ott?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Nekem olyan kérdésem van, hogy Gyuri34-et nem-e lehetne "előléptetni" szerkesztővé?

több mint 8 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Es draftolnak meg qb.t osweiler
moge. Vagy igazolnak le egy veterant. Akkor mar ele is lehetne ♡
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
UFA les Osweiler is, szóval érdekes kérdéskör. ha Manning visszavonul és ezt mondjuk már bejelenti a SB után nem sokkal, akkor vszleg kapna új szerződést Osweiler, de ha nem, vagy elhúzódik a kérdés, akkor ki ad neki és mennyi pénzért ?
gabtsi
Elway meghosszabbítja Osweilert és cutolja Manninget, ha nem akar visszavonulni márciusig. De visszavonul úgy is.

több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
UFA les Osweiler is, szóval érdekes kérdéskör. ha Manning visszavonul és ezt mondjuk már bejelenti a SB után nem sokkal, akkor vszleg kapna új szerződést Osweiler, de ha nem, vagy elhúzódik a kérdés, akkor ki ad neki és mennyi pénzért ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Payton Manning , ha nem vonul vissza, akkor hol folytatja? Palyafutasat.
Kispadra sztem nem ul le.
Gyuri34
Denverben.

2 kerdes ki lesz starter qb Denverbe?
Gyuri34
Osweiler, mert Manning visszavonul.

több mint 8 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Payton Manning , ha nem vonul vissza, akkor hol folytatja? Palyafutasat.
Kispadra sztem nem ul le.

2 kerdes ki lesz starter qb Denverbe?
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Mondtam is neki a szünetben, hogy minden sajttájra menjen ki, mert egy rossz szót nem fog mondani az ellenfélre, csak a sajátjait élteti.
Höri
szóval Sanyi lesz a Super Bowlon.
markny
Mint azt elmondta a meccsen és oldalt meg is írtuk hírbe 😛
Höri
nincs Sport TV-m, a másikat valóban nem olvastam 😕

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondtam is neki a szünetben, hogy minden sajttájra menjen ki, mert egy rossz szót nem fog mondani az ellenfélre, csak a sajátjait élteti.
Höri
szóval Sanyi lesz a Super Bowlon.
markny
Mint azt elmondta a meccsen és oldalt meg is írtuk hírbe 😛

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Mondtam is neki a szünetben, hogy minden sajttájra menjen ki, mert egy rossz szót nem fog mondani az ellenfélre, csak a sajátjait élteti.
Höri
szóval Sanyi lesz a Super Bowlon.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem vagyok otthon a bulvárban, így valaki legyen szíves világosítson fel, Newton mit tett amiért "pályán kívüli megnyilvánulásaiban" nagyképűnek számít?
Sanyinak mondjuk azt sem hinném el amit kérdez ha NFL-ről van szó, szóval valami hülye magyarázatra számítok, de már itt a fórumon is tapasztalom, hogy urbanlegendként(?) széles körben terjed ez a megbélyegzés...

(remélem nem arról a 12th man zászlóról van szó)
ZERO_L
Nincs ilyen. Mondtam is neki a szünetben, hogy minden sajttájra menjen ki, mert egy rossz szót nem fog mondani az ellenfélre, csak a sajátjait élteti.

több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nem vagyok otthon a bulvárban, így valaki legyen szíves világosítson fel, Newton mit tett amiért "pályán kívüli megnyilvánulásaiban" nagyképűnek számít?
Sanyinak mondjuk azt sem hinném el amit kérdez ha NFL-ről van szó, szóval valami hülye magyarázatra számítok, de már itt a fórumon is tapasztalom, hogy urbanlegendként(?) széles körben terjed ez a megbélyegzés...

(remélem nem arról a 12th man zászlóról van szó)
ZERO_L
Szerintem arról van szó, hogy nem szimpatikus hogy Newton meccs közben nevet, hogy kocogva megy be TD-hez és stb

Szóval az alapdolgok. Nálam ez bőven két másik kategória. Egyik szerintem ilyen az alap személyisége, másik van önbizalma és élvezi a játékot.... Ne hallgass Sanyira 😀

Mondom ezt én, aki nem csipázom Newtont 😀
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 932
Borbinho, koszi.Igen vannak de egy-egy feher mindenhol..itt a 3 "legnagyobb" elkapo mind feher...mindenesetre erdekes.