NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Riversről csak azért nem megy a csevej ebben a témában, mert nincs gyűrű...sajnos.
Borbinho számaihoz:
Rivers:
4144 yard/szezon
28,1 TD/szezon
Emellett Rivers pontosabb, 95,5 QB ratinges átlagban, kevesebb INT dobott, stb...
(mivel első 2 évében csak 2 meccsen volt csere, így természetesen azokat nem számolom ide, nem releváns) a többiek első évüktől kezdők voltak...
Kár, hogy anno 2006 táján nem nyertek SB-t...ha lennének gyűrűk, menne a HoF-be.
Hasonló, mint Big Ben...ikonikus QB, akárhogy is...
Chargers LT
Rivers kb azonos szint (kb ugyanaz a rating). De nála - ahogy Te is írod - nagyon hiányzik egy gyűrű, vagy legalább egy SB, egy deep PO-run. Persze ez nemcsak rajta múlt, de mindenesetre ez hiányzik a karrierjéből.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
btw még a korábbi Flacco-BB-Eli csevejhez:
egyszerű átlagot számoltam az eddigi karrierjük alapján.
BB:
3583 yard/szezon
22,6 td/szezon

Elisha:
3682 yard/szezon
24,5 td/szezon

Flakon:
3540 yard/szezon
20,25 td/szezon

meg már bedobtam akkor Daltont is mint harmadik qb az NFC Northból (bár neki csak 5. szezonja volt)
3602 yard/szezon
24,8 td/szezon

ha közel ugyan annyi ideig játszanak a ligában, akkor sem lennének olyan őrült nagy eltérések. Flakonnak ha beesne még egy SB win akkor sacc/kb ugyan az mint a többiek (tudom h erős túlzás, de pusztán ilyen kevés stat alapján). 15 év alatt mondjuk az Eli Flakon közti (ha folytatódna a "tendencia") 50-60 TD már jelentős, de a yardokban nincs nagy különbség
Borbinho
Ezek érdekes számok. Csak aki nézi a meccseket, az tudja, hogy BB >>> Flacco, vagy Dalton és valszeg Eli-nál is igaz a reláció.

Amúgy Bennek 2 vagy 3 olyan szezonja volt, amikor 16 meccset játszott. 😉

Ami beszédesebb, hogy Ben karrier átlaga 94-es QB-rating, Flaccónak nem volt olyan szezonja a 8 éves NFL-pályája során, amikor ezt elérte volna... 😉

De az itteni beszélgetés kiválóan rávilágított, hogy miért tartják sokan minden idők egyik legalulértékeltebb QB-jának BB-t. 😊
Soldados
Kíváncsiságból megnéztem, Eli szintén egyetlen évben sem érte el a 94-es ratinget, ami Ben karrier átlaga. Dalton 5 év alatt egyszer, éppen a mostani idényben. Egyszerűen ez nem azonos szint Big Bennel.

Jughead: Haley-t azért hozták, hogy változtassa meg az offensive filozófiát, amely által BB-nek ne kelljen annyit menekülnie. Ez megtörtént, ugyanakkor én nem szeretném, ha teljes kiölnék ezt a játékából.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Riversről csak azért nem megy a csevej ebben a témában, mert nincs gyűrű...sajnos.
Borbinho számaihoz:
Rivers:
4144 yard/szezon
28,1 TD/szezon
Emellett Rivers pontosabb, 95,5 QB ratinges átlagban, kevesebb INT dobott, stb...
(mivel első 2 évében csak 2 meccsen volt csere, így természetesen azokat nem számolom ide, nem releváns) a többiek első évüktől kezdők voltak...
Kár, hogy anno 2006 táján nem nyertek SB-t...ha lennének gyűrűk, menne a HoF-be.
Hasonló, mint Big Ben...ikonikus QB, akárhogy is...

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Egyébként érdekes ez az előbb boncolgatott téma miszerint Big Ben a legnagyobb küzdő hiába hagy ki többet mint Eli vagy Rivers. És erről mint Dallas szimpatizáns eszembe jut Romo, akiről szintén mindig mondjuk hogy mekkora küzdő (törött bordával nyert meccs stb.), ami igaz is egyrészről.

De merül fel bennem a kérdés, hogy nem lehet, hogy jobban járna mind a Steelers mind a Cowboys ha az irányítójuk inkább hamarabb látná be, hogy jobb a sack? Mind Romora mind Big Benre jellemzőek a nagy szökések, ami szép meg jó, de hosszútávon nem kifizetődő mert bár lehet, hogy nem közvetlenül amiatt a szökdösős play miatt esik ki a játékos, de lehet hogy később egy aközben benyelt ütés okozza a vesztét majd egy ártatlan szituban.

Tehát összességében szerintem mindkét csapat jobban járna , ha a két QB nem hinné el magáról hogy mindent túl él, és próbálna meg lehetetlen playeket és játszana full sérülten is teljes erőbedobással, hanem inkább engedné a sacket stb. Lehet, hogy nem mondanák rájuk azt, hogy mekkora küzdők, és pár nagy playük meghiúsulna, de ott lennének a PO-ban egészségesen és nem mellékesen lenne életük az NFL után is.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
btw még a korábbi Flacco-BB-Eli csevejhez:
egyszerű átlagot számoltam az eddigi karrierjük alapján.
BB:
3583 yard/szezon
22,6 td/szezon

Elisha:
3682 yard/szezon
24,5 td/szezon

Flakon:
3540 yard/szezon
20,25 td/szezon

meg már bedobtam akkor Daltont is mint harmadik qb az NFC Northból (bár neki csak 5. szezonja volt)
3602 yard/szezon
24,8 td/szezon

ha közel ugyan annyi ideig játszanak a ligában, akkor sem lennének olyan őrült nagy eltérések. Flakonnak ha beesne még egy SB win akkor sacc/kb ugyan az mint a többiek (tudom h erős túlzás, de pusztán ilyen kevés stat alapján). 15 év alatt mondjuk az Eli Flakon közti (ha folytatódna a "tendencia") 50-60 TD már jelentős, de a yardokban nincs nagy különbség
Borbinho
Ezek érdekes számok. Csak aki nézi a meccseket, az tudja, hogy BB >>> Flacco, vagy Dalton és valszeg Eli-nál is igaz a reláció.

Amúgy Bennek 2 vagy 3 olyan szezonja volt, amikor 16 meccset játszott. 😉

Ami beszédesebb, hogy Ben karrier átlaga 94-es QB-rating, Flaccónak nem volt olyan szezonja a 8 éves NFL-pályája során, amikor ezt elérte volna... 😉

De az itteni beszélgetés kiválóan rávilágított, hogy miért tartják sokan minden idők egyik legalulértékeltebb QB-jának BB-t. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
btw még a korábbi Flacco-BB-Eli csevejhez:
egyszerű átlagot számoltam az eddigi karrierjük alapján.
BB:
3583 yard/szezon
22,6 td/szezon

Elisha:
3682 yard/szezon
24,5 td/szezon

Flakon:
3540 yard/szezon
20,25 td/szezon

meg már bedobtam akkor Daltont is mint harmadik qb az NFC Northból (bár neki csak 5. szezonja volt)
3602 yard/szezon
24,8 td/szezon

ha közel ugyan annyi ideig játszanak a ligában, akkor sem lennének olyan őrült nagy eltérések. Flakonnak ha beesne még egy SB win akkor sacc/kb ugyan az mint a többiek (tudom h erős túlzás, de pusztán ilyen kevés stat alapján). 15 év alatt mondjuk az Eli Flakon közti (ha folytatódna a "tendencia") 50-60 TD már jelentős, de a yardokban nincs nagy különbség
Borbinho
A yard/szezon annyiban nem fog valós képet adni, hogy míg az Eli-Dalton-Flacco triónál egy szezon általában 16 meccset jelent (ideit kivéve Flacco és Dalton esetében) addíg Bennek talán 5-6 olyan szezonja lehet, amit végig tudott játszani. Tehát nála az adott yard (és TD) kevesebb meccsen jön össze. Viszont a TD/INT arány sem mellékes infó, ebben gondolom nem Eli a legjobb.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
btw még a korábbi Flacco-BB-Eli csevejhez:
egyszerű átlagot számoltam az eddigi karrierjük alapján.
BB:
3583 yard/szezon
22,6 td/szezon

Elisha:
3682 yard/szezon
24,5 td/szezon

Flakon:
3540 yard/szezon
20,25 td/szezon

meg már bedobtam akkor Daltont is mint harmadik qb az NFC Northból (bár neki csak 5. szezonja volt)
3602 yard/szezon
24,8 td/szezon

ha közel ugyan annyi ideig játszanak a ligában, akkor sem lennének olyan őrült nagy eltérések. Flakonnak ha beesne még egy SB win akkor sacc/kb ugyan az mint a többiek (tudom h erős túlzás, de pusztán ilyen kevés stat alapján). 15 év alatt mondjuk az Eli Flakon közti (ha folytatódna a "tendencia") 50-60 TD már jelentős, de a yardokban nincs nagy különbség

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Vagy mindkettő.
Lehet akaratereje Riversnek is akkora simán.
Janek
De mivel nem szokott lesérülni, akkora küzdő sem lehet... 😀
peach
Lehetséges, hogy ami BB-nek game out sérülés, az Rivers-nek csak egy szúnyogcsípés. 😊

Szerkesztette: Leon78
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Vagy mindkettő.
Lehet akaratereje Riversnek is akkora simán.
Janek
De mivel nem szokott lesérülni, akkora küzdő sem lehet... 😀
peach
Ez egy logikai tévedés.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
😊

 twitter.com/NFL/status/690776005573763073

az megvan, hogy Pederson szerint szándékosan égették az órát (14 pont hátrányban!), mert nem akarták Brady-nek visszaadni a labdát?
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tkysnewoyl0eisvvshto
Pederson explains Chiefs' clock-burning drive vs. Pats
During his introductory news conference, Eagles head coach Doug Pederson was asked to explain the Chiefs' lackluster offensive performance during the final minutes of their playoff loss to the Patriots.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Nincs erre statom de sztem Big Bennél több ütést nem vállal fel senki a play érdekében. Olyat is amit amúgy 100 milliós QBnak nem igen ajánlanak.
gabtsi
Vmikor tavaly kitették, mióta Newton a ligában van, kétszer annyi hitet csináltak rajta, mint bármelyik másik QB-n. Mondjuk neki teljesen más a játéka, de akkor is brutális szám.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nincs erre statom de sztem Big Bennél több ütést nem vállal fel senki a play érdekében. Olyat is amit amúgy 100 milliós QBnak nem igen ajánlanak.
gabtsi
És? Amellett, hogy hősies hosszútávon ez inkább hátrány szvsz mint előny. Lásd pl az idei évet. Ha végig tudja tolni egészségesen a steelers valszeg még versenyben lenne. Így meg maradnak a miracle playek...
peach
Több sérülést szedett össze Ben, ebből egy volt túlvállalós, a Bengals elleni Burfict-sacknél már le kellett volna feküdnie, vagy kidobni oldalra a lasztit. A többi inkább peches play volt.

De amúgy tetszett Billick jellemzése: dráma hercegnő. 😊 Billick amúgy szintén nagyra tartja Bent - csak a félreértések elkerülése miatt. 😊


szerk: amúgy a miracle playek nagyon is hozzátartoznak a HoF-hoz. Lynn Swann soha nem produkált igen komoly számokat, őt a miracle playek, ha úgy tetszik, az SB-n bemutattott számos akrobatikus clutch play vitte be a HoF-ba. Ezek ugyanúgy hozzátartoznak a legendaépítéshez, ami kell a HoF-hoz. Többek között így válnak olyan játékossá, akik felejthetetlenek maradnak a sportágban, azaz HoFer lesz.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Nincs erre statom de sztem Big Bennél több ütést nem vállal fel senki a play érdekében. Olyat is amit amúgy 100 milliós QBnak nem igen ajánlanak.
gabtsi
És? Amellett, hogy hősies hosszútávon ez inkább hátrány szvsz mint előny. Lásd pl az idei évet. Ha végig tudja tolni egészségesen a steelers valszeg még versenyben lenne. Így meg maradnak a miracle playek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nincs erre statom de sztem Big Bennél több ütést nem vállal fel senki a play érdekében. Olyat is amit amúgy 100 milliós QBnak nem igen ajánlanak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Vagy mindkettő.
Lehet akaratereje Riversnek is akkora simán.
Janek
De mivel nem szokott lesérülni, akkora küzdő sem lehet... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Vagy mindkettő.
Lehet akaratereje Riversnek is akkora simán.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Igen, de bb a real true warrior aki a legnagyobb küzdő aki még tolókocsiból is vállalja a harcot. A többi qb vagy nem sérül le minden évbe vagy csak pusztán nincsenek megáldva ekkora akaraterővel.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 687 — tracker ember
Egyébként vhol vicces, hogy Big Bent tartják elpusztíthatatlannak miközben a 2 kortársa Eli és Rivers az, aki sosem hagy ki meccset sérülés miatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Andy Benoit írta a cikket, o az mmqb elemzője, sztem elég jo.
gabtsi
Ehhh, akkor ezt benéztem, pedig meg mertem volna esküdni, hogy Kingtől is olvastam valami ajnározó cikket az idény során.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Egyébként Big Ben nem "csupán" egy kiemelkedő, jo számokkal es gyűrűkkel bíró QB, hanem egy ikonikus irányító. Az egyedi stílusa, a legendarium ami övezi a játékát es elpusztíthatatlansagat egy teljesen egyeni kategóriába helyezi. Nálam pontosan ilyen egy Hall of Famer: egyedi es megismételhetetlen klasszis.

Szerkesztette: gabtsi

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Andy Benoit írta a cikket, o az mmqb elemzője, sztem elég jo.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A "kint" alatt értek bárkit. Szakembert, edzőket, játékosokat, újságírókat, a választókat. Nem hinném, hogy bármi olyan véleményt tudnál hozni, ami ezzel ellentétes. Marvin is be fog menni, csak úgy döntöttek, hogy nem egyből. De ahogy Bettisnél, úgy nála sem kérdés, hogy bemegy, csak az időpontja kérdéses. Ugyanez lesz Bennél is.Soldados
Áh, szóval így érted a bárkit. Nos, ha így, akkor hogyne tudnék ilyent mondani? 😊 Természetesen nem ellentétes-t (ha az ellentétesen azt értjük, hogy "kizárt, no way"), de ahhoz hasonlót igen, mint amit én gondolok. Például Peter King-nek volt tavaly idény előtt egy idény-felvezető műsora, aminek az egyik része a lehetséges hall of famerekről szólt. Három kategóriába rakták a játékosokat, az első a biztos HOF, a második a "lehet esélye", a harmadik pedig a valószínűtlen. Big Ben a második kalapba került, azzal, hogy "ha még lesz néhány ilyen éve". (A műsor tavaly nyári, szóval az "ilyen év"-en Ben 2014-es évét értették, ami a karrierje addigi - és eddigi - legjobb éve volt.) A műsorról linket nem találtam - ha jól emlékszem az NFL Network-ön láttam, de nem biztos, hogy jól emlékszem. Találtam helyette egy interjút, ugyancsak Peter Kinggel, amiben kb. hasonlókat mond. Ebben az interjúban a "trending to be in" kifejezést használja, ugyanazokkal az érvekkel - rengeteg az aspiráns manapság, nagyon erős érvek kellenek, stb. - amit abban a műsorban is összegyűjtöttek (ott többen is megszólaltak, Montana-ra, Warner-re, Polian-ra emlékszem). Tulajdonképpen nagyjából ez az amit én is gondolok, és írtam.

Ne kérd, hogy hozzak még linket, ezt is csak azért találtam, mert az említett műsorra emlékeztem és azt keresve erre akadtam rá. Nem fogok keresgéléssel szórakozni, mert nem gondolom, hogy számítana. Természetes, hogy nem értesz egyet velem (ill. Kinggel és a hasonszőrűekkel), sőt, akkor lennék megdöbbenve, ha egyetértenél. 😊 Azért kérdeztem rá a "kint"-re, hátha valamelyik HOF-hoz kötődő szervezetet/csoportot értetted rajtuk. Az érdekelt volna. A "bárki"-t - szakembereket, edzőket, játékosokat úgy általában - már sokszor hallottam. 😊 Viszont a "bárki"-nek a véleménye szóródik - ahogy a példa is mutatja. Azt persze nem gondolom, hogy Peter King véleménye erősebb lenne, mint a "bárki" közül másé. Csak egy létező vélemény, akárcsak a tiéd, vagy az enyém. Ez a téma szubjektív, szóval bőven belefér. Még Flacco is - már akinek. Baggio-tól meg már megszoktam, hogy még egy véleményt is magas lóról, ironikusan kritizál. Ha csak velem szemben tenné... 😀
peterk2005
Peter King az idény közepén vmikor olyan Big Ben ajnározó cikket írt, hogy még én is a tíz ujjamat nyalogattam utána. 😊 Konkrétan vmi olyan volt a lényege, hogy a QB-k között a legjobb futballjátékos. 😊

Asszem ez az:  mmqb.si.com/mmqb/2015/12/16/nfl-ben-roethlisberger-pittsburgh-steelers

Ebből nem az jön le, hogy nála ne lenne HoF. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A "kint" alatt értek bárkit. Szakembert, edzőket, játékosokat, újságírókat, a választókat. Nem hinném, hogy bármi olyan véleményt tudnál hozni, ami ezzel ellentétes. Marvin is be fog menni, csak úgy döntöttek, hogy nem egyből. De ahogy Bettisnél, úgy nála sem kérdés, hogy bemegy, csak az időpontja kérdéses. Ugyanez lesz Bennél is.Soldados
Áh, szóval így érted a bárkit. Nos, ha így, akkor hogyne tudnék ilyent mondani? 😊 Természetesen nem ellentétes-t (ha az ellentétesen azt értjük, hogy "kizárt, no way"), de ahhoz hasonlót igen, mint amit én gondolok. Például Peter King-nek volt tavaly idény előtt egy idény-felvezető műsora, aminek az egyik része a lehetséges hall of famerekről szólt. Három kategóriába rakták a játékosokat, az első a biztos HOF, a második a "lehet esélye", a harmadik pedig a valószínűtlen. Big Ben a második kalapba került, azzal, hogy "ha még lesz néhány ilyen éve". (A műsor tavaly nyári, szóval az "ilyen év"-en Ben 2014-es évét értették, ami a karrierje addigi - és eddigi - legjobb éve volt.) A műsorról linket nem találtam - ha jól emlékszem az NFL Network-ön láttam, de nem biztos, hogy jól emlékszem. Találtam helyette egy interjút, ugyancsak Peter Kinggel, amiben kb. hasonlókat mond. Ebben az interjúban a "trending to be in" kifejezést használja, ugyanazokkal az érvekkel - rengeteg az aspiráns manapság, nagyon erős érvek kellenek, stb. - amit abban a műsorban is összegyűjtöttek (ott többen is megszólaltak, Montana-ra, Warner-re, Polian-ra emlékszem). Tulajdonképpen nagyjából ez az amit én is gondolok, és írtam.

Ne kérd, hogy hozzak még linket, ezt is csak azért találtam, mert az említett műsorra emlékeztem és azt keresve erre akadtam rá. Nem fogok keresgéléssel szórakozni, mert nem gondolom, hogy számítana. Természetes, hogy nem értesz egyet velem (ill. Kinggel és a hasonszőrűekkel), sőt, akkor lennék megdöbbenve, ha egyetértenél. 😊 Azért kérdeztem rá a "kint"-re, hátha valamelyik HOF-hoz kötődő szervezetet/csoportot értetted rajtuk. Az érdekelt volna. A "bárki"-t - szakembereket, edzőket, játékosokat úgy általában - már sokszor hallottam. 😊 Viszont a "bárki"-nek a véleménye szóródik - ahogy a példa is mutatja. Azt persze nem gondolom, hogy Peter King véleménye erősebb lenne, mint a "bárki" közül másé. Csak egy létező vélemény, akárcsak a tiéd, vagy az enyém. Ez a téma szubjektív, szóval bőven belefér. Még Flacco is - már akinek. Baggio-tól meg már megszoktam, hogy még egy véleményt is magas lóról, ironikusan kritizál. Ha csak velem szemben tenné... 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 343
még egy kis érdekesség, lassan én is ezt a véleményt osztom
 thecomeback.com/blog/nfl/jon-gruden-wants-the-nfl-to-get-rid-of-instant-replay.html
baggio
Na ez már a másik szélsőség. Még videós segítséggel is sok hibát vétenek a bírók, anélkül vajon mi lenne?
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ekkorát aludtam az éjjel? Már március van? Akkor szoktak ilyen " ki a no bráner hollófém" témák előjönni.....
csi77
Egy medvénél bármikor benne van, hogy túlnyújtja a téli szundit.


Liverpool Fc fan