NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ez igaz, de egy HoF-tagságnál én személy szerint (és remélem ők is) megnézik azt hogy neki mekkora szerepe volt abban a sikerben. Biztos jót nevettek de meggyőződésem hogy ha akkor mondjuk Cutler a QB (vagy mondjuk Smith) azzal a csapattal (és szerencsével) ők is gyűrűt nyertek volna. Szerintem az a csapat nem Flacco miatt nyert SB-t, és ez fontos egy ilyen tagság megítélésében.
davemayer
Az a helyzet, hogy lényegében minden poszton az egyéni teljesítményt mérlegelik, de (sajnos) QB-nál időnként elég, ha sikeres volt. Ki hallott valaha olyant, hogy mondjuk egy WR-nél nem az elkapott yardokat, TD-ket, egyéni rekordokat, all-pro, pro-bowl szerepléseket, stb. emlegetik, hanem azt, hogy mondjuk milyen a playoff rekordja? Soha. Egy QB-nál viszont általában ott szerepel. Aikmant például szvsz a gyűrűi vitték be.

Én egyébként a QB-kat is így mérem magamban. Vegyük ki a gyűrűket, és nézzük meg úgy mit tett le az asztalra. (A playoff szereplés az belefér, de nem rekord, gyűrűk, meg ilyesmi, hanem részeként a karriernek.) Favre gyűrű nélkül is no brainer. Brady is. Manning is (a Peyton). Brees is. Már talán Rodgers is (talán nem is csak talán). De aztán? Aztán azért így nézve már elég nagy a szakadék...

Megjegyzem, jelenleg 23 mondern érában - kb. 1950 után - játszott QB van HOF-ba választva, az utolsó 2000-ben hagyta abba a játékot (Aikman). Ehhez képest már visszavonult kettő (Favre, Warner) aki nagy esélyes, még játszik 3(vagy 4) no-brainer (Brady, Manning, Brees, + Rodgers), ami ugye 6. Oké, hogy QB központú lett a liga, de a 60+ év alatt 23 és tizenpár év alatt 6 már eleve nagyon sűrű mezőnyt jelent, és ez a 6 az ilyen Favre, Brady, Manning kategória. És utánuk kéne még beférnie rövid időn belül még Big Ben-nek, Eli-nak és a többi említettnek. Szerintem necces...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.
gabokocka
Ha nyer még egyet, sztem ugyanott, vagy akár elörébb van mint Eli.

Megvolt a PO run, minden idök legjobb QB teljesitmenyevel, signature play, "best QB in the NFL"-féle Namath-momentum.

Most 10-5 a PO-mérlege (mindez a BB-TB-PM érában, egy rahedli idegenbeli gyözelemmel), még egy SB gyözelemmel az már minimum 13W.
Brady, Montana, illetve Elway/Bradshaw akinek ennél több W-je van jelenleg. Utóbbi kettönek 14.
Igor
Igen, viszont az alapszakasz mutatókat tekitve Flacco minden téren kb a 247. irányító. És itt jön képbe, hogy brutál passer liga lett az NFL, ma már kevés az egy HoF tagsághoz, ami néhány éve elég lett volna. Flacco passzolt yardban, TD-ben sehol nincs Elihoz és Big Benhez képest egyelőre, akiknek ráadásul két gyűrűjük is van. Egy nyomorult 4000 yardos szezont nem tud felmutatni, vagy egy olyat, ahol 30 TD-t passzolt volna. Ezek mellé nekem igen kevés az a tényleg mutatós playoff teljesítmény.
gabokocka
A 40k yard/250 TD neki is simàn meglesz.. enyhe költôi tulzást érzek.

De az amcsik jóval nagyobb hangsúlyt helyeznek a PO teljesitményre. Az átlagos karrier Namathnél vagy Stablernél se volt volt gond korábban, már ha pure passing statokat nézünk. Wins/big game wins, ami igazán számit.

PS: 4 év fórja van mindkét QB-nak amúgy... az hány yard/TD?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.
gabokocka
Ha nyer még egyet, sztem ugyanott, vagy akár elörébb van mint Eli.

Megvolt a PO run, minden idök legjobb QB teljesitmenyevel, signature play, "best QB in the NFL"-féle Namath-momentum.

Most 10-5 a PO-mérlege (mindez a BB-TB-PM érában, egy rahedli idegenbeli gyözelemmel), még egy SB gyözelemmel az már minimum 13W.
Brady, Montana, illetve Elway/Bradshaw akinek ennél több W-je van jelenleg. Utóbbi kettönek 14.
Igor
Igen, viszont az alapszakasz mutatókat tekitve Flacco minden téren kb a 247. irányító. És itt jön képbe, hogy brutál passer liga lett az NFL, ma már kevés az egy HoF tagsághoz, ami néhány éve elég lett volna. Flacco passzolt yardban, TD-ben sehol nincs Elihoz és Big Benhez képest egyelőre, akiknek ráadásul két gyűrűjük is van. Egy nyomorult 4000 yardos szezont nem tud felmutatni, vagy egy olyat, ahol 30 TD-t passzolt volna. Ezek mellé nekem igen kevés az a tényleg mutatós playoff teljesítmény.
gabokocka
pont a témához kapcsolódik ez a tegnapi cikk
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14609505/an-average-nfl-quarterback-now-stats-great-quarterbacks-years-achieve-nfl


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.
gabokocka
Ha nyer még egyet, sztem ugyanott, vagy akár elörébb van mint Eli.

Megvolt a PO run, minden idök legjobb QB teljesitmenyevel, signature play, "best QB in the NFL"-féle Namath-momentum.

Most 10-5 a PO-mérlege (mindez a BB-TB-PM érában, egy rahedli idegenbeli gyözelemmel), még egy SB gyözelemmel az már minimum 13W.
Brady, Montana, illetve Elway/Bradshaw akinek ennél több W-je van jelenleg. Utóbbi kettönek 14.
Igor
Igen, viszont az alapszakasz mutatókat tekitve Flacco minden téren kb a 247. irányító. És itt jön képbe, hogy brutál passer liga lett az NFL, ma már kevés az egy HoF tagsághoz, ami néhány éve elég lett volna. Flacco passzolt yardban, TD-ben sehol nincs Elihoz és Big Benhez képest egyelőre, akiknek ráadásul két gyűrűjük is van. Egy nyomorult 4000 yardos szezont nem tud felmutatni, vagy egy olyat, ahol 30 TD-t passzolt volna. Ezek mellé nekem igen kevés az a tényleg mutatós playoff teljesítmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.
gabokocka
Ha nyer még egyet, sztem ugyanott, vagy akár elörébb van mint Eli.

Megvolt a PO run, minden idök legjobb QB teljesitmenyevel, signature play, "best QB in the NFL"-féle Namath-momentum.

Most 10-5 a PO-mérlege (mindez a BB-TB-PM érában, egy rahedli idegenbeli gyözelemmel), még egy SB gyözelemmel az már minimum 13W.
Brady, Montana, illetve Elway/Bradshaw akinek ennél több W-je van jelenleg. Utóbbi kettönek 14.
Igor
ez igaz, de egy HoF-tagságnál én személy szerint (és remélem ők is) megnézik azt hogy neki mekkora szerepe volt abban a sikerben. Biztos jót nevettek de meggyőződésem hogy ha akkor mondjuk Cutler a QB (vagy mondjuk Smith) azzal a csapattal (és szerencsével) ők is gyűrűt nyertek volna. Szerintem az a csapat nem Flacco miatt nyert SB-t, és ez fontos egy ilyen tagság megítélésében.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.
gabokocka
Ha nyer még egyet, sztem ugyanott, vagy akár elörébb van mint Eli.

Megvolt a PO run, minden idök legjobb QB teljesitmenyevel, signature play, "best QB in the NFL"-féle Namath-momentum.

Most 10-5 a PO-mérlege (mindez a BB-TB-PM érában, egy rahedli idegenbeli gyözelemmel), még egy SB gyözelemmel az már minimum 13W.
Brady, Montana, illetve Elway/Bradshaw akinek ennél több W-je van jelenleg. Utóbbi kettönek 14.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Stat-ok alapján... És ezt pont nekem írod... Az dönt és alkot véleményt statok alapján, aki nem néz meccseket.
Nézd meg Tebow és Luck egyetemi statjait, meg fogsz lepődni. Vagy azt, hogy Marino hányszor nyert SB-t.Sobri Jóska
Pff..... Ha nem írok statot, hanem helyettük azt írom, hogy látva Roethlisberger összes playoff meccsét (mert láttam az összeset), nekem nem elég impresszív a teljesítménye az egyértelmű HOF-hoz, akkor Te válaszul előjössz majd, hogy de csinált X meccsen Y game winning drive-ot, stb.

Az köztünk a különbség, hogy nekem van egy véleményem, és a véleményemhez próbálok érveket találni - hogy megfogalmazzam azokat -, te pedig azért érvelsz, hogy ellentmondhass, vitatkozhass.
peterk2005
Hát nem.
Ha leírod a véleményed az a véleményed, elfogadom, hogy így gondolod, max én nem azonosulok vele.
Ha neked nem impresszív, hát nem az, szíved joga.
Nem tudom a te koordinátarendszeredben megcáfolni, mert ott az jött ki, hogy igaz.
De ha be akarod bizonyítani, hogy igenis a te rendszered a relevánsabb, az nem fog menni.

Az köztünk a különbség, hogy én nem gyártok elméleteket a másik szándékáról, hogy miért fogalmaz meg egy véleményt, hanem elfogadom azt, elfogadom, hogy az a véleménye, és ha nem tetszik, akkor vitába szálok vele, te pedig minősíted a megfogalmazott véleményeket azok általad vélelmezett okai alapján, és általad felállított ismérvek alapján.
Ez gáz.

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Van egy QB, akit minden idők egyik legjobbjának tartanak, egy, aki üzemi szintre emelte a nyerést, meg egy, aki sikerre vezette a liga történetének egyik legjobb védelme segítette gárdát. Ez azért úgy eléggé belejátszik. Az NFC-ben Brees mocsok jól szerzi a yardokat, de hát tudjuk, hogy az nem minden, Rodgers mondjuk mocsok jó, de ebben a szezonban azért látszott, hogy talán mégsem Superman, Romót hiába bírom, a helyi Rivers. Elisha meg kapja be. Itt egyelőre csak a Seattle-ben volt meg az igazán komoly dominancia lehetősége, de azt a csapatot meg mocsok nehéz egyben tartani. Talán majd Cam, de azért az AFC hármasa ligaszinten is kiemelkedőbb volt az egy-egy jó évet kifogó NFC-csaptoknál
Wyatt
Szép, hogy szereted, de azért Flaccot minden idők legjobbjának gondolni még kissé korai.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stat-ok alapján... És ezt pont nekem írod... Az dönt és alkot véleményt statok alapján, aki nem néz meccseket.
Nézd meg Tebow és Luck egyetemi statjait, meg fogsz lepődni. Vagy azt, hogy Marino hányszor nyert SB-t.Sobri Jóska
Pff..... Ha nem írok statot, hanem helyettük azt írom, hogy látva Roethlisberger összes playoff meccsét (mert láttam az összeset), nekem nem elég impresszív a teljesítménye az egyértelmű HOF-hoz, akkor Te válaszul előjössz majd, hogy de csinált X meccsen Y game winning drive-ot, stb.

Az köztünk a különbség, hogy nekem van egy véleményem, és a véleményemhez próbálok érveket találni - hogy megfogalmazzam azokat -, te pedig azért érvelsz, hogy ellentmondhass, vitatkozhass.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Statok alapján dönteni, amikor van tévé, internet, és meg is nézhetnéd saját szemeddel... brrrr......
Sobri Jóska
Azt hiszem, hogy ezt most elteszem a fiókomba, és majd egy alkalmas pillanatban előveszem.
H_Marko
Te is hiszel a kontextusból kiragadásban? 😉

Mert én is elteszem akkor ezt:
majd egy alkalmas pillanatban előveszem.
H_Marko
Sobri Jóska
Alapvetően nem, de úgy gondolom a kiragadott mondat eléggé összefoglalja a hozzászólásodat. Btw a mondatokat általában nem szoktam szétszedni 😉

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Statok alapján dönteni, amikor van tévé, internet, és meg is nézhetnéd saját szemeddel... brrrr......
Sobri Jóska
Azt hiszem, hogy ezt most elteszem a fiókomba, és majd egy alkalmas pillanatban előveszem.
H_Marko
Te is hiszel a kontextusból kiragadásban? 😉

Mert én is elteszem akkor ezt:
majd egy alkalmas pillanatban előveszem.
H_Marko

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
de még talán karerőben is
Wyatt
talán ideje lenne leállni végre a HGH-ról neki is
baggio
A Brady családban minden körülmények között Gizi eszi a HGH-t! Növeli a melleit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
de még talán karerőben is
Wyatt
talán ideje lenne leállni végre a HGH-ról neki is

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Statok alapján dönteni, amikor van tévé, internet, és meg is nézhetnéd saját szemeddel... brrrr......
Sobri Jóska
Azt hiszem, hogy ezt most elteszem a fiókomba, és majd egy alkalmas pillanatban előveszem.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha tovább tudna játszani, akkor aligha lenne kérdés, de ha csak addig is, akkor sem. Sőt, még az egy évvel korábbi off is karcos lehet, továbbá valóban van két év korelőnye. De most kinézem Bradyből, hogy nem nagyon hagyja még abba egy darabig
Wyatt
Elképzelhető ez is, de ugye PM meg csak 1 évvel öregebb Bradynél és nála azért relatíve hirtelen következett be radikális teljesítménycsökkenés.
empty taxi
Relatíve igen, de nála azért már az előző szezonban is voltak erre utaló jelek, míg Bradynél ebben a szezonban inkább az látszott, hogy előrelépett mobilitásban meg zsebben mozgásban, de még talán karerőben is

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Izé...., kicsit sérült volt. Más QB ilyen sérüléssel befejezi a szezont, nem PO-ba lökdösi a csapatát.Sobri Jóska
A sérülés erre nem indok. Az alapszakaszban Ben amikor sérült volt, akkor nem játszott. Amikor a TD-ket és INT-eket dobta, akkor még vagy nem volt sérült, vagy már felépült. Rodgers két éve hasonlóan sérült le idény közben és épült fel idény végére, és ő hozta a tőle várható remek TD/INT arányt akkor is.

Emellé a karrier TD/INT számai a playoffban 21TD és 19INT. És nem úgy, hogy a karrierje elején dobott rengeteg INT-et, hanem kb. hasonló arányt produkál az utóbbi 5-6 évben is, mint a karrierje első 5-6 évében. Nekem ez is sok. Tudom, hogy ezek csak kiragadott adatok, a kontextust kell nézni, de akkor is. Még Favre playoff számai is jóval jobbak ennél, pedig ő aztán szórta a labdát rendesen... És akkor ott van Brees, Warner, stb., akik viszont nem. Plusz akkor már ott van Eli is, akinek szintén van 2 gyűrűje, és még neki is jobbak a statjai. Alapszakaszban és playoffban is. Ráadásul az övéi javulnak. Aztán kíváncsi lennék, hogy ki mondaná rá, hogy no brainer HOF.....

Szóval nálam ezért várós. Nem mondom, hogy nem HOF, de én még várnék tőle pár remek szezont - kiváló alapszakasszal, és jó playoff teljesítménnyel, több gyűrű már nem is kell 😊 -, hogy azt mondjam, nálam is no brainer.

peterk2005
Stat-ok alapján...
És ezt pont nekem írod...
Az dönt és alkot véleményt statok alapján, aki nem néz meccseket.
Nézd meg Tebow és Luck egyetemi statjait, meg fogsz lepődni.
Vagy azt, hogy Marino hányszor nyert SB-t.
Esetleg vess egy pillantást Muhammad Ali W-L statjaira. Sose jönnél rá, hogy minden idők egyik legképzettebb, legjobb bokszolója volt.
Vagy Puskás eredménylistájára. Egy VB második hely...
Cruyffnak kettő...
Egy kiragadott stat alapján közelíteni egy olyan sportolóhoz, aki a győzelemre van ráfeszülve, és ezért a statjaira nézve "káros" áldozatokat is képes hozni...
De hogy ne kelljen messzire menned, nézd meg Luck első évének TD/INT statjait, amikor PO-ba vitte az előző évben legrosszabb Coltsot, vagy a meccset, amikor a semmiből visszakapaszkodtatok a Chiefs ellen. Ott se a statokkal nyert, hanem a karakterével, melyek semmilyen statban nem tükröződnek vissza.
Statok alapján dönteni, amikor van tévé, internet, és meg is nézhetnéd saját szemeddel... brrrr......
Persze szíved joga.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ha tovább tudna játszani, akkor aligha lenne kérdés, de ha csak addig is, akkor sem. Sőt, még az egy évvel korábbi off is karcos lehet, továbbá valóban van két év korelőnye. De most kinézem Bradyből, hogy nem nagyon hagyja még abba egy darabig
Wyatt
Elképzelhető ez is, de ugye PM meg csak 1 évvel öregebb Bradynél és nála azért relatíve hirtelen következett be radikális teljesítménycsökkenés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha tovább tudna játszani, akkor aligha lenne kérdés, de ha csak addig is, akkor sem. Sőt, még az egy évvel korábbi off is karcos lehet, továbbá valóban van két év korelőnye. De most kinézem Bradyből, hogy nem nagyon hagyja még abba egy darabig

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Ugye két évvel fiatalabb, mint Brady. Idén a sérülése miatt egy meccs minusszal megint összerittyentett 4870 yardos szezont 32 TD-vel. Utoljára 2008-ban maradt 30 TD alatt. Azt is csak halkan jegyzem meg, hogy elég gyér személyszettel. Sztem három-négy év még lehet benne, ebben az offseasonban okosabbak leszünk, meglátjuk milyen szerződést konstruálnak neki össze Loomisék. De most azt gondolom, hogy tovább fog játszani, mint Brady.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam két kaszt van.

1st ballot: TB, PM
no brainer HoF (de nem 1st ballot): Rodgers, Brees, BB, Eli

A többi QB nálam nem HoF - legalábbis jelenleg.
Soldados
Nálam is, csak annyi a különbség, hogy Brees nálam 1st ballot. Jó eséllyel ő fogja vezetni a passzolt yardok és a passzolt TD-k örökranglistáját amikor visszavonul, ez pedig elég jó ajánlólevél ahhoz, hogy egyből beválasszák.
gabokocka
Mondjuk én továbbra sem tartom az össz passzyardot, de még a szezononkénti passzolt yardot sem annyira, mint néhányan.
Amúgy kíváncsi vagyok, mennyi van még benne, ha akad egy három év, akkor a yardoké meglesz, a TD-hez négy kellene azért kb, azt nem hiszem. Szerinted mennyi van még neki? Mert én azt sem tartom kizártnak, hogy Bradyben több, és akkor megdöntheti a TD-rekordot, de akár még a yardokat is.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha a divízió-ellenfelek elleni mérleget nézzük, akkor idén a Rams nyerte az NFL Westet. Aztán a playoffban meg a Cardinals és a Seahawks játszik.
peterk2005
NFL West - totális rájátszás

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Nálam két kaszt van.

1st ballot: TB, PM
no brainer HoF (de nem 1st ballot): Rodgers, Brees, BB, Eli

A többi QB nálam nem HoF - legalábbis jelenleg.
Soldados
Nálam is, csak annyi a különbség, hogy Brees nálam 1st ballot. Jó eséllyel ő fogja vezetni a passzolt yardok és a passzolt TD-k örökranglistáját amikor visszavonul, ez pedig elég jó ajánlólevél ahhoz, hogy egyből beválasszák.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nálam két kaszt van.

1st ballot: TB, PM
no brainer HoF (de nem 1st ballot): Rodgers, Brees, BB, Eli

A többi QB nálam nem HoF - legalábbis jelenleg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az

BEARS BABY!

Sir Alex immortal