NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Ekkorát aludtam az éjjel? Már március van? Akkor szoktak ilyen " ki a no bráner hollófém" témák előjönni.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A "kint" az mit jelent? A HOF szavazatot leadókat? Dave Damesheket? 😊

Egyelőre vélemények vannak és lehetnek. Tények csak akkor lesznek, ha bent lesz. Addig nekem lehet véleményem, neked lehet véleményed, másnak lehet véleménye. És lehet konszenzusos vélemény is. De amíg a konszenzusos vélemény már harmadik éve minden évben az, hogy Marvin Harrison tuti befutó, és még mindig nincs bent, addig a konszenzusos véleményt is csak véleményként tudom elfogadni, hivatkozási alapként nem nagyon. 😊
peterk2005
A "kint" alatt értek bárkit. Szakembert, edzőket, játékosokat, újságírókat, a választókat. Nem hinném, hogy bármi olyan véleményt tudnál hozni, ami ezzel ellentétes. Marvin is be fog menni, csak úgy döntöttek, hogy nem egyből. De ahogy Bettisnél, úgy nála sem kérdés, hogy bemegy, csak az időpontja kérdéses. Ugyanez lesz Bennél is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akit Big Ben nem győzött meg, hogy HoF-kaliber irányító, az tényleg nem tudom mit nézett az elmúlt 10 évben, de ez lehet hogy párhuzamban áll azzal, hogy peterknél még Russell Wilson is kérdéses volt tavaly, mint akinek hosszabb távon van-e keresnivalója az NFL-ben...
baggio
Nálam nehezebb bevágódni, mint másoknál ezek szerint. 😊 Storm is fennakadt ezen már Osweilerrel kapcsolatban 😊 Olyant viszont ne adj a számba, amit nem írtam/mondtam. Wilsonnal kapcsolatban sosem az NFL-képessége volt számomra kérdéses.

Big Ben továbbra sem necces. 😊 Mármint nálad lehet, hogy az, de kint nem. És alulértékeltnek tartják, ő sokkal több, mint a számai, de erről korábban írtam neked hosszabban, most nem kezdek bele újra.Soldados
A "kint" az mit jelent? A HOF szavazatot leadókat? Dave Damesheket? 😊

Egyelőre vélemények vannak és lehetnek. Tények csak akkor lesznek, ha bent lesz. Addig nekem lehet véleményem, neked lehet véleményed, másnak lehet véleménye. És lehet konszenzusos vélemény is. De amíg a konszenzusos vélemény már harmadik éve minden évben az, hogy Marvin Harrison tuti befutó, és még mindig nincs bent, addig a konszenzusos véleményt is csak véleményként tudom elfogadni, hivatkozási alapként nem nagyon. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Super Bowl reklámok egy helyen
 www.youtube.com/user/adblitz

meg egy kis érdekesség, lassan én is ezt a véleményt osztom
 thecomeback.com/blog/nfl/jon-gruden-wants-the-nfl-to-get-rid-of-instant-replay.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Jaja. Hiszen azota fenyesen bebizonyosodott, hogy csak azert nyert negy bajnoki cimet es jatssza a 10. AFC-dontojet. Ha az fumble, akkor nulla sem lenne
Wyatt
Nem lehet tudni, hogy mi lett volna, ha akkor és ott kiesik a Pats!
De amúgy meg nincsen ha. Csak szerintem az egy igazán hülye szabály volt és a mai napig felidegesít, hogy ezen idióta szabály miatt esett ki a Raiders és kezdte meg aztán később a mélyrepülését és azt gondolom, hogy ugyanezen ok miatt van a Patriots ott ahol van!
Bruce
Ha ezen múlt volna csak, akkor azóta a Raidersnél épült volna ki egy stabilan PO-csapat, és a Pats szerencsétlenkedne, összevissza, nem?
És Brady is csak ettől az, aki, Belichickről nem is beszélve.
A szervezeti kultúra, a tulajdonos személye, a rendszerépítés mind lófasz. Egy hülye szabály, egy fumble, és minden megváltozik.
Atyaég....
Sobri Jóska
Ugye milyen érdekes! 😊 Egy hülye döntés és omlik minden össze mint egy kártyavár...
Még szerencse hogy te is belátod, mert így nem kell vitatkoznom legalább veled! 😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, hiszen minden idők egyik legnagyobb mákos playsorozatából kapott TD, amivel kikaptunk a Giantstől olyan lavinát indított el, hogy rögvest meg is sérült Brady. Aztán meg szarul tért vissza. És volt három év, mikor nem voltunk AFC-döntőben. Aztán a másik hihetetlen playsorozat végén elszenvedett vereség is kinyírta egy évtizedre a csapatot, és azóta sem voltunk sehol.

Lehet, hogy volt idő, amikor egyetértettem volna azzal, hogy mákunk volt a Raiders ellen, és ezért volt jó nekünk ott az a néhány év. De az elmúlt 15 év alapján inkább azt mondom, hogy ha akkor nem jött volna össze, összejön később. Lehet, nem annyi, de összejön.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Jaja. Hiszen azota fenyesen bebizonyosodott, hogy csak azert nyert negy bajnoki cimet es jatssza a 10. AFC-dontojet. Ha az fumble, akkor nulla sem lenne
Wyatt
Nem lehet tudni, hogy mi lett volna, ha akkor és ott kiesik a Pats!
De amúgy meg nincsen ha. Csak szerintem az egy igazán hülye szabály volt és a mai napig felidegesít, hogy ezen idióta szabály miatt esett ki a Raiders és kezdte meg aztán később a mélyrepülését és azt gondolom, hogy ugyanezen ok miatt van a Patriots ott ahol van!
Bruce
Ha ezen múlt volna csak, akkor azóta a Raidersnél épült volna ki egy stabilan PO-csapat, és a Pats szerencsétlenkedne, összevissza, nem?
És Brady is csak ettől az, aki, Belichickről nem is beszélve.
A szervezeti kultúra, a tulajdonos személye, a rendszerépítés mind lófasz. Egy hülye szabály, egy fumble, és minden megváltozik.
Atyaég....

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Jaja. Hiszen azota fenyesen bebizonyosodott, hogy csak azert nyert negy bajnoki cimet es jatssza a 10. AFC-dontojet. Ha az fumble, akkor nulla sem lenne
Wyatt
De egyébként 3 győzelemmel kevesebb lenne a nevük mellett és egy vereséggel több, úgyhogy amit írtam az úgy is van (más lenne a PO mutató) 😊
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Jaja. Hiszen azota fenyesen bebizonyosodott, hogy csak azert nyert negy bajnoki cimet es jatssza a 10. AFC-dontojet. Ha az fumble, akkor nulla sem lenne
Wyatt
Nem lehet tudni, hogy mi lett volna, ha akkor és ott kiesik a Pats!
De amúgy meg nincsen ha. Csak szerintem az egy igazán hülye szabály volt és a mai napig felidegesít, hogy ezen idióta szabály miatt esett ki a Raiders és kezdte meg aztán később a mélyrepülését és azt gondolom, hogy ugyanezen ok miatt van a Patriots ott ahol van!
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 025 — LIGHTS OUT!
Jaja. Hiszen azota fenyesen bebizonyosodott, hogy csak azert nyert negy bajnoki cimet es jatssza a 10. AFC-dontojet. Ha az fumble, akkor nulla sem lenne
Wyatt
Mintha csak mario draftolta volna 😉

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja. Hiszen azota fenyesen bebizonyosodott, hogy csak azert nyert negy bajnoki cimet es jatssza a 10. AFC-dontojet. Ha az fumble, akkor nulla sem lenne

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Van egy QB, akit minden idők egyik legjobbjának tartanak, egy, aki üzemi szintre emelte a nyerést, meg egy, aki sikerre vezette a liga történetének egyik legjobb védelme segítette gárdát. Ez azért úgy eléggé belejátszik. Az NFC-ben Brees mocsok jól szerzi a yardokat, de hát tudjuk, hogy az nem minden, Rodgers mondjuk mocsok jó, de ebben a szezonban azért látszott, hogy talán mégsem Superman, Romót hiába bírom, a helyi Rivers. Elisha meg kapja be. Itt egyelőre csak a Seattle-ben volt meg az igazán komoly dominancia lehetősége, de azt a csapatot meg mocsok nehéz egyben tartani. Talán majd Cam, de azért az AFC hármasa ligaszinten is kiemelkedőbb volt az egy-egy jó évet kifogó NFC-csaptoknál
Wyatt
ami mocskosul érdekessé teszi a Pats hegemóniáját hogy nem volt egy olyan mocskos GM sem a csoportotokban akinek az a mocskos ötlete támadt volna az elmúlt 10 évben hogy egy jobb QB-t szerez/draftol/lop a Brady csoport riválisának, ha egyszer lett volna akár csak egy Eli/Rivers/Romo szintű már lehet más lenne a Pats PO-mutatója is.
davemayer
Meg nem beszélve arról, hogy a 1st ballot HOF C-Wood által kierőszakolt fumble-t, ha nem incomplete pass-nak ítélik, akkor Brady és a Pats PO mutatója is igen más lenne!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nálam két kaszt van.

1st ballot: TB, PM
no brainer HoF (de nem 1st ballot): Rodgers, Brees, BB, Eli

A többi QB nálam nem HoF - legalábbis jelenleg.
Soldados
Wilsont be fogjàk nyomni, ha csak nem kerül vadabb lejtőre vagy csinál hülyeséget, legalább lesz egy feka hof qb is.
Amadeus91
Mi van? Wilsonnak jelenleg minden esélye megvan, hogy olyan pályát fusson, amivel bekerül. De ennyi, nem több.

Wilson ha ma visszavonulna, nem kerülne be. Róla egyelőre kár beszélni, ahhoz túl rövid időt töltött a ligában. Legfeljebb ígéretesnek nevezhetjük a pályáját és a képességeit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nálam két kaszt van.

1st ballot: TB, PM
no brainer HoF (de nem 1st ballot): Rodgers, Brees, BB, Eli

A többi QB nálam nem HoF - legalábbis jelenleg.
Soldados
Wilsont be fogjàk nyomni, ha csak nem kerül vadabb lejtőre vagy csinál hülyeséget, legalább lesz egy feka hof qb is.
Amadeus91
4.évét zárta most. ez még kurvakorai. főleg az h "befogják nyomni". lehet h mindenidők legjobbja lesz, lehet h simán visszaszürkül és a csapat is elfogy mellette.
de nyíilván igazad van, HoF 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Nálam két kaszt van.

1st ballot: TB, PM
no brainer HoF (de nem 1st ballot): Rodgers, Brees, BB, Eli

A többi QB nálam nem HoF - legalábbis jelenleg.
Soldados
Wilsont be fogjàk nyomni, ha csak nem kerül vadabb lejtőre vagy csinál hülyeséget, legalább lesz egy feka hof qb is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Akit Big Ben nem győzött meg, hogy HoF-kaliber irányító, az tényleg nem tudom mit nézett az elmúlt 10 évben, de ez lehet hogy párhuzamban áll azzal, hogy peterknél még Russell Wilson is kérdéses volt tavaly, mint akinek hosszabb távon van-e keresnivalója az NFL-ben...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ez igaz, de egy HoF-tagságnál én személy szerint (és remélem ők is) megnézik azt hogy neki mekkora szerepe volt abban a sikerben. Biztos jót nevettek de meggyőződésem hogy ha akkor mondjuk Cutler a QB (vagy mondjuk Smith) azzal a csapattal (és szerencsével) ők is gyűrűt nyertek volna. Szerintem az a csapat nem Flacco miatt nyert SB-t, és ez fontos egy ilyen tagság megítélésében.
davemayer
Az a helyzet, hogy lényegében minden poszton az egyéni teljesítményt mérlegelik, de (sajnos) QB-nál időnként elég, ha sikeres volt. Ki hallott valaha olyant, hogy mondjuk egy WR-nél nem az elkapott yardokat, TD-ket, egyéni rekordokat, all-pro, pro-bowl szerepléseket, stb. emlegetik, hanem azt, hogy mondjuk milyen a playoff rekordja? Soha. Egy QB-nál viszont általában ott szerepel. Aikmant például szvsz a gyűrűi vitték be.

Én egyébként a QB-kat is így mérem magamban. Vegyük ki a gyűrűket, és nézzük meg úgy mit tett le az asztalra. (A playoff szereplés az belefér, de nem rekord, gyűrűk, meg ilyesmi, hanem részeként a karriernek.) Favre gyűrű nélkül is no brainer. Brady is. Manning is (a Peyton). Brees is. Már talán Rodgers is (talán nem is csak talán). De aztán? Aztán azért így nézve már elég nagy a szakadék...

Megjegyzem, jelenleg 23 mondern érában - kb. 1950 után - játszott QB van HOF-ba választva, az utolsó 2000-ben hagyta abba a játékot (Aikman). Ehhez képest már visszavonult kettő (Favre, Warner) aki nagy esélyes, még játszik 3(vagy 4) no-brainer (Brady, Manning, Brees, + Rodgers), ami ugye 6. Oké, hogy QB központú lett a liga, de a 60+ év alatt 23 és tizenpár év alatt 6 már eleve nagyon sűrű mezőnyt jelent, és ez a 6 az ilyen Favre, Brady, Manning kategória. És utánuk kéne még beférnie rövid időn belül még Big Ben-nek, Eli-nak és a többi említettnek. Szerintem necces...
peterk2005
Big Ben továbbra sem necces. 😊 Mármint nálad lehet, hogy az, de kint nem. És alulértékeltnek tartják, ő sokkal több, mint a számai, de erről korábban írtam neked hosszabban, most nem kezdek bele újra.

Amúgy pont ezért tettem be a vitaindítóvá vált statot, azaz 3 future HoF QB vezette csapat dominálja az AFC-t 1,5 évtizede. 😊 Nem gondoltam volna, hogy ez vitatéma lesz a QB-k kapcsán.

Kurt Warnert azért vicces ám, hogy HoF-ba emlegeted, miközben Bent nem. Warnernek összesen hat értékelhető szezonja volt a pályafutása során. Őt például kizárólag a 3 SB fogja bevinni, semmi más.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
ez igaz, de egy HoF-tagságnál én személy szerint (és remélem ők is) megnézik azt hogy neki mekkora szerepe volt abban a sikerben. Biztos jót nevettek de meggyőződésem hogy ha akkor mondjuk Cutler a QB (vagy mondjuk Smith) azzal a csapattal (és szerencsével) ők is gyűrűt nyertek volna. Szerintem az a csapat nem Flacco miatt nyert SB-t, és ez fontos egy ilyen tagság megítélésében.
davemayer
Az a helyzet, hogy lényegében minden poszton az egyéni teljesítményt mérlegelik, de (sajnos) QB-nál időnként elég, ha sikeres volt. Ki hallott valaha olyant, hogy mondjuk egy WR-nél nem az elkapott yardokat, TD-ket, egyéni rekordokat, all-pro, pro-bowl szerepléseket, stb. emlegetik, hanem azt, hogy mondjuk milyen a playoff rekordja? Soha. Egy QB-nál viszont általában ott szerepel. Aikmant például szvsz a gyűrűi vitték be.

Én egyébként a QB-kat is így mérem magamban. Vegyük ki a gyűrűket, és nézzük meg úgy mit tett le az asztalra. (A playoff szereplés az belefér, de nem rekord, gyűrűk, meg ilyesmi, hanem részeként a karriernek.) Favre gyűrű nélkül is no brainer. Brady is. Manning is (a Peyton). Brees is. Már talán Rodgers is (talán nem is csak talán). De aztán? Aztán azért így nézve már elég nagy a szakadék...

Megjegyzem, jelenleg 23 mondern érában - kb. 1950 után - játszott QB van HOF-ba választva, az utolsó 2000-ben hagyta abba a játékot (Aikman). Ehhez képest már visszavonult kettő (Favre, Warner) aki nagy esélyes, még játszik 3(vagy 4) no-brainer (Brady, Manning, Brees, + Rodgers), ami ugye 6. Oké, hogy QB központú lett a liga, de a 60+ év alatt 23 és tizenpár év alatt 6 már eleve nagyon sűrű mezőnyt jelent, és ez a 6 az ilyen Favre, Brady, Manning kategória. És utánuk kéne még beférnie rövid időn belül még Big Ben-nek, Eli-nak és a többi említettnek. Szerintem necces...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.
gabokocka
Ha nyer még egyet, sztem ugyanott, vagy akár elörébb van mint Eli.

Megvolt a PO run, minden idök legjobb QB teljesitmenyevel, signature play, "best QB in the NFL"-féle Namath-momentum.

Most 10-5 a PO-mérlege (mindez a BB-TB-PM érában, egy rahedli idegenbeli gyözelemmel), még egy SB gyözelemmel az már minimum 13W.
Brady, Montana, illetve Elway/Bradshaw akinek ennél több W-je van jelenleg. Utóbbi kettönek 14.
Igor
Igen, viszont az alapszakasz mutatókat tekitve Flacco minden téren kb a 247. irányító. És itt jön képbe, hogy brutál passer liga lett az NFL, ma már kevés az egy HoF tagsághoz, ami néhány éve elég lett volna. Flacco passzolt yardban, TD-ben sehol nincs Elihoz és Big Benhez képest egyelőre, akiknek ráadásul két gyűrűjük is van. Egy nyomorult 4000 yardos szezont nem tud felmutatni, vagy egy olyat, ahol 30 TD-t passzolt volna. Ezek mellé nekem igen kevés az a tényleg mutatós playoff teljesítmény.
gabokocka
A 40k yard/250 TD neki is simàn meglesz.. enyhe költôi tulzást érzek.

De az amcsik jóval nagyobb hangsúlyt helyeznek a PO teljesitményre. Az átlagos karrier Namathnél vagy Stablernél se volt volt gond korábban, már ha pure passing statokat nézünk. Wins/big game wins, ami igazán számit.

PS: 4 év fórja van mindkét QB-nak amúgy... az hány yard/TD?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.
gabokocka
Ha nyer még egyet, sztem ugyanott, vagy akár elörébb van mint Eli.

Megvolt a PO run, minden idök legjobb QB teljesitmenyevel, signature play, "best QB in the NFL"-féle Namath-momentum.

Most 10-5 a PO-mérlege (mindez a BB-TB-PM érában, egy rahedli idegenbeli gyözelemmel), még egy SB gyözelemmel az már minimum 13W.
Brady, Montana, illetve Elway/Bradshaw akinek ennél több W-je van jelenleg. Utóbbi kettönek 14.
Igor
Igen, viszont az alapszakasz mutatókat tekitve Flacco minden téren kb a 247. irányító. És itt jön képbe, hogy brutál passer liga lett az NFL, ma már kevés az egy HoF tagsághoz, ami néhány éve elég lett volna. Flacco passzolt yardban, TD-ben sehol nincs Elihoz és Big Benhez képest egyelőre, akiknek ráadásul két gyűrűjük is van. Egy nyomorult 4000 yardos szezont nem tud felmutatni, vagy egy olyat, ahol 30 TD-t passzolt volna. Ezek mellé nekem igen kevés az a tényleg mutatós playoff teljesítmény.
gabokocka
pont a témához kapcsolódik ez a tegnapi cikk
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14609505/an-average-nfl-quarterback-now-stats-great-quarterbacks-years-achieve-nfl


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 734 — Keep pounding
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.
gabokocka
Ha nyer még egyet, sztem ugyanott, vagy akár elörébb van mint Eli.

Megvolt a PO run, minden idök legjobb QB teljesitmenyevel, signature play, "best QB in the NFL"-féle Namath-momentum.

Most 10-5 a PO-mérlege (mindez a BB-TB-PM érában, egy rahedli idegenbeli gyözelemmel), még egy SB gyözelemmel az már minimum 13W.
Brady, Montana, illetve Elway/Bradshaw akinek ennél több W-je van jelenleg. Utóbbi kettönek 14.
Igor
Igen, viszont az alapszakasz mutatókat tekitve Flacco minden téren kb a 247. irányító. És itt jön képbe, hogy brutál passer liga lett az NFL, ma már kevés az egy HoF tagsághoz, ami néhány éve elég lett volna. Flacco passzolt yardban, TD-ben sehol nincs Elihoz és Big Benhez képest egyelőre, akiknek ráadásul két gyűrűjük is van. Egy nyomorult 4000 yardos szezont nem tud felmutatni, vagy egy olyat, ahol 30 TD-t passzolt volna. Ezek mellé nekem igen kevés az a tényleg mutatós playoff teljesítmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.
gabokocka
Ha nyer még egyet, sztem ugyanott, vagy akár elörébb van mint Eli.

Megvolt a PO run, minden idök legjobb QB teljesitmenyevel, signature play, "best QB in the NFL"-féle Namath-momentum.

Most 10-5 a PO-mérlege (mindez a BB-TB-PM érában, egy rahedli idegenbeli gyözelemmel), még egy SB gyözelemmel az már minimum 13W.
Brady, Montana, illetve Elway/Bradshaw akinek ennél több W-je van jelenleg. Utóbbi kettönek 14.
Igor
ez igaz, de egy HoF-tagságnál én személy szerint (és remélem ők is) megnézik azt hogy neki mekkora szerepe volt abban a sikerben. Biztos jót nevettek de meggyőződésem hogy ha akkor mondjuk Cutler a QB (vagy mondjuk Smith) azzal a csapattal (és szerencsével) ők is gyűrűt nyertek volna. Szerintem az a csapat nem Flacco miatt nyert SB-t, és ez fontos egy ilyen tagság megítélésében.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
én Flaccót sem látom bejutónak egyelőre, bár ő még jópár éven keresztül építheti a karrierjét.
gabokocka
ha ő bejut az mindennek az alja lesz, ennyi erővel Eli is nevetve az
davemayer
Eli be fog jutni, karrierje végére top 10 passer lesz a legtöbb kategóriában két gyűrűvel (MVP címekkel spékelve).
Flacco ha nyerne még egyet, fejvakarós lenne ő is, anélkül persze nem fog menni.
gabokocka
Ha nyer még egyet, sztem ugyanott, vagy akár elörébb van mint Eli.

Megvolt a PO run, minden idök legjobb QB teljesitmenyevel, signature play, "best QB in the NFL"-féle Namath-momentum.

Most 10-5 a PO-mérlege (mindez a BB-TB-PM érában, egy rahedli idegenbeli gyözelemmel), még egy SB gyözelemmel az már minimum 13W.
Brady, Montana, illetve Elway/Bradshaw akinek ennél több W-je van jelenleg. Utóbbi kettönek 14.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Stat-ok alapján... És ezt pont nekem írod... Az dönt és alkot véleményt statok alapján, aki nem néz meccseket.
Nézd meg Tebow és Luck egyetemi statjait, meg fogsz lepődni. Vagy azt, hogy Marino hányszor nyert SB-t.Sobri Jóska
Pff..... Ha nem írok statot, hanem helyettük azt írom, hogy látva Roethlisberger összes playoff meccsét (mert láttam az összeset), nekem nem elég impresszív a teljesítménye az egyértelmű HOF-hoz, akkor Te válaszul előjössz majd, hogy de csinált X meccsen Y game winning drive-ot, stb.

Az köztünk a különbség, hogy nekem van egy véleményem, és a véleményemhez próbálok érveket találni - hogy megfogalmazzam azokat -, te pedig azért érvelsz, hogy ellentmondhass, vitatkozhass.
peterk2005
Hát nem.
Ha leírod a véleményed az a véleményed, elfogadom, hogy így gondolod, max én nem azonosulok vele.
Ha neked nem impresszív, hát nem az, szíved joga.
Nem tudom a te koordinátarendszeredben megcáfolni, mert ott az jött ki, hogy igaz.
De ha be akarod bizonyítani, hogy igenis a te rendszered a relevánsabb, az nem fog menni.

Az köztünk a különbség, hogy én nem gyártok elméleteket a másik szándékáról, hogy miért fogalmaz meg egy véleményt, hanem elfogadom azt, elfogadom, hogy az a véleménye, és ha nem tetszik, akkor vitába szálok vele, te pedig minősíted a megfogalmazott véleményeket azok általad vélelmezett okai alapján, és általad felállított ismérvek alapján.
Ez gáz.