NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudtok olyan nem fizetős oldalt ahol az egyes defensive backek elleni passer ratinget vezetik? (mármint hogy milyen ratinggel dobálnak feléjük a QB-k)Rataxes
Lejárt a PFF? 😊Wyatt
Már rég.

képtelen vagyok megfejteni, hogy mit láthatunk a képenHöri
Ahogy elnézem a horizontális oszlop az egyes csapatok idei sikerességét mutatja. Gondolom a vertikális meg az idei cap space felhasználást, bár ennek nem néztem utána, szóval gyanús. A csapatokat jelző "körök" mérete fogalmam nincs mit jelenthet.Rataxes
Ott talán az idén elköltött mennyiség lehet kérdéses, ha a Dolphinsból indulok ki, de ez a Coltsnál máris megdőlne 😀Wyatt
Széneccerű a buborékok a cap space, a y tegngely az Adjusted salary cap, köszi süti, á ugyanmá tikistudtátok 😉sutianap
És akkor a 125 felett lévőnek több van, mint a 110 alattinak

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Tudtok olyan nem fizetős oldalt ahol az egyes defensive backek elleni passer ratinget vezetik? (mármint hogy milyen ratinggel dobálnak feléjük a QB-k)Rataxes
Lejárt a PFF? 😊Wyatt
Már rég.

képtelen vagyok megfejteni, hogy mit láthatunk a képenHöri
Ahogy elnézem a horizontális oszlop az egyes csapatok idei sikerességét mutatja. Gondolom a vertikális meg az idei cap space felhasználást, bár ennek nem néztem utána, szóval gyanús. A csapatokat jelző "körök" mérete fogalmam nincs mit jelenthet.Rataxes
Ott talán az idén elköltött mennyiség lehet kérdéses, ha a Dolphinsból indulok ki, de ez a Coltsnál máris megdőlne 😀Wyatt
Széneccerű a buborékok a cap space, a y tegngely az Adjusted salary cap, köszi süti, á ugyanmá tikistudtátok 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudtok olyan nem fizetős oldalt ahol az egyes defensive backek elleni passer ratinget vezetik? (mármint hogy milyen ratinggel dobálnak feléjük a QB-k)Rataxes
Lejárt a PFF? 😊Wyatt
Már rég.

képtelen vagyok megfejteni, hogy mit láthatunk a képenHöri
Ahogy elnézem a horizontális oszlop az egyes csapatok idei sikerességét mutatja. Gondolom a vertikális meg az idei cap space felhasználást, bár ennek nem néztem utána, szóval gyanús. A csapatokat jelző "körök" mérete fogalmam nincs mit jelenthet.Rataxes
Ott talán az idén elköltött mennyiség lehet kérdéses, ha a Dolphinsból indulok ki, de ez a Coltsnál máris megdőlne 😀

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Tudtok olyan nem fizetős oldalt ahol az egyes defensive backek elleni passer ratinget vezetik? (mármint hogy milyen ratinggel dobálnak feléjük a QB-k)Rataxes
Lejárt a PFF? 😊Wyatt
Már rég.

képtelen vagyok megfejteni, hogy mit láthatunk a képenHöri
Ahogy elnézem a horizontális oszlop az egyes csapatok idei sikerességét mutatja. Gondolom a vertikális meg az idei cap space felhasználást, bár ennek nem néztem utána, szóval gyanús. A csapatokat jelző "körök" mérete fogalmam nincs mit jelenthet.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
képtelen vagyok megfejteni, hogy mit láthatunk a képenHöri
Két dolog a lényeg, a fizetési sapkából elköltött mennyiség, és az első három hét értékelése
Ebből látszik pl, hogy hiába költött a Jax hiába költött 15 millióval többet, sokkal rosszabb teljesítményt ért el, mint a Panters
Három nyugati csapat viszont rohadt sokat költött, de jól is áll
A Phins költötte a legkevesebbet, mégis pluszos

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudtok olyan nem fizetős oldalt ahol az egyes defensive backek elleni passer ratinget vezetik? (mármint hogy milyen ratinggel dobálnak feléjük a QB-k)Rataxes
Lejárt a PFF? 😊

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
képtelen vagyok megfejteni, hogy mit láthatunk a képen

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Tudtok olyan nem fizetős oldalt ahol az egyes defensive backek elleni passer ratinget vezetik? (mármint hogy milyen ratinggel dobálnak feléjük a QB-k)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
DUFF: "Remélem amikor a Broncos bye weekre megy, azért a Sport TV nem szűnik meg."

Hát az ismétlés mire van??? 😊
Addigra már lesz elég anyag ahhoz, hogy leadják valamelyiket... 😊 😊 😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Honnan lehet letölteni teljes meccset??-aki tudja,megírhatná nekem üzenetben!!

Köszi 😊armando83
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hol és hogyan nézzünk meccseket? | Bowl.hu
Az ESPN America megszűnésével jókora űr keletkezett a hazai NFL és NCAA közvetítéseknél, de opciókból így sincs hiány, akár az interneten, akár a tévén szeretnénk a profi és/vagy az egyetemi liga mérkőzéseit követni


ha meg már sport tv: én sokkal jobban haragszok a csatornára amiatt, hogy mikor lehetőségük lenne, akkor sem adnak le olyan meccseket, mint a jövő heti TNF (Buffalo-Cleveland), mert mikor mutatnál "kevésbé felkapott" és gyengébbnek tartott csapatokat, ha nem egymás ellen és a szezon elején?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Honnan lehet letölteni teljes meccset??-aki tudja,megírhatná nekem üzenetben!!

Köszi 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Direkt nem szoktam megnézni a MN meccseket, bár néha nehéz megállni 😀!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Vagy inkább majd azt adják 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Remélem amikor a Broncos bye weekre megy, azért a Sport TV nem szűnik meg.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Megint Broncos 😀! Viszont a Jets-et jó lesz látni Monday Night-on!Béczkó
ha szeretsz az MNF-ek miatt is meglepődni, akkor ne nézd meg előre a menetrendet
 espn.go.com/nfl/mnf


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Megint Broncos 😀! Viszont a Jets-et jó lesz látni Monday Night-on!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
galuska @galuskahulud
Nem kérek elnézést. Week 5: 10/06-22:15-Broncos-at-Cowboys (S2), MNF-Jets-at-Falcons (S1) #manningtv #nflhu


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a Chargers - Raiderst lehet el kell mozdítani onnan az Oakland Athletics MLB playoff szereplése miatt hétfőre.Höri
dupla MNF, legyen
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Chargers - Raiderst lehet el kell mozdítani onnan az Oakland Athletics MLB playoff szereplése miatt hétfőre.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most komolyan tényleg minden héten Denver meccset fog adni a Sporttv?? Azt megértem hogy Detroit meccset nem ad mert sose játszik olyan időpontban kivéve decemberben!! Azért vicces hogy a Denver mindig akkor játszik szinte! 😊Johnnyblaze
már megint kezdjük a rinyát?
a Broncos eleve nyugati csapat, mindegyik hazai meccsét az itteni este tízes idősávban játszaná. viszont a Broncos simán SB esélyesnek számít, ezért a menetrendjükben rengeteg prime time meccs van, amiket a sport tv is ad (kivéve a sunday night footballt). a 4. hétre a sport tv már szavazást is kiadott, az 5. héten pedig a Broncos - Cowboys mellett csak a Panthers - Cardinals és Chargers - Raiders van abban az idősávban, szóval valószínűleg akkor is láthatod őket. a Detroitot majd láthatod Hálaadáskor a Packers ellen (elvileg), valamint december 17.-én hajnalban a Ravens ellen.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Most komolyan tényleg minden héten Denver meccset fog adni a Sporttv?? Azt megértem hogy Detroit meccset nem ad mert sose játszik olyan időpontban kivéve decemberben!! Azért vicces hogy a Denver mindig akkor játszik szinte! 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
részemről nem tartom jó ötletnek az ilyeneket, de erről a témáról is mehetne a trash talk
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Trash Talk (sport tv) - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
😀 Á, esélytelen, nade mi a tényáladék ezzel a mezzel, vagy mit aggódik ezen mindenki? Azért kérdezem, mert baszottul nem értek se az amerikaikhoz, se a fociukhoz....cseka
Aktualitását vesztette, Sanchez már "Buttfumble" néven fut... 😊

Focista mezed nincs eladó?Sobri Jóska
Ugye nem Tebowra gondolsz? 😛Rataxes
Nem, akkor Győztes Mezt keresne, nem Focistát.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
😀 Á, esélytelen, nade mi a tényáladék ezzel a mezzel, vagy mit aggódik ezen mindenki? Azért kérdezem, mert baszottul nem értek se az amerikaikhoz, se a fociukhoz....cseka
Aktualitását vesztette, Sanchez már "Buttfumble" néven fut... 😊

Focista mezed nincs eladó?Sobri Jóska
Ugye nem Tebowra gondolsz? 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes