NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
5.forduló Dallas-Denver esti meccs.
Meglesz ott az 5 is.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
első négy héten képernyőn a denver.
meg kell szavaztatni persze...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem nyer a Denver meccs, megnéznék már egyet végre. 😊

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
komolytalan szavazás
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
 www.sport1tv.hu/Hirek/2013/09/18/nfl_szavazas3

San Diego Chargers-Dallas Cowboys
VAGY
Denver Broncos-Philadelphia Eagles

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
TV-műsor | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A USA Today már 2 meccs után is NFL-díjazottakról cikkez:  q.usatoday.com/2013/09/17/nfl-awards-2-games-peyton-manning-desean-jackson-andy-reid/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
De persze a kc eagles pont kimarad 😊
Leszarom van gamepassJanek
nekem nincs,marad a jó kis szaggatós stream. De miért marad ki?Sunday night game nem lesz helyette úgy láttam. Faragó nem vállalta be...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
De persze a kc eagles pont kimarad 😊
Leszarom van gamepass

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 twitter.com/Fred22Jackson/status/379373565269016576 😊
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azért szolidan felvezetik a Denver-Frisco döntőt.
Ha így haladunk akkor egy átlag NFL (Sport1TV) néző fejből fogja tudni mindkét csapat keretét. 😊
De én csendben is maradok mert kurva hálás vagyok, hogy adják a Hálaadás napi meccsünket.Bazzani
Jó mondjuk a csütörtöki esti meg hétfő esti meccset alapértelmezett, h adják. Egyébként játszunk még sok esti meccset, úgyh leszünk még sokat tévében. Most egy meccs volt vele párhuzamban, az Oakland-Jacksonville, olyat meg egészen biztosan nem fognak adni (az a szomorú, h a ManningBowl több embert vonz a tévé elé, és ez érdekli őket, nem az, h vannak csapatok akiktől kb még egyszer se adtak meccset... Az Oakland fanok cserébe legalább láthatják csapatukat hétfő este ellenünk 😛). Nem tudom, h 4:05öst adhattak-e volna helyette, vagy 1 órásit. Amúgy kitartás Bazza, előbb utóbb játszotok majd a 49ers-szel, Broncos-zal, Patscel vagy az épp aktuális kedvenccel, és akkor képernyőre kerültök, ebben bízhat mindenki...
Egyébként én kifejezetten nem örülök neki, h ennyi Broncos meccset adnak, egyrészt úgyse tévében nézem, mert nézhetetlen a közvetítés, de ilyenkor egy csomóan vannak az eredménykövetőben, akik percekkel előrébb tartanak, és egybéként egyfolytában az a téma, h milyen szar a közvetítés. | Ja néhányan meg még kifejezetten büszkék is rá, h részesei lehetnek azok tönkretételében... |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
1990 óta a 2-0-al kezdő csapatok 61 % jutott be a playoff-ba (188-ból 119-en). Aki 1-1-el kezdett 41 % az arány, 0-2-nél pedig 12 %.
Tehát nincs is semmi veszve (de persze két meccs alapján nehéz is lenne megítélni).danyly
tavaly a Cards 4-0-val kezdett... 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Az előző 4 évben 30 kezdett 0-2-vel és egy se jutott PO-ba. 😊

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
1990 óta a 2-0-al kezdő csapatok 61 % jutott be a playoff-ba (188-ból 119-en). Aki 1-1-el kezdett 41 % az arány, 0-2-nél pedig 12 %.
Tehát nincs is semmi veszve (de persze két meccs alapján nehéz is lenne megítélni).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Floridai tévéállomás elnézést kért a nézőitől, de kötelező a Jaguars meccsét adniuk a Manning Bowl helyett. 😀

WKMG TV issued the scrolled message on Sunday. It read that NFL policy states the station must carry all Jags away games. At the end the message said: "We apologize for any inconvenience."
LOL

 m.apnews.com/ap/db_268751/contentdetail.htm?contentguid=QzgMD0JP
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
- Miért lóg a játékosokról egy törülköző, Gyula?
- Azért, hogy meg tudja törölni a kezét.


No shit. Az új nézők mellett már az autista óvodásoknak is szól a Sport2 közvetítése?
Értem, hogy nem a bowl.hu-n fórumozói a célközönség, de azért VALAHOL csak meg kéne húzni egy határvonalat tényleg.kaszo
a kedvencem a közvetítésben most az volt, hogy a "football cops"-ra való netes keresésre lehet buzdítani a nézőket, de arra nem, hogy az alapoknak nézzenek itt-ott maguk utána...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
- Miért lóg a játékosokról egy törülköző, Gyula?
- Azért, hogy meg tudja törölni a kezét.


No shit. Az új nézők mellett már az autista óvodásoknak is szól a Sport2 közvetítése?
Értem, hogy nem a bowl.hu-n fórumozói a célközönség, de azért VALAHOL csak meg kéne húzni egy határvonalat tényleg.kaszo
Én a versnél kikapcsoltam ezt a szart.
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
- Miért lóg a játékosokról egy törülköző, Gyula?
- Azért, hogy meg tudja törölni a kezét.


No shit. Az új nézők mellett már az autista óvodásoknak is szól a Sport2 közvetítése?
Értem, hogy nem a bowl.hu-n fórumozói a célközönség, de azért VALAHOL csak meg kéne húzni egy határvonalat tényleg.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
kedvenc csapat 1501-nél
jjncaa
Lassan Iktriad és én kaphatnánk valami díjat.
Az AVG hozzászólás eredmény végett. 😊

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
kedvenc csapat 1501-nél



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 trashtalkhu.tumblr.com/post/61294937190/a-sportgazdasag-musoraban-csak-az-nfl-rol-volt
nemtudom mi az a sportgazdaság műsor, de nfl-ről volt benne szó.
többek közt Hollai "szakértelmével", aki már mindenhol ott van, nem vitás megérdemli, hisz a sport csínyjátbínyját a kisujjában tudja, és ugye NBAben is ott van
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért szolidan felvezetik a Denver-Frisco döntőt.
Ha így haladunk akkor egy átlag NFL (Sport1TV) néző fejből fogja tudni mindkét csapat keretét. 😊
De én csendben is maradok mert kurva hálás vagyok, hogy adják a Hálaadás napi meccsünket.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
No, Week 3: 09.22., vasárnap 22:25-Indianapolis-at-San Francisco (S2), MNF-09/24-2:40-Oakland-at-Denver (S1HD)jjncaa
csütörtöki nem? 😮 pedig chiefs...braxa88
(mondjuk az a "vicc", hogy gondolom épp ezért nem adják a KC meccset...)
clemson-nc state lesz helyette a diginjjncaa
Ennél érdekesebb meccset pedig nehezen találhattak volna. Hülyék ezek, de ők tudják.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
No, Week 3: 09.22., vasárnap 22:25-Indianapolis-at-San Francisco (S2), MNF-09/24-2:40-Oakland-at-Denver (S1HD)jjncaa
csütörtöki nem? 😮 pedig chiefs...braxa88
(mondjuk az a "vicc", hogy gondolom épp ezért nem adják a KC meccset...)
clemson-nc state lesz helyette a digin


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
No, Week 3: 09.22., vasárnap 22:25-Indianapolis-at-San Francisco (S2), MNF-09/24-2:40-Oakland-at-Denver (S1HD)jjncaa
csütörtöki nem? 😮 pedig chiefs...
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Még egy TO-s hírt dobjál be, nem tervezi épp a visszatérését?jjncaa
ami azt illeti nem. Aláírt egy modellügynökséghez.Amadeus91
és melyik modelleknek lesz az ügynöke? 😀