NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
This time last year: Pats, Colts, Broncos, Redskins, Packers all 1-2. Cardinals 3-0. Eagles, Jets, Chargers 2-1.vassadi
Tavaly ilyenkor még mi is 1-2vel áltunk. Aztán nyertünk még 1 meccset egész szezonban(jó volt mellé 2 OTs vereség, ahol mindkét esetben nagy előnyről sikerült kikapni).

3 hét utáni nyeretlenek listája: Giants, Redskins, Vikings, Buccaneers, Steelers és a Jaguars. Ahogy mindenki várta. Na jó, 1 találata mindenkinek van a listáról 😀😀

Mekkora csúcsrangadó lesz vasárnap Londonban: Vikings - Stelelrs - (összesített mérleg 0-6).iktriad
Eddig a 4 Londonba delegált csapat összehozott egy büszke 1-11-es mérleget. 😊somoskovig
Jövő héten viszont valamelyik csapat megszerzi az első idei Wjét (ha csak nem lesz döntetlen).
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
3 hét utáni nyeretlenek listája: Giants, Redskins, Vikings, Buccaneers, Steelers és a Jaguars. Ahogy mindenki várta. Na jó, 1 találata mindenkinek van a listáról 😀😀

Mekkora csúcsrangadó lesz vasárnap Londonban: Vikings - Stelelrs - (összesített mérleg 0-6).iktriad
Eddig a 4 Londonba delegált csapat összehozott egy büszke 1-11-es mérleget. 😊

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
This time last year: Pats, Colts, Broncos, Redskins, Packers all 1-2. Cardinals 3-0. Eagles, Jets, Chargers 2-1.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 hét utáni nyeretlenek listája: Giants, Redskins, Vikings, Buccaneers, Steelers és a Jaguars. Ahogy mindenki várta. Na jó, 1 találata mindenkinek van a listáról 😀😀

Mekkora csúcsrangadó lesz vasárnap Londonban: Vikings - Stelelrs - (összesített mérleg 0-6).
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg merőben szakmaiatlan, és egyben gáz is 2 lezajlott forduló után az elsővel kapcsolatban olyan kérdéseket megfogalmazni, amire a válasz már ismert, nem is beszélve a Chiefs formájáról találgatni, mivel ők már 3 lejátszott meccsen vannak túl.
Attól, hogy valaki új fórumozó, még ugyanolyan idétlen egy "szerintetek meglesz Bradynek a 3 gyűrű?" vagy "nyer e a Giants az 52. SB-on a Pats ellen, vagy összejön e a veretlen szezon?" jellegű kérdés, mert olyan dolgokban találgat, ami már lezajlott.
És pár humoros hsz. erre próbált rávilágítani.Sobri Jóska
Hát rohadtul remélem, hogy nem, bár ha Brady nélkül is ilyen hamar visszajutunk oda, tán annyira nem lesz csalódás 😛

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Visszatérve a vitához, természetesen én is képben vagyok az aktuális fordulókkal.A Sporttv ben mindig nézem az aktuális meccseket (igaz nem mindig sikerül végig). Sajnos minden meccset nem sikerül megnézni, de képben szeretnék lenni a csapatokkal, ezért szoktam megnézni az összefoglalókat, itt pedig célszerű az 1. fordulótól nézni. Így lett az, hogy az összefoglaló alapján meglepődtem Rives játékán és a Chiefs játékán is. A Sporttv kívül ha sikerül valamilyen meccset beszerezni, azt is megnézem.Béczkó
Semmi gond nincs ezzel, csak mivel 1.fordulóról beszéltél nem votl egyértelmű, mi meg lecsaptuk a humorlabdát. Egyébként szerintem Sobri hsz-e is vicces volt (én ilyen írok eszem megáll 😀 ) ,csak utána már kicsit erőltetettnek hatott, főleg mikor Amadeus megérkezett a szokásos poéngyilkolással 😀
Kérdésedre válaszolva, Rivers játéka meglepő, úgy tűnik McCoy rendszere fekszik neki és fejben is összerakták. Én mindig jó QBnak tartottam csak hát fejben voltak gondok.
Titans ellen már látszott, hogy azért nem fogja tudni végig hozni az elit szintet, de remek szezonja lehet ha lesz elég értelmes elkapója...
KC-nál meg elég régóta jó a keret. D nagyon összeállt, Smith game managelni tud, mondjuk kicsit néha majd több is kell egyelőre elég volt.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
MIA and KC are undefeated. MIN & WAS are 0-3. And the NYJ have a better record than SF. Just like everyone predicted.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Packers: 1-2 ; Falcons: 1-2 ; 49'ers: 1-2 ; ( Giants & Skins 0-3 ) . Ezt se hittem vna. 😊 Na meg ezt az NFC>AFC dolgot is lehet át kéne értékelni. 😀Greengo
seahawks 3-0
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri törölte a saját hsz-étSobri Jóska
OFF nem én voltam 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Raiders új mascotja. Komolyan!

több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Visszatérve a vitához, természetesen én is képben vagyok az aktuális fordulókkal.A Sporttv ben mindig nézem az aktuális meccseket (igaz nem mindig sikerül végig). Sajnos minden meccset nem sikerül megnézni, de képben szeretnék lenni a csapatokkal, ezért szoktam megnézni az összefoglalókat, itt pedig célszerű az 1. fordulótól nézni. Így lett az, hogy az összefoglaló alapján meglepődtem Rives játékán és a Chiefs játékán is. A Sporttv kívül ha sikerül valamilyen meccset beszerezni, azt is megnézem.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Packers: 1-2 ; Falcons: 1-2 ; 49'ers: 1-2 ; ( Giants & Skins 0-3 ) . Ezt se hittem vna. 😊 Na meg ezt az NFC>AFC dolgot is lehet át kéne értékelni. 😀Greengo
AFC-NFC 11-2

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
AFC-NFC 11-2
azkemény
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Packers: 1-2 ; Falcons: 1-2 ; 49'ers: 1-2 ; ( Giants & Skins 0-3 ) . Ezt se hittem vna. 😊 Na meg ezt az NFC>AFC dolgot is lehet át kéne értékelni. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
És ha szakmaiatlan? Itt csak olyan hszek vannak amiből ömlik az amerikai foci tökéletes ismerete? Ha meg őt ez a kérdés érdekli akkor az téged miért zavar? Azért mert nem naprakész? Le is írta. Ha meg nem tudtok normálisan válaszolni miért nem léptek tovább? Ez megy nehezen itt egyeseknek...Matthew99
Tőlem aztán bármilyen hsz lehet.
És ha válaszra inspirál válaszolok.
Nem zavar, csak gáz.
Nem ugyanaz a két kategória.

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
És ha szakmaiatlan? Itt csak olyan hszek vannak amiből ömlik az amerikai foci tökéletes ismerete? Ha meg őt ez a kérdés érdekli akkor az téged miért zavar? Azért mert nem naprakész? Le is írta. Ha meg nem tudtok normálisan válaszolni miért nem léptek tovább? Ez megy nehezen itt egyeseknek...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Höri törölte a saját hsz-ét, nekem tetszik az enyém.
Dehát ízlések és pofonok...

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Szerintem meg merőben szakmaiatlan, és egyben gáz is 2 lezajlott forduló után az elsővel kapcsolatban olyan kérdéseket megfogalmazni, amire a válasz már ismert, nem is beszélve a Chiefs formájáról találgatni, mivel ők már 3 lejátszott meccsen vannak túl.
Attól, hogy valaki új fórumozó, még ugyanolyan idétlen egy "szerintetek meglesz Bradynek a 3 gyűrű?" vagy "nyer e a Giants az 52. SB-on a Pats ellen, vagy összejön e a veretlen szezon?" jellegű kérdés, mert olyan dolgokban találgat, ami már lezajlott.
És pár humoros hsz. erre próbált rávilágítani.Sobri Jóska
hát ezek a válaszok inkább vmi sznob erőltetett szarságok voltak zéró humor tartalommal....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Szerintem meg merőben szakmaiatlan, és egyben gáz is 2 lezajlott forduló után az elsővel kapcsolatban olyan kérdéseket megfogalmazni, amire a válasz már ismert, nem is beszélve a Chiefs formájáról találgatni, mivel ők már 3 lejátszott meccsen vannak túl.
Attól, hogy valaki új fórumozó, még ugyanolyan idétlen egy "szerintetek meglesz Bradynek a 3 gyűrű?" vagy "nyer e a Giants az 52. SB-on a Pats ellen, vagy összejön e a veretlen szezon?" jellegű kérdés, mert olyan dolgokban találgat, ami már lezajlott.
És pár humoros hsz. erre próbált rávilágítani.Sobri Jóska
Mert te szakértőnek születtél.apeszos
Nem.
De nem fogok rákérdezni olyanra, hogy "szerinted megsérül e RG3 a 2012-es PO-ban, mert én még csak az alapszakasz meccseknél járok".
Mivel sok értelme nem lenne latolgatni, hiszen tudjuk mi történt.
De ha szerinted épületes disputa tud kialakulni belőle, akkor áruld el, hogy szerinted meg fog sérülni RG3 a 2012-es PO-ban? Mert szerintem nem, és olyan formában van, hogy a SB-ig meg se áll, és ő lesz az MVP, annyira jó játékosnak tartom. Ellenérv?

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem meg merőben szakmaiatlan, és egyben gáz is 2 lezajlott forduló után az elsővel kapcsolatban olyan kérdéseket megfogalmazni, amire a válasz már ismert, nem is beszélve a Chiefs formájáról találgatni, mivel ők már 3 lejátszott meccsen vannak túl.
Attól, hogy valaki új fórumozó, még ugyanolyan idétlen egy "szerintetek meglesz Bradynek a 3 gyűrű?" vagy "nyer e a Giants az 52. SB-on a Pats ellen, vagy összejön e a veretlen szezon?" jellegű kérdés, mert olyan dolgokban találgat, ami már lezajlott.
És pár humoros hsz. erre próbált rávilágítani.Sobri Jóska
Mert te szakértőnek születtél.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Szerintem meg merőben szakmaiatlan, és egyben gáz is 2 lezajlott forduló után az elsővel kapcsolatban olyan kérdéseket megfogalmazni, amire a válasz már ismert, nem is beszélve a Chiefs formájáról találgatni, mivel ők már 3 lejátszott meccsen vannak túl.
Attól, hogy valaki új fórumozó, még ugyanolyan idétlen egy "szerintetek meglesz Bradynek a 3 gyűrű?" vagy "nyer e a Giants az 52. SB-on a Pats ellen, vagy összejön e a veretlen szezon?" jellegű kérdés, mert olyan dolgokban találgat, ami már lezajlott.
És pár humoros hsz. erre próbált rávilágítani.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
bírom hogy a nagyon költséges (és rettentő extrém) Richardson trade után, felerősödtek a mellőzött korán választott futók tömege, hogy csere mostvagysoha
Ingram, Leshoure, Gerhart, tökömtudjasapka
LeShoure a TRich trade előtt is képben volt, írtam is a topikba.Bazzani
azt olvastam a Lions egyáltalán nem akarja eltradelni Leshouretsapka
Verik fel az árát ezzel sztem.

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
bírom hogy a nagyon költséges (és rettentő extrém) Richardson trade után, felerősödtek a mellőzött korán választott futók tömege, hogy csere mostvagysoha
Ingram, Leshoure, Gerhart, tökömtudjasapka
LeShoure a TRich trade előtt is képben volt, írtam is a topikba.Bazzani
azt olvastam a Lions egyáltalán nem akarja eltradelni Leshouret

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
bírom hogy a nagyon költséges (és rettentő extrém) Richardson trade után, felerősödtek a mellőzött korán választott futók tömege, hogy csere mostvagysoha
Ingram, Leshoure, Gerhart, tökömtudjasapka
LeShoure a TRich trade előtt is képben volt, írtam is a topikba.

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
bírom hogy a nagyon költséges (és rettentő extrém) Richardson trade után, felerősödtek a mellőzött korán választott futók tömege, hogy csere mostvagysoha
Ingram, Leshoure, Gerhart, tökömtudja

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!