NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rob Rang az új mockjában 1/9re lőtte el Haason Reddicket a Bengalshoz. Brutális ugrás ez, a combine előtti 1 kör vége/ 2. kör eleje jóslatokhoz képest. Gondolom ehhez kellett a Foster blama, de akkor is! A srácban tényleg benne lehet egy Kuechly szint?
peterbadbone
Évi 10 agyrázkódásra gondolsz? Az szerintem bárkiben benne van.
Sixo
Mondjuk az a poén, hogy Fosternek egyetemi karrierje során három hivatalosan jegyzet aggyrázkódása volt. Három baszki, és simán akadhat olyan is, amit titkolt.

És még be sem tette a lábát az NFL-be. Egy ütköző linebackerről beszélünk, akinek mindenhová elsőnek kell érnie és a feladata, hogy mindenkinek nekimenjen és kiüssön.

Azért én elég erősen elgondolkoznék a draftolásán az első körben, hiába jó játékos. Ez szerintem óriási red flag.

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Rob Rang az új mockjában 1/9re lőtte el Haason Reddicket a Bengalshoz. Brutális ugrás ez, a combine előtti 1 kör vége/ 2. kör eleje jóslatokhoz képest. Gondolom ehhez kellett a Foster blama, de akkor is! A srácban tényleg benne lehet egy Kuechly szint?
peterbadbone
Évi 10 agyrázkódásra gondolsz? Az szerintem bárkiben benne van.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Rob Rang az új mockjában 1/9re lőtte el Haason Reddicket a Bengalshoz. Brutális ugrás ez, a combine előtti 1 kör vége/ 2. kör eleje jóslatokhoz képest. Gondolom ehhez kellett a Foster blama, de akkor is! A srácban tényleg benne lehet egy Kuechly szint?

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Atragtam magam a fobb OL prospectek videoin, es roviden igy lehet osszefoglalni a velemenyemet.

 s2.quickmeme.com/img/ce/ce95bef30f0fe1b77135991cac5dfb3c402688c5d18f0cfa90d467ab901ca9c2.jpg

Igor
Nem véletlen, hogy tartja magát egy pletyka, miszerint a Jags valószínűleg fel fog tradelni Lampért az első kör végébe, ha még bent van.
iktriad
Szerintem jobb tackle lenne belole, mint Ramczykbol vagy Cam-Robbol... es valszeg guardot csinalnak belole 😕
Bolles / Lamp a ket legjobb OL ember nalam, egyelore.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atragtam magam a fobb OL prospectek videoin, es roviden igy lehet osszefoglalni a velemenyemet.

 s2.quickmeme.com/img/ce/ce95bef30f0fe1b77135991cac5dfb3c402688c5d18f0cfa90d467ab901ca9c2.jpg

Igor
Nem véletlen, hogy tartja magát egy pletyka, miszerint a Jags valószínűleg fel fog tradelni Lampért az első kör végébe, ha még bent van.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Atragtam magam a fobb OL prospectek videoin, es roviden igy lehet osszefoglalni a velemenyemet.



Osszesen 6 embert talaltam, akikrol el tudom kepzelni, hogy kezdo OT lesz beloluk... es ebbol siman benne van, hogy ketto-harombol (koztuk Lampbol is) inkabb belso falember lesz.

Nagyon kivancsi vagyok mennyire reachelnek a csapatok, mert OT-ra mindig szukseg van.. de ez a class borzalmasan gyengenek tunik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Vannak még kiadó helyek a mock draft játékban:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Joe Mixon kocogott ma egy | unofficial | 4.43at Oklahoma pro day-en.
Ha nem lenne az ügye, akkor egyértelmű 1.kör, sztem a nagy hármas közül meg is előzné McCaffrey-t tutira (mer' feka). Így valaki nagyot nyerhet vele, kiváncsi vagyok meddig fog csúszni. Elv ugye csak pár csapatnál került le a boardról.

off:  twitter.com/lankywh1tekid/status/839539943839948800

😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Igen az 1/1 nem kérdés de amit Chargers kolléga írt ott nem az első választás került szóba ...

Idén eddig kb annyit sejt mindenki,hogy az 1/1 Garrett de hogy utána mit húz a QB needes csapatok többsége...
Janek
Mert még csak március van, kb. az FA piac is csak most nyit. Egyébként a papírformáról annyit, hogy az utóbbi 1-2 draft első körében nem voltak nagy meglepetések.
balintbaba
Aguayo
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kikerült 3 ismertető, Davis és JuJu WR, T.White meg CB
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Josh Norris a kombájnról:  www.rotoworld.com/articles/cfb/69813/351/2017-nfl-combine-takeaways


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem a Winston, Mariota sorrend is biztos volt, vagyis papírforma, mint ahogy a Goff, Wentz is tavalyról.
Stez
A Goff, Wentz duó csak a 2 trade után volt biztos. Tavaly ilyenkor még Tunsil "betonbiztos" 1/1-es volt.
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Igen az 1/1 nem kérdés de amit Chargers kolléga írt ott nem az első választás került szóba ...

Idén eddig kb annyit sejt mindenki,hogy az 1/1 Garrett de hogy utána mit húz a QB needes csapatok többsége...
Janek
Mert még csak március van, kb. az FA piac is csak most nyit. Egyébként a papírformáról annyit, hogy az utóbbi 1-2 draft első körében nem voltak nagy meglepetések.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Igen az 1/1 nem kérdés de amit Chargers kolléga írt ott nem az első választás került szóba ...

Idén eddig kb annyit sejt mindenki,hogy az 1/1 Garrett de hogy utána mit húz a QB needes csapatok többsége...

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem a Winston, Mariota sorrend is biztos volt, vagyis papírforma, mint ahogy a Goff, Wentz is tavalyról.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt olyan hogy papírforma?
És ami nem borult?
Janek
Luck 1/1
RGIII 1/2
Húsrágó
Stafford és Bradford 1/1-e is igencsak stabil volt a draft szezonjukban.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Volt olyan hogy papírforma?
És ami nem borult?
Janek
Luck 1/1
RGIII 1/2
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Volt olyan hogy papírforma?
És ami nem borult?

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Lett 1-2 meglepetés combine eredmény DB részről, néhány középső körre taksált srác eléggé odavágott. Nagyon érdekes draft lesz ez, mert kifejezetten jó játékos alapanyagot lehet vinni 1-2 poszton akár 4. körben is, de máshol meg éles határvonalak vannak playák között...szóval érdekes lesz, melyik csapatnak mi a needhez képest a hozzáállása...
Lehet DB needes csapat rögtön húz 1. körben, de most arra is gondolhat, majd 2. napon megoldja simán...akár 2 játékost is húzhatnak (pl 2. és 4. körben), van miből, és így első körben mehetnek BPA-ra pl a DB need helyett is. Szóval szerintem idén jobban fog borulni a papírforma.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Melinfonwu hol mehet ki? Mérete + az alapján hogy 4évig kezdő volt, már alapból 1-2.kört mondtam volna rá, de erre még rátett egy kurva kemény combine eredményt.
Borbinho
UConn hires arrol, hogy atletakat gyartanak, s olyanokat, akik a vertical/broadjump teren jok - lasd Byron Jones..

Szamomra legerdekesebb eredmenyek
- Moreau 4.35 (nem hittem hogy ennyire gyors, Myrick/Lattimore varhato volt)
- Lorenzo Jerome 4.7, de a 3-cone/short shuttle szamai is borzalmasak... lehet igy UDFA lesz belole 😕
- Ahkello Witherspoon 40.5-es vertje (Marcus Williams 43.5-je se rossz, de ott kb. hasonlot vartam..)
- a legmeglepobb az osszes eredmeny kozul, hogy Kevin King nyerte a 3-conet (6.56) es short shuttlet (3.89) egyarant..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Teez Tabor csak 4.63 a 40esen és 9 fekvenyomás. sok jó a cb, sokan bemehetnek elé.
braxa88
Pedig ha jól olvastam, épp ma jelentette ki, hogy ő a legjobb játékos a drafton 😊
Chargers LT
Nem is azt jelentette ki, hogy o a leggyorsabb...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Melinfonwu hol mehet ki?
Borbinho
A neve alapján a Jets kiviszi második napon

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Teez Tabor csak 4.63 a 40esen és 9 fekvenyomás. sok jó a cb, sokan bemehetnek elé.
braxa88
Pedig ha jól olvastam, épp ma jelentette ki, hogy ő a legjobb játékos a drafton 😊
Chargers LT
mindenki a legjobb, hülye lenne nem ezt mondani

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Melinfonwu hol mehet ki?
Borbinho
Leginkább a kijáraton 😊

Viccet félretéve legkésőbb a 2. napon elviszik szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Melinfonwu hol mehet ki? Mérete + az alapján hogy 4évig kezdő volt, már alapból 1-2.kört mondtam volna rá, de erre még rátett egy kurva kemény combine eredményt.
Vhol olvastam h CB-nek is kipróbálnák, kiváncsi vagyok ott mit tudna, mert még top10be is bemehet így sztem.

Mondjuk az "picit" rontja az esélyeit h elég erős az S class.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."