NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Elsőre:
Cook 4.50
Fournett 4.51
Fournette ezzel a leggyorsabb 240 font feletti futó 2003 óta
Chargers LT
Másodszorra:
Cook 4.50 újra
Fournette 4.52

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Hunt elrontotta az elsőt 4.66
Samaje is 4.66

Szerkesztette: Janek

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Elsőre:
Cook 4.50
Fournett 4.51
Fournette ezzel a leggyorsabb 240 font feletti futó 2003 óta

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
1st team Little All-American ...az mi a here? 😀 Kicsik között király vót? 😀
...egyelőre az OL ugrabugrát mutatják

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na 7től futnak a futók
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jó nagyot ugrott Fournette 😀
Leonard Fournette with a 28 1/2" vertical
Ehhez képest viszont Henry volt 37 inches
Klaci79
Cookis csak 30,5

közbn az eagles nyerte a pénzfeldobást a 14.pickért. (colts 15)
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Jó nagyot ugrott Fournette 😀
Leonard Fournette with a 28 1/2" vertical
Ehhez képest viszont Henry volt 37 inches
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Jól tudom,hogy 300 font alatt nem nagyon draftolnak Oline embereket a profik?
Bolles 297
Janek
Néhány ellenpélda az elmúlt 4 draftról:
Nick Martin (299), Max Tuerk (299), Hroniss Grasu (297), Weston Richburg (298), Justin Pugh (297), David Bakhtiari (295), Jonathan Cooper (295).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Én is draftolok pl...

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
mert a nem profik draftolnak egyáltalán vagy mi? 😀

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Jól tudom,hogy 300 font alatt nem nagyon draftolnak Oline embereket a profik?
Bolles 297

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lehet a pro meglátásokat nem neked tolja, hanem pézért a csapatoknak.
Vagy csak ámerika is ugyanolyan mint hungarize. Hogy egy EB-VB-BL meccsre beültetnek valami celebet szakérteni, aki amúgy lehet azzal sincs tisztába, hogy mi a kapus dolga. hehehe

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Imádom Mayockot. Minden évben bohócot csinál magából, leül, aztán elkezdi puffogtatni a tíz közhelyet, amit az nfl.comosok állandóan hajtogatnak, meg ami a rohadt nagy divat. Néha már az az érzésem támad, hogy ő maga kurvára nem is néz konstansan NCAA-t.

Sorozatban ez a harmadik baszott nagy szakértése, amikor olyan csodálatosan felületesen és semmitmondóan megszakérti a combine előtt az erőviszonyokat, hogy az már-már zseniális, mennyire komolytalan.

Két éve, amikor feltűnt a bohóckodása, direkt hallgatom Mayock okosságait a drafton a pickeknél, na most hirtelen mindenki sztárrá válik, hiába meglepő pick, hiába visznek el mondjuk top15-ben egy Mayock által 2-3. körre várt játékos, a jó öreg Mike azonnal konstatálja ezt egy „I love this pick”-kel.

Az meg a másik, hogy soha senkire nem merik ráaggatni, hogy szerintük nem lesz jó. Sosem kockáztatnak, biztonsági játékot nyomnak, ezek, amiket tolnak, nem vélemények, hanem egyszerűen az nfl.com oldalán írt jellemzésekből kiragadott másfél mondat, amiket sorra puffogtat, de főleg Mayock jeleskedik ebben.

És ja, lehet jönni, hogy micsoda egy faszkalap vagyok, csináljam jobban, ha tudom, de mondjuk ha valaki annyi lóvét kap ezekért a nonsense szakértésekért, mint Mayock, akkor talán adhatna valami olyan információt is, amit az ember nem kap meg három és fél másodperc alatt az nfl.com-ra kattintva, amikor beírja egy benga feka nevét.

Én újat akarok hallani, baszki, nem pedig azt, amit az nfl.com prospectismertetőiben elolvasok rögtön.

Ja, mint látom, Igor is valami hasonlót írt, de nem baj, ha már elkezdtem ömlengeni, azért befejezem. 8-) Szóval én egy draftszakértőtől információkat akarok kapni. Amiket olvastam, azok java nem információ, pedig én aztán tényleg nem is vagyok NCAA-duru, de ha már nekem sem, az szerintem gáz.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Idén is lesz mock draft játék (ha van 32 lelkes és ráérő ember), jelentkezni a megfelelő topicban.

Jah meg Gerald Everett (TE), Patrick Mahomes (QB), Chad Hansen (WR), Pat Elflein (C/G) és T.J. Watt (OLB) ismertetője is elérhető itt:  bowl.one/prospect-ismertetok/2017

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kizárt dolog,hogy 5 ismétlésre odaengedi az ügynöke.lehet belesérült.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor ma 3 kor indul a móka?

több mint 7 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Szerintem picit tulreagaljatok - azért azt lehetett várni, hogy egyik se fog világszinten emelni... és simán benne van a pakliban, hogy a futásra/irányváltást mérő dolgokra készültek inkább. Én McCaffreytől (és kisebb mértékben Cohentől/Pumphreytől), elsősorban a short shuttle és three cone számokra leszek kíváncsi, aztán broad jump, aztán vertical/40.

Én is kb. 3-5-tel nagyobb számra számítottam mindkettőtől - főleg Pumphrey-é csúnya esztétikai okokból/és Cohen miatt - de nem ez lesz az, amin az ő combine értékelésük múlni fog.
Igor
Ki is hagyhatta volna és ezzel nem adott volna kérdésekre okot
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem picit tulreagaljatok - azért azt lehetett várni, hogy egyik se fog világszinten emelni... és simán benne van a pakliban, hogy a futásra/irányváltást mérő dolgokra készültek inkább. Én McCaffreytől (és kisebb mértékben Cohentől/Pumphreytől), elsősorban a short shuttle és three cone számokra leszek kíváncsi, aztán broad jump, aztán vertical/40.

Én is kb. 3-5-tel nagyobb számra számítottam mindkettőtől - főleg Pumphrey-é csúnya esztétikai okokból/és Cohen miatt - de nem ez lesz az, amin az ő combine értékelésük múlni fog.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Sztem ez inkább azt mutatja, hogy kb semennyire nem készült fel rá, nem hiszem, hogy ha egy ilyen kaliberű sportoló 2-3 hónapig odateszi magát, ne tudna legalább 10-15 ismétlést megcsinálni.
gabokocka
Szerintem az, ha nem készült fel rá, talán még rosszabb üzenetet közvetít, mivel abból az jön le, hogy mennyire rossz a munkamorálja.
MirrMurr
Gabóval egyetértek, csak nem akartam ledegradálni a srácokat, mert én azért semmi vagyok hozzájuk képest...de pont ezért elég gyíkok, ha 92 kg-al 11-et nyom valaki 102-be ilyen sport és edzés múlttal fiatalon
Én is úgy tudtam, a futók is már 85-100 kg között vannak, és nem épp nádszálak... simán ki kéne nyomni 15-20 ismétlést

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Az 5 konkrétan vicc...Pumphreyban semmi erő nincs akkor kb 😊 Jól megtudom ítélni, mert kondizok, sportoló voltam (pont rövidtáv futó), de nem egy nagy darab, 75 kilósan viszont 2 év kondi edzés után 100-ba nyomtam 10-et, 120-ba hármat, kb, mint McCaffrey akkor... bár nem tudom most fejből, ő hány kilós, de sejtem, hogy 75-nél több. Ráadásul én magyaros házi koszton éltem XD, nem hyper szuper izotóniás italok, vitaminok, és ki tudja mi mellett, na meg nem 22, hanem 30 évesen....aki 10 alatt nyom 102-be, az nagyon gyenguska, de ezeknél a srácoknál, hiába futók, a 15-20 azért kellene megítélésem szerint.
Chargers LT
Milyen házi koszt volt az? Seggbeszúrós? 😀
dugo93
hús hússal, tanyasi krumpli köretnek, csalamádéval 😀 Az edzéseim alatt fogyasztott ital is extra volt: csapvíz

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Unalmas már, hogy csak arra lehet fogadni, hogy megdől-e a 4.28 meg hasonlók.

Izgalmas akkor lenne, ha C. Jones után szabadon lehet p*cs villantásra vagy hasonló bold prediction-re is.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Sztem ez inkább azt mutatja, hogy kb semennyire nem készült fel rá, nem hiszem, hogy ha egy ilyen kaliberű sportoló 2-3 hónapig odateszi magát, ne tudna legalább 10-15 ismétlést megcsinálni.
gabokocka
Szerintem az, ha nem készült fel rá, talán még rosszabb üzenetet közvetít, mivel abból az jön le, hogy mennyire rossz a munkamorálja.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Sztem ez inkább azt mutatja, hogy kb semennyire nem készült fel rá, nem hiszem, hogy ha egy ilyen kaliberű sportoló 2-3 hónapig odateszi magát, ne tudna legalább 10-15 ismétlést megcsinálni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Fournette 240 fonttal mérlegelt.Nem rossz súly ahhoz képest hogy várhatóan kb 4.40 körüli 40 yardot fog futni.
kapitnono
Samaje Perine se gyenge majd persze kiderül gyors is e hozzá?
Janek
Szerintem 4.6 korul fog futni.. nekem az egyik sleeper futom, aki szerintem a combine-on vesziteni fog, de aztan NFL-ben remek jatekos lenne, mert eleg komplett R - mondjuk ez a 30 bench press eleg korrekt kezdes volt tole.

Pumphrey 5 😀 pedig meg Tarik Cohen is kepes volt 11-re...
Igor
épp most néztem.
Hány kg-ot taszigálnak?
Janek
Ha jol tudom 225 font / 102 kilo..

szerk: McCaffrey is csak 10-et emelt..
Igor
Az 5 konkrétan vicc...Pumphreyban semmi erő nincs akkor kb 😊 Jól megtudom ítélni, mert kondizok, sportoló voltam (pont rövidtáv futó), de nem egy nagy darab, 75 kilósan viszont 2 év kondi edzés után 100-ba nyomtam 10-et, 120-ba hármat, kb, mint McCaffrey akkor... bár nem tudom most fejből, ő hány kilós, de sejtem, hogy 75-nél több. Ráadásul én magyaros házi koszton éltem XD, nem hyper szuper izotóniás italok, vitaminok, és ki tudja mi mellett, na meg nem 22, hanem 30 évesen....aki 10 alatt nyom 102-be, az nagyon gyenguska, de ezeknél a srácoknál, hiába futók, a 15-20 azért kellene megítélésem szerint.
Chargers LT
202 lb-vel mérlegelt az 92 kg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Az 5 konkrétan vicc...Pumphreyban semmi erő nincs akkor kb 😊 Jól megtudom ítélni, mert kondizok, sportoló voltam (pont rövidtáv futó), de nem egy nagy darab, 75 kilósan viszont 2 év kondi edzés után 100-ba nyomtam 10-et, 120-ba hármat, kb, mint McCaffrey akkor... bár nem tudom most fejből, ő hány kilós, de sejtem, hogy 75-nél több. Ráadásul én magyaros házi koszton éltem XD, nem hyper szuper izotóniás italok, vitaminok, és ki tudja mi mellett, na meg nem 22, hanem 30 évesen....aki 10 alatt nyom 102-be, az nagyon gyenguska, de ezeknél a srácoknál, hiába futók, a 15-20 azért kellene megítélésem szerint.
Chargers LT
Milyen házi koszt volt az? Seggbeszúrós? 😀