NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De ez a legjobb
On why he didn't wear Adidas to win an island, John Ross says "well I can't swim that well, so"

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd összesett, és kb. ennyi volt neki a combine x-D
És persze egyébként sem Adidasban futott, szóval baszhatja a szigetet. Csóri.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Ross tolt egy 4.22-t.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Kupp nagyon lassu időt tolt

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ezek a wr idők eedig eléggé gyengék. Oké, hogy a jobbak még csak most jönnek majd, de eddig nincs egy 4.3-as idő sem. És azért egy 180 fontos ember ne 4.6-os 40 yardot fusson már, ha csak 5 10 magas.
kapitnono
 twitter.com/ErikBurkhardt/status/838056209840242688

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Azért ezek a wr idők eedig eléggé gyengék. Oké, hogy a jobbak még csak most jönnek majd, de eddig nincs egy 4.3-as idő sem. És azért egy 180 fontos ember ne 4.6-os 40 yardot fusson már, ha csak 5 10 magas.


több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hörivel koprodukcióban felkerült O.J. Howard, Jourdan Lewis és Desmond King ismertetője
 bowl.one/prospect-ismertetok/2017

Szerkesztette: Drip

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Robert Klemko (MMQB) annyit írt h Foster kurvára unta a sorban állást, kijátszotta a "Do you know who I am?" kártyát, mire a kórházi alkalmazott közölte h várja ki a sorát, ahogy mindenki más, erre Foster megfenyegette h megveri, mire a csávó csak ennyit mondott: "Do it."

Ami miatt negatívan érintheti a dolog Foster jövőjét, hogy kurvára szerették volna a csapatok ha független dokik is megvizsgálhatja a vállát a rotátorköpeny-műtét után, ugyanis állítólag a vártnál szarabbul halad a rehabja. Hozzáteszem, két éve Gurley sem hagyta h megvizsgálják a műtött térdét, össze is veszett ő is vmi orvossal, azt mégis 1/10 lett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Foster csinalt egy burfictet ....
Janek
Azért én kíváncsi lennék arra, hogy a dokival hogy is volt pontosan ez a balhé, mert elég nagy kuss van az egészről. Én nem bírom Fostert, de kétlem, hogy ő most emiatt elkezdene csúszni. Ha csúszik, akkor amiatt, hogy ütköző fővédőként mondjuk nyolcezer agyrázkódáson és különféle sérülésen van már túl, úgy, hogy az NFL-ben még egy percet nem töltött el.

Ez kicsit vészjósló.

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
van idén külön combine topic ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 361
Hol lehet majd visszanézni a tegnapi és a mai napot? Előre is köszönöm a segítséget!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
McCaffrey bench presse egyébként azért is különösen visszás, mert ugye kihagyta a bowlmeccset, mondván ő a draftra készül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Foster csinalt egy burfictet ....

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Mindez persze combine elotti dolog volt Igor.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
McNichols hol mehet ki?
Janek
Elkezdtem összerakni a saját big boardomat, én személy szerint 3-4. kört írtam mellé.
empty taxi
Nálam benne volt a top 6 futóban idén
Janek
Ez elég meredek, gondolom Mixont mondjuk kivetted? (nálam amúgy kb. 10-12 között van jelenleg)

Kamara hozta a várhatót, legjobb broad jump (10'11) és vertical (39,5) - ezzel sokat segített / szinte biztos az 1. kör eleje/2. kör vége.
TJ Logan 4.37, Tarik Cohen 4.42 - idén nem nagyon vannak speedsterek amúgy..

OL-nél Bolles, Lamp és Feeney hozták magukat (3-cone és short shuttle számok amik engem érdekelnek), főleg Bolles 7.29-e elég durva előbbinél...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem Gabokocka hiányolta a negatív előjelű prospect értékeléseket. Nos itt van egy elég alapos elemzés Myle Garrettről, aki a cikk írója szerint csak jó játékos lesz a profiknál, nem kiváló és semmi esetre sem éri meg az 1. picket.
 www.sbnation.com/2017/3/3/14745070/myles-garrett-scouting-report-2017-nfl-draft-breakdown-film-review

Ugyanez az úriember (Stephen White, egykori DE) 2 éve Dante Fowlerről írt olyan dolgokat, amik (sajnos) egyelőre igencsak bejöttek vele kapcsolatban. Szóval lehett nem csak egy koca szagértő beszuél belőle.
 www.sbnation.com/2015/3/5/8112685/dante-fowler-2015-nfl-draft-profile-breakdown

Amúgy épp eszembe jutott, hogy pass rushereknél mennyire ingatag tud lenni egy draftstátusz. Emlékeztek, hogy anno Jarvis Jones, Damontre Moore, Da'Quan Bowers kb betonbiztos Top 5-nek tűnt még a combine környékén is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Bolles elég robbanékony...Feeney meg jó egy darab 😀
Chargers LT
RT és G anyag

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Bolles elég robbanékony...Feeney meg jó egy darab 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Mayockot azért vették le anno a Notre Dame-es NBC-közvetítésekről, mert nem volt közérthető, ezek szerint akkor besértődött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
szánalmasan alacsony ez a hármas szám...

 twitter.com/nfldraftscout/status/837764751937703937



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
McNichols hol mehet ki?
Janek
Elkezdtem összerakni a saját big boardomat, én személy szerint 3-4. kört írtam mellé.
empty taxi
Nálam benne volt a top 6 futóban idén
Janek
Nálam per pill 8., de nyilván kombiné után ez változik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
McNichols hol mehet ki?
Janek
Elkezdtem összerakni a saját big boardomat, én személy szerint 3-4. kört írtam mellé.
empty taxi
Nálam benne volt a top 6 futóban idén

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
McNichols hol mehet ki?
Janek
Elkezdtem összerakni a saját big boardomat, én személy szerint 3-4. kört írtam mellé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
McCaffrey és Pumphrey legjobbja is 4,49, nem rossz

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
McNichols hol mehet ki?