NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Teez Tabor csak 4.63 a 40esen és 9 fekvenyomás. sok jó a cb, sokan bemehetnek elé.
braxa88
Pedig ha jól olvastam, épp ma jelentette ki, hogy ő a legjobb játékos a drafton 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
nehéz nap ez a FA CB-knek 😊

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Teez Tabor csak 4.63 a 40esen és 9 fekvenyomás. sok jó a cb, sokan bemehetnek elé.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
dúrva ez a Garrett gyerek, Barwin helyére elhozhatnank Phillybe : D
ano92
Hogy padozzon Casey Matthews mögött ?

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nekem a 41 inch vertical utan jobban felszaladt a szemoldokom.. Willis 39, Reddick 36.5, de az osszes DL meretu embert 6-7 inch-csel veri.
Igor
Az NBAben is jonak szamitana.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
dúrva ez a Garrett gyerek, Barwin helyére elhozhatnank Phillybe : D

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Garrett lassú 😀
Janek
és gyenge
(33 fekvenyomás)
😀
braxa88
Nekem a 41 inch vertical utan jobban felszaladt a szemoldokom.. Willis 39, Reddick 36.5, de az osszes DL meretu embert 6-7 inch-csel veri.
Igor
OBJ sem ugrott ekkorat...

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Garrett lassú 😀
Janek
és gyenge
(33 fekvenyomás)
😀
braxa88
Nekem a 41 inch vertical utan jobban felszaladt a szemoldokom.. Willis 39, Reddick 36.5, de az osszes DL meretu embert 6-7 inch-csel veri.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Dobbs es arm strength 😀

Legjobb 10-yard a pass rusherek kozott

1.54(!!) Jordan Willis
1.59 Haason Reddick, Trey Hendrickson
1.60 Carl Lawson
1.61 Derek Rivers, Takk McKinley, Tarell Basham
1.64 Tim Williams, Carroll Phillips
1.65 Pita Taumoepenu, Charles Harris
1.66 Solomon Thomas, Ejuan Price, Ifeadi Odenigbo
1.67 Avery Moss, Dylan Donohue

Kpassagnon es McDowell 1.69, Charlton, Vanderdoes es Barnett 1.70, J. Allen 1.74

Legjobb 3-cone eredmenyek 7 masodperc alatt/korul (ez az egyik legjobb metric NFL-siker szempontjabol, ha csak 1 faktort nezunk.. bar igazabol a 6.90 alatti ido ami igazan elit)

6.85 Jordan Willis
6.91 Pita Taumoepenu
6.94 Derek Rivers
6.95 Solomon Thomas
6.96 Derek Barnett
7.00 Harvey Langi
7.01 Haason Reddick
7.02 Dylan Donohue
7.03 Trey Hendrickson, Daeshon Hall
7.06 Carroll Philips
7.07 Deatrich Wise

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kaya meg kb meki állást vett magának.
Janek
ezt hololvastad? több róla a pozitív szó:

Kaaya chose not to run the 40 among other various workouts he skipped, but was on the field showing off his throwing skills.

“His throws right here are pretty nice,’’ said NFL Network analyst Mike Mayock, who has repeatedly said Kaaya is exceptionally good with a “clear pocket.’’

“Clean feet, clear vision, it’s always pretty with him,’’ Mayock said as Kaaya was shown live on television during passing drills.

Added former NFL quarterback and NFL Network analyst David Carr: “There’s no one around him here and he looks the part.’’

And this from fellow analyst Daniel Jeremiah on Twitter, when asked about Kaaya: “He had a really good workout.’’

However, the NFL Network’s Bucky Brooks listed Kaaya as one of the “losers’’ of the combine Saturday because he “didn’t have his fastball working during the positional workout on the turf’’ and “missed on a handful of throws at intermediate and deep range that highlighted some concerns about his arm strength and accuracy.

“In addition, he failed to address concerns about his athleticism when he elected to sit out the 40.’’

Mayock, in a press conference Saturday, again reiterated that “two guys I would want to develop, third or fourth round, guys to me that I think have potential, quote, ‘starter characteristics,’ will be Kaaya and Tennessee kid [Josh] Dobbs. Both of them are highly inconsistent in the pocket but they’ve got the size and arm strength.’’

 www.miamiherald.com/sports/college/acc/university-of-miami/article136581433.html
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Hat ha draftig nem csinal baromsagot akkorr 1/1
Janek
majd jön a bongos videó róla is 😀 😀
ano92
szóval te nyomtad fel Tunsint is 😀
Borbinho
Jah, ő felnyomta Tunsinnek rendesen.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hat ha draftig nem csinal baromsagot akkorr 1/1
Janek
majd jön a bongos videó róla is 😀 😀
ano92
szóval te nyomtad fel Tunsint is 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Hat ha draftig nem csinal baromsagot akkorr 1/1
Janek
majd jön a bongos videó róla is 😀 😀

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Hat ha draftig nem csinal baromsagot akkorr 1/1

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Garrett lassú 😀
Janek
és gyenge
(33 fekvenyomás)
😀
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Garrett lassú 😀
Janek
kemény a 270 fontjához az a 4.64-es idő. Eléggé jól teljesít a combine-on, nem rontott a pozícióján az biztos.


több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Garrett lassú 😀

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Hehe, ezt csak most lattam 😀

Dalvin Cook - short shuttle 4.53, three-cone 7.27
Garret Bolles - short shuttle 4.55, three-cone 7.29

3sigman fennvannak a SPARQ-adatok, az elmult 17 evben nem huztak elso korben ennyire szar SPARQ-eredmennyel biro futot, mint Cook...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Watson hype ujra beindulhat .
Kizer viszont nagyon festett jól,volt mikor 3x nem találta el a wr-t egymás után....
Kaya meg kb meki állást vett magának.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Akik jobbat futottak mint vártam
Ross (duh...), Samuel, Darboh, Godwin, Zay Jones, Josh Malone és Ricky Seals-Jones (reméltem DeRunnya time lesz 😕)

Akik lassabbat
Isaiah Ford, Whitfield, Reynolds

Kb. ezt vártam
Juju, Cupp, Ardarius, Switzer, Henderson, Taywan Taylor

Ki ez a Robert Davis?
Draftbreakdownon egyetlen videót találtam, az is tavalyi Charlotte ellen is meccs... sokkal nem lettem okosabb tőle, mert a QB minden deep passzt elrontott.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Corey Davis sérült vagy miért nincs 40 yardos ideje?
Greengo
még a pro day-én se fog futni, szóval anélkül kell elhinni, hogy ő a no. 1. WR a classban 😊

ahogy azt is megjegyezhetjük, hogy az idei talán minden idők legjobb TE felhozatala, ha eddig nem lett volna elég összekötős játék...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy hivatalos már, 4.22 az új rekord 40 yardon.

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Tim Williams admits to failed drug tests
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Corey Davis sérült vagy miért nincs 40 yardos ideje?
Greengo
sérült, boka

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Corey Davis sérült vagy miért nincs 40 yardos ideje?


E-A-G-L-E-S EAGLES !