NFL Draft 2017

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 7 935 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 5 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 104 — Stairway to 7
BREAKING: Michigan Star Jabrill Peppers Declares for NFL Draft

több mint 5 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 31 200 — illegal shift
Trubisky is profinak áll.
Beki
Hat kivancsi leszek 13 kezdo meccs mire eleg. De teljesen ertheto, ha a top10be josolnak, jonni kell.
Joey Tribbiani
Roddy White @roddywhiteTV
Trubisky is Blaine Gabbert all over again u start 13 games and u a top pick please this the reason coaches get fired

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 255 — Believelander
Beki
Hat kivancsi leszek 13 kezdo meccs mire eleg. De teljesen ertheto, ha a top10be josolnak, jonni kell.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Beki New York Jets 16 637
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
JuJu és Damien Mama (LG) is profinak állnak a USC-től. Adoree' állítólag szintén így dönt a héten.

JT Daniels fan
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 348 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Kizer egy tök átlag college QB. 58.7%-a a passzainak talál csak embert.
Adirotor
tegyük hozzá, hogy ha a QB "átlag feletti pontosságú" college-ban nem sokat számít a további sikeressége szempontjából.
Höri
En nem erre az egy dologra tettem fel az ervelesem, ez csak 1 dolog a sok atlagos mellett kizerrel kapcsolatban
több mint 5 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kizer egy tök átlag college QB. 58.7%-a a passzainak talál csak embert.
Adirotor
tegyük hozzá, hogy ha a QB "átlag feletti pontosságú" college-ban nem sokat számít a további sikeressége szempontjából.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 11 794
Allen és Hicks lenne a két DE, Floyd, McPhee és Young pedig rotálhatna OLB-ben. Ez már egészen veretes passrush osztag lenne.
gabokocka
és Eddie Goldman se egy elveszett NT. szép front7 lenne kiegészülve Trevathanékkel
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 21 412 — Keep pounding
Allen és Hicks lenne a két DE, Floyd, McPhee és Young pedig rotálhatna OLB-ben. Ez már egészen veretes passrush osztag lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
A Bearsnél engem nem lepne meg egy Jonathan Allen pick, miközben hoznak vmi veterán QB-t menedzselni a csapatot. 1/3-ra nem lesz benn normális QB, mert ha lenne, azt garantáltan kivinné előttük a Browns és/vagy a 49ers. Ebben a classban pedig 3 ilyen magasan draftolható QB biztos nem lesz.

Az OT class ölég vékonynak tűnik, ellenben DE/OLB van dögivel jófajta.
gabokocka
Jah, csak ugye tavaly jött 1. körben Floyd, McPhee meg kb. Pace legnagyobb FA-igazolása, ha ezek után 1/3-ra is pass rushert húz egy ementáli sajtra hasonló roster mellett, az szvsz megint csak luxuspick lenne.

Szerkesztette: empty taxi

New York Averages
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 21 412 — Keep pounding
A Bearsnél engem nem lepne meg egy Jonathan Allen pick, miközben hoznak vmi veterán QB-t menedzselni a csapatot. 1/3-ra nem lesz benn normális QB, mert ha lenne, azt garantáltan kivinné előttük a Browns és/vagy a 49ers. Ebben a classban pedig 3 ilyen magasan draftolható QB biztos nem lesz.

Az OT class ölég vékonynak tűnik, ellenben DE/OLB van dögivel jófajta.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
De. A Bears legnagyobb needje a safety, mert amit ott idén műveltek a srácok az nem üti meg az NFL minimumot sem. Természetesen ettől még 1/3-ra a jelenlegi helyzetben vagy irányítót vagy védőfalat kell választani. De inkább irányítót.

tüsi91
OT?

New York Averages
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 22 066 — Axel Foley
Értem.
A legnagyobb need az S de azért szar a qb tehát azt kell húzni.
Téma lezárva.

Mondjuk jó eséllyel nem a legjobb QB-t húzzátok hanem DL emberkét....
Janek
QB-ban van olyan játékos aki megüti az NFL szintet (csapatba lehet állítani viszonylag nyugodt szívvel) safetyben nincs ilyen. Ergo a safety nagyobb need csak 1/3nál sokak szemében ez luxuspicknek tűnhet.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 14 985 — Apu ökölbeszorított keze
Értem.
A legnagyobb need az S de azért szar a qb tehát azt kell húzni.
Téma lezárva.

Mondjuk jó eséllyel nem a legjobb QB-t húzzátok hanem DL emberkét....

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 10 068
De. A Bears legnagyobb needje a safety, mert amit ott idén műveltek a srácok az nem üti meg az NFL minimumot sem. Természetesen ettől még 1/3-ra a jelenlegi helyzetben vagy irányítót vagy védőfalat kell választani. De inkább irányítót.

Josh Allen szerintem elképesztő arm talenttel rendelkezik. Ugyanakkor a gunslinger, s néha csipőböl tüzel csak. Ha NFL párhuzam, akkor Cutler. Visszakellene mennie szerintem.még koliba egy évre.
tüsi91
Barkley ezek szerint megoldás?
Ugyan már
Janek
Höh? Elolvastad?
Sztem is irányítót kell húzni 1/3-on, netán a legjobb elérhető védőfalembert, ha nem marad ott olyan QB, akibe szerelmesek. Amúgy meg Hoyer lesz jövőre a QB amennyire én ismerem Foxékat.
több mint 5 éve

Josh Allen szerintem elképesztő arm talenttel rendelkezik. Ugyanakkor a gunslinger, s néha csipőböl tüzel csak. Ha NFL párhuzam, akkor Cutler. Visszakellene mennie szerintem.még koliba egy évre.
tüsi91
Barkley ezek szerint megoldás?
Ugyan már

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 10 068

több mint 5 éve
Nem a S poszt a bears legnagyobb needje szvsz

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 6 348 — WHO DAT!!!!
Szerintetek Malik Hooker megérne egy 1/3-mat?
proki
Jezus, nem, no way
Adirotor
1/3 lehet kicsit magas lenne egy S-ért de szerintem biztosan top 10-es picket ér. Nagyon érzi hogy hol a labda igazi ball hawk S.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 11 794
proki
Jezus, nem, no way
Adirotor
ha tudom, hogy Earl Thomasnak milyen pro pályafutása lesz akkor simán adtam volna érte anno 1/3at, Hooker hasonlóan király S collegeban.
több mint 5 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
A Bears(North) és a Browns(South) edzi majd idén a Seniorbowlban a csapatokat Mobileban.
iktriad
😕

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 68 399 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bears(North) és a Browns(South) edzi majd idén a Seniorbowlban a csapatokat Mobileban.
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 348 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
proki
Jezus, nem, no way
Adirotor
És lesz olyan secondary játékos, aki esetleg igen?
proki
letrade lehetne, akkor már jobban megéri,és ha kaptok a kövi draftra egy újabb 1. körös picket
Heisman Trophy
Letraddel olyan 8. Valasztas korul en Tankersley(CB-Clemson) hoznam el legkorabban.
De ha Garett vagy Allen lecsuszik akkor be kell huzni nincs mese.
több mint 5 éve
Heisman Denver Broncos Oregon Ducks 15 753 — Bears GM / Bovli Bowl Fantasy Champ 2021
proki
Jezus, nem, no way
Adirotor
proki
letrade lehetne, akkor már jobban megéri,és ha kaptok a kövi draftra egy újabb 1. körös picket

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota, Andre Cisco
Soccer : Arsenal, Levante, Millwall, Lazio, National Teams : HUN, GER, (ESP), Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Immobile
NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis] / NHL : Ducks / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez (és igazából mindenki más)
NASCAR : #22 Joey Logano, #11 Denny Hamlin, #9 Chase Elliott
Cycling : Quintana, Contador, Cras, Pogacar
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Ricky Evans, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket
több mint 5 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
proki
Jezus, nem, no way
Adirotor