NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
BREAKING: Michigan Star Jabrill Peppers Declares for NFL Draft

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Trubisky is profinak áll.
Beki
Hat kivancsi leszek 13 kezdo meccs mire eleg. De teljesen ertheto, ha a top10be josolnak, jonni kell.
Joey Tribbiani
Roddy White @roddywhiteTV
Trubisky is Blaine Gabbert all over again u start 13 games and u a top pick please this the reason coaches get fired


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Trubisky is profinak áll.
Beki
Hat kivancsi leszek 13 kezdo meccs mire eleg. De teljesen ertheto, ha a top10be josolnak, jonni kell.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Trubisky is profinak áll.
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
JuJu és Damien Mama (LG) is profinak állnak a USC-től. Adoree' állítólag szintén így dönt a héten.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Kizer egy tök átlag college QB. 58.7%-a a passzainak talál csak embert.
Adirotor
tegyük hozzá, hogy ha a QB "átlag feletti pontosságú" college-ban nem sokat számít a további sikeressége szempontjából.
Höri
En nem erre az egy dologra tettem fel az ervelesem, ez csak 1 dolog a sok atlagos mellett kizerrel kapcsolatban
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kizer egy tök átlag college QB. 58.7%-a a passzainak talál csak embert.
Adirotor
tegyük hozzá, hogy ha a QB "átlag feletti pontosságú" college-ban nem sokat számít a további sikeressége szempontjából.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Allen és Hicks lenne a két DE, Floyd, McPhee és Young pedig rotálhatna OLB-ben. Ez már egészen veretes passrush osztag lenne.
gabokocka
és Eddie Goldman se egy elveszett NT. szép front7 lenne kiegészülve Trevathanékkel
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Allen és Hicks lenne a két DE, Floyd, McPhee és Young pedig rotálhatna OLB-ben. Ez már egészen veretes passrush osztag lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
A Bearsnél engem nem lepne meg egy Jonathan Allen pick, miközben hoznak vmi veterán QB-t menedzselni a csapatot. 1/3-ra nem lesz benn normális QB, mert ha lenne, azt garantáltan kivinné előttük a Browns és/vagy a 49ers. Ebben a classban pedig 3 ilyen magasan draftolható QB biztos nem lesz.

Az OT class ölég vékonynak tűnik, ellenben DE/OLB van dögivel jófajta.
gabokocka
Jah, csak ugye tavaly jött 1. körben Floyd, McPhee meg kb. Pace legnagyobb FA-igazolása, ha ezek után 1/3-ra is pass rushert húz egy ementáli sajtra hasonló roster mellett, az szvsz megint csak luxuspick lenne.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
A Bearsnél engem nem lepne meg egy Jonathan Allen pick, miközben hoznak vmi veterán QB-t menedzselni a csapatot. 1/3-ra nem lesz benn normális QB, mert ha lenne, azt garantáltan kivinné előttük a Browns és/vagy a 49ers. Ebben a classban pedig 3 ilyen magasan draftolható QB biztos nem lesz.

Az OT class ölég vékonynak tűnik, ellenben DE/OLB van dögivel jófajta.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
De. A Bears legnagyobb needje a safety, mert amit ott idén műveltek a srácok az nem üti meg az NFL minimumot sem. Természetesen ettől még 1/3-ra a jelenlegi helyzetben vagy irányítót vagy védőfalat kell választani. De inkább irányítót.

tüsi91
OT?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Értem.
A legnagyobb need az S de azért szar a qb tehát azt kell húzni.
Téma lezárva.

Mondjuk jó eséllyel nem a legjobb QB-t húzzátok hanem DL emberkét....
Janek
QB-ban van olyan játékos aki megüti az NFL szintet (csapatba lehet állítani viszonylag nyugodt szívvel) safetyben nincs ilyen. Ergo a safety nagyobb need csak 1/3nál sokak szemében ez luxuspicknek tűnhet.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Értem.
A legnagyobb need az S de azért szar a qb tehát azt kell húzni.
Téma lezárva.

Mondjuk jó eséllyel nem a legjobb QB-t húzzátok hanem DL emberkét....

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
De. A Bears legnagyobb needje a safety, mert amit ott idén műveltek a srácok az nem üti meg az NFL minimumot sem. Természetesen ettől még 1/3-ra a jelenlegi helyzetben vagy irányítót vagy védőfalat kell választani. De inkább irányítót.

Josh Allen szerintem elképesztő arm talenttel rendelkezik. Ugyanakkor a gunslinger, s néha csipőböl tüzel csak. Ha NFL párhuzam, akkor Cutler. Visszakellene mennie szerintem.még koliba egy évre.
tüsi91
Barkley ezek szerint megoldás?
Ugyan már
Janek
Höh? Elolvastad?
Sztem is irányítót kell húzni 1/3-on, netán a legjobb elérhető védőfalembert, ha nem marad ott olyan QB, akibe szerelmesek. Amúgy meg Hoyer lesz jövőre a QB amennyire én ismerem Foxékat.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
De. A Bears legnagyobb needje a safety, mert amit ott idén műveltek a srácok az nem üti meg az NFL minimumot sem. Természetesen ettől még 1/3-ra a jelenlegi helyzetben vagy irányítót vagy védőfalat kell választani. De inkább irányítót.

Josh Allen szerintem elképesztő arm talenttel rendelkezik. Ugyanakkor a gunslinger, s néha csipőböl tüzel csak. Ha NFL párhuzam, akkor Cutler. Visszakellene mennie szerintem.még koliba egy évre.
tüsi91
Barkley ezek szerint megoldás?
Ugyan már

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
De. A Bears legnagyobb needje a safety, mert amit ott idén műveltek a srácok az nem üti meg az NFL minimumot sem. Természetesen ettől még 1/3-ra a jelenlegi helyzetben vagy irányítót vagy védőfalat kell választani. De inkább irányítót.

Josh Allen szerintem elképesztő arm talenttel rendelkezik. Ugyanakkor a gunslinger, s néha csipőböl tüzel csak. Ha NFL párhuzam, akkor Cutler. Visszakellene mennie szerintem.még koliba egy évre.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Nem a S poszt a bears legnagyobb needje szvsz

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 068 — WHO DAT!!!!
Szerintetek Malik Hooker megérne egy 1/3-mat?
proki
Jezus, nem, no way
Adirotor
1/3 lehet kicsit magas lenne egy S-ért de szerintem biztosan top 10-es picket ér. Nagyon érzi hogy hol a labda igazi ball hawk S.


több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek Malik Hooker megérne egy 1/3-mat?
proki
Jezus, nem, no way
Adirotor
ha tudom, hogy Earl Thomasnak milyen pro pályafutása lesz akkor simán adtam volna érte anno 1/3at, Hooker hasonlóan király S collegeban.
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
A Bears(North) és a Browns(South) edzi majd idén a Seniorbowlban a csapatokat Mobileban.
iktriad
😕

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bears(North) és a Browns(South) edzi majd idén a Seniorbowlban a csapatokat Mobileban.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Szerintetek Malik Hooker megérne egy 1/3-mat?
proki
Jezus, nem, no way
Adirotor
És lesz olyan secondary játékos, aki esetleg igen?
proki
letrade lehetne, akkor már jobban megéri,és ha kaptok a kövi draftra egy újabb 1. körös picket
Heisman Trophy
Letraddel olyan 8. Valasztas korul en Tankersley(CB-Clemson) hoznam el legkorabban.
De ha Garett vagy Allen lecsuszik akkor be kell huzni nincs mese.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 589 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintetek Malik Hooker megérne egy 1/3-mat?
proki
Jezus, nem, no way
Adirotor
És lesz olyan secondary játékos, aki esetleg igen?
proki
letrade lehetne, akkor már jobban megéri,és ha kaptok a kövi draftra egy újabb 1. körös picket

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Szerintetek Malik Hooker megérne egy 1/3-mat?
proki
Jezus, nem, no way
Adirotor
És lesz olyan secondary játékos, aki esetleg igen?