NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nálam Laviska a sérülései miatt hátrébb van. Főleg a mostani helyzetben azaz,hogy sok a jó elkapó és gondolom nem nagyon lehet alapos orvosi vizsgálatnak alávetni a csapatok álltal.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 286
Ha már idén az elkapókon lesz a reflektorfény, összeírtam a szubjektív 10-es rangsoromat. A szempontjaim között volt az egyetemi teljesítmény mellett az is, hogy mennyire illenek az NFL-be.

1. Jerry Jeudy
2. Ceedee Lamb
3. Henry Ruggs III
4. Laviska Shenault Jr

Itt húzok egy vonalat, úgy gondolom, hogy a felső négyes az abszolút elit, mindegyik játékos a legjobb valamiben. Jeudy a legjobb route-runner, és overall a legjobb elkapó. Henry Ruggs a leggyorsabb, legatletikusabb. Laviska a legerősebb, majdnem olyan missed tackle gyáros a labdával a kezében, mint Derrick Henry. Lamb pedig a legsokoldalúbb.

5. Justin Jefferson: Annyiban maradt le a felső négyestől, hogy őt semmiben nem tudom a legjobbnak nevezni, és overall sem jobb szerintem náluk. Ettől függetlenül első kör kaliberű WR1 prospect, egy szegényesebb mezőnyben simán kimenne top10-ben. Nem lepne meg, ha a Bengals a drafton sokat áldozna azért, hogy őt is megszerezzék.

6. Brandon Aiyuk: OBJ feeling a játéka, azt is kinézem belőle, hogy végül ő futja be a legkomolyabb pályafutást.

7. Denzel Mims: Egyedi, ahogy a levegőben megtartja a testét miközben lehúzza a labdát. Talán neki van a legjobb egyensúlyérzéke, védőként baromi nehéz lehet ellene játszani. Hirtelen nem is tudnám más korábbi játékoshoz hasonlítani. Őt nevezném a legizgalmasabb tehetségnek.

8. Tee Higgins: Az hogy egy Higgins szintű tehetséget nem tudok előrébb tenni, ismét csak bizonyítja, hogy mennyire beteg ez a mezőny.

9.KJ Hamler: Hollywoord Brownhoz hasonló prospect, remek mélységi célpont.

10. Jalen Reagor: Sokat gondolkodtam, hogy ki legyen a tizedik, de Reagor a sebessége miatt valamivel előrébb van, mint Pittman és Claypool,

Ráadásként két hátsó körökbe várt prospect, akiket érdemes lehet követni mert alulértékeltek: Antonio Gandy-Golden és Jauan Jennings.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 286
Ezra Cleveland a combine előtt 5.+ körbe volt projektálva, míg jelenleg sok boardon és mockban már első körös tehetségként jelenik meg. Durva. Mondjuk a harmadik nap is túlzás, de vannak dolgai ami miatt túlzásnak tartanám az első kör végét..

 twitter.com/MeshPointScout/status/1170176985370386432
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha úgyis törlik a pro dayeket, és lefújták a találkozási lehetőségeket, a közönséget, illetve minden giccset a rendezvény kapcsán, miért nem hozzák előre pár héttel a draftot? Biztonságosabb is lenne nem a tetőzéshez közeledve tartani. Nem igazán látom mi indokolja a kivárást.
Cruyffista
Tobb egyetemnek viszont mar megvolt a pro daye. Ezeknek a prospectjei igy viszont azert kaptak nemi elonyt abban az esetben, ha egyes csapatoknak meg nem volt teljes a boardja.

Tuanak viszont ez eleg szopas, mivel nem utaznak a stabok, igy ot konkretan egy csapat sem tudja kivizsgalni. Aki ot draftolni fogja, siman lehet, hogy vakon lesz.

Es Amerikaban nehany het mulva lesz brutalis robbanas, meg most is egy halom ember van az utcan. Ha a draft meg is lesz tartva, ilyen allapotok kozott mar nem is fogjak engedelyeztetni a csapatok, hogy az orvosaik odamenjenek Tuahoz es barmilyen vizsgalatot vegezzenek. Konnyen lehet, hogy azok az orvosok epp a koronavirusosok megmenteseert kuzdenek majd, mivel kint sem lesz szerintem eleg szakember a korhazakban.

Igazabol a draft elhalasztasat varom.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Ha úgyis törlik a pro dayeket, és lefújták a találkozási lehetőségeket, a közönséget, illetve minden giccset a rendezvény kapcsán, miért nem hozzák előre pár héttel a draftot? Biztonságosabb is lenne nem a tetőzéshez közeledve tartani. Nem igazán látom mi indokolja a kivárást.
Cruyffista
Egyszerűbb így, ha elmarad a szezon.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 286
Ha úgyis törlik a pro dayeket, és lefújták a találkozási lehetőségeket, a közönséget, illetve minden giccset a rendezvény kapcsán, miért nem hozzák előre pár héttel a draftot? Biztonságosabb is lenne nem a tetőzéshez közeledve tartani. Nem igazán látom mi indokolja a kivárást.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Cesar Ruiz (C) Michigan pozíciójának elég nagy a szórása a boardokon. Szerintetek mi a realitás vele kapcsolatban?
nagir
2 de lehet 3. karika


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 605 — Bla, bla, bla
Cesar Ruiz (C) Michigan pozíciójának elég nagy a szórása a boardokon. Szerintetek mi a realitás vele kapcsolatban?

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt hiszem, ez így korrekt

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az igen!
 twitter.com/AgentNicoleLynn/status/1241461305053241344
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Érdekes a draft olyan szempontból, hogy a következő csapatoknak több első körös pickjük is van:
-Miami
-Jacksonville
-San Francisco
-Minnesota
-Las Vegas (Raiders)

Biztos volt már ilyen, hogy 5 csapat legalább 2 db első körös pick, de ebbe most különösen érzem a trade illatát 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/TomPelissero/status/1239570467855441926

Marad a draft az eredeti időpontban, TV-s közvetítés is lesz.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A draft eltolasanak szerintem semmi ertelme. Zart esemenykent meg kell tartani. Az fa az mar mas teszta, de persze egyik fugg a masiktol. Ha a piacon nem tudod, kiket szereztel meg, akkor maskepp draftolsz. Viszont ha a piacot megtartjak, szerintem a draftot muszaj lenne. Az sokkal nagyobb veszelyforras, mint a draft.
Stez
Hát azért ez nem feltétlenül igaz.
Nem tudnak pro day-eket tartani, nem tudják személyesen megnézni a jelölteket, nem tudnak off-the-book interjúkat tartani a csapatok (pl amikor elviszik őket vacsorázni).
A lebonyolítás persze simán mehet gép elől, de az előtte lévő folyamat azért biztos, hogy kisebb hatékonyságú.
tenorx
Valahol igaz, de szerintem a boardok mar megvannak, ted flagek eseten vannak modositasok, meg kirivo dolgoknal. A vizitek is ilyenkor mar kevesebbet nyomnak a latba.
Stez
Hát ha megvannak a boardok. Nem véletlenül szoktak még ilyenkor vizitek lenni.

Olyan stúdió technikával, mint ami az ESPN-nek meg az NFL Network-nek van, nem okozhat gondot egy streames draft, ezért gondolom, hogy nem ez van a delay mögött.
tenorx
Andy Reidnek volt egy olyan mondata néhány éve, hogy azok a draftjai sikerültek a legjobban mikor már a combine előtt már volt kész boardjuk.
empty taxi
Egy emberből azért nem kellene általános igazságot levonni 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
A draft eltolasanak szerintem semmi ertelme. Zart esemenykent meg kell tartani. Az fa az mar mas teszta, de persze egyik fugg a masiktol. Ha a piacon nem tudod, kiket szereztel meg, akkor maskepp draftolsz. Viszont ha a piacot megtartjak, szerintem a draftot muszaj lenne. Az sokkal nagyobb veszelyforras, mint a draft.
Stez
Hát azért ez nem feltétlenül igaz.
Nem tudnak pro day-eket tartani, nem tudják személyesen megnézni a jelölteket, nem tudnak off-the-book interjúkat tartani a csapatok (pl amikor elviszik őket vacsorázni).
A lebonyolítás persze simán mehet gép elől, de az előtte lévő folyamat azért biztos, hogy kisebb hatékonyságú.
tenorx
Valahol igaz, de szerintem a boardok mar megvannak, ted flagek eseten vannak modositasok, meg kirivo dolgoknal. A vizitek is ilyenkor mar kevesebbet nyomnak a latba.
Stez
Hát ha megvannak a boardok. Nem véletlenül szoktak még ilyenkor vizitek lenni.

Olyan stúdió technikával, mint ami az ESPN-nek meg az NFL Network-nek van, nem okozhat gondot egy streames draft, ezért gondolom, hogy nem ez van a delay mögött.
tenorx
Andy Reidnek volt egy olyan mondata néhány éve, hogy azok a draftjai sikerültek a legjobban mikor már a combine előtt már volt kész boardjuk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
 dailysnark.com/rumor-nfl-draft-to-be-postponed-and-will-not-be-held-in-las-vegas/?fbclid=IwAR2BwVwVJPICRDwAfAMX_BqXQbvUnOlh3Soe1wRddXoqarQ4PEuoiTMPaTk


több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 884 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most kell full garantált szerződéseket kötni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A draft eltolasanak szerintem semmi ertelme. Zart esemenykent meg kell tartani. Az fa az mar mas teszta, de persze egyik fugg a masiktol. Ha a piacon nem tudod, kiket szereztel meg, akkor maskepp draftolsz. Viszont ha a piacot megtartjak, szerintem a draftot muszaj lenne. Az sokkal nagyobb veszelyforras, mint a draft.
Stez
Hát azért ez nem feltétlenül igaz.
Nem tudnak pro day-eket tartani, nem tudják személyesen megnézni a jelölteket, nem tudnak off-the-book interjúkat tartani a csapatok (pl amikor elviszik őket vacsorázni).
A lebonyolítás persze simán mehet gép elől, de az előtte lévő folyamat azért biztos, hogy kisebb hatékonyságú.
tenorx
Valahol igaz, de szerintem a boardok mar megvannak, ted flagek eseten vannak modositasok, meg kirivo dolgoknal. A vizitek is ilyenkor mar kevesebbet nyomnak a latba.
Stez
Hát ha megvannak a boardok. Nem véletlenül szoktak még ilyenkor vizitek lenni.

Olyan stúdió technikával, mint ami az ESPN-nek meg az NFL Network-nek van, nem okozhat gondot egy streames draft, ezért gondolom, hogy nem ez van a delay mögött.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A draft eltolasanak szerintem semmi ertelme. Zart esemenykent meg kell tartani. Az fa az mar mas teszta, de persze egyik fugg a masiktol. Ha a piacon nem tudod, kiket szereztel meg, akkor maskepp draftolsz. Viszont ha a piacot megtartjak, szerintem a draftot muszaj lenne. Az sokkal nagyobb veszelyforras, mint a draft.
Stez
Hát azért ez nem feltétlenül igaz.
Nem tudnak pro day-eket tartani, nem tudják személyesen megnézni a jelölteket, nem tudnak off-the-book interjúkat tartani a csapatok (pl amikor elviszik őket vacsorázni).
A lebonyolítás persze simán mehet gép elől, de az előtte lévő folyamat azért biztos, hogy kisebb hatékonyságú.
tenorx
Valahol igaz, de szerintem a boardok mar megvannak, ted flagek eseten vannak modositasok, meg kirivo dolgoknal. A vizitek is ilyenkor mar kevesebbet nyomnak a latba.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
A draft eltolasanak szerintem semmi ertelme. Zart esemenykent meg kell tartani. Az fa az mar mas teszta, de persze egyik fugg a masiktol. Ha a piacon nem tudod, kiket szereztel meg, akkor maskepp draftolsz. Viszont ha a piacot megtartjak, szerintem a draftot muszaj lenne. Az sokkal nagyobb veszelyforras, mint a draft.
Stez
Hát azért ez nem feltétlenül igaz.
Nem tudnak pro day-eket tartani, nem tudják személyesen megnézni a jelölteket, nem tudnak off-the-book interjúkat tartani a csapatok (pl amikor elviszik őket vacsorázni).
A lebonyolítás persze simán mehet gép elől, de az előtte lévő folyamat azért biztos, hogy kisebb hatékonyságú.
tenorx
mer mi a pék történik ezeken a "rábszolgapiacokon", szerintem semmi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A draft eltolasanak szerintem semmi ertelme. Zart esemenykent meg kell tartani. Az fa az mar mas teszta, de persze egyik fugg a masiktol. Ha a piacon nem tudod, kiket szereztel meg, akkor maskepp draftolsz. Viszont ha a piacot megtartjak, szerintem a draftot muszaj lenne. Az sokkal nagyobb veszelyforras, mint a draft.
Stez
Hát azért ez nem feltétlenül igaz.
Nem tudnak pro day-eket tartani, nem tudják személyesen megnézni a jelölteket, nem tudnak off-the-book interjúkat tartani a csapatok (pl amikor elviszik őket vacsorázni).
A lebonyolítás persze simán mehet gép elől, de az előtte lévő folyamat azért biztos, hogy kisebb hatékonyságú.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A draft eltolasanak szerintem semmi ertelme. Zart esemenykent meg kell tartani. Az fa az mar mas teszta, de persze egyik fugg a masiktol. Ha a piacon nem tudod, kiket szereztel meg, akkor maskepp draftolsz. Viszont ha a piacot megtartjak, szerintem a draftot muszaj lenne. Az sokkal nagyobb veszelyforras, mint a draft.

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én a draftot nem tolnám el. Inkább gondolkodnék azon, hogy hogyan lehetne video / online show-ként megcsinálni. De szerintem az tök nem para, ha nem lennének nézők és a játékosok egy helyen.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
 www.reddit.com/r/nfl/comments/fit1wg/arkush_according_to_sources_nfl_draft/?utm_medium=android_app&utm_source=share
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 286
 twitter.com/APGroover/status/1238261809641070592
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kedvenc mockom
 www.pff.com/news/draft-the-pff-analytics-mock-draft-1-0
braxa88
a kedvencem, hogy a szánalmas clickbait szarjukat megpróbálják úgy eladni, mint analytics alapú. meg a lónak a faszát, csak nekik muszáj mindig szembemenni a tömeggel és valami teljesen egyedit kidobniuk (mint a Wilson az MVP duma is tavalyra. még ha tényleg kva jó is volt Wilson).
Borbinho
Mondjuk november közepéig az még valid is volt 😀

Amúgy a Patsnél legalább nem safety