NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nohát Ruggs is csak dumált. 4,28 és 4, 31t futott.dande
Az első futásnál ő és Laviska is megsérültek. Ruggsot össze tudták drótozni a húzódásából, és futott 4,28-ra 4,27-et, ami a körülményekhez képest bőven fasza (de az este itt véget is ért neki).

Amúgy Ruggs a jump feladatokat is elvitte a magasságához képest, ami nem meglepő, korosztályos zsákolóbajnokként.
Cruyffista
Értem. Na pl ezért nem csinált Young semmit. Teljesen felesleges kockáztatni.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Nohát Ruggs is csak dumált. 4,28 és 4, 31t futott.dande
Az első futásnál ő és Laviska is megsérültek. Ruggsot össze tudták drótozni a húzódásából, és futott 4,28-ra 4,27-et, ami a körülményekhez képest bőven fasza (de az este itt véget is ért neki).

Amúgy Ruggs a jump feladatokat is elvitte a magasságához képest, ami nem meglepő, korosztályos zsákolóbajnokként.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nohát Ruggs is csak dumált. 4,28 és 4, 31t futott.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
Napon belul ki mikor mit azt tudni?

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Itt lesznek eredmények:
 steelersdepot.com/2020-nfl-scouting-combine-results-tracker/
Klaci79
Eredmenyek az nfl.comon is vannak. Azt konnyebb talalni. Mondjuk igazabol engem nem erdekel, mindig is bohockodas volt, hogy most, ures palyan miket alkotnak, nekem a game tape a donto. Igazabol csak Tua erdekelt volna, ha dobal. Regen reszt vett kb. mindenki, az elmult evekben a prospectek harmada valamilyen indokkal nem hajlando megmozdulni, mert majd a pro dayen. Mar ebbol a szempontbol is elromlott a szememben a Combine.
Stez
Én csak az új drillekre vagyok kíváncsi.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt lesznek eredmények:
 steelersdepot.com/2020-nfl-scouting-combine-results-tracker/
Klaci79
Eredmenyek az nfl.comon is vannak. Azt konnyebb talalni. Mondjuk igazabol engem nem erdekel, mindig is bohockodas volt, hogy most, ures palyan miket alkotnak, nekem a game tape a donto. Igazabol csak Tua erdekelt volna, ha dobal. Regen reszt vett kb. mindenki, az elmult evekben a prospectek harmada valamilyen indokkal nem hajlando megmozdulni, mert majd a pro dayen. Mar ebbol a szempontbol is elromlott a szememben a Combine.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
GP-al megy
Janek
Ha előfizetsz rá, igen. De eddig ez legalább ingyenes volt. Most meg csak fizetős opció van, stream meg sehol

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Itt lesznek eredmények:
 steelersdepot.com/2020-nfl-scouting-combine-results-tracker/
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
GP-al megy

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
10 dolcsiért lehet nézni nfl.com-on, de annyit nem ér

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van aki sikerrel járt stream vadászatban?


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy tűnik, ott csak a felvezető ment

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
nfl network ?

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stream/követő esetleg?

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én majdnem biztos vagyok benne, hogy Kinlaw előrébb van a Lions boardján mint Brown.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ruggsnak szurkolok, hogy meglegyen a rekord 40 dashon. Bár "csak" 4.40-et várnak tőle a szakértők, saját állítása szerint 4.20-at tud.
Cruyffista
Milyen szakértők mondják ezt? Szinte mindenki 4.3on belüli időt vár tőle, sokak szerint tényleg megdöntheti Ross rekordját.

Tegnap amúgy Reagor nyilatkozta, h le akarja nyomni Ruggst a 40en. (+ Hamler is odaérhet).

Aki kerek 4.20at fut az mehet is egyből drogtesztre 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ruggsnak szurkolok, hogy meglegyen a rekord 40 dashon. Bár "csak" 4.40-et várnak tőle a szakértők, saját állítása szerint 4.20-at tud.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RamsNFL/status/1232731136691802112

😀😀 imádom ahogy a csapatok használják a közösségi médiát

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kinlaw is kihagyja a Combine gyakorlatait, meg mindig fos a terde.
Stez
Kíváncsi vagyok, van-e olyan csapat, ahol Kinlaw előrébb szerepel, mint Brown.

Méretre elég szép mind a kettő, bár Kinlaw "hosszabb" 😀

200. #SouthCarolina DT Javon Kinlaw

Height: 6-5 1/8
Weight: 324
Hand: 10 4/8 (left), 10 2/8 (left)
Arm: 34 7/8
Wingspan: 83 6/8


189. #Auburn DT Derrick Brown

Height: 6-4 5/8
Weight: 326
Hand: 9
Arm: 34 2/8
Wingspan: 80 7/8

+ érdekesség:
 twitter.com/gmbremer/status/1233023054290325506

 twitter.com/gmbremer/status/1233022547261894656

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kinlaw is kihagyja a Combine gyakorlatait, meg mindig fos a terde.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Magyar idő szerint mikor kezdődik a mai QB-WR combine?
Cruyffista
este 10

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Magyar idő szerint mikor kezdődik a mai QB-WR combine?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A legtöbb kifejezés benne található a szótárban, de azért hasznos szvsz.
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0401%2Fglossary_169.jpeg
The ultimate NFL draft glossary: Glass-eater, fluid hips, cow on ice and more
Every industry has its insider lingo. Impress your friends and sound like a draft expert by learning these simple terms.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/geoffschwartz/status/1232322687697027072?s=19

WR1 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
BREAKING!
Burrow lehet visszavonul, elég közeli források szerint! (Önmaga)

 twitter.com/Joe_Burrow10/status/1232071931249254402?s=19

😮 😮 😮

| (remélem ezt elfogadják clickbait referenciának az Origon) |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."