NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
 youtu.be/d-UefrGktJ4

A war roomok üresek, ezek meg nem férnek el a szobában. Vajon hány ilyen draftparti lehetett amit nem láttunk, vagy élőben láttunk pl Kinlawéknél.
Örülhetnek, majd talán 2021ben láthatjuk őket focizni
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Ezek szerint te sem szeretsz visszaolvasni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fun fact, összefoglaló a Seahawks 2012es draftjanak elemzeseirol:

 www.mattmcgee.com/what-nfl-experts-said-about-the-seahawks-2012-draft/
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 918 — WHO DAT!!!!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/94636514_3047073205335612_7263862292436071763_n.jpg?stp=c267.0.801.801a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=THiY2cwTpLoQ7kNvgE1kzlp&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDPDV8DxRGJ21xjRol7mYXT9_ILU5VgxGp9jZnhmf-KnA&oe=66E071DA
NFL MEMES on Instagram: "Who else had a good draft?"
108K likes, 2,145 comments - nflmemes_ig on April 26, 2020: "Who else had a good draft?".


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 918 — WHO DAT!!!!
A 2018-as draft után gyakorlatilag a következő szezon végéig tényként kezelték, hogy Nick Bosa lesz az 1/1 (volt egy kis megingás november körül, hogy esetleg Justin Herbert lesz). A tavalyi után már nem volt akkora az egyetértés, de a szezon kezdetéig Tua, Chase Young és Jeudy váltogatták egymást a mockokban, Murray-hez hasonlóan pedig Burrow is maximum hátsó körös pickként került szóba.

Ennek fényében lenne most valakinek olyan 1/1 tippje a 2021-es draftra, ami nem Trevor Lawrence?
Cruyffista
Szerintem attól is függ, hogy az 1/1 es csapatnak van e mondjuk fr QB ja, mert ha mondjuk a Bengals lenne megint az 1/1 pl.,és nem cserélik el a picket akkor ott elég nagy az esélye hogy OL t húznak, abban pedig Sewell az egyik legjobb a jelenlegi értékelések szerint.
De lehet hogy valakinek annyira kell Lawrence hogy ingét gatyáját odaadja az 1/1 ért hogy felcseréljen.


több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 516
A 2018-as draft után gyakorlatilag a következő szezon végéig tényként kezelték, hogy Nick Bosa lesz az 1/1 (volt egy kis megingás november körül, hogy esetleg Justin Herbert lesz). A tavalyi után már nem volt akkora az egyetértés, de a szezon kezdetéig Tua, Chase Young és Jeudy váltogatták egymást a mockokban, Murray-hez hasonlóan pedig Burrow is maximum hátsó körös pickként került szóba.

Ennek fényében lenne most valakinek olyan 1/1 tippje a 2021-es draftra, ami nem Trevor Lawrence?
Cruyffista
Brock Purdy, Iowa State
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 311
A 2018-as draft után gyakorlatilag a következő szezon végéig tényként kezelték, hogy Nick Bosa lesz az 1/1 (volt egy kis megingás november körül, hogy esetleg Justin Herbert lesz). A tavalyi után már nem volt akkora az egyetértés, de a szezon kezdetéig Tua, Chase Young és Jeudy váltogatták egymást a mockokban, Murray-hez hasonlóan pedig Burrow is maximum hátsó körös pickként került szóba.

Ennek fényében lenne most valakinek olyan 1/1 tippje a 2021-es draftra, ami nem Trevor Lawrence?
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 427 — situational football
Jah hogy Anthony Gordon is UDFA lett, az a nem mind1. (PFF-nél 82.)

Most vagy kollektíve az NFL csapatok megtanultak hirtelen QB-t értékelni, vagy csak a korona besegített és nem tudtak a privát meetingeken beleszerelmesedni senkibe így a tapere hagyatkoztak, az meg elég beszédes.

Tartok tőle az utóbbi és jövőre megint jönnek a túl értéket “jaj de mi van ha ő a csoda irányító, akit a jóisten hozzánk küldött” QB reachek.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dream come true:

 twitter.com/Caricsportsmgt/status/1254441290873241605
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 626 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem látom a védelemben azt az óriási lyukat:
Fast Willie
Óriási lyuk nincs is, kérdőjelek vannak. Nekem a Smith / Gregory igazolások is a kérdőjelekre utalnak, ilyesmit akkor szoktak csapatok csinálni, ha tudják hogy kéne valamit tenni, de nincs idő / pénz / lehetőség valódit lépni. 😉 És a WR túldraft is inkább kérdőjeleket adott hozzá, mint válaszokat 😊 (Hogy fogják Cooper 20M-ját így hatékonyan kiaknázni?).

Persze jó lett ettől még a Cowboys draft, nekem is tetszik, csak arról van szó, hogy nálam nem top5-ös.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 245
Röviden a többiekről: alapvetően jó, de vannak kérdőjelek

Broncos: Black csodásan leírta a csapatfórumban, ugyanúgy látom! 😊 Húztak jó játékosokat - Jeudy egymaga meghatározhatja egy korszakra ezt a draftot, Cush nagy találat, de ő is C/OG, Strnad-ot bírtam mint prospect, Tuszka beválhat hátulról - de nem felhőtlen a dolog, vannak kérdőjelek.

+ Ha az offense elviszi a hátán a def-et, és képes pontháborúkat nyerni, akkor jó. Illetve ha Fangio képes összerakni sokadszorra egy átlag feletti védelmet - amihez sztem most nincs annyi alapanyaga, mint Chicagoban.

- A két OT-t én életveszélynek látom Lockra és a támadóhatékonyságra nézve, illetve a CB sorra nem szántak sokat, a 2-3. számú egy AFC Westben óriási hátránnyal járhat.

Hamler helyett lehetett volna CB; a kihúzott CB-t abszolút nem értettem; Muti szerintem az új Callahan; Albert O csodálatos, hogy Lock pajtija, de 10x TE minek, ráadásul ő is sokat volt sérült...

Colts: : Ballardtól valahogy többet vártam, olyan semmilyen lett ez a class; én nem látom MOST az extrát benne, de a jó színvonalat hozta, ami persze sokaknál örömteli lenne.

+ Tetszett, hogy felmentek Pittman-ért, J. Taylor jó futó, Windsor és az Eason projekt is szimpatikus elgondolás.

Elkapó mindenképpen kellett - kíváncsi leszek Patmonra is, mert a fiatal WR-nek Reich rendszere feküdni látszik. Az is jó döntés, hogy húztak irányítót Rivers mögé - így Brissett még értékesíthető is lehet. Fehér guard pedig mindig hasznos.

- Taylort nem igazán értem Mack mellé, mindkettő feature back, leváltják Marlont egy év múlva?

A Blackmon pick nálam azért vet fel kérdéseket, mert most hoztak még egy sérült safety-t a sérülékeny Hooker mögé/mellé? Vagy bíznak Khari Willisben és Roland Milliganben?

Steelers : Nem lesz egy home run draft ez tőlünk, Colbert is hozta, amit vártam, a posztokat kb telibe lehetett lőni, de kevés volt a pick (nem lehetett bravúrkodni).

Claypool sztem egy hibrid WR/TE lesz, jó RZ célpont és checkdown Charlie, legalább megosztja majd a védő figyelmét és 50/50-ben is kellett egy ember, mert a többiek pudingok ebben.

Highsmith-nál tudtam volna jobbat, de ő meg egy kemény, harcos gyerek, Tomlinék azt szeretik. TJ Watt mellett amúgy is mindenki királykodik.

McFarland szerű emberünk nincsen, hihetetlen sebességgel és irányváltásokkal dolgozik, DeCastro-ék amúgy is az outside zone blokkolják jól, így jó elgondolás egy ilyen gyors gyereket berakni a rotációba.

A többiek projektek, de legalább hiányposztokra jöttek.

- Én a két falat kezdtem volna el építeni, egy rozoga, sérülésből visszajövő Bennek és a jövő QB-jának is az lenne a nagyobb segítség. Most úgy érzem, hogy túlságosan bízunk a saját edzőink fejlesztési képességében (Feiler, Chucks Okorafor, másik oldalon Buggs, C. Walker), ami Munchak elmenetele óta nem egy dicshimnusz.

A védelem egyben van, ott kisebb a baj, még ha Bud Dupree nem is ér majd tízmilliókat - jövőre szerintem hozni fogunk egy baszó OLB-t, akire ránézni sem mernek az ellenfelek 😊.

A támadófal viszont aggasztó, oda még kellene kukázni valakit.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 245
Következő ötösről: akik különösen a korábbi, koncepció nélküli draftjaikhoz képest fejlődtek - látszik, hogy értelmes GM dolgozik pl a Jetsnél, látszik a Pats-fajta rendszerszintű gondolkodás Floresen vagy a pánik 😊 Patricián/Bob Quinnen.

Dolphins-t leírtam lejjebb: Tua nálam franchise fordító kaliber, merész húzás, de Marino óta a legnagyobb tehetség Miamiban. Floreséknek egyszerűen muszáj volt megpróbálni. Fitz-cel egy darabig el lehet karistolni, még mindig nem ebben az évben kellene nagyot dobbantani, így egy kicsit lesz ideje akklimatizálódni.

Egy nagy hiányosságot látok, hogy igazi go to guy-t nem hoztak neki, de legalább a falba beruháztak (az más kérdés, hogy az emberek a megfelelő játékosok-e, de ez nagyban edzőfüggő).

Jets: Joe Douglas mérföldekkel jobb GM, mint Mike Maccagnan, már most. Lényegében egy év alatt kipucolta a szart, amit a kávéautomata maga mögött hagyott.

Darnold elé rakott egy olyan mélységű OL-t (16 ember!!!), amiből ha Gase-ék nem tudnak valami értelmezhetőt kihozni, beleértve a futójátékot is, akkor húzza le magát a HC a WC-n.

Mims személyében megjött a lehetséges WR1, egyébként is tetszik, hogy a célpontokat milyen változatosan adta az edzőknek, teljesen különböző karakterű és stílusú játékosok alkotják a rostert (12-en jelenleg). Megjött Bell váltótársa, mert ezt a mértékű használatot nem fogja sokáig bírni.

Ashtyn Davis lehet egy óriási fogás és Adams bizonytalan helyzete és Maye contract year-je miatt kellett is az utánpótlás. Hátsó körből Bryce Hall tetszik leginkább, ő sima kezdőszint tehetség alapján.

Nyilván mindent nem lehetett azonnal megoldani, a Zuniga pick nekem fejvakarós is kicsit, de jobb nem nagyon volt, pass rush pedig nem létezett NY zöld felében. Külön piros pont a punterért, nem félt behúzni😊

Hiányérzet maradt azért, mert igazi lock down corner és elsődleges EDGE nem jött, de nem is volt elérhető egyik sem, mert nagyobb need-ek adódtak és elsősorban Darnoldot kellett segíteni.

Bengals: : Nem magyarázom túl, az első négy pick parádés, Kareem és Bailey is használható. Nagyon az elején járnak, itt is viszonylag új a stáb, ezért a legnagyobb problémát az OL jelenti (amit az elődeik évekig elrontottak), Adeniji nem sokat segít ezen.

Jonah Williamsben van minden remény, de az OT felhozataluk elég szegényes. Az első körben viszont elég nagy OT rush volt, én sem cseréltem volna fel mondjuk Wilsonért, a többiért pedig nagyon nagy árat kellett volna fizetniük, mert szintén ordas need-es csapatok húzták ki őket. Cleveland vs Higgins összevetésben én is az utóbbira böktem volna, főleg, hogy AJ Green-ben nem tudni, hogy még mennyi van, viszont Boyd mellett meg nincs senki.

Lions : Meglepődtem, szerintem Quinn nyakához Bazza kést szorított, mert felettébb jól húzgált és nyomkodta az entert.

Okudah no brainer volt, kellett, mint egy falat kenyér és nekem Okwara is illik a védelembe, Flowersnek jó párja lesz, a tesó meg majd pallérozza. A Swift - Jonah Jackson/Stenberg RB-OG kombó különösen tetszik, mindkettő runblockban állat és így végre lehet normális futójáték Detroitban - évek óta először és évek óta nem Stafford vállára nehezedik minden (főleg a védők). Cephus egy érdekes húzás, lehet kihívója Allisonnak.

Egy safety - annak ellenére, hogy jött Harmon és megtartották Killebrew-t- még elférne a szememben a rosteren, talán Huntley helyett jöhetett volna egy Geno Stone, J. Fuller vagy Alohi Gilman.

Bucs : Wirfs-ért a trade pirospont, sokan jöttek volna érte hátulról, meg kellett állítani a csúszását. Winfield az egyik kedvencem, minden rosteren lévő safety-nél jobb képességű. Tyler Johnson nagy találat az 5. körben, hosszútávon én látom benne a WR2-t minimum. Kellett a vérfrissítés az öregedő DL-be, de Davisen van mit fejleszteni.

Ami egyedül nem tetszik, az a Vaughn pick, persze kellett RB, mert RJIII-n kívül max Ogunbowale van. Én viszont Moss-ban és Darrynton Evansben is többet látok. Mondjuk NCAA RB-ek megítélése nem az erősségem.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 546
lol, az nflcom 20 csapatot értékelt A-ra. 20-at. 11-et B-re egyetlen C. Tehát az átlagos draft A, hisz az a módusz és a medián is.
Nem csak a focihoz nem értenek a statisztikához meg alapvetően bármiféle értékeléshez. F az értékelhetetlen, azt csak annak aki semmi használható játékost nem talált, de aztán egymáshoz képest nézni a csapatokat, E a néhány legrosszabb, D, akik a többiekhez képest gyengébben jöttek ki, C akik nem csinálták rosszul, B akik egész jól csinálták, A a legjobb néhánynak. hangsúly a néhányon.

Mindenkinek adni egy A-t olyan mintha nem is értékeltek volna senkit....
Chad Reuter pénzt kap ezért????????
Black_Adder
ez az NFL hivatalos oldala, fontos a PR. ezért nem húzzák le a csapatok draftjait.

choose life
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
lol, az nflcom 20 csapatot értékelt A-ra. 20-at. 11-et B-re egyetlen C. Tehát az átlagos draft A, hisz az a módusz és a medián is.
Nem csak a focihoz nem értenek a statisztikához meg alapvetően bármiféle értékeléshez. F az értékelhetetlen, azt csak annak aki semmi használható játékost nem talált, de aztán egymáshoz képest nézni a csapatokat, E a néhány legrosszabb, D, akik a többiekhez képest gyengébben jöttek ki, C akik nem csinálták rosszul, B akik egész jól csinálták, A a legjobb néhánynak. hangsúly a néhányon.

Mindenkinek adni egy A-t olyan mintha nem is értékeltek volna senkit....
Chad Reuter pénzt kap ezért????????

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Inkább az az érdekes, hogy sok csapatnak az A-tól a C-ig van minden érték(ez elvileg 7 egységnyi különbség), vagyis értékelhetetlenül nagy a szórás, vagyis valóban szart se ér az azonnali értékelés, csak játéknak jó.
Sobri Jóska
Inkább azt mondom, hogy a mi szerepünk az egészben kb annyi, hogy a magunk véleménye alapján értékeljünk. Vagy elolvassuk más véleményét és elgondolkozzunk/nevessünk rajta.
Kihúznak egy játékost mert nagyon illik a sémába aztán kikúrják az edzőt egy év múlva és a játékos belekerül egy másik rendszerbe ahol semmi keresnivalója.
Akkor most jó volt a draft vagy nem?
Ez csak egy játék nekünk.
Bazzani
Szerintem az egesz egy lutri (kis tulzassal)
Kb. A játékosok 5%-rol lehet tudni hogy jo lesz pl.Bosa tesók az osszes többi megjósolhatatlan.
Ezért is nem értem sokan hogy tudnak bánkodni már most,temetni a szezont, nevetni mások húzásán,vagy épp pokolba kivánni edzőket Gm-eket.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 427 — situational football
 twitter.com/RNBWCV/status/1254423687408713730
Bazzani
A három csoport rivális a top 7-ben:


tenorx
mintha ez jelentene is bármit...
ZERO_L
Imádom, hogy ilyenkor megjelenik mindig a nihilista szemlélet.
Igen, a draft összehasonlításoknak, mock draftoknak, big boardoknak, értékeléseknek semmi értelme, mert nem tudod mi lesz velük 3 év múlva.
De ha nem szeretnél ezekről beszélgetni, szerintem nem ez a te topicod.
tenorx
Arra reagáltam, hogy te ettől most bármilyen formában veszélyeztetve érzed a csapatod PO-ba jutási esélyeit...

(a gondolatolvasás képességét ne írd be az önéletrajzodba)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 245
Kinek melyik draft class tetszett a legjobban/legkevésbé?
Nálam a Top 5
Ravens
Vikings
Broncos
Panthers
Lions

WTF class:
Packers & Eagles
iktriad
Szerintem az Eagles a draft második felében elég jól korrigált, de elviszi a figyelmet az elején 1-2 WTF. Írom ezt úgy, hogy legszívesebben lehúznám a WC-n Rosemant, mert kicsinálta a GM játékban Hurst pickemet. 😊

Az első ötbe meg én a Ravens helyett a Saints-et tenném be. Alig volt pickjük a Ravenshez képest, de minden pickjük teljes telitalálat szerintem (az utolsó "luxuspicket" leszámítva, de az pár helyre történt a mr. irrelevanttól, nem befolyásolja a dolgot).

A Panthers classával még ismerkedem elsőre tényleg nagyon tetszetős. Viszont azt hiszem a Lions nem lesz nálam top5, de majd még kiderül, ha végig értem.

(u.i.: A Dallas jól draftolt, de nálam ők sem lesznek valószínűleg top5. A trollkodás nem draft műfaj, nálam nem jár plusz pont azért, mert a riválisnak fingert mutatok. Sőt, ha ezt történik, az mínusz. Nem lesz az, mert nem hiszem, hogy Jones finger miatt húzott bárkit is, de ugyanakkor szerintem a WR túltárazás fölösleges volt, amikor a védelemben sok a kérdőjel.)
peterk2005
A trollkodás egy pluszpont nálam, nem azért adtam nekik átlag felettit, hanem, mert jókat húztak.

Én nem látom a védelemben azt az óriási lyukat:

DT: Poe/McCoy/Woods, mögöttük T. Hill (akinek kaparnia kellene), Gallimore és J. Hamilton
DE: Lawrence/Crawford, mögöttük Armstrong, Hamilton és Anae (RonDell Carter egy érdekes UDFA) + várhatóan Aldon Smith és Gregory berotálhat
LB: J. Smith/LVE/Lee, mögöttük Joe Thomas és March, majd egy csomó projekt (pl.: Bernard, Covington, Gifford, A. Kamara)
CB: Chido/Goodwin/J. Lewis/A. Brown/Diggs, mögöttük Canady/DJ White és az újoncok (R. Robinson, S. Smith)
S: Haha/Dar. Thompson/X. Woods, mögöttük Wilson - talán egy jó SS hiányzik maximum
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FCS játékosok a drafton:
2020: 6
2019: 13
2018: 19
2017: 15
2016: 20

1992 óta nem volt ilyen kevés, mint idén.
d3Y
Gyengébb idei class + koronavírus miatti Pro Day elmaradások/vizitek= 6 draftolt. UDFAk között lesz pár aki majd zajt csap(Pl. John Daka, Ron'Dell Carter, és nagyon remélem hogy pl. James Robinson is köztük lesz).
Jövőre viszont megint lehet Top 10-es QB pick a North Dakota Stateről, ha Trey Lance úgy dönt, kijön redshirted sophomoreként(az első évét kezdőként veretlenül, bajnokként zárta, dobott INT nélkül, és megválasztották az év FCS freshmanjének ÉS FCS támadójátékosának!). Kár, hogy a nemrég a Bisonból az LSU-ra ment Jabril Cox már az FBS számait fogja majd erősíteni.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Inkább az az érdekes, hogy sok csapatnak az A-tól a C-ig van minden érték(ez elvileg 7 egységnyi különbség), vagyis értékelhetetlenül nagy a szórás, vagyis valóban szart se ér az azonnali értékelés, csak játéknak jó.
Sobri Jóska
Inkább azt mondom, hogy a mi szerepünk az egészben kb annyi, hogy a magunk véleménye alapján értékeljünk. Vagy elolvassuk más véleményét és elgondolkozzunk/nevessünk rajta.
Kihúznak egy játékost mert nagyon illik a sémába aztán kikúrják az edzőt egy év múlva és a játékos belekerül egy másik rendszerbe ahol semmi keresnivalója.
Akkor most jó volt a draft vagy nem?
Ez csak egy játék nekünk.

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 546
FCS játékosok a drafton:
2020: 6
2019: 13
2018: 19
2017: 15
2016: 20

1992 óta nem volt ilyen kevés, mint idén.

choose life
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Inkább az az érdekes, hogy sok csapatnak az A-tól a C-ig van minden érték(ez elvileg 7 egységnyi különbség), vagyis értékelhetetlenül nagy a szórás, vagyis valóban szart se ér az azonnali értékelés, csak játéknak jó.

több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
 twitter.com/RNBWCV/status/1254423687408713730
Bazzani
mi 3 éve az évtized talán legjobb draftját nyomtuk, és ezt kaptuk érte


most érdekes minden ilyen értékelés, majd pár év és vicces lesz. ez egy ilyen műfaj.

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 twitter.com/RNBWCV/status/1254423687408713730
Bazzani
A három csoport rivális a top 7-ben:


tenorx
mintha ez jelentene is bármit...
ZERO_L
Imádom, hogy ilyenkor megjelenik mindig a nihilista szemlélet.
Igen, a draft összehasonlításoknak, mock draftoknak, big boardoknak, értékeléseknek semmi értelme, mert nem tudod mi lesz velük 3 év múlva.
De ha nem szeretnél ezekről beszélgetni, szerintem nem ez a te topicod.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 427 — situational football
 twitter.com/RNBWCV/status/1254423687408713730
Bazzani
A három csoport rivális a top 7-ben:


tenorx
mintha ez jelentene is bármit...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 twitter.com/RNBWCV/status/1254423687408713730
Bazzani
A három csoport rivális a top 7-ben: