NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az gondolom kiderült már, hogy a sport tv adja?
Galuska múlt héten írta, ha lesz róla jel és kapnak, adni fogják.
Chargers LT
Nem adják
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
Az gondolom kiderült már, hogy a sport tv adja?
Galuska múlt héten írta, ha lesz róla jel és kapnak, adni fogják.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nem értem milyen kérdés ez amúgy hogy Game Passon lehet-e nézni a Draftot, különbe mi értelme lenne az egésznek. Benne van az NFL Network ami adja a draftot, sőt tavalytól kezdve vissza is lehet nézni rendesen mind3 napot. 6 évem lesz hogy nézem és működik. A TV szolgáltatók az másik rendszeren is alapulnak.
Heisman Trophy
Mert az ingyenes csomaggal, amut hirdettek az elmulsz honapokban, nem lehet, kulon 10 dollart ra kell pengetni, magat a draftot akkor nezheted csak.

Plusz nyilvan a rendes eves fizuval, ami meg nem ket forint.

De igy, hogy at nfl jo ideje free accesst ajanlgat, igy a kerdes abszolut ertheto volt. Ha az ingyenes accessukkel lehetne nezni, mindenki azon nezne es semmi gond sem lenne. Igy azert sokaknak lehet, bar en is ugy gondolom, lesz sok stream, hogy ne kelljen 10 dollart minimum fizetni.
Stez
Stream szerintem itt tuti lesz  sportsurge.net/#/groups/6
Draft után meg eddig 1-2 órán belül ide mindig feltöltötték ha valaki vissza akarja nézni  720pier.ru/


több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
hogy ezekben a bizonytalan időkben egy kis régi megszokott stabilitás is legyen


több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Amúgy csak engem zavar, hogy a két top OT prospect közül Wills egy snapet sem, míg Wirfs csupán néhány meccset játszott LT-ként. Értem én, hogy Tua balkezes meg minden, de ez azért bennem hagy némi kétséget. Pont emiatt én Thomast vélem a legtutibb prospectnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Az en kis sajat big boardomon Jeudyt megelozi Lamb, akinek a Kyler Murray nelkuli eve is jo lett, Ruggs is hamar fog kimenni. Herbertet boven Tua moge sorolom, nalam Herbert nem is top 10, de kimenni ott fog a Chargers brutal QB needje miatt, Hurts meg az elso kor vegen Frommot nem tartom NFL kalibernek, akkor mar inkabb Love. Az OT-k tekinteteben meg Wills, Wirfs, Thomas, a sorrend, egyedul a legelsoben nem latok bust potencial.
Okudah top 5-os prospect, en nem hagynam ki, annyi szerencse, hogy Henderson is remek CB csak Okudah viszi el a showt e teren, Simmons csuszhat, nem mindenhova fit, Delpitet is jo helyre varom, de McKinney az elso igazi S a boardon, utana nehez megjosolni ki kovetkezik.

Amit el tudok kepzelni top 10-re:
Bengals: Burrow
Redskins: Young
Lions: Okudah
Giants: Wills
Dolphins: Tua
Chargers: Herbert
Panthers: Brown
Cardinals: Wirfs
Jaguars: Simmons
Browns: Thomas

Fogadasi tippek:

Tua 3,5 alatt megy ki:
NEM 1,3
Becton 8,5 alatt megy ki:
NEM 1,2
Delpit 34,5 alatt megy ki:
IGEN 1,76

Neccesebbek:
McKinney 24,5 alatt megy ki:
IGEN 1,74
Thomas 11,5 alatt megy ki:
IGEN: 1,5
Henderson 14,5 alatt megy ki:
IGEN: 1,66
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Tehát Herbertért nem éri meg felcserélni, most hogy Tua egy köröt minimum ment vissza a boardokon, - de Cízsí Henderzonér meg Zsödiér meg igen.......
erre nem tudok mit mondani, lőjjetek le..... dögöjjek meg ha értem
sutianap
Jobb playernek tűnnek, igazából nem nagy mágia.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Tehát Herbertért nem éri meg felcserélni, most hogy Tua egy köröt minimum ment vissza a boardokon, - de Cízsí Henderzonér meg Zsödiér meg igen.......
erre nem tudok mit mondani, lőjjetek le..... dögöjjek meg ha értem


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akinek fontos, hogy jó minőségben nézhesse, visszatekerhessen ha akar, stb. annak aszondom ez a 10 dollár most nem rossz ajánlat. Három rugó, egy jobb mozijegy ára egy három teljes éjszakás buliért. Legfeljebb a pattogatott kukoricát magad pirítod. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
Magyar idő szerint hánykor kezdődik?
Vass49ers
Péntek 02:00

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Magyar idő szerint hánykor kezdődik?
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 286 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem értem milyen kérdés ez amúgy hogy Game Passon lehet-e nézni a Draftot, különbe mi értelme lenne az egésznek. Benne van az NFL Network ami adja a draftot, sőt tavalytól kezdve vissza is lehet nézni rendesen mind3 napot. 6 évem lesz hogy nézem és működik. A TV szolgáltatók az másik rendszeren is alapulnak.
Heisman Trophy
Mert az ingyenes csomaggal, amut hirdettek az elmulsz honapokban, nem lehet, kulon 10 dollart ra kell pengetni, magat a draftot akkor nezheted csak.

Plusz nyilvan a rendes eves fizuval, ami meg nem ket forint.

De igy, hogy at nfl jo ideje free accesst ajanlgat, igy a kerdes abszolut ertheto volt. Ha az ingyenes accessukkel lehetne nezni, mindenki azon nezne es semmi gond sem lenne. Igy azert sokaknak lehet, bar en is ugy gondolom, lesz sok stream, hogy ne kelljen 10 dollart minimum fizetni.
Stez
Fizetős verzióval is kérdezték, én arra reagáltam.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem értem milyen kérdés ez amúgy hogy Game Passon lehet-e nézni a Draftot, különbe mi értelme lenne az egésznek. Benne van az NFL Network ami adja a draftot, sőt tavalytól kezdve vissza is lehet nézni rendesen mind3 napot. 6 évem lesz hogy nézem és működik. A TV szolgáltatók az másik rendszeren is alapulnak.
Heisman Trophy
Mert az ingyenes csomaggal, amut hirdettek az elmulsz honapokban, nem lehet, kulon 10 dollart ra kell pengetni, magat a draftot akkor nezheted csak.

Plusz nyilvan a rendes eves fizuval, ami meg nem ket forint.

De igy, hogy at nfl jo ideje free accesst ajanlgat, igy a kerdes abszolut ertheto volt. Ha az ingyenes accessukkel lehetne nezni, mindenki azon nezne es semmi gond sem lenne. Igy azert sokaknak lehet, bar en is ugy gondolom, lesz sok stream, hogy ne kelljen 10 dollart minimum fizetni.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 286 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem értem milyen kérdés ez amúgy hogy Game Passon lehet-e nézni a Draftot, különbe mi értelme lenne az egésznek. Benne van az NFL Network ami adja a draftot, sőt tavalytól kezdve vissza is lehet nézni rendesen mind3 napot. 6 évem lesz hogy nézem és működik. A TV szolgáltatók az másik rendszeren is alapulnak.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Sziasztok!

Egy gyors kérdés (bocsi, nem olvastam végig a topic-ot), ha van nekem NFL Gamepass-om, ott tudom élőben nézni az Draft-ot? Vagy még ott sem?

Üdv.
juz3r
Jelen állás szerint igen, és ugyanúgy lesznek róla minőségi streamek mindenhol, mint egy kiemelt NFL-meccsen.
Cruyffista
Köszönöm a választ!

Hotty Toddy!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Sziasztok!

Egy gyors kérdés (bocsi, nem olvastam végig a topic-ot), ha van nekem NFL Gamepass-om, ott tudom élőben nézni az Draft-ot? Vagy még ott sem?

Üdv.
juz3r
Jelen állás szerint igen, és ugyanúgy lesznek róla minőségi streamek mindenhol, mint egy kiemelt NFL-meccsen.
több mint 3 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Sziasztok!

Egy gyors kérdés (bocsi, nem olvastam végig a topic-ot), ha van nekem NFL Gamepass-om, ott tudom élőben nézni az Draft-ot? Vagy még ott sem?

Üdv.

Hotty Toddy!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar az utolso allitasod is kizarja annak a tenyet, hogy ne legyen az. ☹️

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nagyobb jampi vagy, mint Metcalf.
Stez
Na azért csak vald be még mindig ugy gondolod hogy inkabb bust lesz mint sem jo és nem igazán NFL szint a fiú meg az a 2.kör is sok volt érte 😛 Ja és még fekete is 😛
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyobb jampi vagy, mint Metcalf.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ez nagyon betyaros beszolas volt am. 😀
Stez
Tudom 😊😉
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez nagyon betyaros beszolas volt am. 😀

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Megjegyzem, D. K. Metcalfet tavaly keresztre feszítették, mert csak az egyenesvonalú sebessége volt jó (az mondjuk mocsokdurván), az oldalirányú 20 yardos shuttle-je pedig csak 4.50, az agilitást mérő 3cone meg 7.38.

Jeudy 4.53-ja pedig olyan szépen elsikkad, hogy öröm nézni 😊 | (arról nem beszélve, hogy a robbanékonyságot mérő feladatokban is gyengén teljesített) |

És mielőtt az jöhetne le, nem azt mondom, hogy Jeudy nem lesz kurva jó, mert de, csak tavaly a föld alá elásták Metcalfet és majdnem 3. körös lett, nála pedig még csak kritikaként sem hallottam (igen, a játékteljesítmény, a route-ok, minden más kategória volt nála, így nála ez nyilván kevésbé para a szemteszt után, csak összességében tartom mégis furcsának kicsit)
Wyatt
Vigyázz mert jön Stez! És megmondja hogy D.K igen is Bust és jogos volt hogy odáig csúszott 😃
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/krob2__/status/1252681085818941440?s=19

Erdemes elolvasni amit irt. O volt az egyeduli draft eligible jatekos az XFL-ben, de engem meglepne ha draftolnak. Hatso korokben talan. Tehetsege megvan, tavaly a PFF az egyik top safetynek josolta 20as draftra.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
De ehhez semmi extra nem kell... Legrosszabb esetben aki jön, telefonon megcsörgeti Gudel bácsit, az kihangosítja, van egy kamera ami élőben veszi őt esetleg, s azt továbbítják, vagy élőzik facbookon megkapva hozzá a legszuperebb netet, vagy begépeli vhová a húzást egy netes felületre az csókolom....

Nem akarásnak......
dande
Ez oké, de azért a draft nem úgy működik, mint gm játékban (nyilván a texans-t leszámítva), ahol egy ember a jó esetben hosszú draft boardjáról kiválasztja a kiszemeltjeit, hanem egy 10+ fős war room közös döntéshozói procedúrájának eredménye az épp aktuális szituációra reagálva.

És minden technikai akadálytól függetlenül ezért érthetetlen, hogy mi lesz így a harmadik nappal, ami viszont ennek hatására tényleg valami gm draftolósdivá silányulhat, sőt ilyen alapon a 6-7. kört akár el is törölhették volna, szerintem a prospectek jobban járnának vele
r.baggio
13 éves fiamék 4-n skypeon keresztül dumálva játszanak telefonon, a FB messenger videó 8 embert elbír egyszerre, nehogy már ezt csúcs technikai lehetőségekkel, anyagiakkal megáldott profi teamek ne bírják megoldani pláne, hogy az egyik csapat s tulaji köre a világ vezető IT szektorához kötődik......ez nekem magas...s tudom, én várok el túl sokat és beszélek könnyen kívülről 😊
dande
Ez, bár nincs 13 éves fiam.
Szóval simán lehet azt csinálni, hogy Microsoft/Webex teamsen csinálsz egy channelt a scoutjaidnak, ahol egyrészt írva bármit írhatnak, másrészt egy kattintás bemenni az audióba.
Közben lehet egy másik channelben a GM-ekkel meg Goodellel, ahol mondjuk az audio a telefonról jön, úgy könyebb fizikailag is látni, hogy mute-olva vagy (Lynch előtt láttam 3 db Cisco telefont, talán 8945-öt).
Konkrétan könyebbnek kellene lennie, meg organizáltabbank, mint élőben egymásnak ordibálni.
tenorx
Technikailag szerintem is ez lenne a legjobb megoldás, kérdés csak az, hogy mekkora élményt jelentene ennek a közvetítése?
Fast Willie
Miért, most az az élmény, hogy látod a GM-eket telefonálgatni?

Továbbra is az lesz, hogy mutogatják a prospecteket, akik kaptak kamerát, meg Goodellt.