NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/RNBWCV/status/1254423687408713730

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kinek melyik draft class tetszett a legjobban/legkevésbé?
Nálam a Top 5
Ravens
Vikings
Broncos
Panthers
Lions

WTF class:
Packers & Eagles
iktriad
Szerintem az Eagles a draft második felében elég jól korrigált, de elviszi a figyelmet az elején 1-2 WTF. Írom ezt úgy, hogy legszívesebben lehúznám a WC-n Rosemant, mert kicsinálta a GM játékban Hurst pickemet. 😊

Az első ötbe meg én a Ravens helyett a Saints-et tenném be. Alig volt pickjük a Ravenshez képest, de minden pickjük teljes telitalálat szerintem (az utolsó "luxuspicket" leszámítva, de az pár helyre történt a mr. irrelevanttól, nem befolyásolja a dolgot).

A Panthers classával még ismerkedem elsőre tényleg nagyon tetszetős. Viszont azt hiszem a Lions nem lesz nálam top5, de majd még kiderül, ha végig értem.

(u.i.: A Dallas jól draftolt, de nálam ők sem lesznek valószínűleg top5. A trollkodás nem draft műfaj, nálam nem jár plusz pont azért, mert a riválisnak fingert mutatok. Sőt, ha ezt történik, az mínusz. Nem lesz az, mert nem hiszem, hogy Jones finger miatt húzott bárkit is, de ugyanakkor szerintem a WR túltárazás fölösleges volt, amikor a védelemben sok a kérdőjel.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 502 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk azt tartom, s kvázi ez a vigaszom/reményem a magunk részére, hogy nagyon sok múlik az edzőkön (újat mondtam 😊) Lehet akár milyen fsza a Dallas draftja, ha McCarty nem tud egy Andy Reidet produkàlni (btw soha mem is volt azon a szinten) akkor kevest ér. Bár lassan van ott annyi tehetség, hogy még épp ezt is elbírná. Meglátjuk ki, hogy jön ki belőle😊

Mondjuk a Hurtst pickünket csak az mentheti meg így is, ha kb SBt nyerünk vele 😀 😛
több mint 4 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Átlag feletti, nagyon korrekt, tetszetős irány (főleg magukhoz képest):
Dolphins
Fast Willie
Nálunk mi volt átlag feletti?
Adirotor
Nektek csak Tua miatt adtam ezt a besorolást, én őt franchise fordító erőnek látom és örülök, hogy ki mertétek húzni. Austin Jackson nagy reach, viszont jól képezhető, és ha sikerül a képzése, akkor hosszú időre jó lesz (minden draft prospect a környezetétől függ, legyen akármennyire is tehetséges.) Hunt-ot én szintén jó választásnak tartom 2. körben, ami nagy hiányérzetem, hogy potens elkapót nem húztatok Parker mellé.

A két védő - Noah és R. Davis - szolid választások, Flores típusai, akár mehettek volna Pats-be is. Hátulról Weaver lehet egy érdekes projekt, de ő még long shot, nekem Strawbridge is jó megoldás, ő interior pass rushban sem elveszett
Fast Willie
Tuával egyetértek.
Jacksonnal a reachen kivul a bajom, hogy nem nagyon van idő tanulgatni a posztot, mert tackle poszton nincs egy kezdő szintű játékosunk se, ami Tuára nézve elég gáz.
Bár ha pihen egy évet Fitz mögött, akkor ez is okés.
Noah-nak szintén nem örültem mikor kihúztuk, de néztem tape-t róla és tetszik hogy milyen agresszívan oda teszi magát.
Weaver meg nagy steal.

Az igazi szívfájdalmam az a 2. kör Safety húzás nélkül, simán fel is cserélhettünk volna egy kezdőért ide.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Átlag feletti, nagyon korrekt, tetszetős irány (főleg magukhoz képest):
Dolphins
Fast Willie
Nálunk mi volt átlag feletti?
Adirotor
Nektek csak Tua miatt adtam ezt a besorolást, én őt franchise fordító erőnek látom és örülök, hogy ki mertétek húzni. Austin Jackson nagy reach, viszont jól képezhető, és ha sikerül a képzése, akkor hosszú időre jó lesz (minden draft prospect a környezetétől függ, legyen akármennyire is tehetséges.) Hunt-ot én szintén jó választásnak tartom 2. körben, ami nagy hiányérzetem, hogy potens elkapót nem húztatok Parker mellé.

A két védő - Noah és R. Davis - szolid választások, Flores típusai, akár mehettek volna Pats-be is. Hátulról Weaver lehet egy érdekes projekt, de ő még long shot, nekem Strawbridge is jó megoldás, ő interior pass rushban sem elveszett

Én őszintén szólva a 3. körös Brandon Jones húzás helyett választottam volna elkapót, esetleg 1/30-on bereacheltem volna inkább egy Mims-et vagy Higginst

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Átlag feletti, nagyon korrekt, tetszetős irány (főleg magukhoz képest):
Dolphins
Fast Willie
Nálunk mi volt átlag feletti?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Cardinals : az első 5 húzás nagyon rendben van, nyilván az 1/8 ízlés kérdése, de Simmons-t én sem hagytam volna ki.J. Jones 3. körben nagy steal lehet, ahogy a két 4. körös DT is nagyon jó érték. Weaver boom or bust, Benjamin pedig számomra illik Kingsbury rendszerébe.

Ravens: húztak 10 kezdőkalibert, az alapjátékuk támogatására maximálisan alkalmas embereket (runblock és runstop). Queen azonnali playmaker lehet a védelem közepén és potenciális def QB-nak alkalmas , Hamilton rögtön a backupja. Lamar kapott célpontokat is: Duvernay veszélyes fegyver lehet, mert rögtön el tud szakadni, Proche pedig az 50/50-ben nagyon jó, Dobbins pedig jól rotálható, és kiegészíti Ingramet.

Vikings : Nálam a legjobb draft, nem gondoltam, hogy ennyit húznak majd, viszont mindnek volt értelme. Jefferson szerintem simán megállja a helyét szélen is, ha nézitek a tape-t, slotból szinte mindig kikeveredett oda és mégis megoldotta. A két korai CB nagyon Zimmer kompatibilis, jobbat nem is tudtam volna elképzelni, Gladney-t nagyon sok szakértő ide látta jönni. Hand már-már luxus, viszont ő meg jól variálható, mert éppen zónázásban jó, Metellus-nak pedig iszonyatos nagy range-e és kezei vannak.

Nyomatták a két falat. Ezra nagy kedvencem, egy intelligens, okos és jól képzett srác, szeretni fogják, munkamániás. OL depth-et is hoztak, alkossanak velük szépen az edzők

A három negyedik körös védő nálam mind potenciális kezdőszint és a legjobb helyen fogják őket képezni. Willekes jó érték lehet a 7. körből, neki sok ideje lesz és jó alapanyag, én láttam őt 4. körben is mockolva.

Panthers : Imádom az all Def draftjukat, nem húztak nagy hülyeséget egyik körben sem, viszont a D-jük teljesen üres volt. Az O-val Rhule majd kezd valamit - én Teddy-vel amúgy sem látom, hogy messze jutnak - viszont a jövő irányítója mellé lesz egy komplett évük egy fiatal védelmet felkészíteni, ami tele lehet sikeréhes srácokkal.

D. Brown érdekes választás 1. körre, ott lett volna talán nagyobb erő és plafon (DL-be Kinlaw, hátrébb Simmons), de a biztos jóra mentek, ami kell is egy alaphoz. YGM simán első körös tehetség, a pass rusher felhozatal gyenge volt, de a Carolina kerete ezen a poszton vagy elöregedett vagy projekt, ő rögtön hatással lesz a játékra. Chinn-t én nagyon bírom, egy igazi belevaló playmaker, akinek lesznek hibái, de meccsdöntő megmozdulásai is, ami Kuechly visszavonulásával szükséges is lesz. (Kenny Robinson ugyanez pepitában, csak még nagyobb hátrányból indulva, de jobb helyen nem is lehetne!) Pride ugyanez a corner poszton, és látom azt, hogy ő többre viheti, mint Bradberry előtte. Roy pedig egy korrekt kis NT lesz, sok missed tackle-t nem látni tőle.

Cowboys: Jerry Jones ezt nagyon odatette, most nem vitte el a szíve, hanem igazi gecimódon, profi üzletemberként választott minden posztra.

Lamb egy óriási trollkodás volt az Eagles felé, félelmetes hármasa lesz Prescottnak (ha hajlandó aláírni, de sztem Stephen Jones megoldja), nem sok kifogása lehet, egy nagyon komplett O-t kap maga köré. Egyedüli feladata, hogy ne rontsa el.

Biadasz-t szintén a Philly elől vitte el, aki hosszútávon megint csak egy 10 éves kezdő lehet és még nem is feltétlenül kell most játszania.

A többi pick ment a def-be, akik közül én hármat látok életképesnek. Diggs rögtön képes lehet B. Jones pótlására, Gallimore jó lesz a falba rotációba, és Anae egy biztosíték, ha Aldon Smith vagy Gregory meghülyülne. Robinson-t annyira nem ismerem, ő állítólag jó gyors, szóval mehet a slot WR-rel.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nézegetem a húzásokat, így első blikkre a következőket gondolom:

TOP 5:
Vikings
Ravens
Cowboys
Cardinals
Panthers

Átlag feletti, nagyon korrekt, tetszetős irány (főleg magukhoz képest):
Dolphins
Jets
Bengals
Lions
Bucs

Kiemelkedő és korrekt játékosokat egyaránt hoztak vagy a kevés lehetőséget jól használták ki = nálam a nagy átlag, ami bőven megfelelő (vannak fokozatok, majd megpróbálom leírni a meglátásaimat):

Broncos
Colts
Patriots
Steelers
Jaguars
Chiefs
Raiders
Giants
Bills
Browns
Titans

Saints a két kategória határán a kevés húzás miatt, akik viszont impact-nek tűnnek

Semmi extra, inkább alulteljesítettek:
Redskins (- Young, AGG)
Texans
Chargers
Niners
Falcons

Worst 5:
Rams
Bears
Packers
Eagles
Seahawks
Fast Willie
Miért velünk mi a bajod ? 😃
Nem látod a húzásainkban a All Pro kalibereket ?
Szemüveget neked 😛
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Nézegetem a húzásokat, így első blikkre a következőket gondolom:

TOP 5:
Vikings
Ravens
Cowboys
Cardinals
Panthers

Átlag feletti, nagyon korrekt, tetszetős irány (főleg magukhoz képest):
Dolphins
Jets
Bengals
Lions
Bucs

Kiemelkedő és korrekt játékosokat egyaránt hoztak vagy a kevés lehetőséget jól használták ki = nálam a nagy átlag, ami bőven megfelelő (vannak fokozatok, majd megpróbálom leírni a meglátásaimat):

Broncos
Colts
Patriots
Steelers
Jaguars
Chiefs
Raiders
Giants
Bills
Browns
Titans

Saints a két kategória határán a kevés húzás miatt, akik viszont impact-nek tűnnek

Semmi extra, inkább alulteljesítettek:
Redskins (- Young, AGG)
Texans
Chargers
Niners
Falcons

Worst 5:
Rams
Bears
Packers
Eagles
Seahawks
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kinek melyik draft class tetszett a legjobban/legkevésbé?
Nálam a Top 5
Ravens
Vikings
Broncos
Panthers
Lions

WTF class:
Packers & Eagles
iktriad
best:
Cardinals 😊
Ravens
Vikings
Broncos
Bucs

meh:
Bears
Eagles
Falcons
Packers
Seahawks


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Es ennyit dobott az ertekukon ez a kiemelkedo ideny.
Stez
Alapvetően nyilvánvaló, hogy az aktuális egyetemi bajnokcsapat játékosai kelendőbbek, mintha csak 8-4-el zártak volna, de az fel se merül, hogy pont azért lettek bajnokok, azért volt kiemelkedő az idény, mert értékes játékosok alkották a csapatot?
Még az NFL-ben is, ahol mindenki tudja, hogy Belichick szarból is várat épít, szét szokták hordani a Pats bajnokait, abból kiindulva, hogy "annyira rossz csak nem lehet, ha bajnok lett".

több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Epp ezert is banok ovatosan kb a teljes nevsorral, mert total lutri, itt ki mennyire jo.
Stez
Erről beszélek. Hogy ellövöd azt a patront hogy a draftoltak fele be fog égni, csak mert bajnokok voltak, miközben a 14 emberből talán kettőt reacheltek komolyabban.
Megértem hogy az ember óvatos mikor egy jó csapatból folynak a tehetségek, de összehasonlításképpen, szerintem semmivel se lesz rosszabb ezeknek a játékosoknak a beválási aránya mint volt pl. a 2013-as LSU class, ahol volt első körös bust meg középső körös pro bowler.

Szerkesztette: atapapa

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 461
LSU-tól mennyi játékost draftoltak?
Moss elkelt?
steelwolf
Azt hiszem végül 14, ami beállitotta a 2004es Ohio St rekordot. Moss nem de a csapat másik nagyra nőtt WR-e, jaj bocs TEje Sullivan igen.
alatriste
Sorrendben:
1. Joe Burrow QB (1/1)
2. K'lavon Chaisson EDGE (1/20)
3. Justin Jefferson WR (1/22)
4. Patrick Queen LB (1/28)
5. Clyde Edwards-Hilaire RB (1/32)
6. Grant Delpit S (2/12)
7. Kristian Fulton CB (2/29)
8. Damien Lewis G (3/5)
9. Lloyd Cushenberry C (3/19)
10. Jacob Phillips LB (3/33)
11. Saahdiq Charles T (4/2)
12. Rashard Lawrence DT (4/25)
13. Blake Ferguson LS (6/6)
14. Stephen Sullivan TE (7/37)
empty taxi
Szépen szétkapták a bajnokcsapatot!
steelwolf
Jol be is fog egni a jatekosok fele, aztan a gmek megtanuljak, hogy ne essenek bele ilyen csapdakba tobbszor. Jo hogy a vizesfiu nem kelt el, csak azert, mert lsus poloban van.
Stez
Ki az szerinted aki körökkel később lett volna draftolva ha nem vagyunk bajnokok?
atapapa
Jacob Phillips. 5. kör környékére taksálom az értékét.

choose life
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kinek melyik draft class tetszett a legjobban/legkevésbé?
Nálam a Top 5
Ravens
Vikings
Broncos
Panthers
Lions

WTF class:
Packers & Eagles
iktriad
Leszamitva a QB huzast nem rossz az eagles draft
Janek
Azért a Reagor pick is fejvakarós, ha megnézzük milyen WR-ek voltak még bent. De a többit jobban megnézve igazad van, annyira nem gáz.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Kinek melyik draft class tetszett a legjobban/legkevésbé?
Nálam a Top 5
Ravens
Vikings
Broncos
Panthers
Lions

WTF class:
Packers & Eagles
iktriad
Leszamitva a QB huzast nem rossz az eagles draft

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt nem egy kuparol van szo, hanem egy kurva jo, tortenelmi idenyrol. Ertsd tehat, hogy akkor sem vittek volna el sokkal kevesebb jatekost, ha a dontot elveszti az LSU. De akkor is csaloka volt ez az ideny, es szerintem tobb playat sokkal jobbnak mutatott, mint amilyen valojaban, ugy nem annykra nehez jatszani, ha tele vagy kurva jo prospectekkel, ezek felhuzzak egymas teljesitmenyet.

Szerintem egyebkent Delpit nagyon tulertekelt, meg Queen is, aki meg iden sem kezdte vegig az idenyt (nala magam ellen beszelek, mert en draftoltam gm-ben), Ferguson es Sullivan udfa-k lettek volna alapesetben, es azt sem tartok normalisnak, hogy kb a teljes tamadofalat kihuztak kozepen. Itt is az lesz, hogy a harombol ketto abszolut nem jo, es kiderul, hogy ok egymas teljesitmenyet huztak fel. Ez a csaloka, hogy egyutt baromi jok lehettek, de kulon kulon kiderul, hogy XY volt itt a kiraly. Nalam ez az illeto Cushenberry.

Halkan teszem hozza, hogy imadom Burrow-t, de pont emiatt tartok nagyon tole is, mert ilyen kiemelkedo tamadofal, elso koros futo, elkapo, plusz egy remek rendszer volt korulotte. Ha viszont valaki egy 1/1es csapatba kerul, ott bizony sok lesz a lyuk, es minimalis segitseggel kell majd valtozast hoznia. Reszben ezert is felek ilyen tortenelmi csapatok jatekosaitol, de peldaul a Bamasoktol is, miutan minden masodikrol kiderul, hogy Saban rendszerenek a termeke, nfl-szinten meg nudli.
Stez
Jó csapatban könnyebb jól játszani, az biztos.
Queent én se vittem volna a Saints-be, de a draft egyik legfiatalabb játékosa, kurva nagy potenciállal, vittek már ki rosszabb LB-t első körben. Delpit folyamatosan sérülésekkel küzdött, a fene se tudja hol van nála a plafon, én az esetében nem lettem volna boldogtalan ha a második körben visszük.
Ferguson a draft legjobb LS-e, nem mondom hogy draftolni kellett volna, de ha valahol need és a legjobbat akarják, akkor elvszik.
Sullivant elvitték végül egy UDFA-mentő pickkel, cserébe Moss meg kimaradt, bajnokcsapat ide, vérvonal oda.



A lényeg hogy ez a "jól be fog égni a játékosok fele" erős túlzás szerintem, hogy most egy falember a harmadik vagy a negyedik körben megy el, sokat nem oszt vagy szoroz azon, hogy reachről meg bustról beszéljünk.
atapapa
Mimdegyikre ra tudjuk mondani, milyen indokkal vittek el, nem errol beszeltem. Hanem arrol, hogy a banda fele szerintem egyaltalan nem lesz olyan, mint varjak tole, pont azert, mert ugyanugy be fog jonni ebbe az egyenletbe is a "Bama-atveres".

Most az, hogy 3-4-5.korokrol beszelunk, az nem lenyeg, azok nyilvan nem nagy ertekek, de en arrol beszeltem, hogyha az LSU nem nyom ennyire kiemelkedo idenyt, akklr ezek a jatekosok 3-4-5.kor helyett 6-7.korben, netan udfakent kelt volna el szerintem. Es ennyit dobott az ertekukon ez a kiemelkedo ideny. En azt ecsetelgettem, hogy ennel az LSUnal most eleg erosen jatszika "Bama-atveres".

Epp ezert is banok ovatosan kb a teljes nevsorral, mert total lutri, itt ki mennyire jo. Megnezem a frontot, tele a draft elso feleben kimeno jatekosokkal, megnezem a secondaryt, 2.koros jatekosok, mig a masik oldalon peldaul az a Stingey volt a csapatban, akit mar most top5 pickkent jegyeznek, holott alig van a hata mogott egyetemi ideny. Offense ugyszinten. Es mint tudjuk, a jo jatekos azert javit a tarsakon is. Itt kurva sok jo jatekos van. Ugyhogy nagyon nem volt egyszeru megitelni, hogy akkor itt valojaban kik az ertekek, es kik a "szerencsesek".

több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Itt nem egy kuparol van szo, hanem egy kurva jo, tortenelmi idenyrol. Ertsd tehat, hogy akkor sem vittek volna el sokkal kevesebb jatekost, ha a dontot elveszti az LSU. De akkor is csaloka volt ez az ideny, es szerintem tobb playat sokkal jobbnak mutatott, mint amilyen valojaban, ugy nem annykra nehez jatszani, ha tele vagy kurva jo prospectekkel, ezek felhuzzak egymas teljesitmenyet.

Szerintem egyebkent Delpit nagyon tulertekelt, meg Queen is, aki meg iden sem kezdte vegig az idenyt (nala magam ellen beszelek, mert en draftoltam gm-ben), Ferguson es Sullivan udfa-k lettek volna alapesetben, es azt sem tartok normalisnak, hogy kb a teljes tamadofalat kihuztak kozepen. Itt is az lesz, hogy a harombol ketto abszolut nem jo, es kiderul, hogy ok egymas teljesitmenyet huztak fel. Ez a csaloka, hogy egyutt baromi jok lehettek, de kulon kulon kiderul, hogy XY volt itt a kiraly. Nalam ez az illeto Cushenberry.

Halkan teszem hozza, hogy imadom Burrow-t, de pont emiatt tartok nagyon tole is, mert ilyen kiemelkedo tamadofal, elso koros futo, elkapo, plusz egy remek rendszer volt korulotte. Ha viszont valaki egy 1/1es csapatba kerul, ott bizony sok lesz a lyuk, es minimalis segitseggel kell majd valtozast hoznia. Reszben ezert is felek ilyen tortenelmi csapatok jatekosaitol, de peldaul a Bamasoktol is, miutan minden masodikrol kiderul, hogy Saban rendszerenek a termeke, nfl-szinten meg nudli.
Stez
Jó csapatban könnyebb jól játszani, az biztos.
Queent én se vittem volna a Saints-be, de a draft egyik legfiatalabb játékosa, kurva nagy potenciállal, vittek már ki rosszabb LB-t első körben. Delpit folyamatosan sérülésekkel küzdött, a fene se tudja hol van nála a plafon, én az esetében nem lettem volna boldogtalan ha a második körben visszük.
Ferguson a draft legjobb LS-e, nem mondom hogy draftolni kellett volna, de ha valahol need és a legjobbat akarják, akkor elvszik.
Sullivant elvitték végül egy UDFA-mentő pickkel, cserébe Moss meg kimaradt, bajnokcsapat ide, vérvonal oda.



A lényeg hogy ez a "jól be fog égni a játékosok fele" erős túlzás szerintem, hogy most egy falember a harmadik vagy a negyedik körben megy el, sokat nem oszt vagy szoroz azon, hogy reachről meg bustról beszéljünk.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A talán legnagyobb Top 10-15-ös boom or bust project még nagyobb kockázattá vált.
 twitter.com/RapSheet/status/1251315257097596928
iktriad
Szerintem így simán lecsúszhat az első kör végére, vagy akár a másodikba is. Anno Tunsil is mekkorát esett vissza mikor csak annyit híreszteltek róla, hogy elszívott egy füves cigit. Top 3 pickből 13. lett.
kapitnono
Szerintem pont a Tunsil dologból adódóan nem fog akkorát csúszni.
Top20 pick.
Bazzani
Tunsil ugy csuszott 13ig, hogy kimagasloan a class legjobb falembere volt, talan a drafte is. Becton meg meg a falemberek kozott is a top4-5 hataran all, amig a combine-on nem teljesitett jol, szoba sem kerult legjobb ot-kent. Szerintem is o az egyik legnagyobb boom or bust prospect, eddig is elso kor kozepere-vegere vartam a draftolasat, ezzel viszont azt mondom, elso korben nem viszik el. Az meg epp eleg nagy csuszas lenne. Amugy is meltatlanul felhype-oltak a felmerok miatt, nincs is ott a helye a topban.
Stez
Jó nagyott csúszott.
Majdnem top 10 lett.
Bazzani
Elvegre te megmondtad.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
van udfa tracker?
Janek
 www.si.com/nfl/2020/04/26/2020-nfl-draft-undrafted-free-agent-signings


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kinek melyik draft class tetszett a legjobban/legkevésbé?
Nálam a Top 5
Ravens
Vikings
Broncos
Panthers
Lions

WTF class:
Packers & Eagles
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A talán legnagyobb Top 10-15-ös boom or bust project még nagyobb kockázattá vált.
 twitter.com/RapSheet/status/1251315257097596928
iktriad
Szerintem így simán lecsúszhat az első kör végére, vagy akár a másodikba is. Anno Tunsil is mekkorát esett vissza mikor csak annyit híreszteltek róla, hogy elszívott egy füves cigit. Top 3 pickből 13. lett.
kapitnono
Szerintem pont a Tunsil dologból adódóan nem fog akkorát csúszni.
Top20 pick.
Bazzani
Tunsil ugy csuszott 13ig, hogy kimagasloan a class legjobb falembere volt, talan a drafte is. Becton meg meg a falemberek kozott is a top4-5 hataran all, amig a combine-on nem teljesitett jol, szoba sem kerult legjobb ot-kent. Szerintem is o az egyik legnagyobb boom or bust prospect, eddig is elso kor kozepere-vegere vartam a draftolasat, ezzel viszont azt mondom, elso korben nem viszik el. Az meg epp eleg nagy csuszas lenne. Amugy is meltatlanul felhype-oltak a felmerok miatt, nincs is ott a helye a topban.
Stez
Jó nagyott csúszott.
Majdnem top 10 lett.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
LSU-tól mennyi játékost draftoltak?
Moss elkelt?
steelwolf
Azt hiszem végül 14, ami beállitotta a 2004es Ohio St rekordot. Moss nem de a csapat másik nagyra nőtt WR-e, jaj bocs TEje Sullivan igen.
alatriste
Sorrendben:
1. Joe Burrow QB (1/1)
2. K'lavon Chaisson EDGE (1/20)
3. Justin Jefferson WR (1/22)
4. Patrick Queen LB (1/28)
5. Clyde Edwards-Hilaire RB (1/32)
6. Grant Delpit S (2/12)
7. Kristian Fulton CB (2/29)
8. Damien Lewis G (3/5)
9. Lloyd Cushenberry C (3/19)
10. Jacob Phillips LB (3/33)
11. Saahdiq Charles T (4/2)
12. Rashard Lawrence DT (4/25)
13. Blake Ferguson LS (6/6)
14. Stephen Sullivan TE (7/37)
empty taxi
Szépen szétkapták a bajnokcsapatot!
steelwolf
Jol be is fog egni a jatekosok fele, aztan a gmek megtanuljak, hogy ne essenek bele ilyen csapdakba tobbszor. Jo hogy a vizesfiu nem kelt el, csak azert, mert lsus poloban van.
Stez
Ki az szerinted aki körökkel később lett volna draftolva ha nem vagyunk bajnokok?
atapapa
Itt nem egy kuparol van szo, hanem egy kurva jo, tortenelmi idenyrol. Ertsd tehat, hogy akkor sem vittek volna el sokkal kevesebb jatekost, ha a dontot elveszti az LSU. De akkor is csaloka volt ez az ideny, es szerintem tobb playat sokkal jobbnak mutatott, mint amilyen valojaban, ugy nem annykra nehez jatszani, ha tele vagy kurva jo prospectekkel, ezek felhuzzak egymas teljesitmenyet.

Szerintem egyebkent Delpit nagyon tulertekelt, meg Queen is, aki meg iden sem kezdte vegig az idenyt (nala magam ellen beszelek, mert en draftoltam gm-ben), Ferguson es Sullivan udfa-k lettek volna alapesetben, es azt sem tartok normalisnak, hogy kb a teljes tamadofalat kihuztak kozepen. Itt is az lesz, hogy a harombol ketto abszolut nem jo, es kiderul, hogy ok egymas teljesitmenyet huztak fel. Ez a csaloka, hogy egyutt baromi jok lehettek, de kulon kulon kiderul, hogy XY volt itt a kiraly. Nalam ez az illeto Cushenberry.

Halkan teszem hozza, hogy imadom Burrow-t, de pont emiatt tartok nagyon tole is, mert ilyen kiemelkedo tamadofal, elso koros futo, elkapo, plusz egy remek rendszer volt korulotte. Ha viszont valaki egy 1/1es csapatba kerul, ott bizony sok lesz a lyuk, es minimalis segitseggel kell majd valtozast hoznia. Reszben ezert is felek ilyen tortenelmi csapatok jatekosaitol, de peldaul a Bamasoktol is, miutan minden masodikrol kiderul, hogy Saban rendszerenek a termeke, nfl-szinten meg nudli.

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
van udfa tracker?

több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
LSU-tól mennyi játékost draftoltak?
Moss elkelt?
steelwolf
Azt hiszem végül 14, ami beállitotta a 2004es Ohio St rekordot. Moss nem de a csapat másik nagyra nőtt WR-e, jaj bocs TEje Sullivan igen.
alatriste
Sorrendben:
1. Joe Burrow QB (1/1)
2. K'lavon Chaisson EDGE (1/20)
3. Justin Jefferson WR (1/22)
4. Patrick Queen LB (1/28)
5. Clyde Edwards-Hilaire RB (1/32)
6. Grant Delpit S (2/12)
7. Kristian Fulton CB (2/29)
8. Damien Lewis G (3/5)
9. Lloyd Cushenberry C (3/19)
10. Jacob Phillips LB (3/33)
11. Saahdiq Charles T (4/2)
12. Rashard Lawrence DT (4/25)
13. Blake Ferguson LS (6/6)
14. Stephen Sullivan TE (7/37)
empty taxi
Szépen szétkapták a bajnokcsapatot!
steelwolf
Jol be is fog egni a jatekosok fele, aztan a gmek megtanuljak, hogy ne essenek bele ilyen csapdakba tobbszor. Jo hogy a vizesfiu nem kelt el, csak azert, mert lsus poloban van.
Stez
Ki az szerinted aki körökkel később lett volna draftolva ha nem vagyunk bajnokok?

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
LSU-tól mennyi játékost draftoltak?
Moss elkelt?
steelwolf
Azt hiszem végül 14, ami beállitotta a 2004es Ohio St rekordot. Moss nem de a csapat másik nagyra nőtt WR-e, jaj bocs TEje Sullivan igen.
alatriste
Sorrendben:
1. Joe Burrow QB (1/1)
2. K'lavon Chaisson EDGE (1/20)
3. Justin Jefferson WR (1/22)
4. Patrick Queen LB (1/28)
5. Clyde Edwards-Hilaire RB (1/32)
6. Grant Delpit S (2/12)
7. Kristian Fulton CB (2/29)
8. Damien Lewis G (3/5)
9. Lloyd Cushenberry C (3/19)
10. Jacob Phillips LB (3/33)
11. Saahdiq Charles T (4/2)
12. Rashard Lawrence DT (4/25)
13. Blake Ferguson LS (6/6)
14. Stephen Sullivan TE (7/37)
empty taxi
Szépen szétkapták a bajnokcsapatot!
steelwolf
Jol be is fog egni a jatekosok fele, aztan a gmek megtanuljak, hogy ne essenek bele ilyen csapdakba tobbszor. Jo hogy a vizesfiu nem kelt el, csak azert, mert lsus poloban van.