NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/92436119_681784252593263_5699256262730973184_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=W0zIUTOkOmwAX8TYc35&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDV7D_cPGzma-NPsfTQVxmG427mEuww7JJ-_4hKw6eM2A&oe=6603CE1A
What this year’s NFL Draft is about to be like... 😂 (@cbssportsHQ) | By NFL MemesFacebook
What this year’s NFL Draft is about to be like... 😂 (@cbssportsHQ)


Előzetes 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De ehhez semmi extra nem kell... Legrosszabb esetben aki jön, telefonon megcsörgeti Gudel bácsit, az kihangosítja, van egy kamera ami élőben veszi őt esetleg, s azt továbbítják, vagy élőzik facbookon megkapva hozzá a legszuperebb netet, vagy begépeli vhová a húzást egy netes felületre az csókolom....

Nem akarásnak......
dande
Ez oké, de azért a draft nem úgy működik, mint gm játékban (nyilván a texans-t leszámítva), ahol egy ember a jó esetben hosszú draft boardjáról kiválasztja a kiszemeltjeit, hanem egy 10+ fős war room közös döntéshozói procedúrájának eredménye az épp aktuális szituációra reagálva.

És minden technikai akadálytól függetlenül ezért érthetetlen, hogy mi lesz így a harmadik nappal, ami viszont ennek hatására tényleg valami gm draftolósdivá silányulhat, sőt ilyen alapon a 6-7. kört akár el is törölhették volna, szerintem a prospectek jobban járnának vele
r.baggio
Az irl gm-eknek nem 200-300as big boardjuk van, es foleg az elso korokben van, hogy csak par jatekos kozul tud epp valasztani (mondjuk Ballard mondta tavaly pl nalunk, h meg 8 olyan targetunk volt 26on akiket behuzott volna).
Plusz tuti h vegig kapcsolatban lesznek a scouting team tagjai + HCk meg a GM-ek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Lynch war roomja menőbb 😀

 twitter.com/SlopingGiraffe/status/1250167156689510402?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1250167156689510402&ref_url=https%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fjohn-lynchs-home-draft-setup-compared-to-giants-gm-dave-gettlemans-is-hilarious%2F
kapitnono
Olvastam egy olyan tweetet amiben a Bills GM-e beszélt arról, hogy ne becsüljék le az emberek Gettlemant. Direkt szopatja a médiát és tetteti magát hülyének.
tenorx
Columbo hadnagy? 😛 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem nem látod a dolgok érdemi részét. 😊 Meglep, hogy Lynch egyáltalán megengedte azok után, hogy milyen félelem volt azzal apcsolatban, hogy a másik csapatok feltörhetik a dolgot. Kb. annyira irracionális a félelem, mint egy UFO-val való találkozástól félni, de a GM-ek feléről simán el tudom képzelni, hogy a billentyűzetet is nehezen kezeli, a touchpaddal meg bánni se tud.

Mondjuk ez a kínlódás már azért is elég érthetetlen a drafttal kapcsolatban, mert már kb. egy hónapja otthoni munkára vannak ítélve. Mit csináltak az elmúlt hónapban? Ugyanazokkal a cuccokkal fog menni a draft, amit elvileg csapaton belül is használtak a draft felkészülésre / kommunikálásra...

Azért Lynch war roomja menőbb 😀

 twitter.com/SlopingGiraffe/status/1250167156689510402?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1250167156689510402&ref_url=https%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fjohn-lynchs-home-draft-setup-compared-to-giants-gm-dave-gettlemans-is-hilarious%2F
kapitnono


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ingyenes nfl gamepass-el másnap visszanézhető szokott lenni a draft? Vagy a mostaniról már tudható konkrétan, hogy visszanézhető lesz egyből másnap? 😊
newll
Mi az hogy INGYENES gamepass?
nagir
Regisztrálsz, nem fizetsz, nézed.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Ingyenes nfl gamepass-el másnap visszanézhető szokott lenni a draft? Vagy a mostaniról már tudható konkrétan, hogy visszanézhető lesz egyből másnap? 😊
newll
Mi az hogy INGYENES gamepass?
nagir
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001106855/article/nfl-offers-fans-free-access-to-nfl-game-pass
r.baggio
Já, értem már...
Nekem ellenben előfizetésem van, akkor én nézhetem vajon itthonról? Mert ugye én az NFL Europe-pal vagyok szerződésben. Ráadásul magyar IP címről nézném!!????
nagir
Én ma fizettem elő a gamepass pro verzióra. Erre kétszer vonta le az összeget....
Veled fordult elő ilyen?
Cymbee
velem még vagy 3 éve... majd visszajön
Janek
Nekem is kb. akkor volt egy duplázás, aztán rendezték az anyagiakat... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
De ehhez semmi extra nem kell... Legrosszabb esetben aki jön, telefonon megcsörgeti Gudel bácsit, az kihangosítja, van egy kamera ami élőben veszi őt esetleg, s azt továbbítják, vagy élőzik facbookon megkapva hozzá a legszuperebb netet, vagy begépeli vhová a húzást egy netes felületre az csókolom....

Nem akarásnak......
dande
Ez oké, de azért a draft nem úgy működik, mint gm játékban (nyilván a texans-t leszámítva), ahol egy ember a jó esetben hosszú draft boardjáról kiválasztja a kiszemeltjeit, hanem egy 10+ fős war room közös döntéshozói procedúrájának eredménye az épp aktuális szituációra reagálva.

És minden technikai akadálytól függetlenül ezért érthetetlen, hogy mi lesz így a harmadik nappal, ami viszont ennek hatására tényleg valami gm draftolósdivá silányulhat, sőt ilyen alapon a 6-7. kört akár el is törölhették volna, szerintem a prospectek jobban járnának vele
r.baggio
13 éves fiamék 4-n skypeon keresztül dumálva játszanak telefonon, a FB messenger videó 8 embert elbír egyszerre, nehogy már ezt csúcs technikai lehetőségekkel, anyagiakkal megáldott profi teamek ne bírják megoldani pláne, hogy az egyik csapat s tulaji köre a világ vezető IT szektorához kötődik......ez nekem magas...s tudom, én várok el túl sokat és beszélek könnyen kívülről 😊
dande
Ez, bár nincs 13 éves fiam.
Szóval simán lehet azt csinálni, hogy Microsoft/Webex teamsen csinálsz egy channelt a scoutjaidnak, ahol egyrészt írva bármit írhatnak, másrészt egy kattintás bemenni az audióba.
Közben lehet egy másik channelben a GM-ekkel meg Goodellel, ahol mondjuk az audio a telefonról jön, úgy könyebb fizikailag is látni, hogy mute-olva vagy (Lynch előtt láttam 3 db Cisco telefont, talán 8945-öt).
Konkrétan könyebbnek kellene lennie, meg organizáltabbank, mint élőben egymásnak ordibálni.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Azért Lynch war roomja menőbb 😀

 twitter.com/SlopingGiraffe/status/1250167156689510402?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1250167156689510402&ref_url=https%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fjohn-lynchs-home-draft-setup-compared-to-giants-gm-dave-gettlemans-is-hilarious%2F
kapitnono
Olvastam egy olyan tweetet amiben a Bills GM-e beszélt arról, hogy ne becsüljék le az emberek Gettlemant. Direkt szopatja a médiát és tetteti magát hülyének.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ingyenes nfl gamepass-el másnap visszanézhető szokott lenni a draft? Vagy a mostaniról már tudható konkrétan, hogy visszanézhető lesz egyből másnap? 😊
newll
Mi az hogy INGYENES gamepass?
nagir
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001106855/article/nfl-offers-fans-free-access-to-nfl-game-pass
r.baggio
Já, értem már...
Nekem ellenben előfizetésem van, akkor én nézhetem vajon itthonról? Mert ugye én az NFL Europe-pal vagyok szerződésben. Ráadásul magyar IP címről nézném!!????
nagir
Én ma fizettem elő a gamepass pro verzióra. Erre kétszer vonta le az összeget....
Veled fordult elő ilyen?
Cymbee
velem még vagy 3 éve... majd visszajön

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Azért Lynch war roomja menőbb 😀

 twitter.com/SlopingGiraffe/status/1250167156689510402?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1250167156689510402&ref_url=https%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fjohn-lynchs-home-draft-setup-compared-to-giants-gm-dave-gettlemans-is-hilarious%2F


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
De ehhez semmi extra nem kell... Legrosszabb esetben aki jön, telefonon megcsörgeti Gudel bácsit, az kihangosítja, van egy kamera ami élőben veszi őt esetleg, s azt továbbítják, vagy élőzik facbookon megkapva hozzá a legszuperebb netet, vagy begépeli vhová a húzást egy netes felületre az csókolom....

Nem akarásnak......
dande
Ez oké, de azért a draft nem úgy működik, mint gm játékban (nyilván a texans-t leszámítva), ahol egy ember a jó esetben hosszú draft boardjáról kiválasztja a kiszemeltjeit, hanem egy 10+ fős war room közös döntéshozói procedúrájának eredménye az épp aktuális szituációra reagálva.

És minden technikai akadálytól függetlenül ezért érthetetlen, hogy mi lesz így a harmadik nappal, ami viszont ennek hatására tényleg valami gm draftolósdivá silányulhat, sőt ilyen alapon a 6-7. kört akár el is törölhették volna, szerintem a prospectek jobban járnának vele
r.baggio
13 éves fiamék 4-n skypeon keresztül dumálva játszanak telefonon, a FB messenger videó 8 embert elbír egyszerre, nehogy már ezt csúcs technikai lehetőségekkel, anyagiakkal megáldott profi teamek ne bírják megoldani pláne, hogy az egyik csapat s tulaji köre a világ vezető IT szektorához kötődik......ez nekem magas...s tudom, én várok el túl sokat és beszélek könnyen kívülről 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 299 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ingyenes nfl gamepass-el másnap visszanézhető szokott lenni a draft? Vagy a mostaniról már tudható konkrétan, hogy visszanézhető lesz egyből másnap? 😊
newll
Mi az hogy INGYENES gamepass?
nagir
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001106855/article/nfl-offers-fans-free-access-to-nfl-game-pass
r.baggio
Já, értem már...
Nekem ellenben előfizetésem van, akkor én nézhetem vajon itthonról? Mert ugye én az NFL Europe-pal vagyok szerződésben. Ráadásul magyar IP címről nézném!!????
nagir
Természetesen, 6.éve nézem így. Itt a TV jellel van a baj. Pl valamelyik nap dartson a Sport TV nem kapta meg a jelet (se itt Spanyolországban a DAZN), de a PDC alkalmazáson ment.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
De ehhez semmi extra nem kell... Legrosszabb esetben aki jön, telefonon megcsörgeti Gudel bácsit, az kihangosítja, van egy kamera ami élőben veszi őt esetleg, s azt továbbítják, vagy élőzik facbookon megkapva hozzá a legszuperebb netet, vagy begépeli vhová a húzást egy netes felületre az csókolom....

Nem akarásnak......
dande
Ez oké, de azért a draft nem úgy működik, mint gm játékban (nyilván a texans-t leszámítva), ahol egy ember a jó esetben hosszú draft boardjáról kiválasztja a kiszemeltjeit, hanem egy 10+ fős war room közös döntéshozói procedúrájának eredménye az épp aktuális szituációra reagálva.

És minden technikai akadálytól függetlenül ezért érthetetlen, hogy mi lesz így a harmadik nappal, ami viszont ennek hatására tényleg valami gm draftolósdivá silányulhat, sőt ilyen alapon a 6-7. kört akár el is törölhették volna, szerintem a prospectek jobban járnának vele


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Lett volna egy diszkrét bája annak, hogy magyar nyelven online módon közvetítik emberek azt, hogy angol nyelvű kommentátorok virtuálisan közvetítik azt, hogy más emberek virtuálisan mit cselekedtek és erről virtuálisan hogyan értesítették azt, akit a pincéjében fogva tart a családja 😊
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Csak normális stream legyen, a többi meg majd lesz valahogy... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
De ehhez semmi extra nem kell... Legrosszabb esetben aki jön, telefonon megcsörgeti Gudel bácsit, az kihangosítja, van egy kamera ami élőben veszi őt esetleg, s azt továbbítják, vagy élőzik facbookon megkapva hozzá a legszuperebb netet, vagy begépeli vhová a húzást egy netes felületre az csókolom....

Nem akarásnak......
dande
Élőzik a FB-on, mint...! Csak legyen hangja! 😄😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
De ehhez semmi extra nem kell... Legrosszabb esetben aki jön, telefonon megcsörgeti Gudel bácsit, az kihangosítja, van egy kamera ami élőben veszi őt esetleg, s azt továbbítják, vagy élőzik facbookon megkapva hozzá a legszuperebb netet, vagy begépeli vhová a húzást egy netes felületre az csókolom....

Nem akarásnak......
dande
Olyan lesz, mint egy céges tippjáték, majd Goodell beírja az Excelbe mindenki helyett
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
De ehhez semmi extra nem kell... Legrosszabb esetben aki jön, telefonon megcsörgeti Gudel bácsit, az kihangosítja, van egy kamera ami élőben veszi őt esetleg, s azt továbbítják, vagy élőzik facbookon megkapva hozzá a legszuperebb netet, vagy begépeli vhová a húzást egy netes felületre az csókolom....

Nem akarásnak......
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Ingyenes nfl gamepass-el másnap visszanézhető szokott lenni a draft? Vagy a mostaniról már tudható konkrétan, hogy visszanézhető lesz egyből másnap? 😊
newll
Mi az hogy INGYENES gamepass?
nagir
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001106855/article/nfl-offers-fans-free-access-to-nfl-game-pass
r.baggio
Já, értem már...
Nekem ellenben előfizetésem van, akkor én nézhetem vajon itthonról? Mert ugye én az NFL Europe-pal vagyok szerződésben. Ráadásul magyar IP címről nézném!!????



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
"A lehetséges technikai problémák és a várhatóan bonyolult közvetítés miatt az NFL úgy döntött, hogy a 2020-as Draftról nem készít nemzetközi jelet, nem adja át nemzetközi partnereinek az eseményt. Így sajnos idén nem tudjuk megmutatni nektek a játékosbörzét." -Trash Talk
Matthew99
Balfasz banda 😕
warr_b
Borzasztóan az, konkrétan hihetetlen mit balfaszkodnak.
A legjobb tweet amit erről olvastam az az, hogy egy sima családban megy egyszerre a netflix, youtube, vmi online játék, plusz munka mellette, és nincsenek gondok, az NFL GM-ek meg panaszkodnak, hogy bandwidth issue van.
De úgy bazdmeg, hogy olvastam, hogy kaptak enterprise szintá Cisco eszközöket, amik ilyen 7000-8000 usert tudnak kiszolgáni, és jönnek, hogy bandwidth issue 😀

Komolyan röhej, ezek legszívesebben faxon intéznék az egészet.
tenorx
És még azt se tudják rendesen, mert kicsúsznak a határidőből...

több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
de amúgy miért kell a 32 csapatnak egyszerre hívásban lennie?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egyébként kezdek kurvára aggódni, hogy
1. vagy kurva nagy fail lesz tele technikai errorral (az első teszt alapján a GM-ek nem képesek muteolni magukat, amit simán meglehetne azzal oldani, hogy van egy ember aki mute/unmuteolja őket és adminisztrálja a konferenciát)
2. eltolják a draftot, mert nem bírják rávenni a GM-eket, hogy használják rendesen
tenorx
Elsőre annyit tudok írni, hogy Joe Douglas (Jets GM) tegnapi draft előtti conf calljában konkréten volt egy ember, aki irányította az egészet és szólt h ki beszélhet.
Ha annyit nem tudnak megoldani, hogy Goodell-hez ne jusson el az infó h kit húznak...
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyébként kezdek kurvára aggódni, hogy
1. vagy kurva nagy fail lesz tele technikai errorral (az első teszt alapján a GM-ek nem képesek muteolni magukat, amit simán meglehetne azzal oldani, hogy van egy ember aki mute/unmuteolja őket és adminisztrálja a konferenciát)
2. eltolják a draftot, mert nem bírják rávenni a GM-eket, hogy használják rendesen
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Remélem arra képesek lesznek azért a balfaszok, hogy nfl.com-on élőben adják...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Ingyenes nfl gamepass-el másnap visszanézhető szokott lenni a draft? Vagy a mostaniról már tudható konkrétan, hogy visszanézhető lesz egyből másnap? 😊
newll
Eddig általában a draft után a legtöbb sporttal foglalkozó torrent oldalra fel szokták rakni. Gondolom most is így lesz
kapitnono
ilyen feltételezésekbe már ne bocsátkozzunk az előző kommentekben olvasható hírek után... ha az európai szolgáltatóknak a jelet nem képesek továbbítani, akkor itt már bármi megtörténhet, az 1/1-es picknél történő kék halál képernyő is valós eshetőség
r.baggio
Eddig is az Nfl networkos meg az Espn-es közvetítéseket rakták fel youtube-ra vagy más oldalakra. Most is ott adják, nyilván benne lesz a hiba de szerintem visszanézhető lesz másnap, ha valaki nem tudja élőben követni és vissza akarja nézni