NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 638
De ehhez semmi extra nem kell... Legrosszabb esetben aki jön, telefonon megcsörgeti Gudel bácsit, az kihangosítja, van egy kamera ami élőben veszi őt esetleg, s azt továbbítják, vagy élőzik facbookon megkapva hozzá a legszuperebb netet, vagy begépeli vhová a húzást egy netes felületre az csókolom....

Nem akarásnak......
dande
Ez oké, de azért a draft nem úgy működik, mint gm játékban (nyilván a texans-t leszámítva), ahol egy ember a jó esetben hosszú draft boardjáról kiválasztja a kiszemeltjeit, hanem egy 10+ fős war room közös döntéshozói procedúrájának eredménye az épp aktuális szituációra reagálva.

És minden technikai akadálytól függetlenül ezért érthetetlen, hogy mi lesz így a harmadik nappal, ami viszont ennek hatására tényleg valami gm draftolósdivá silányulhat, sőt ilyen alapon a 6-7. kört akár el is törölhették volna, szerintem a prospectek jobban járnának vele
r.baggio
13 éves fiamék 4-n skypeon keresztül dumálva játszanak telefonon, a FB messenger videó 8 embert elbír egyszerre, nehogy már ezt csúcs technikai lehetőségekkel, anyagiakkal megáldott profi teamek ne bírják megoldani pláne, hogy az egyik csapat s tulaji köre a világ vezető IT szektorához kötődik......ez nekem magas...s tudom, én várok el túl sokat és beszélek könnyen kívülről 😊
dande
Ez, bár nincs 13 éves fiam.
Szóval simán lehet azt csinálni, hogy Microsoft/Webex teamsen csinálsz egy channelt a scoutjaidnak, ahol egyrészt írva bármit írhatnak, másrészt egy kattintás bemenni az audióba.
Közben lehet egy másik channelben a GM-ekkel meg Goodellel, ahol mondjuk az audio a telefonról jön, úgy könyebb fizikailag is látni, hogy mute-olva vagy (Lynch előtt láttam 3 db Cisco telefont, talán 8945-öt).
Konkrétan könyebbnek kellene lennie, meg organizáltabbank, mint élőben egymásnak ordibálni.
tenorx
Technikailag szerintem is ez lenne a legjobb megoldás, kérdés csak az, hogy mekkora élményt jelentene ennek a közvetítése?
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Visszanézhető lesz valahol az FK-közvetítés?
Szokol
A YouTube csatornájukon szerintem igen, legalábbis eddig ott mindig vissza lehetett nézni minden adásukat.


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megjegyzem, D. K. Metcalfet tavaly keresztre feszítették, mert csak az egyenesvonalú sebessége volt jó (az mondjuk mocsokdurván), az oldalirányú 20 yardos shuttle-je pedig csak 4.50, az agilitást mérő 3cone meg 7.38.

Jeudy 4.53-ja pedig olyan szépen elsikkad, hogy öröm nézni 😊 | (arról nem beszélve, hogy a robbanékonyságot mérő feladatokban is gyengén teljesített) |

És mielőtt az jöhetne le, nem azt mondom, hogy Jeudy nem lesz kurva jó, mert de, csak tavaly a föld alá elásták Metcalfet és majdnem 3. körös lett, nála pedig még csak kritikaként sem hallottam (igen, a játékteljesítmény, a route-ok, minden más kategória volt nála, így nála ez nyilván kevésbé para a szemteszt után, csak összességében tartom mégis furcsának kicsit)

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 411
Meg is van az idei Myles Jack/Jawaan Taylor (=1. kör elejébe várt játékos, aki hirtelen egy kört csúszik a draft napján, hogy a 2. kör elején a Jaguars némi feltradedel draftolhassa). 😊 😊 😊
 twitter.com/RealDGunnNBCS/status/1252713131316596742
iktriad
mindkét riporter philadelphiai, aki szerint Jeudy csúszik sérülés miatt (úgy, hogy nem hagyott ki meccset az egyetemen). vajon miért...

choose life
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Visszanézhető lesz valahol az FK-közvetítés?
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Igen, a tegnapi draftokban már láttam kicsúszni az első körből, vagy Jefferson/Ruggs előtte volt.
tenorx
Ruggs eddig is néha már előtte volt. Jeffersont viszont csak most láttam mockokon elé bekerülni.
iktriad
Maximum néhány figyelemfelkeltős, és kevésbé komolyan vehető mockban.
Tiszta Jeudy/Lamb első tier volt, utána meg Ruggs, majd Jefferson szvsz.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Én nem is értettem ezt a meghekkeli dolgot. Eddig is telon adták le a picket ez a vírus helyzetben sem megoldhatatlan szerintem.

Hallo ?
A választottunk Gipsz Jakab QB Kakucs sc

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, a tegnapi draftokban már láttam kicsúszni az első körből, vagy Jefferson/Ruggs előtte volt.
tenorx
Ruggs eddig is néha már előtte volt. Jeffersont viszont csak most láttam mockokon elé bekerülni.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Igen, a tegnapi draftokban már láttam kicsúszni az első körből, vagy Jefferson/Ruggs előtte volt.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg is van az idei Myles Jack/Jawaan Taylor (=1. kör elejébe várt játékos, aki hirtelen egy kört csúszik a draft napján, hogy a 2. kör elején a Jaguars némi feltradedel draftolhassa). 😊 😊 😊
 twitter.com/RealDGunnNBCS/status/1252713131316596742

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.facebook.com/332968243416537/posts/3273621419351190/?d=null&vh=e

Előzetes 😀
Borbinho
Patriots are recording 😀
Wester
Egyebkent kajak az legalabb vicces a mostani rendkivuli helyzetben h Belichicknek meg kell baratkoznia a technikaval 😀 vagy lehet a fia csinal mindent, o meg csak utasitgatja
Borbinho
Mondok murisabbat, Schefter szerint állítólag volt pár GM/FO vezető, aki komolyan tartott attól, hogy a Pats meghackeli majd a draftot. 😀 😀

Bárki egyébként tud bármit a procedúráról?
Gruden ugyanúgy bemondja a picket?
Lesz valami espn/nfl network közvetítés? Lesznek streamek?
tüsi91
A Goodelli részére kérdezel, vagy a közvetítésre. A pickek leadása 3 módon is történhet idén, és igazából olyan sok mindenben nem új, mert eddig is többféleképpen adhatták le: személyesen is, elektronikus felület is volt és telefonszámot is hívhattak (a draftot hivatalosan könyvelő faszi direkt számát). És a draftnak ez a része eddig is remote történt, a war roomok a csapatok főhadiszállásain voltak. Peter King szerint annyit változott a sztori idénre, hogy bejött egy Teams csatorna is, ami mindenkinek le van mute-olva, és bárki aki választ, bármikor unmuteolhatja és bemondhatja azon keresztül is.

Az elemzők többsége szerint egyébként a forma ellen ágáló csapatok valójában nem a forma ellen ágáltak, hanem csak halasztást próbáltak elérni, mert a felkészülésüket érezték nem teljesnek a személyes interjúk, workoutok elmaradása miatt. (Ezt el is tudom képzelni, mert vannak edzők akiknek dilije a személyes benyomás szerzés, anélkül nem döntenek.)

A lényegi változás a show részében lesz a draftnak. Nem lesz nyilván helyi show, nem lesznek jelen az első körösök, és ha jól rémlik (olvastam erről valamit, de lehet rosszul emlékszem) nem lesz külön ESPN műsor és NFL network műsor, hanem valami féle joint venture lesz. De lehet, hogy rosszul emlékszem és lesz, csak a szereplők lesznek közösek? Áh, valami hasonló. 😊

Az ESPN és/vagy NFL Network streamje tuti, hogy elérhető lesz valami streaming oldalról, grandma vagy hasonló. Az ilyesmit a vírus se állítja meg. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 388 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha ide az eredménykövetőbe be tudunk rakni egy streamet az nekem bőven jó. Már ha lesz ilyen. 😊 ha nem, marad a dumálás meg az nfl. com. Csak ott mindig olyan lassan írják be a picket. Esteleg az eagles tweetnews oldala. 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 519 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyebkent az en bold predictionom, hogy a draft elso kore legalabb egy oraval hosszabb lesz, de lehet kettovel is a szokasosnal. Tele lesz amator balfaszkodassal, Goodell minden 3.picknel meg fogja allitani az orat, mondvan, technikai bibi van. Mas kerdes, hogy nem lesz mindig az, de kell az ido a reklamokra is. Raadasul mindenki gyokerkedni fog, barmi, ami normalis korulmenyek kozott lenne egy perc, az most lesz harom-negy.

Oriasi hisztik lesznek a draft utan amugy is. Es az sem lepne meg, ha tenyleg hacker tamadas is lenne.
Stez
Legalább addigra lesz vége mire amúgy is fel kéne kelnem 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Bárki egyébként tud bármit a procedúráról?

Gruden ugyanúgy bemondja a picket?

Lesz valami espn/nfl network közvetítés? Lesznek streamek?
tüsi91
Fuzovel kifele kozvetiti
Rózsa Sándor (betyár)
inkább a halál
Adirotor
Miért ? 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
abba a pár podcastbe amibe belenéztem 0 szókinccsel, hadarva próbáltak contentet pakolni és ami a legkegyetlenebb hülyeségeket beszéltek tele elentmondásokkal
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Bárki egyébként tud bármit a procedúráról?

Gruden ugyanúgy bemondja a picket?

Lesz valami espn/nfl network közvetítés? Lesznek streamek?
tüsi91
Fuzovel kifele kozvetiti
Rózsa Sándor (betyár)
inkább a halál
Adirotor
Miért ? 🤔
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Bárki egyébként tud bármit a procedúráról?

Gruden ugyanúgy bemondja a picket?

Lesz valami espn/nfl network közvetítés? Lesznek streamek?
tüsi91
Fuzovel kifele kozvetiti
Rózsa Sándor (betyár)
inkább a halál
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Bárki egyébként tud bármit a procedúráról?

Gruden ugyanúgy bemondja a picket?

Lesz valami espn/nfl network közvetítés? Lesznek streamek?
tüsi91
Fuzovel kifele kozvetiti
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 858 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/94038459_2714405628796107_9082191812414389672_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=raH0FqT99EsAb6SbC44&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAthjZt6HjaP7qReXNTfz5wzZnDGEifx-TJOKNXfCXybg&oe=662576F5
NFL on Instagram: "⭐️ Draft-A-Thon LIVE ⭐️ A three-day, star-studded livestream to raise awareness and donations for COVID-19 relief! Starts Thursday at 7:30pm ET. Learn more at: nfl.com/relief #DraftAThon"
54K likes, 267 comments - nflApril 21, 2020 on : "⭐️ Draft-A-Thon LIVE ⭐️ A three-day, star-studded livestream to raise awareness and donations for COVID-19 relief! Starts Thursda...".
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bárki egyébként tud bármit a procedúráról?

Gruden ugyanúgy bemondja a picket?

Lesz valami espn/nfl network közvetítés? Lesznek streamek?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Miert hulye az, akinek mondjuk az infok nyomtatva vannak es nem a sok digitalis szart eroltetni? Foleg azok tudataban, hogy egyreszt az illetekesek nagyja hulye ezekhez a gepekhez, masreszt pedig meg nem lattal semmit az egeszbol, de a probat is sikerult elbasznia az nflnek, amikor velhetoen sokkal tobb erre szakosodott egyen segit nekik.Stez
Jaj Stez, nemár.
Ez a comment jöhetett volna az Élet Iskolája csoportból is.
Egyrészt senki nem hülye a "gépekhez", mint ahogy a matekhoz sem, csak max nem akarja megtanulni.

Egyébként Collaboration és Conferencing solutionökkel foglalkozok, köztük Teams, Webex, úgyhogy ehhez speciel értek, nem ennyire nehéz, mint a GM-ek előadják, sőt.

Ha az iskolások át tudtak állni Zoom/Webex/Teamsre, akkor nemár, hogy egy IT stábbal megáldott ember ne tudna, ez pusztán a változástól a félés.

Egyébként amit írtam meg konkrétan így nyilatkozta a GM:

"Buffalo Bills general manager Brandon Beane believes New York Giants GM Dave Gettleman is fooling media members into thinking he isn't as smart or competent as he actually is.

During an appearance on Barstool Sports' Pardon My Take (h/t Dan Benton of Giants Wire) on Friday, Beane said the following about Gettleman, whom he worked with in the Carolina Panthers front office from 2013 to 2016: "Can't trust him. Dave's smart, man. He's throwing all the curveballs out there. He's actually pretty tech savvy. Don't let him fool you, in all seriousness.""
tenorx
Mondjuk az tuti, hogy nagy a tét Cisco, Microsoft, Zoom akár Slackéknél függően h melyik terméket használják majd draft során. Ha valamelyik összecsinálja magát, vagy kap kis hacket, az frankó bevétel kiesés lesz nekik. 😀 Bár Zoomék éppen átmentek a nem javasoljuk kategóriába.
Amúgy úgy hiszem, hogy az egyetlen probléma az otthoni netekkel lehet max, mert a csapatok egy valag pénzt fizetnek saját IT csapatnak és most gondolom draft alatt is h minden maxon legyen security és IT eszközök terén is.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Miert hulye az, akinek mondjuk az infok nyomtatva vannak es nem a sok digitalis szart eroltetni? Foleg azok tudataban, hogy egyreszt az illetekesek nagyja hulye ezekhez a gepekhez, masreszt pedig meg nem lattal semmit az egeszbol, de a probat is sikerult elbasznia az nflnek, amikor velhetoen sokkal tobb erre szakosodott egyen segit nekik.Stez
Jaj Stez, nemár.
Ez a comment jöhetett volna az Élet Iskolája csoportból is.
Egyrészt senki nem hülye a "gépekhez", mint ahogy a matekhoz sem, csak max nem akarja megtanulni.

Egyébként Collaboration és Conferencing solutionökkel foglalkozok, köztük Teams, Webex, úgyhogy ehhez speciel értek, nem ennyire nehéz, mint a GM-ek előadják, sőt.

Ha az iskolások át tudtak állni Zoom/Webex/Teamsre, akkor nemár, hogy egy IT stábbal megáldott ember ne tudna, ez pusztán a változástól a félés.

Egyébként amit írtam meg konkrétan így nyilatkozta a GM:

"Buffalo Bills general manager Brandon Beane believes New York Giants GM Dave Gettleman is fooling media members into thinking he isn't as smart or competent as he actually is.

During an appearance on Barstool Sports' Pardon My Take (h/t Dan Benton of Giants Wire) on Friday, Beane said the following about Gettleman, whom he worked with in the Carolina Panthers front office from 2013 to 2016: "Can't trust him. Dave's smart, man. He's throwing all the curveballs out there. He's actually pretty tech savvy. Don't let him fool you, in all seriousness.""
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent az en bold predictionom, hogy a draft elso kore legalabb egy oraval hosszabb lesz, de lehet kettovel is a szokasosnal. Tele lesz amator balfaszkodassal, Goodell minden 3.picknel meg fogja allitani az orat, mondvan, technikai bibi van. Mas kerdes, hogy nem lesz mindig az, de kell az ido a reklamokra is. Raadasul mindenki gyokerkedni fog, barmi, ami normalis korulmenyek kozott lenne egy perc, az most lesz harom-negy.

Oriasi hisztik lesznek a draft utan amugy is. Es az sem lepne meg, ha tenyleg hacker tamadas is lenne.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Lynch war roomja menőbb 😀

 twitter.com/SlopingGiraffe/status/1250167156689510402?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1250167156689510402&ref_url=https%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fjohn-lynchs-home-draft-setup-compared-to-giants-gm-dave-gettlemans-is-hilarious%2F
kapitnono
Olvastam egy olyan tweetet amiben a Bills GM-e beszélt arról, hogy ne becsüljék le az emberek Gettlemant. Direkt szopatja a médiát és tetteti magát hülyének.
tenorx
Ezzel amugy mi a problema? Miert hulye az, akinek mondjuk az infok nyomtatva vannak es nem a sok digitalis szart eroltetni? Foleg azok tudataban, hogy egyreszt az illetekesek nagyja hulye ezekhez a gepekhez, masreszt pedig meg nem lattal semmit az egeszbol, de a probat is sikerult elbasznia az nflnek, amikor velhetoen sokkal tobb erre szakosodott egyen segit nekik.

Amugy meg tok cuki Lynch hatezer monitora es egyeb szarja, csak eppen az egvilagon semmi ertelme, mivel a gm rendre a telefonon log. De persze, majd biztosan tud figyelni kozben a hat monitorra, a tvre es minden szarra is.

Na pontosan amugy ezek miatt lesz csomo fennakadas es fog elcsuszni az egesz, mert a csapatok fele elmegy snecire horgaszni atombombaval.

Szerintem nincs baj Gettleman visszafogottabb szobajaval, ami kell, az ott van a papirokon es a laptopon. Es figyeld meg, ha Belichick villantana egy ugyanilyen szobat, o lenne a kiraly, de Ballard is fel lenne szopva, mig Gettlemant meg oltja erte mindenki. Pofara megy ez is, mint altalaban. Marpedig hidd el, hogy Belichick kornyeken sincs tobb 2-3 telefonnal, laptopnal es papiroknak, a csavo megorulne, ha odapakolnal neki hat monitort, szerintem nyugodzlt szivvel ket perc utan kikapcsolna, mondvan, folosleges a sok szar.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.facebook.com/332968243416537/posts/3273621419351190/?d=null&vh=e

Előzetes 😀
Borbinho
Patriots are recording 😀
Wester
Egyebkent kajak az legalabb vicces a mostani rendkivuli helyzetben h Belichicknek meg kell baratkoznia a technikaval 😀 vagy lehet a fia csinal mindent, o meg csak utasitgatja

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
 www.facebook.com/332968243416537/posts/3273621419351190/?d=null&vh=e

Előzetes 😀
Borbinho
Patriots are recording 😀

Lesz ez még így se!