NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
CB scoutingolásra a legjobb csatorna:
 www.youtube.com/channel/UCl2ASAaXwyxZzvnmwWMur_w/videos
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Draft aláírások:
| Jön majd még Burrow/Young/Tua. Ha van még ötlet, akkor várom. |
Matthew99
Goodell pincejerol megneznek egy siget.
Stez

Matthew99
Goodell-i intelmek a draftra:



 youtu.be/Rn1AyMSmBns





 youtu.be/VkkAxyAOj5k

 youtu.be/t1stR6i7jSY

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Draft aláírások:
| Jön majd még Burrow/Young/Tua. Ha van még ötlet, akkor várom. |
Matthew99
Goodell pincejerol megneznek egy siget.
Stez


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hogy fog egyébként kinézni?
1. kört láthatjuk élőben, itteni idő szerint hajnalban majd?
Aztán a 2-3. kör lesz következő nap hajnalban? Arról is kapunk élő streamet mondjuk?

Másik:
Primitív a kérdés szintén, de az egyetemi csapatok közül Minnesotából miért csak 1 játékost láttam eddig (Winfield Jr-unk)? 🙄
Mint top safety a classban.
Való igaz, hogy az egyes posztok top10 várományosát néztem "csak" végig..
De hát az sem 20-30 játékos... 😮
PatrickSKOL
1.nap 1.kör
2.nap 2.-3. kör
3.nap 4.-7. kör
Az 1. napról szokott lenni közvetítés, de most ...

 twitter.com/galuskahulud/status/1251433158433804289?s=20
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
 m.facebook.com/120Yard/?locale2=hu_HU#!/story.php?story_fbid=3084686804928015&id=341902765873113&__tn__=%2As%2As-R
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg Rosennel meg Trubiskyvel meg ki tudja hány kúbéval interjúztak. A Chiefs tudta hogy Mahomes telitalálat lesz? Nem. Ha végül Watsont választják megnyerték volna a SB-t? Simán. Ha Mahomes BoB alá kerül Reid helyett ugyanúgy járt volna mint Watson. Sajnos nekünk azt kell néznünk hogyan pazarolja el BoB Watson tehetségét és irigykedhetünk Reid hogyan használja Mahomest.
samu09
Ezen gondolkoztam magam is. Marmint, hogy ha kicsereljuk a ket QBt, akkor mi lett volna? A fene tudja.
Az egeszet annyiban tartom erdekesnek, miszerint sok legenda kering, hogy X csapat mekkora nagy tudassal epitett fel valami csodacsapatot. Es igazabol a szinfalak mogott, es a palyan is, neha egy-egy latszolag lenyegtelen alku, labda jobbra nem balra pattanasa utan, ha adott csapat sikeres, hajlamosak vagyunk zsenit kialltani. Pedig sok aprosag lehetett volna maskepp ugy, hogy semmi rahatasa nem lett volna senkinek.
ulpianus
Bizony, ha Jeffery nem engedi át kezei között Foles passzát a NO ellen, lehet már 2xs SB MVP a srác, Wentz meg 2 első körért máshol sérül meg 😛 😉 Ilyen ez a popszakma 😀 (előtte a Bears ellen másképp pattan a labda, de erről ne szóljunk senkinek 😊)

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Meg Rosennel meg Trubiskyvel meg ki tudja hány kúbéval interjúztak. A Chiefs tudta hogy Mahomes telitalálat lesz? Nem. Ha végül Watsont választják megnyerték volna a SB-t? Simán. Ha Mahomes BoB alá kerül Reid helyett ugyanúgy járt volna mint Watson. Sajnos nekünk azt kell néznünk hogyan pazarolja el BoB Watson tehetségét és irigykedhetünk Reid hogyan használja Mahomest.
samu09
Ezen gondolkoztam magam is. Marmint, hogy ha kicsereljuk a ket QBt, akkor mi lett volna? A fene tudja.
Az egeszet annyiban tartom erdekesnek, miszerint sok legenda kering, hogy X csapat mekkora nagy tudassal epitett fel valami csodacsapatot. Es igazabol a szinfalak mogott, es a palyan is, neha egy-egy latszolag lenyegtelen alku, labda jobbra nem balra pattanasa utan, ha adott csapat sikeres, hajlamosak vagyunk zsenit kialltani. Pedig sok aprosag lehetett volna maskepp ugy, hogy semmi rahatasa nem lett volna senkinek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
O Brien behackeli magát az 1/1 re ahol húz egy puntert 😁
kapitnono
BoB egyszer fel akart mozogni, mert érezte, hogy a kiszemelt irányítóját elvihetik. El is vitte a Chiefs, eléjük mozogva, a kiszemelt Pat Mahomest. Maradt neki a kettes opció, Watson, nem aggódta túl.

Más kérdés, ha elfogadják az ajánlatát, mire megy Mahomesszal? Számomra az a vicces még ebben, úgy látszik életében egyszer nem ajánlott eleget, pont akkor, mikor megérhette volna.
ulpianus
Urbán legendák. Azt a draftot még nem BoB intézte hanem Smith.
Watson volt a célpont.
samu09
Nyilvan pletyka.
Megis. Mahomes meg a draft elott mondta, hogy BOBal volt egy megbeszelese. Ugy fogalmazott, hogy 6-7 csapattal beszelt, es a Houston volt az egyik legkomolyabb erdeklodo. Illetve akkoriban irtak, hogy BoBnak tetszett Mahomes agyukarja, es hozzaallasa. Azt sem hiszem, hogy semmi beleszolasa ne lett volna, hogy ki legyen a QB, mikor mar tobb eve HC volt. Barmi lehet, de nekem nem eletszeru.

Es most Matt Miller irta a napokban, ugy tudja, Mahomes volt az elsodleges celpont. Vagy igy van nem. De allitja, hogy felajanlottak felcseret, hogy biztosabban elhozhassak, de az uzlet nem jott ossze. Ez mar nem bizonyithato, szoval lehet BS.
ulpianus
Meg Rosennel meg Trubiskyvel meg ki tudja hány kúbéval interjúztak. A Chiefs tudta hogy Mahomes telitalálat lesz? Nem. Ha végül Watsont választják megnyerték volna a SB-t? Simán. Ha Mahomes BoB alá kerül Reid helyett ugyanúgy járt volna mint Watson. Sajnos nekünk azt kell néznünk hogyan pazarolja el BoB Watson tehetségét és irigykedhetünk Reid hogyan használja Mahomest.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
O Brien behackeli magát az 1/1 re ahol húz egy puntert 😁
kapitnono
BoB egyszer fel akart mozogni, mert érezte, hogy a kiszemelt irányítóját elvihetik. El is vitte a Chiefs, eléjük mozogva, a kiszemelt Pat Mahomest. Maradt neki a kettes opció, Watson, nem aggódta túl.

Más kérdés, ha elfogadják az ajánlatát, mire megy Mahomesszal? Számomra az a vicces még ebben, úgy látszik életében egyszer nem ajánlott eleget, pont akkor, mikor megérhette volna.
ulpianus
Urbán legendák.
samu09
Mint ő?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
O Brien behackeli magát az 1/1 re ahol húz egy puntert 😁
kapitnono
BoB egyszer fel akart mozogni, mert érezte, hogy a kiszemelt irányítóját elvihetik. El is vitte a Chiefs, eléjük mozogva, a kiszemelt Pat Mahomest. Maradt neki a kettes opció, Watson, nem aggódta túl.

Más kérdés, ha elfogadják az ajánlatát, mire megy Mahomesszal? Számomra az a vicces még ebben, úgy látszik életében egyszer nem ajánlott eleget, pont akkor, mikor megérhette volna.
ulpianus
Urbán legendák. Azt a draftot még nem BoB intézte hanem Smith.
Watson volt a célpont.
samu09
Nyilvan pletyka.
Megis. Mahomes meg a draft elott mondta, hogy BOBal volt egy megbeszelese. Ugy fogalmazott, hogy 6-7 csapattal beszelt, es a Houston volt az egyik legkomolyabb erdeklodo. Illetve akkoriban irtak, hogy BoBnak tetszett Mahomes agyukarja, es hozzaallasa. Azt sem hiszem, hogy semmi beleszolasa ne lett volna, hogy ki legyen a QB, mikor mar tobb eve HC volt. Barmi lehet, de nekem nem eletszeru.

Es most Matt Miller irta a napokban, ugy tudja, Mahomes volt az elsodleges celpont. Vagy igy van nem. De allitja, hogy felajanlottak felcseret, hogy biztosabban elhozhassak, de az uzlet nem jott ossze. Ez mar nem bizonyithato, szoval lehet BS.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
O Brien behackeli magát az 1/1 re ahol húz egy puntert 😁
kapitnono
BoB egyszer fel akart mozogni, mert érezte, hogy a kiszemelt irányítóját elvihetik. El is vitte a Chiefs, eléjük mozogva, a kiszemelt Pat Mahomest. Maradt neki a kettes opció, Watson, nem aggódta túl.

Más kérdés, ha elfogadják az ajánlatát, mire megy Mahomesszal? Számomra az a vicces még ebben, úgy látszik életében egyszer nem ajánlott eleget, pont akkor, mikor megérhette volna.
ulpianus
Urbán legendák. Azt a draftot még nem BoB intézte hanem Smith.
Watson volt a célpont.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
PFF trade értékelése is igen vicces:



szóval szerintük Burrowért 66%-ban megéri kapni két első és egy második körös picket, már táviratozom is Billéknek 😀


ettől függetlenül én ajánlom, sokkal realisztikusabb mint a firstpick

 www.pff.com/draft/nfl-mock-draft-simulator

(Mondjuk az értékelést még nem sikerült megfejtenem. Volt olyan, hogy első körben hátra tradeltem 4-et egy extra második körért és ugyan azt a játékost húzva 78,1 helyett kaptam egy 37,5-ös gradet-e)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
O Brien behackeli magát az 1/1 re ahol húz egy puntert 😁
kapitnono
BoB egyszer fel akart mozogni, mert érezte, hogy a kiszemelt irányítóját elvihetik. El is vitte a Chiefs, eléjük mozogva, a kiszemelt Pat Mahomest. Maradt neki a kettes opció, Watson, nem aggódta túl.

Más kérdés, ha elfogadják az ajánlatát, mire megy Mahomesszal? Számomra az a vicces még ebben, úgy látszik életében egyszer nem ajánlott eleget, pont akkor, mikor megérhette volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 019 — WHO DAT!!!!
reményteli, én csak azt sajnálom, hogy a három napról nem húzzák szét jobban
r.baggio
Na jó, akkor nem csak bennem vetődött fel, hogy 1-2-3. kör 1-1 nap, aztán 4-5, 6-7. Az már minnyá öt nap lenne...
nagir
Majd az elso hacker tamadasnal, illetve egyeb technikai bizbasz utan szerintem sejteni fogod, miert nem kell elhuzni a szokasosnal jobban.
Stez
O Brien behackeli magát az 1/1 re ahol húz egy puntert 😁

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
reményteli, én csak azt sajnálom, hogy a három napról nem húzzák szét jobban
r.baggio
Na jó, akkor nem csak bennem vetődött fel, hogy 1-2-3. kör 1-1 nap, aztán 4-5, 6-7. Az már minnyá öt nap lenne...
nagir
Majd az elso hacker tamadasnal, illetve egyeb technikai bizbasz utan szerintem sejteni fogod, miert nem kell elhuzni a szokasosnal jobban.

több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Hogy fog egyébként kinézni?
1. kört láthatjuk élőben, itteni idő szerint hajnalban majd?
Aztán a 2-3. kör lesz következő nap hajnalban? Arról is kapunk élő streamet mondjuk?

Másik:
Primitív a kérdés szintén, de az egyetemi csapatok közül Minnesotából miért csak 1 játékost láttam eddig (Winfield Jr-unk)? 🙄
Mint top safety a classban.
Való igaz, hogy az egyes posztok top10 várományosát néztem "csak" végig..
De hát az sem 20-30 játékos... 😮
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
reményteli, én csak azt sajnálom, hogy a három napról nem húzzák szét jobban
r.baggio
Na jó, akkor nem csak bennem vetődött fel, hogy 1-2-3. kör 1-1 nap, aztán 4-5, 6-7. Az már minnyá öt nap lenne...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
reményteli, én csak azt sajnálom, hogy a három napról nem húzzák szét jobban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A valós big boardok a jelek szerint teljesen máshogy néznek ki, mint a mock draftokban.
 twitter.com/RapSheet/status/1251100172228218880

Michigan Wolverines #D jön vki draftra? Tavaly elég jó prospectek jöttek!
Bush, Wino, Gary..
steelwolf
Josh Uche talán a legmagasabbra értékelt, 2-3. kör.
tenorx
Uche-t egyre többen mondják ELSŐ körbe!
 twitter.com/LanceZierlein/status/1251538773147619329
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm hm, érdekes.

 mobile.twitter.com/BenjaminSolak/status/1251603901339570182/photo/1
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Michigan Wolverines #D jön vki draftra? Tavaly elég jó prospectek jöttek!
Bush, Wino, Gary..
steelwolf
Josh Uche talán a legmagasabbra értékelt, 2-3. kör.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Michigan Wolverines #D jön vki draftra? Tavaly elég jó prospectek jöttek!
Bush, Wino, Gary..
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Palilova teszt miatt csúszhat?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 019 — WHO DAT!!!!
A talán legnagyobb Top 10-15-ös boom or bust project még nagyobb kockázattá vált.
 twitter.com/RapSheet/status/1251315257097596928
iktriad
Szerintem így simán lecsúszhat az első kör végére, vagy akár a másodikba is. Anno Tunsil is mekkorát esett vissza mikor csak annyit híreszteltek róla, hogy elszívott egy füves cigit. Top 3 pickből 13. lett.
kapitnono
Hát azért őőő 😊)

 www.miamiherald.com/sports/nfl/miami-dolphins/article74628317.html/video-embed
Wyatt
Jó akkor crack pipázott 😀


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A talán legnagyobb Top 10-15-ös boom or bust project még nagyobb kockázattá vált.
 twitter.com/RapSheet/status/1251315257097596928
iktriad
Szerintem így simán lecsúszhat az első kör végére, vagy akár a másodikba is. Anno Tunsil is mekkorát esett vissza mikor csak annyit híreszteltek róla, hogy elszívott egy füves cigit. Top 3 pickből 13. lett.
kapitnono
Hát azért őőő 😊)

 www.miamiherald.com/sports/nfl/miami-dolphins/article74628317.html/video-embed