NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=klLYWzyFeaM


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
 www.sports24.stream/tv/v?id=nflnetwork
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 nflupdate.co/photos-videos-where-will-gms-hcs-draft-from/
Beki
Ez jó!

BB persze nem mutatta meg...
De szerintem az alábbiak lehetnek Nála:
- 1db négyzet hálós jegyzet tömb
- 3 db ceruza (2B-s, végén radír)
- 2 db rommá tört surface
😎😎😎
Sinisa

briareos
Ez (már?) nem a te tárgyalószobád Bria? 😮
iktriad
de BBnek adok épp utasitásokat, háttal áll
briareos
Ez esetben utasítsd, hogy cseréjen fel Herbertért! 😊
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
 nflupdate.co/photos-videos-where-will-gms-hcs-draft-from/
Beki
Ez jó!

BB persze nem mutatta meg...
De szerintem az alábbiak lehetnek Nála:
- 1db négyzet hálós jegyzet tömb
- 3 db ceruza (2B-s, végén radír)
- 2 db rommá tört surface
😎😎😎
Sinisa

briareos
Ez (már?) nem a te tárgyalószobád Bria? 😮
iktriad
de BBnek adok épp utasitásokat, háttal áll

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 nflupdate.co/photos-videos-where-will-gms-hcs-draft-from/
Beki
Ez jó!

BB persze nem mutatta meg...
De szerintem az alábbiak lehetnek Nála:
- 1db négyzet hálós jegyzet tömb
- 3 db ceruza (2B-s, végén radír)
- 2 db rommá tört surface
😎😎😎
Sinisa

briareos
Ez (már?) nem a te tárgyalószobád Bria? 😮
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
 nflupdate.co/photos-videos-where-will-gms-hcs-draft-from/
Beki
Ez jó!

BB persze nem mutatta meg...
De szerintem az alábbiak lehetnek Nála:
- 1db négyzet hálós jegyzet tömb
- 3 db ceruza (2B-s, végén radír)
- 2 db rommá tört surface
😎😎😎
Sinisa

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Top 20 mock draftom, megpróbáltam figyelembe venni a híreket amellett, hogy mit tartok reálisnak 1-1 GM fejével gondolkodva:

1. Bengals Joe Burrow
2. Redskins Chase Young
3. Chargers Tua Tagovailoa (from Lions)
4. Giants Tristan Wirfs
5. Dolphins Justin Herbert: Itt nagyon szemeztem Jedrick Willsszel, de nem akartam még nagyobb felfordulást.
6. Lions Derrick Brown (from Chargers)
7. Falcons Jeff Okudah (from Panthers): A Falcons megpróbált felcserélni Chase Youngért ha minden igaz, és most ugyanez a terv CJ Hendersonnal. Tehát generációs védőtehetséget keresnek és bármit odaadnának érte.
8. Cardinals Jedrick Wills: Szerintem nem fognak védőt draftolni, ha már páros lábbal beleálltak tavaly is a csodaoffense építésébe, ami a csoportukat nézve nem meglepő.
9. Jaguars CJ Henderson: Ide először Simmonst gondoltam, de a Jaguars védelmében pont ott nem állnak rosszul, így szerintem Henderson és Kinlaw között fognak dönteni. Ha a Falconsnak nem jön össze Okudah, akkor ide fognak feljönni Hendersonért.
10. Broncos Jerry Jeudy (from Browns)
11. Jets Andrew Thomas
12. Raiders Ceedee Lamb
13. Eagles Henry Ruggs III (from 49ers)
14. Buccaneers Mekhi Becton
15. Browns Ezra Cleveland (from Broncos): szerintem ide vagy a Bucs helyére be fog valaki cserélni Simmonsért, de tippelni sem tudok, ebben az esetben a Panthers Kinlaw-t viszi
16. Panthers Isaiah Simmons (from Falcons)
17. Cowboys K'Lavon Chaisson
18. Dolphins Josh Jones
19. Raiders AJ Terrell
20. Jaguars Javon Kinlaw
Cruyffista
Uhh, az elég meredek hogy Simmons 16. helyen menne ki. Szerintem Top10ben kimegy ő. Hacsak nem tudsz valamit bennfenteset róla. 🙂
Bruce
Ha a jags marad a seggén és Simmons ott van 1/9-en. 1/10-en nem lesz bent. És nálunk idén főleg safetyt(!) játszana a pleytkák szerint.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
LOL 😀

 twitter.com/mattmosley/status/1253400161868546048


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Top 20 mock draftom, megpróbáltam figyelembe venni a híreket amellett, hogy mit tartok reálisnak 1-1 GM fejével gondolkodva:

1. Bengals Joe Burrow
2. Redskins Chase Young
3. Chargers Tua Tagovailoa (from Lions)
4. Giants Tristan Wirfs
5. Dolphins Justin Herbert: Itt nagyon szemeztem Jedrick Willsszel, de nem akartam még nagyobb felfordulást.
6. Lions Derrick Brown (from Chargers)
7. Falcons Jeff Okudah (from Panthers): A Falcons megpróbált felcserélni Chase Youngért ha minden igaz, és most ugyanez a terv CJ Hendersonnal. Tehát generációs védőtehetséget keresnek és bármit odaadnának érte.
8. Cardinals Jedrick Wills: Szerintem nem fognak védőt draftolni, ha már páros lábbal beleálltak tavaly is a csodaoffense építésébe, ami a csoportukat nézve nem meglepő.
9. Jaguars CJ Henderson: Ide először Simmonst gondoltam, de a Jaguars védelmében pont ott nem állnak rosszul, így szerintem Henderson és Kinlaw között fognak dönteni. Ha a Falconsnak nem jön össze Okudah, akkor ide fognak feljönni Hendersonért.
10. Broncos Jerry Jeudy (from Browns)
11. Jets Andrew Thomas
12. Raiders Ceedee Lamb
13. Eagles Henry Ruggs III (from 49ers)
14. Buccaneers Mekhi Becton
15. Browns Ezra Cleveland (from Broncos): szerintem ide vagy a Bucs helyére be fog valaki cserélni Simmonsért, de tippelni sem tudok, ebben az esetben a Panthers Kinlaw-t viszi
16. Panthers Isaiah Simmons (from Falcons)
17. Cowboys K'Lavon Chaisson
18. Dolphins Josh Jones
19. Raiders AJ Terrell
20. Jaguars Javon Kinlaw
Cruyffista
Uhh, az elég meredek hogy Simmons 16. helyen menne ki. Szerintem Top10ben kimegy ő. Hacsak nem tudsz valamit bennfenteset róla. 🙂
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 nflupdate.co/photos-videos-where-will-gms-hcs-draft-from/
Beki
Ez jó!

BB persze nem mutatta meg...
De szerintem az alábbiak lehetnek Nála:
- 1db négyzet hálós jegyzet tömb
- 3 db ceruza (2B-s, végén radír)
- 2 db rommá tört surface
😎😎😎
Sinisa
Nokia 3310?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
 nflupdate.co/photos-videos-where-will-gms-hcs-draft-from/
Beki
Ez jó!

BB persze nem mutatta meg...
De szerintem az alábbiak lehetnek Nála:
- 1db négyzet hálós jegyzet tömb
- 3 db ceruza (2B-s, végén radír)
- 2 db rommá tört surface
😎😎😎
Sinisa
Szerintem BB inkább kitradel a 2021s draftra 😛 😊
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
 nflupdate.co/photos-videos-where-will-gms-hcs-draft-from/
Beki
Ez jó!

BB persze nem mutatta meg...
De szerintem az alábbiak lehetnek Nála:
- 1db négyzet hálós jegyzet tömb
- 3 db ceruza (2B-s, végén radír)
- 2 db rommá tört surface
😎😎😎

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 nflupdate.co/photos-videos-where-will-gms-hcs-draft-from/
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 239
Top 20 mock draftom, megpróbáltam figyelembe venni a híreket amellett, hogy mit tartok reálisnak 1-1 GM fejével gondolkodva:

1. Bengals Joe Burrow
2. Redskins Chase Young
3. Chargers Tua Tagovailoa (from Lions)
4. Giants Tristan Wirfs
5. Dolphins Justin Herbert: Itt nagyon szemeztem Jedrick Willsszel, de nem akartam még nagyobb felfordulást.
6. Lions Derrick Brown (from Chargers)
7. Falcons Jeff Okudah (from Panthers): A Falcons megpróbált felcserélni Chase Youngért ha minden igaz, és most ugyanez a terv CJ Hendersonnal. Tehát generációs védőtehetséget keresnek és bármit odaadnának érte.
8. Cardinals Jedrick Wills: Szerintem nem fognak védőt draftolni, ha már páros lábbal beleálltak tavaly is a csodaoffense építésébe, ami a csoportukat nézve nem meglepő.
9. Jaguars CJ Henderson: Ide először Simmonst gondoltam, de a Jaguars védelmében pont ott nem állnak rosszul, így szerintem Henderson és Kinlaw között fognak dönteni. Ha a Falconsnak nem jön össze Okudah, akkor ide fognak feljönni Hendersonért.
10. Broncos Jerry Jeudy (from Browns)
11. Jets Andrew Thomas
12. Raiders Ceedee Lamb
13. Eagles Henry Ruggs III (from 49ers)
14. Buccaneers Mekhi Becton
15. Browns Ezra Cleveland (from Broncos): szerintem ide vagy a Bucs helyére be fog valaki cserélni Simmonsért, de tippelni sem tudok, ebben az esetben a Panthers Kinlaw-t viszi
16. Panthers Isaiah Simmons (from Falcons)
17. Cowboys K'Lavon Chaisson
18. Dolphins Josh Jones
19. Raiders AJ Terrell
20. Jaguars Javon Kinlaw
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy csak engem zavar, hogy a két top OT prospect közül Wills egy snapet sem, míg Wirfs csupán néhány meccset játszott LT-ként. Értem én, hogy Tua balkezes meg minden, de ez azért bennem hagy némi kétséget. Pont emiatt én Thomast vélem a legtutibb prospectnek.
gabokocka
Thomas lesz szerintem az első OT aki kimegy.
alatriste
De csak azért, mert vitted gm gameben 😁 ha jól emlékszem
Chargers LT
Nope, OT-t nem draftoltam.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Amúgy csak engem zavar, hogy a két top OT prospect közül Wills egy snapet sem, míg Wirfs csupán néhány meccset játszott LT-ként. Értem én, hogy Tua balkezes meg minden, de ez azért bennem hagy némi kétséget. Pont emiatt én Thomast vélem a legtutibb prospectnek.
gabokocka
Thomas lesz szerintem az első OT aki kimegy.
alatriste
De csak azért, mert vitted gm gameben 😁 ha jól emlékszem

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
én Murrayben nem látom azt, amit sokan. 2.körben sem kellene. szarok az ösztönei és nem is lát a pályán, onnantól pedig lehet akár milyen atletikus meg sideline to sideline. Queen nem rendelkezik az ideális méretekkel, de nálam jóval biztosabb prospect, mint Murray.
(ugyan ez Diggsnél, aki nálam nincs a top5 CB-ben)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Amúgy csak engem zavar, hogy a két top OT prospect közül Wills egy snapet sem, míg Wirfs csupán néhány meccset játszott LT-ként. Értem én, hogy Tua balkezes meg minden, de ez azért bennem hagy némi kétséget. Pont emiatt én Thomast vélem a legtutibb prospectnek.
gabokocka
Thomas lesz szerintem az első OT aki kimegy.
alatriste
Ha nem is az első, szerintem is ő a legjobb.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy csak engem zavar, hogy a két top OT prospect közül Wills egy snapet sem, míg Wirfs csupán néhány meccset játszott LT-ként. Értem én, hogy Tua balkezes meg minden, de ez azért bennem hagy némi kétséget. Pont emiatt én Thomast vélem a legtutibb prospectnek.
gabokocka
Thomas lesz szerintem az első OT aki kimegy.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Mikor varhato itthoni ido szerint az elso pick? Elore is koszi.
undisputedly
hajnal 2 + 5p

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mikor varhato itthoni ido szerint az elso pick? Elore is koszi.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Amúgy csak engem zavar, hogy a két top OT prospect közül Wills egy snapet sem, míg Wirfs csupán néhány meccset játszott LT-ként. Értem én, hogy Tua balkezes meg minden, de ez azért bennem hagy némi kétséget. Pont emiatt én Thomast vélem a legtutibb prospectnek.
gabokocka
Wills-nél még megértem, hogy így védte Tua vakoldalát. Meg ő annyira technikás / képzett, szerintem hamar megszokná LT posztot is. Meg Bamán, volt másik jó OT is, így itt logikus volt nekem.

Wirfs-nél viszont nem értem, őt miért nem rakták át LT-be? Ott jobb kezes QB volt. Illetve pont néztem Penn State - Iowa meccs, ahol Gross-Matos azért szépen teljesített az LT-vel szemben, míg Wirfs RT-ként egy sokkal könnyebb matchup-ot tolt végig a meccsen.
GiantsMLBhunter
Nah itt lép életbe a privát workoutok hiánya.
Vannak OT-k, akik "egyoldalasak", egyszerűen természetellenes neki a túloldali mozgás.
Wirfs kapcsán egyszerűen megnézhették volna a csapatok privát workouton, megnézték volna, hogy a másik irányba milyen a kick stepje.
Tyron Smith, aki hasonlóan atletikus prospect volt, mint Wirfs most pl. szintén csak RT-t játszott a USC-n anno.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Amúgy csak engem zavar, hogy a két top OT prospect közül Wills egy snapet sem, míg Wirfs csupán néhány meccset játszott LT-ként. Értem én, hogy Tua balkezes meg minden, de ez azért bennem hagy némi kétséget. Pont emiatt én Thomast vélem a legtutibb prospectnek.
gabokocka
Wills-nél még megértem, hogy így védte Tua vakoldalát. Meg ő annyira technikás / képzett, szerintem hamar megszokná LT posztot is. Meg Bamán, volt másik jó OT is, így itt logikus volt nekem.

Wirfs-nél viszont nem értem, őt miért nem rakták át LT-be? Ott jobb kezes QB volt. Illetve pont néztem Penn State - Iowa meccs, ahol Gross-Matos azért szépen teljesített az LT-vel szemben, míg Wirfs RT-ként egy sokkal könnyebb matchup-ot tolt végig a meccsen.
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sziasztok!

Évek óta készítek consensus draft boardot saját használatra, de idén már annyi infó van benne, hogy talán másnak is hasznos lesz. Van benne vertical board, pozíciónkénti és tierenkénti nézet, csapatneedek és draft tracker is.

A prospectekről többek között általános infók, atlétikai profilok (benne RAS és SPARQ), egyetemi statisztikák és 120 big board alapján egy konszenzus ranking található, megfelelően súlyozva a boardokat.

Itt éritek el:

 drive.google.com/file/d/16GsrcLfFqFrg1HSnP7MPK1sZlapJKwHf/view?usp=sharing
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Az gondolom kiderült már, hogy a sport tv adja?
Galuska múlt héten írta, ha lesz róla jel és kapnak, adni fogják.
Chargers LT
Nem, sőt már volt bejelentés, hogy nem adja, mert nem ad az NFL nemzetközi jelet.