NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
LSU-tól mennyi játékost draftoltak?
Moss elkelt?
steelwolf
Azt hiszem végül 14, ami beállitotta a 2004es Ohio St rekordot. Moss nem de a csapat másik nagyra nőtt WR-e, jaj bocs TEje Sullivan igen.
alatriste
Sorrendben:
1. Joe Burrow QB (1/1)
2. K'lavon Chaisson EDGE (1/20)
3. Justin Jefferson WR (1/22)
4. Patrick Queen LB (1/28)
5. Clyde Edwards-Hilaire RB (1/32)
6. Grant Delpit S (2/12)
7. Kristian Fulton CB (2/29)
8. Damien Lewis G (3/5)
9. Lloyd Cushenberry C (3/19)
10. Jacob Phillips LB (3/33)
11. Saahdiq Charles T (4/2)
12. Rashard Lawrence DT (4/25)
13. Blake Ferguson LS (6/6)
14. Stephen Sullivan TE (7/37)
empty taxi
Szépen szétkapták a bajnokcsapatot!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
LSU-tól mennyi játékost draftoltak?
Moss elkelt?
steelwolf
Azt hiszem végül 14, ami beállitotta a 2004es Ohio St rekordot. Moss nem de a csapat másik nagyra nőtt WR-e, jaj bocs TEje Sullivan igen.
alatriste
Sorrendben:
1. Joe Burrow QB (1/1)
2. K'lavon Chaisson EDGE (1/20)
3. Justin Jefferson WR (1/22)
4. Patrick Queen LB (1/28)
5. Clyde Edwards-Hilaire RB (1/32)
6. Grant Delpit S (2/12)
7. Kristian Fulton CB (2/29)
8. Damien Lewis G (3/5)
9. Lloyd Cushenberry C (3/19)
10. Jacob Phillips LB (3/33)
11. Saahdiq Charles T (4/2)
12. Rashard Lawrence DT (4/25)
13. Blake Ferguson LS (6/6)
14. Stephen Sullivan TE (7/37)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
LSU-tól mennyi játékost draftoltak?
Moss elkelt?
steelwolf
Azt hiszem végül 14, ami beállitotta a 2004es Ohio St rekordot. Moss nem de a csapat másik nagyra nőtt WR-e, jaj bocs TEje Sullivan igen.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
LSU-tól mennyi játékost draftoltak?
Moss elkelt?

Szerkesztette: steelwolf
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 twitter.com/blakemurphy7/status/1254185045926899713


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
40 SEC-s draftolt volt eddig(a 14 collegeból 13-ból már választottak egy játékost, egyedül az Ole Missből még nem). Az NFL rekord 64 egy évben. Meg fog dőlni.

Egyetemek ahonnan nem draftoltak még idén
Miami (Fl. és Oh. )
Nebraska
Ole Miss
Michigan State
Washington
Stanford
Az összes P5 suli Észak Carolinában

Egyetemek legalább 1 draftolt prospecttel:
Dayton
Charlotte
Applachian State
Lenoir-Rhyne
Louisiana
Southern Illinois

Bills D# pofás lesz
ThundersNFL
Ha már a QB pocsék. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Bills D# pofás lesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
bowI 143
Szerintetek miért Ruggs volt az 1. WR aki elkelt!
Szinte mindenhol Lamb és Jeudy nevét olvastam 1.-nek!
Jeudynál térd, illetve Lambnél a bulikát olvastam kisebb gondnak!
Ez lehetett a háttérben?
steelwolf
Engem nem lepett meg. Mayock-Gruden páros azért már második éve bizonyítja, hogy képes WTF pickekre, ez ahhoz képest eltörpül. A sebességet nagyon szeretik az NFL-ben és látva Hillt évi kétszer, úgy voltak vele, hogy megszerzik a magukét.

Szerkesztette: bowI
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bizonyos kritikád jogos, de azért árnyalnám annyival, hogy remélem tudatosult benned, ez volt az első ilyen kezdeményezése a srácoknak. Már mint volt már draft közvetítésük, de ilyen videós, "facetime"-osat, most csinálnak először. Baromi nehéz úgy "műsort csinálni", hogy 5 különböző ember 5 különböző helyről próbál meg egyszerre szerepelni, ráadásul 5-6 óra hosszan.ZERO_L
Elárulom, nem nehéz. Ma nem egy, nem kettő, hanem sok tool van amivel két kattintás ilyent összehozni. Főleg az élőt. Egy 15 perces profi youtube videóval sokkal több melója van egy influencernek, ha ütőset akar, mint egy "lájvsóval".

Szóval ma már nem az a sztenderd, hogy Höri hangját se halljuk mert képtelen magának beújítani egy normális mikrofont. 😀 😀

Viszont az látszott - csak a draft előtti felvezető részbe néztem bele, a többiről nem mondok véleményt -, hogy elpróbálták, volt script is amihez tartották is magukat, Ez jó, ezt így kell csinálni. Jóska kritikáját pedig javaslom, hogy vegyék építő kritikának. Csak az első körön vagyunk túl, bőven ki lehet javítani. Én is amellett vagyok egyébként, hogy felesleges túl komolyan venni, abból általában túl unalmas szokott lenni, ha valaki nem vérprofi. Inkább egy kis lazaság, anektodák, személyes megjegyzések, poén fűszerezze, mint "szakértői vélemény", ami úgysincs. Még a hivatalos NFL-es közvetítésben sem, de ott ez kötelező, és ők vérprofik, hogy eladják azt, hogy "két keze és két lába van, jó játékos lesz". Itt ha jobb ötlet nincs, földhöz lehet vágni az egeret, ha nem tetszik a pick, mint Höri szokta. 😊 (Vagy éppen Adam Lefkoe tette a Philly pick hatására tegnap az élő showjukban. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
1kor kezd mikor lesz kb vége ?
Janek
Öt körül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csk hogy mindenki tudja miért Reagort vittük 😊

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1253723337416720384
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
1kor kezd mikor lesz kb vége ?

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Néztem az FK közvetítést éjjel, és azon töprengtem, hogy ilyen fiatal emberek miért akarnak száraz, befásult, papírízű szakértőt játszani?

Pozitívum, hogy mind technikailag, mind az öt srác felkészültségében jól összerakott közvetítés volt. Csak éppen se érdekes nem volt, se szórakoztató, se egyedi, se bolondos, hanem egy teljesen korrekt homemade változata egy körkapcsolásos országgyűlési választás eredménykövetésének, ahol az infók jönnek, a szakemberek szépen felmondják a betanultakat, de nem tesznek hozzá semmit önmagukból, és ennyi.
Semmi humor, semmi poénos vizuális vagy tartalmi ötlet, semmi eredetiség, egyediség. Ez a közéleti közszolgálati műsorok esetén okés, nem is vár el az ember mást, de egy "Draft Show" az lehetne kicsit showelemekben gazdagabb.
Szóval egyrészt köszi, hogy csináltak egy ilyet, és ömlesztették az információt jó médiamunkásként, másrészt meglepő, hogy ennyiben ki is merült a dolog.
Pláne, hogy nem fizetésért csinálták, letudva az ehavi melójukat, hanem elvileg "jókedvükben".
Az alap médiaparadoxon jutott eszembe, hogy "miért szerepel az, aki láthatóan nem akar szerepelni?"
Sobri Jóska
Bizonyos kritikád jogos, de azért árnyalnám annyival, hogy remélem tudatosult benned, ez volt az első ilyen kezdeményezése a srácoknak. Már mint volt már draft közvetítésük, de ilyen videós, "facetime"-osat, most csinálnak először. Baromi nehéz úgy "műsort csinálni", hogy 5 különböző ember 5 különböző helyről próbál meg egyszerre szerepelni, ráadásul 5-6 óra hosszan.
És láthatóan a felkészülés nagy része inkább a játékosokra, a technika összecsiszolására ment rá (én személy szerint hagytam volna több ideig menni a highlight videókat) és nem arra, hogy kitalálják az "arcokat, karaktereket", lefektessék a műsor pontos struktúráját.


A szórakoztató részét én is hiányoltam (dani túlságosan visszafogta magát a philyvel kapcsolatosan 😀 ), de mondjuk a bowlhu-s közvetítések mindig egy légtérben zajlottak, váltogatták egymást az emberek, jobban összeszokott csapat volt.

Ha valamiért nagy elismerés jár, akkor az a technika. Nem volt akadás, nem volt szar hang, képi minőség is rendben volt. Szóval ha ez már alap lesz, akkor lehet jövőre kicsit a shown is javítani.
Egyébként ebből a bowlhu+FK összeolvadásból pont az ilyen draft élő show profitálhatna nagyon sokat.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Néztem az FK közvetítést éjjel, és azon töprengtem, hogy ilyen fiatal emberek miért akarnak száraz, befásult, papírízű szakértőt játszani?

Pozitívum, hogy mind technikailag, mind az öt srác felkészültségében jól összerakott közvetítés volt. Csak éppen se érdekes nem volt, se szórakoztató, se egyedi, se bolondos, hanem egy teljesen korrekt homemade változata egy körkapcsolásos országgyűlési választás eredménykövetésének, ahol az infók jönnek, a szakemberek szépen felmondják a betanultakat, de nem tesznek hozzá semmit önmagukból, és ennyi.
Semmi humor, semmi poénos vizuális vagy tartalmi ötlet, semmi eredetiség, egyediség. Ez a közéleti közszolgálati műsorok esetén okés, nem is vár el az ember mást, de egy "Draft Show" az lehetne kicsit showelemekben gazdagabb.
Szóval egyrészt köszi, hogy csináltak egy ilyet, és ömlesztették az információt jó médiamunkásként, másrészt meglepő, hogy ennyiben ki is merült a dolog.
Pláne, hogy nem fizetésért csinálták, letudva az ehavi melójukat, hanem elvileg "jókedvükben".
Az alap médiaparadoxon jutott eszembe, hogy "miért szerepel az, aki láthatóan nem akar szerepelni?"

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
A Chiefs miért nem a legjobb RB-t vitte ki szerintetek? Illetve a 49ers szerintetek ma fog alkotni valami nagyot?
Vass49ers
Ha Burrow a 2019-es szezon miatt lett simán 1/1, akkor CEH ugyanezen okból a no.1. RB


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
A Chiefs miért nem a legjobb RB-t vitte ki szerintetek? Illetve a 49ers szerintetek ma fog alkotni valami nagyot?
Vass49ers
a legjobb RB-t vitte ki.

choose life
több mint 3 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
A Chiefs miért nem a legjobb RB-t vitte ki szerintetek? Illetve a 49ers szerintetek ma fog alkotni valami nagyot?
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ahogy várható volt se TE,S nem ment ki első karikában. Meglepő a sok LB nekem

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintetek miért Ruggs volt az 1. WR aki elkelt!
Szinte mindenhol Lamb és Jeudy nevét olvastam 1.-nek!
Jeudynál térd, illetve Lambnél a bulikát olvastam kisebb gondnak!
Ez lehetett a háttérben?
steelwolf
Parevente mindig vannak ilyen hullamok, hogy ragerjednek teljesen wgy adott stilusu jatekosra. Peldaul sokaig ugye a minimum 6'3 magas zsebkube volt a kotelezo divat, mig manapsag a mobilisabb jatekosok, akiknek a magassagak kb le sem kakaljak. Az elkapoknal sok evig a Megatron-fele terminatort akartak, aki szinten minimum 6'3 magas es 200+font, mert hogy ezek ellen eselytelen a corner. Utana jottek a csipszar preciz route runnerek ABvel, OBJvel, most pedig epp mindenki a Tyreek Hill-fele jatekosokra nyalazik. Ruggsra meg rogton rahuztak, hogy az o klonja, aztan repesztett a felmerokon, onnantol tokre adott volt, hogy lesz egy csapat, ami rogton belelatja a gyemantot, mig Jeudyt es Lambet tul "unalmasnak" latja.

Ilyenkor mindig jon a szovegeles, hogy sokoldalubb jatekos a tobbinel, es majd mennyire veet pisal a vedelem ellene, mas kerdes, hogy ezek altalaban visszafele sulnek is, mig Jeudyek pedig sokkal jobbak lesznek.
Stez
És itt a pont, mert ez nem a madden. Ebben pedig jeudy kiemelkedő lehet ebben, ugyanúgy ahogy pl amari az.
eaglesmcnabb
Nyilvan. Nekem nem kell mondani, nalam is egyertelmuen Jeudy volt a legjobb elkapo a classban.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Szerintetek miért Ruggs volt az 1. WR aki elkelt!
Szinte mindenhol Lamb és Jeudy nevét olvastam 1.-nek!
Jeudynál térd, illetve Lambnél a bulikát olvastam kisebb gondnak!
Ez lehetett a háttérben?
steelwolf
Parevente mindig vannak ilyen hullamok, hogy ragerjednek teljesen wgy adott stilusu jatekosra. Peldaul sokaig ugye a minimum 6'3 magas zsebkube volt a kotelezo divat, mig manapsag a mobilisabb jatekosok, akiknek a magassagak kb le sem kakaljak. Az elkapoknal sok evig a Megatron-fele terminatort akartak, aki szinten minimum 6'3 magas es 200+font, mert hogy ezek ellen eselytelen a corner. Utana jottek a csipszar preciz route runnerek ABvel, OBJvel, most pedig epp mindenki a Tyreek Hill-fele jatekosokra nyalazik. Ruggsra meg rogton rahuztak, hogy az o klonja, aztan repesztett a felmerokon, onnantol tokre adott volt, hogy lesz egy csapat, ami rogton belelatja a gyemantot, mig Jeudyt es Lambet tul "unalmasnak" latja.

Ilyenkor mindig jon a szovegeles, hogy sokoldalubb jatekos a tobbinel, es majd mennyire veet pisal a vedelem ellene, mas kerdes, hogy ezek altalaban visszafele sulnek is, mig Jeudyek pedig sokkal jobbak lesznek.
Stez
És itt a pont, mert ez nem a madden. Ebben pedig jeudy kiemelkedő lehet ebben, ugyanúgy ahogy pl amari az.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintetek miért Ruggs volt az 1. WR aki elkelt!
Szinte mindenhol Lamb és Jeudy nevét olvastam 1.-nek!
Jeudynál térd, illetve Lambnél a bulikát olvastam kisebb gondnak!
Ez lehetett a háttérben?
steelwolf
Parevente mindig vannak ilyen hullamok, hogy ragerjednek teljesen wgy adott stilusu jatekosra. Peldaul sokaig ugye a minimum 6'3 magas zsebkube volt a kotelezo divat, mig manapsag a mobilisabb jatekosok, akiknek a magassagak kb le sem kakaljak. Az elkapoknal sok evig a Megatron-fele terminatort akartak, aki szinten minimum 6'3 magas es 200+font, mert hogy ezek ellen eselytelen a corner. Utana jottek a csipszar preciz route runnerek ABvel, OBJvel, most pedig epp mindenki a Tyreek Hill-fele jatekosokra nyalazik. Ruggsra meg rogton rahuztak, hogy az o klonja, aztan repesztett a felmerokon, onnantol tokre adott volt, hogy lesz egy csapat, ami rogton belelatja a gyemantot, mig Jeudyt es Lambet tul "unalmasnak" latja.

Ilyenkor mindig jon a szovegeles, hogy sokoldalubb jatekos a tobbinel, es majd mennyire veet pisal a vedelem ellene, mas kerdes, hogy ezek altalaban visszafele sulnek is, mig Jeudyek pedig sokkal jobbak lesznek.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek miért Ruggs volt az 1. WR aki elkelt!
Szinte mindenhol Lamb és Jeudy nevét olvastam 1.-nek!
Jeudynál térd, illetve Lambnél a bulikát olvastam kisebb gondnak!
Ez lehetett a háttérben?
steelwolf
Az, hogy az Oakland húzott először WR-t 😀
tenorx
🤔🤔 😉
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Szerintetek miért Ruggs volt az 1. WR aki elkelt!
Szinte mindenhol Lamb és Jeudy nevét olvastam 1.-nek!
Jeudynál térd, illetve Lambnél a bulikát olvastam kisebb gondnak!
Ez lehetett a háttérben?
steelwolf
Az, hogy az Oakland húzott először WR-t 😀
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek miért Ruggs volt az 1. WR aki elkelt!
Szinte mindenhol Lamb és Jeudy nevét olvastam 1.-nek!
Jeudynál térd, illetve Lambnél a bulikát olvastam kisebb gondnak!
Ez lehetett a háttérben?
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondtam h Thomas lesz az első OT


Liverpool Fc fan