NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Matt Millernél huszonvalahány WR kapott idén 1-3. körös grade-et. Brutális, van olyan év, amikor az egész drafton se megy ki ennyi WR. Nagyon kíváncsi leszek, hogy ez a tolongás mit fog eredményezni. Vajon ordas runok lesznek, vagy inkább pont az ellentettje, a legtöbben kivárnak majd a WR húzással, mert később is nagyon-nagyon minőségi játékost lehet behúzni.peterk2005
Az tesz még rá egy lapáttal, hogy finoman szólva sem tolonganak úgy az elit, fix elsőkörös D propectek, mint az elmúlt években. Illetve kihagyhatatlan RB-TE tehetség sincs. Én emiatt gondolom, hogy a legjobb OL-WR játékosok már a top20-ban kimennek, főleg hogy itt nem combine-on berobbanó játékosokról van szó. Jóval nagyobb háttér van mögöttük. Onnantól viszont várok egy lehülést, amikor a csapatok elkezdik érzékelni, hogy sok még bent az azonos kaliberű elkapó-tehetség.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Matt Millernél huszonvalahány WR kapott idén 1-3. körös grade-et. Brutális, van olyan év, amikor az egész drafton se megy ki ennyi WR. Nagyon kíváncsi leszek, hogy ez a tolongás mit fog eredményezni. Vajon ordas runok lesznek, vagy inkább pont az ellentettje, a legtöbben kivárnak majd a WR húzással, mert később is nagyon-nagyon minőségi játékost lehet behúzni.

A QB meg tényleg olyan, hogy kinek kiben van bizodalma, azt szereti. Aztán úgyse jelent semmit, mert lehet, hogy a végén majd egy 3. körös lesz a class legjobbja. Burrow-ban azért bízom, de ki tudja, nem vonul-e ő is vissza 5-6 év után, mint Luck, hogy a végén Wilson legyen a 2012-es legjobb irányító. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nagyon remélem, hogy a Giants nem húzza be 1/4-re Simmonst, hanem tényleg kiválaszt egyet az LT-k közül és odaad minden segítséget Jonesnak

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
És ha Brady marad, akkor mindenképpen WR, TE kell, hogy legyen az első két pick, mert ez a jelenlegi helyzet méltatlan
Wyatt

Egyetértek. Kíváncsi vagyok hogyan oldják meg, az elejétől sok függ majd. Az egyre biztosabb, hogy a Giantsnek a legjobb OL kell, utána viszont a Cards-Jags-Jets trió jó eséllyel a legjobb OL-WR játékosok közül fog válogatni. A Raiders ha nem akar felcserélni QB-ért, ők is elkapót fognak, a Broncos szintén, ha csak le nem csúszik egy komoly védő prospect.

Egyébként ami még boríthat egyet a dolgokon, ha például a következő hetekben kitalálja egy top WR, hogy cserét akar. Evans például ilyen a Tampánál, akiknek megfelelő ellenérték esetén meg is érné elengedniük, van kikkel pótolni, és van is mit foltozni a csapaton.
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A zsebben jól mozog és nyomás alatt sem esik összeBorbinho
Ez melyik Justin Herbert? 😛
vassadi
Jogos, nagyon zsebben sem volt, playek többségében vagy kiforgott valamelyik oldalra vagy 1.5 sec alatt dobta is a labdát. Viszont a lábaival tényleg meg tudja hosszabbítani a playt. Nálad amúgy Herbert v Love van előrébb?
Borbinho
Én inkább az "és" utáni részen akadtam fenn. 😊

Hogy Herbert vagy Love, ez egy jó kérdés. Herbertnek négy év alatt nem sikerült elhitetnie velem, hogy ő fejben megütheti az NFL-kezdő szintet; nézhetjük úgy is, hogy Love legalább még elég nyers ahhoz, hogy őt még ne temessem ilyen szempontból. Annyi biztos, hogy Herbert az én szememben közel sem az a "simán top 10-es picket érő franchise QB matéria", mint aminek a túlnyomó többség véli őt.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerencsére fel is lehet mozogni, és amennyi pickje van a Patriotsnak, bőven bele is fér


Ha minden igaz, valahogy így áll a csapat. És ennyi pick biztosan nem fog kelleni
1/23
3/23
3/33 kompenzációs
3/35 kompenzációs
4/19
4/23
5/18
6/16
6/25
6/3x kompenzációs
6/3x kompenzációs
7/16
7/21
7/27

Igen, minden bizonnyal sok értékes távozó lesz, de nagyjából mindegyik helyére volt már húzás az elmúlt években, úgyhogy kb depthet kell egyelőre szerezni, nem feltétlenül kezdőket.

És ha Brady marad, akkor mindenképpen WR, TE kell, hogy legyen az első két pick, mert ez a jelenlegi helyzet méltatlan

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Én rengeteg mockban láttam 3-4 WR-t is első körben, de nem azért ment el kevés WR effektíve korán, mert olyan gyenge lett volna a class (lásd a berobbanó újoncok), hanem mert rengeteg hasonlóan jó képességű játékos volt. Kifejezetten jó volt, de most még jobbat várnak, úgyhogy illene innen egy elit csókát behúzni Bradynek, aztán reménykedni Harry fejlődésében, hogy Sanunak lesz hozzáadott értéke, és Edelman is bírja még erővel egy-két évigWyatt
Ahhoz szerintem előre kellene cserélnetek, mert Jeudy, Lamb és Laviska szinte biztosan ki fognak menni. Ruggs kérdéses, de ő meg pont azért mert építgetni kéne, türelem pedig nem tudom van ott-e most (ettől függetlenül sok mockban már a 19. helyig kimennek mind a négyen). A többiek sem rosszak, de azért más szint az említett négy (főleg az első három) játékos. Ha nem WR-t, én QB-t mockolnék hozzátok jelenleg. Fromm, Eason és Love is van annyira tehetséges, hogy megtetszen a combine időszak körül BB-éknek, és jó esély van rá hogy mind a hárman bent legyenek.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én rengeteg mockban láttam 3-4 WR-t is első körben, de nem azért ment el kevés WR effektíve korán, mert olyan gyenge lett volna a class (lásd a berobbanó újoncok), hanem mert rengeteg hasonlóan jó képességű játékos volt. Kifejezetten jó volt, de most még jobbat várnak, úgyhogy illene innen egy elit csókát behúzni Bradynek, aztán reménykedni Harry fejlődésében, hogy Sanunak lesz hozzáadott értéke, és Edelman is bírja még erővel egy-két évig

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Hát amilyen mockokat meg rankingokat én néztem ott egy dolog mindig egyezett, Hollywood első körös volt szinte kivétel nélkül és akkor egy-egy WR-t talán betoltak az első körbe, de ez mindig más volt, kinek éppen ki volt a lieblinge... Mondjuk aki Metcalf-t beírta első körbe az megint inkább az atletikusságát helyezte előtérbe, mert a konkrét elkapó skilljei igen limitáltak voltak.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brown egyaltalan nem emelkedett ki. A szakertok kozott is teljes volt az elteres a harom top elkapo kozott, ki AJt mondta, ki Hollywoodot, ki Metcalfet. Top10-15be az elejen irogattak oket mockokba, aztan elso kor vegebe mar gyakran szinte az osszeset, de azt senki sem varta mondjuk, hogy ketten ennyit csusznak a harombol. Meggyozodesem, hogy AJ azert csuszott vegul, mert nagyon nagy a pofaja, meg szerette a csillogast, es Brown utan azert ez nem biztos, hogy jo kepet festett le a GMeknek. Metcalf meg a red flagjei miatt csuszott, ami nyilvan nem meglepo, de o is eleg sok szakinal legjobb elkapo volt.

A jelenlegi WR-class szerintem egyebkent sokkal biztatobb es vastagabb, illetve letisztultabb. Lamb es Jeudy szerintem kiemelkedik, es siman top15os tehetseg mindketto, en peldaul titkon remenykedem is, hogy a Colts elso korben elviszi valamelyiket. De utana is rengeteg baromi jo prospectet latok, akik nagyon hamar berobbanhatnak.

Brown es a resztli... Hat jo. ☺️

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nyilván 1 év távlatában furcsa, de a tavalyi WR classban szerintem egy vonalon volt több játékos is.
A két Brown között szerintem nem volt akkora különbség mint ami végül a kihúzásuk helye mutat. Nálam Marquise-AJ volt a sorrend de nem volt közöttük nagy különbség. És akkor ott volt Metcalf akit valaki vagy szeretett és akkor benne látta az új Megatront vagy nem és akkor úgy félt tőle mint a tűztől. De mindenképp jogosan pusmogták őt is első kör végére (nem lett az végül).
Mindenesetre mint prospect szerintem a Butler, Harry, Whiteside, Samuel (bár őt nagyon kedveltem), Ridley 2 nem volt a fenti 3(2) sráccal egy szinten. Aztán vicces, hogy az egész class legjobbja (szerintem) az a harmadik körös srác, aki végkép nem volt még csak a második szinten se emlegetve. McLaurin <3


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brown egyáltalán nem volt egy polccal senki felett, ezt most kár utólag beleképzelni
Wyatt
nem lehet, hogy AJ Brownra gondolt? 😀
Borbinho
Először én is azt hittem, de ő meg nem volt 1. körös, hanem 2/51

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Brown egyáltalán nem volt egy polccal senki felett, ezt most kár utólag beleképzelni
Wyatt
nem lehet, hogy AJ Brownra gondolt? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brown egyáltalán nem volt egy polccal senki felett, ezt most kár utólag beleképzelni

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Persze, egy szem Hollywood Brown meg a resztli. Rendben.

Az első körben WR kell, a harmadikban TE, meg egy WR, aztán onnantól lehet szó másról.
Wyatt
Miért, tavaly ki volt még az aki mindenképp első körös WR tehetségként volt kezelve?

Mindenki egy polccal Brown alatt volt ezt azért kár lenne tagadni, nem volt erős a WR class top talentet tekintve (lásd ellenben az idei felhozatallal), inkább mély volt.



mock drafthoz hozzászólva: ez a pats pick abszolút nem tetszik, iOL-ért első kört adni iszonyatosan nagy hülyeség kivéve ha az a prospect nem egy korszakos zseni mint Nelson, centerért meg aztán főleg azt adom, hogy Andrews betegsége miatt ez a poszt need, amit orvosolni kell, de első kört hatalmas nagy baromság áldozni rá, meg lehet ezt simán oldani 3-4 körös játékosokkal is (Andrews konkrétan UDFA-ként szorította ki a 4.körös Storkot)ZERO_L
Scar visszavonult, nem lesz az olyan magától értetődő, hogy 4. körben húztok centereket meg guardokat és remek kezdőkké válnak. 😊

Hozzáteszem, hogy hozzátok én sem OL-t mockoltam volna. De nem is elkapót. Ha nem bontom meg az Edelman, Harry, Sanu hármast - márpedig szerintem marad Sanu is, túl sokba fájt, hogy 5-6 meccs után elzavarják -, és felteszem, hogy jön egy azonnal bevethető veterán még, hogy instant javulás legyen, akkor az már 4 játékos. Ötödik embert ilyen mély WR classban inkább a második, harmadik napon halászgatnék. Szóval DL (bárhova), LB, safety, TE ... van poszt elég ahová el lehet az első kört lőni hasznosan.
peterk2005
Azért máshol is tudnak, középső körös OL-ekből kezdő szintű játékost csinálni, nem kell ehhez Scar.

Sanu meg lehet sokba került, de sokat is visz el jövőre ráadásul DM nélkül ki lehet vágni, a megspórolt 6,5 misit meg fontos FA-kre lehetne költeni, mert van belőlük jó pár. Nyilván egy hosszabbítás lenne az ideális, amivel csökkenne a caphitje, de abszolút nem látom lehetetlennek, hogy kitegyék.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A zsebben jól mozog és nyomás alatt sem esik összeBorbinho
Ez melyik Justin Herbert? 😛
vassadi
Jogos, nagyon zsebben sem volt, playek többségében vagy kiforgott valamelyik oldalra vagy 1.5 sec alatt dobta is a labdát. Viszont a lábaival tényleg meg tudja hosszabbítani a playt. Nálad amúgy Herbert v Love van előrébb?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A zsebben jól mozog és nyomás alatt sem esik összeBorbinho
Ez melyik Justin Herbert? 😛
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
persze most második körös pick hiányában nagyon adná magát lecserélés, én abban reménykedem, hogy valakinek QB szívszerelme bent marad és elkérhetünk érte egy komolyabb összeget, nálam most ez a dream scenario 😊ZERO_L
Ha Nandito mockját vesszük alapul, akkor éppen adná magát ehhez a Colts feltrade Love-ért. Az a 3/75 nagyon sok 2 helyes feltrade-hez, de éppen körülbelük adná magát az 1/23-ért. Az más kérdés, hogy mennyi esély van rá, hogy a Colts és a Pats egymással tradel. 😀

mock drafthoz hozzászólva: ez a pats pick abszolút nem tetszik, iOL-ért első kört adni iszonyatosan nagy hülyeség kivéve ha az a prospect nem egy korszakos zseni mint Nelson, centerért meg aztán főleg azt adom, hogy Andrews betegsége miatt ez a poszt need, amit orvosolni kell, de első kört hatalmas nagy baromság áldozni rá, meg lehet ezt simán oldani 3-4 körös játékosokkal is (Andrews konkrétan UDFA-ként szorította ki a 4.körös Storkot)ZERO_L
Scar visszavonult, nem lesz az olyan magától értetődő, hogy 4. körben húztok centereket meg guardokat és remek kezdőkké válnak. 😊

Hozzáteszem, hogy hozzátok én sem OL-t mockoltam volna. De nem is elkapót. Ha nem bontom meg az Edelman, Harry, Sanu hármast - márpedig szerintem marad Sanu is, túl sokba fájt, hogy 5-6 meccs után elzavarják -, és felteszem, hogy jön egy azonnal bevethető veterán még, hogy instant javulás legyen, akkor az már 4 játékos. Ötödik embert ilyen mély WR classban inkább a második, harmadik napon halászgatnék. Szóval DL (bárhova), LB, safety, TE ... van poszt elég ahová el lehet az első kört lőni hasznosan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 947
Persze, egy szem Hollywood Brown meg a resztli. Rendben.

Az első körben WR kell, a harmadikban TE, meg egy WR, aztán onnantól lehet szó másról.
Wyatt
Ezzel is kibekulnek, de a vedelem nagyon oregszik a kulcsembereket tekintve. Nem fogok sirni, ha oda huzunk. Lehet elerheto jo edge, OLB, ILB, DT es S is akar. Viszont a Ruiz, Biadasz duonal jobban is elkoltheto ez az elso kor..ertenem azt is, de nem orulnek.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, egy szem Hollywood Brown meg a resztli. Rendben.

Az első körben WR kell, a harmadikban TE, meg egy WR, aztán onnantól lehet szó másról.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Minden mock, amiben nem WR az elso Pats-pick, komolytalan 😀
Wyatt
persze tudjuk sok van még hátra combine, FA piac stbstb...

DE

annyira mindenki ezt nyomatja, hogy én ezt a WR picket tartom a legvalószínűtlenebbnek

elég nagy esély van, hogy a top4 WR közül egyik sem lesz bent (csoport riválisok húznak előttünk akiknek szintén kell célpont, nyilván majd lesznek olyan hülyék, hogy nekünk hagynak 1-2-t) és akkor ugyan az lesz a helyzet mint tavaly, ahol egy szem valid első körös Brown után maradt a resztli, amiből mi ráböktünk egyre... hülyeség lenne ezt újra elkövetni

Egyébként meg lehetne találni DMC utódját, DE-t húzni vagy teszem azt elit DT-t, ha csúszás van a WR-QB rush miatt, de az OT picket sem zárnám ki, attól függően mit láttak idén Cajuste-ban.

persze most második körös pick hiányában nagyon adná magát lecserélés, én abban reménykedem, hogy valakinek QB szívszerelme bent marad és elkérhetünk érte egy komolyabb összeget, nálam most ez a dream scenario 😊


mock drafthoz hozzászólva:
ez a pats pick abszolút nem tetszik, iOL-ért első kört adni iszonyatosan nagy hülyeség kivéve ha az a prospect nem egy korszakos zseni mint Nelson, centerért meg aztán főleg
azt adom, hogy Andrews betegsége miatt ez a poszt need, amit orvosolni kell, de első kört hatalmas nagy baromság áldozni rá, meg lehet ezt simán oldani 3-4 körös játékosokkal is (Andrews konkrétan UDFA-ként szorította ki a 4.körös Storkot)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden mock, amiben nem WR az elso Pats-pick, komolytalan 😀

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Idei első mókom:
1/1 Cincinnatti Bengals
Joe Burrow QB, LSU
Talán Luck óta a legegyértelműbb 1/1. Szinte minden rekordot megdöntött az elmúlt évben az LSU-val, tette mindezt úgy, hogy kifejezetten erős ellenfelek ellen játszott hétről hétre. Legnagyobb erénye a pontossága, karereje nem a legjobb, de így is gond nélkül dobja meg a hosszú passzokat is, jól olvassa a védelmeket és lábon is képes meghosszabbítani a játékot. Ezek mellett felépítésre is prototípus NFL irányító. Nem lehet teljesen elvetni Tuat sem, mint opció, hisz láttunk már olyat, hogy nem az lett a pick, amit mindenki várt.
Egy szezonos csoda, mondhatják a károgók, de ha valaki abban az egy szezonjában szinte minden rekordot megdönt és szinte tökéletesen játszik (az ország legjobb védelmei ellen), ott nem tartanék a besüléstől.

1/2 Washington Redskins
Chase Young EDGE, Ohio State
A Redskins megpróbál majd szerintem lecserélni, de mivel az eredetileg utánuk húzó két csapat nem fog várhatóan QB-t húzni, így nem kapnának olyan ellenértéket, amiért érdemes lenne lemondani Youngról.
Young kiemelkedik nem csak az idei pass rush classból, de talán a teljes draft legjobb játékosa. Futás és passz ellen is meghatározó játékos lehet már első szezonjában, remek méretei mellé elképesztően robbanékony, Clowney és Garrett szintű prospect a szememben. Technikailag utolsó évére fejlődött, de még így is kifejezetten képzetlen. Puszta fizikai adottságaira hagyatkozva alázta szét az ellenfeleit. Egy jó DL edző alatt határ a csillagos ég. Minimális red flag, amiért beérte azzal, hogy erőből/sebességből megvert mindenkit, és hogy sok zászlót dobtak rá.

1/3 Los Angeles Chargers
TRADE*
Detroit Lions adja: 1/3
Los Angeles Chargers adja: 1/6 + 2/5 + 2021/1

Justin Herbert QB, Oregon
Induljon a banzáj!
Nem bízza a véletlenre a Chargers, és felcserélnek Rivers utódjáért. Herbert ideális méretekkel rendelkezik a poszthoz (bár egy 5-10 kiló izom nem ártana, és akkor lehet tovább is bírná a ligában. a sérülései aggasztóak), és segítheti gyors a beilleszkedését, hogy west coast rendszerben maradhat. Nem ő hozta a legtöbb "wow playt" egyetemen, de nem is olyan rendszerben játszott, hogy erre esélye lehessen. A zsebben jól mozog és nyomás alatt sem esik össze, de dobómozdulatán még van mit csiszolni (az alsótestét rosszul használja, így túlságosan a karjára hagyatkozik). Ideális esetben a támadó falat is meg tudná erősíteni a Chargers az offseason során. Herbert Taylorral lematchelheti a kezdő posztot, de az sem lenne tragédia, ha első évében csak padozna.


1/4 Carolina Panthers
TRADE*
New York Giants adja: 1/4
Carolina Panthers adja: 1/7+2/6+2021/2
Tua Tagovailoa, QB, Alabama

A Panthersnél teljes rebuild van, új tulaj, új edzői stáb. Will Grier nem mutatot semmi olyat, ami miatt lehetne abban bízni, hogy ő lehet a jövő Charlotteban, Camen pedig közel 20M-t spórolna a Panthers, ha kirakná/elcserélné.
Tua sérülései legalább annyira aggasztóak, mint Herbertéi, pedig az ő felépítése inkább tűnik strapabírónak, mint az ex oregonié. Abból nem csinálnék nagy ügyet, hogy balkezes, ugyanis manapság már nincs kifejezetten vakoldal (a PFF csinált erről egy tök jó kis elemzést, hogy lényegében a pár másodperces játék alatt hogyan is változik éppen a vakoldal, attól függően mi a QB első readje, mi az adott personnel), és az offense-t sem kell teljesen átszabni emiatt. A karereje kérdéses, leghosszabb egyetemi passza alig haladta meg az 50 yardot a levegőben. Viszont pontosságban, zsebben való mozgásban talán a class legjobbja.
Ha tényleg 100%-osan felépül az októberi csípősérüléséből, akkor akár a class legjobb QB-ja és igazi franchise QB is lehet. Sok a ha, de ez nem tántoríthatja el az irányítót kereső csapatokat a próbálkozásoktól.

1/5 Miami Dolphins
Andrew Thomas OT, Georgia

A Dolphins folytatja a 2 éves tervet, és kiválasztják Lawrence jövőbeni LT-jét. Thomas 3 évnyi kezdő LT tapasztalattal bír, és nem is akár milyen ellenfelekkel állt szemben e 3 év alatt. Méretei ideálisak a poszthoz, rendkívül erős és nagyon jól dolgozik a kezeivel. Lábmunkája nem a legjobb, speed rusherek ellen többször meggyűlt a baja. Futásblokkolásban kiemelkedő, képes erőből elmozdítani az útjába eső DL-eket.

1/6 Detroit Lions
Jeffrey Okudah CB, Ohio State

Egy extra idei 2.körös és egy jövő évi 1.körös cetli, ráadásul a Lions be tudja húzni az egyik legnagyobb needjükre a poszt legjobb prospectjét.
Okudah az egész szezon során egyszer sem engedett 50yardnál többet, emellett 0 db DPI/holding zászlót dobtak rá. Tökéletes fizikai adottságai vannak a poszthoz, emellett kellően agresszív is. Emberezésben a legjobb, de zónában is sokat fejlődött utolsó évére. Remekül olvassa az elkapók útvonalait, és szinte soha nem téveszti szem elől a labdát. Jó labdaérzéke van, ha interceptionre nincs is esélye, képes kiütni az elkapó kezéből a játékszert. Néha túlságosan a sebességére hagyatkozik, ahelyett, hogy a kezeit használná az elkapó megzavarásában. Nem egy Greedy Williams, de azért szerelésben még van hova javulnia.

1/7 New York Giants
Isaiah Simmons LB, Clemson

Simmonsban minden megvan, hogy egy domináns védő játékos legyen hosszú hosszú időn át az NFL-ben. Kiváló méretei vannak, atletikusabb mint a legtöbb safety. Nagyon sokoldalú, sokan az új Derwin Jamest látják benne. Futás ellen meggyűlik a baja a második szintre felérő OL-ek ellen, de sebessége és ereje miatt ez nem okozhat gondot a kellő technika elsajátítása után. Sebessége miatt blitzeknél is kifejezetten hasznos lehet, a falembereknek a sebességével, a futóknak az erejével gyűlhet meg a baja. Emberezésben sincs elveszve, jól fogta a TE-ket és futókat is, zónában még javulnia kell az útvonalak és az irányító olvasásában, de sebessége miatt ezen területen is sokszor pótolni tudja a hiányosságait.

1/8 Arizona Cardinals
Jedrick Wills OT, Alabama

Ráférne az erősítés a Cards védelmére, de a franchise QB védelme talán még fontosabb, ezért az idei class legjobb RT-jét írtam nekik. Wills a legerősebb egyetemi divízióban játszott, és így engedett 3 db hurryt a tavalyi szezonban. Talán az egész idei class legjobbja passzblokkolásban, kiváló a kézhasználata, fürgék a lábai, és erőben sem szenved hiányt. Még nem teljesen kiforrt játékos, hajlamos "elaludni" 1-1 snapre, ahol
puszta fizikai adottságaira hagyatkozik a megfelelő technika helyett. Méretei alapján LT is lehetne, de 1 snapet se játszott még azon a poszton.

1/9 Jacksonville Jaguars
Derrick Brown DL, Auburn

Brown Willshez hasonlóan szintén az SEC-ben edződött, és emelkedett is ki(All-SEC 1st team, SEC év védőjátékosa 2019-ben). 3-4ben és 4-3ban is bevethető, a fal belsejében játszott mindenhol.
Méretéhez képest kifejezzen atletikus, rendkívül robbanékony, amivel a guardokat/centereket rendre meg is lepte. Futás ellen remekül dolgozik, hiába duplázták többször is, szinte lehetetlen volt elmozdítani, de pass rushban is kiváló, ami ekkora játékosnál figyelemre méltó. Emiatt biztos passz szituációknál sem kell leszedni a pályáról. A játékolvasásban még van hova fejlődnie, screeneknél play actionoknél sokszor szem elől veszti a labdást. A Jaguars (futás elleni) védelmére ráfér a foltozás, Brown pedig erre talán a legjobb játékos akire reális esélyük lehet ezen a picken.

1/10 Cleveland Browns
Tristan Wirfs OT, Iowa

Fogynak az OT-k, de a Brownsnak még nem kell emiatt reachelnie.
Wirfs is prototípus méretekkel rendelkezik a poszthoz és van már LT-ként is némi tapasztalata. Erőből szinte lehetetlen megverni, jól használja a kezeit is. Atletikusságban elmarad a legjobbaktól, emiatt a speedrusherek ellen gondja lehet, valamint futásoknál nehezebb dolga lesz felérni az LB-k szintjére. Néha lassan reagál, ezért ha a védőjének sikerül megkerülnie/bevágnia előtte, nehezen tudja újra felvenni a blokkot (nem lennék meglepve ha gondjai lennének a holdingokkal az NFL-ben). Az Iowa futójáték zone blockingot használt, és Stefanski is várhatóan ezt szeretné futtatni.

1/11 New York Jets
Jerry Jeudy WR, Alabama

Az egyik legjobb útvonalfutó Marvin Harrison óta. Egy zsebkendőnyi területen képes megállni teljes sebességből, rendkívül precízen futja az útvonalakat, a teste szinte bármely részével képes becsapni védőjét (egy biccentés befelé, és már meg is verte a cornert a pálya szélén). Veszélyes a labdával a kezében, nem fogja kettéfejelni a DB-ket, de bárkit képes elküldeni gyufáért. Slotból és szélről indulva is hatékony, a press coverage sem jelent számára akadályt.
Túl sokszor használja a testét elkapásokhoz, emiatt több csúnya droppja is volt. A Jets támadófalára is ráférne az erősítés, de a class legjobb elkapója nagyobb erősítés véleményem szerint Darnoldnak és az offensenek.

1/12 Las Vegas Raiders
CeeDee Lamb WR, Oklahoma

Tökéletes méret és sebesség, remek kezek, és még Jeudynél is jobb elkapás után. Szinte soha nem tudta leszerelni az első védő akinek esélye lett volna rá. Remekül érzi a zónák határait, rendre üresre tudja játszani magát, kisegítve ezzel az irányítóját. A kezeivel kap el, tökéletesen használja a testét, könnyen kizárja a védőjét és az oldalvonal mellett is simán csinálja meg az elkapásokat. Szinte csak a pálya bal oldaláról indult, slotban kifejezetten keveset használták. Nem elit a sebessége és viszonylag keveset játszott press ellen.
A Raidersnek sem kell sokat gondolkoznia ennél a picknél, egy égető needre a class 2 legjobb játékosa közül az egyik lecsúszik hozzájuk. Ha választani is szeretnének, valószínűleg feljebb kellene mozogniuk.

1/13 Indianapolis Colts
Javon Kinlaw DL, South Carolina

Kiváló utolsó évet tudhat magáénak, amit egy remek Senior Bowl héttel zárt. Belső falemberhez picit túl magas, de jó egyensúlyának köszönhetően rendre alacsonyan van a súlypontja. Erőből szinte lehetetlen elmozdítani, a duplázás ellen is hatékony. Pass rushban nem annyira kifinomult mint Brown, inkább a robbanékony első lépésére és erejére hagyatkozik (többnyire sikerrel). 3-4 és 4-3 falban is tudna játszani, a Coltsnál a 3T pozíció lehetne az övé. Javulnia kell a playek olvasásában, sokszor úgy tűnik, hogy csak megy előre és rombol, pedig az első blokkolón túljutva lenne lehetősége befolyásolni a játékot.

1/14 Miami Dolphins
TRADE*
Tampa Bay Buccaneers adja: 1/14
Miami Dolphins adja: 1/18 + 2/39
A.J. Epenesa EDGE, Iowa

Epenesa a Young utáni legjobb EDGE prospect, de messze van az egykori buckeye szintjétől. Remek méretei vannak (6'6, 280), 3-4 és 4-3 védelemben is látok benne potenciált. Sok fog múlni a mért eredményein, egy jobb combine után a top10 sem lehetetlen számára. Tape alapján nem kiemelkedően atletikus, így sokan inkább erős oldali endként képzelik az NFL-ben. Fokozatosan fejlődött pass rushban, több mozdulatot is ismer és használ is, okosan kihasználja testi adottságait. TE-k nem tudják blokkolni, de sokszor az OT-knek is meggyűlt a bajuk ellene. Futás ellen kiválóan dolgozik, könnyedén visszalöki blokkolóját a backfieldre.

1/15 Denver Broncos
Grant Delpit S, LSU

Hihetetlen méretek és atletikusság a poszthoz. Remekül olvassa a playeket, kiválóan ismeri fel az elkapók útvonalait és jó érzékkel is avatkozik játékba, szinte vonzza a labdát. Jól blitzel, bár nem sokat használták erre. Jól érzi magát single high safetyként is, de a LOS környékén is otthonosan mozog.
Sokszor túlságosan agresszív, ami elrontott szereléseket eredményez: rossz szöget választ vagy épp csak a kezeivel próbálja megcsinálni a szerelést. Az utolsó éve nagy részében sérült bokával játszott, kérdés mekkora szerepe volt ennek az elrontott szerelésekben. Emberezésben is van tapasztalata, állt fel TE-vel, futóval és elkapóval szemben is.
A Broncosnál elférne erősítés a védőfalba és az LB sorba is (sőt, CB és WR is jöhetne), de Delpit egyike a még bent lévő all pro potenciállal rendelkező játékosoknak, aki már első évében stabil kezdő lehet Fangio védelmében.

1/16 Atlanta Falcons
K'Lavon Chaisson EDGE, LSU

Alulméretezett speedrusher az 1.körben a Falconshoz? Fő a változatosság. Chaisson elképesztően atletikus és robbanékony. Nagyon hajlékony, könnyedén kerüli meg az OT-kat már az 1.lépése után. Futás ellen is jól dolgozik, könnyedén válik le a blokkokról és gyorsan a backfieldre ér. Nem adja fel a playt, és sebességének köszönhetően sokszor vesztesnek látszó helyzetből is képes megcsinálni a szerelést vagy odaérni az irányítóhoz. A legjobb egyetemi OT-k ellen is tudott nyomást generálni, azonban pont ez az egyik nagy kérdőjel vele kapcsolatban: minden adottsága megvolt, hogy dominálja ellenfeleit, mégsem tudta ezt konzisztensen megmutatni. 2018-ban az első meccsén elszakította az ACL-jét a bal térdében.

1/17 Dallas Cowboys
Kristian Fulton CB, LSU

Csak úgy röpködnek a bajnok csapat játékosai a drafton. Fulton nem a legnagyobb darab CB, de tökéletes méretekkel rendelkezik a poszthoz. Nem a legfürgébb, gyors irányváltásokkal bajba lehet hozni, de remek sebessége miatt képes utolérni az elkapóját (ha leszakadna róla). Nem a legjobbak a kezei, nem fog sok interceptiont szerezni, ellenben pbu-t annál többet. Jó érzékkel üt oda az elkapónak a catch pillanatában, megakadályozva ezzel az elkapást. Emberezésben remekül tapad, de zónában sincs elveszve. Nem a legmagabiztosabb szerelő, sokszor ő is csak a kezeit használja. Kellene még rá pár kiló izom a nagyobb darab elkapók ellen. A 2017-es szezont eltiltás alatt töltötte egy bukott drogteszt miatt.

1/18 Tampa Bay Buccaneers
Yetur Gross-Matos EDGE, Penn State

Utólag valószínűleg bánná a Tampa a lecserélést, mert a számukra talán pont legjobb system fit Epenenesat vitte el a Dolphins a pickjükkel. Gross-Matos tökéletes adottságokkal rendelkezik akár 3-4 OLB-nek, akár 4-3 Endnek. Némi (zsír és) izom elférne még rá, magasságához képest kifejezetten nyúlánknak tűnik jelenlegi testsúlyával. Atletikussága meghökkentő, első lépésével szinte bármelyik OT-t képes megverni. Egyetemen sokszor atletikusságából és erejéből élt, ami a "nagyok között" nem fog (akkora) előnyt jelenteni számára. Hihetetlen hosszúak a kezei, melyeket jól is használ pass rush közben, és a futás ellen is előnyére válik. Ha képes a technikai (pass rush moveok, játék felismerés) és fizikai fejlődésre (kis plusz izom), akkor a class legjobb pass rushere lehet.

1/19 Las Vegas Raiders
Kenneth Murray LB, Oklahoma

Nyúlánk, robbanékony linebacker, akinek minden fizikai adottsága megvan, hogy egy kiemelkedő WLB/MLB legyen az NFL-ben. Magabiztosan szerel, remek ütemben támadja a labdást, ritkán hibáz szerelést. Passz ellen sincs elveszve, de nem kértek tőle sokat egyetemi évei során, hosszabb útvonalon nem emberezett TE-kel/futókkal. Jól lát a pályán, könnyű szerrel kerüli ki az őt blokkolni akaró falembereket, viszont a blokkokról nehézkesen tud csak leválni, nem használja eleget a kezeit. Túl agresszívan támadja a backfieldet, play actionokkel és rpo-kkal könnyen zavarba hozható.


1/20 Jacksonville Jaguars
Henry Ruggs WR, Alabama

Talán a combine leggyorsabb játékosa, gimnáziumban 10.53at futott 100 méteren, bármi féle felkészülés/edzés nélkül. Elképesztő sebessége a pályán is megmutatkozik: nem volt olyan CB egyetemen, aki tartani tudta volna a lépést vele. Nagyon veszélyes elkapás után, egy curl útvonal után is képes a pálya széle felé indulva megverni az emberét. Jó testkontrollja van és jól használja a kezeit elkapásokhoz. A szélről és slotból indulva is veszélyes. Útvonalfutásban és press coverage ellen még fejlődnie kell. A Jaguars LB-t is húzhatna ezen a picken, de egyik kiszemeltjüket pont az orruk előtt vitte el a Raiders, ráadásul a class egyik legjobb playmakere óriási segítséget jelenthet Minshewnak, így nem voltn ehéz döntés Ruggs.

1/21 Philadelphia Eagles
Trevon Diggs CB, Alabama

Nagydarab, magas corner átlagon felüli sebességgel. Jól használja fizikai adottságait emberezésnél, könnyedén zavarja meg az elkapók útvonalait, bár néha túlságosan is agresszív press coverben, fürge elkapók így megverhetik pár lépésből a LOS-on. Hajlamos pánikszerű szabálytalanságokra, ha az embere átjutott rajta. Remekül olvassa azokat az útvonalakat/játékokat, amik előtte történnek, így képes beleugrani a passzsávba. Viszont amikor mély zónában kell védekeznie, hajlamos túl sok teret adni az elkapónak. Szerelésben még van mit tanulnia, sokszor csak a kezeivel próbálkozik és inkább a társaira hagyja a dolgot. Több meccset is kihagyott pályafutása során sérülések miatt (pl a 2018-as szezon felét egy lábtörés miatt).


1/22 Buffalo Bills
Tee Higgins WR, Clemson

Higgins tökéletes adottságokkal rendelkezik a poszthoz (6'4, 215), és méretéhez képest kifejezetten atletikus is. Robbanékony az első lépése, ennek is köszönhetően könnyedén játssza át magát a presselő CB-n. Jó a testkoordinációja, jól érzi az oldalvonalat, remekül használja adottságait szeparálódásnál, nem hagy esélyt a CB-nek, kiváló red zone célpont. Elkapás után is veszélyes, nehéz a földre vinni. A slotban is bevethető. Méretéhez képest nem igazán domináns blokkoló. Nem a legprecízebb útvonalfutó és nem is kértek tőle túl sokat ilyen téren egyetemi karrierje során. Utolsó két évében ~2100 yardot és 25 TD-t szerzett. A Billsnél sok a lejáró kezdő (OL, DL elsősorban), de ha sikerül a fontosabb játékosokkal hosszabbítaniuk, akkor nem kell muszájból needre draftolniuk, és Higginshez hasonló skill set-ű elkapójuk nincs a keretben.

1/23 New England Patriots
Tyler Biadasz IOL, Wisconsin

Remekül irányítótta a Badgers támadófalát, mely a legjobbak között volt az utóbbi 3 szezonban. Elég fürge lábon, húzásoknál is használták, képes felérni a második szintre. Erőben kevesen fogják tudni elnyomni, miután lehorgonyoz szinte megmozdítani sem lehet. Sípszóig játszik, minden playben mindent belead, tökéletes mentalitással játszik. Futásblokkolásban rendszeresen addig játszik amíg a földre nem juttatja ellenfelét. Intelligens játékos, jól veszi észre a play előtt, hogy honnan érkezhet a nyomás. Nem ideálisak a méretei, de kellő mobilitással és kiváló technikával kompenzálja hiányosságait. A Pats itt húzhatna elkapót is, de BB 20 év alatt 1x húzott, pont tavaly, kétlem, hogy egyből duplázna is. David Andrews nem biztos, hogy visszatérhet, és még ha vissza is térhet, nem biztos hogy régi önmaga lesz.

1/24 New Orelans Saints
C.J. Henderson CB, Florida

C.J. Gardner Johnson mellé egy másik C.J., aki szintén DB is szintén a Florida egyetemről érkezik. Minden fizikai adottsága megvan a poszthoz (6'1, 202), kiváló sebessége van és az átlagosnál atletikusabb. Túlságosan a jammelésre építkezik emberezésnél, ha egy fürgébb elkapónak sikerül ellépnie mellett a LOS-nál akkor bajba kerülhet, de sebességének és fordulékonyságának hála képes utolérni szinte bárkit. Zónában szemei szinte végig az irányítót figyelik, és hajlamos feladni saját területét ha úgy érzi tudja mi fog következni, ebből több turnovert is csinált, de jobb irányítók képesek hibára késztetni. Nem a legjobban szerelő CB, de hosszú kezeinek köszönhetően képes megcsinálni a tacklet. Néha blitzre is küldték, amiben kifejezetten eredményes volt. A Saints LB-t is húzhatna ezen a picken, de abból jóval kevesebb ment eddig, mint CB-ből, így okkal bízhatnak benne, hogy a későbbi körökben tudják majd pótolni.

1/25 Minnesota Vikings
Bryce Hall CB, Virginia

A Vikings a Saintshez hasonlóan "muszájból" választ CB-t. Félreértés ne essék, abszolút needre érkezik, de vannak más fontos needek is (S, WR, LB, OL), viszont azokon a posztokon még több jó név van aki elérhető, míg corner poszton nagyon beindult a run. Hall remek méretekkel rendelkezik (6'1, 200), melyek tükröződnek játékán is (2018-ban 21 leütött passzal zárt). Egyáltalán nem lassú, de nem is a leggyorsabb és legagilisabb cornerek egyike, így speedster elkapók ellen meggyűlhet a baja. Egyetemen szinte csak off coverageben állt fenn, kérdés mennyire ízlene neki, amikor nincs 5-10 yardja reagálni a WR routejára. Jól dolgozik futás ellen is, jól használja hosszú karjait, kevés szerelést ront. Zónában jól ismeri fel az elkapók útvonalait, és így képes beleugrani a passzsávba, elkapó múltja miatt pedig a labdát is képes megjátszani.

1/26 Miami Dolphins
Antoine Winfield Jr S, Minnesota

A sérülések beárnyékolták egyetemi pályafutása nagy részét (2017-ben hamstring sérülés miatt csak 4 meccsen tudott pályára lépni, 2018-ban szintén csak 4 meccsen tudott játszani egy lábfejsérülés miatt), azonban amikor egészséges volt, akkor a legjobb védő volt a pályán. Elkapókat megszégyenítő labdaérzéke van, remekül olvassa a játékot, és minden playben megpróbálja megszerezni a labdát. Nem kiemelkedő a sebessége, de a játékintelligenciája és ösztönei kárpótolják ezt a hiányosságot. Ritkán ront szerelést, nála nagyobb termetű játékosokat is képes megállítani. Single high safetyként tökéletesen átlátja a pályát, és szinte mindig jó helyen van, hogy besegítsen a társaknak. Emberezésben jobb, mint a class legtöbb CB-je. Kissé alulméretezett a poszthoz, de ez a játékán nem tűnik fel. Punt returnerként is jól teljesített, és az itt szerzett tapasztalatát az interception/fumble utáni visszahordásoknál is kamatoztatja.

1/27 Seattle Seahawks
Mekhi Becton, OT, Louisville

A Seahawksnak szinte több a lejáró játékosa, mint a rosteren lévő. Kérdés, kiket szeretnének és kiket fognak tudni visszaigazolni. Duane Brownnak még pont van szerződése, de ő a szezon elején már 35 lesz, és utolsó 5-6 évében mindig hagyott ki meccseket. Becton egy hegyomlás méretű LT (6'7, 369), de kifejezetten atletikusnak számít, ami néha igen mókás jeleneteket okoz. Elképesztően erős, se a defensive endeknek se a linebackereknek nincs esélyük ellene, szinte csak a kezeit használva képes bárkit a földre juttatni. Passzblokkolásban szinte lehetetlen átjutni rajta, erőből meg sem lehet mozdítani, a speedrushereket pedig könnyedén kitereli a zseb mögé vaskos kezeivel. A lábai sosem állnak meg, így a technikás és sebbeségből dolgozó pass rusherek ellen sincs bajban. Futásblokkolásban húzásokra is használták, valamint a második szintre is könnyedén fellép. A technikáján még van mit finomítani, a kezeivel aktívabbnak kell lennie, és akkor tényleg szinte átjátszhatatlan lenne. A testsúlyára és állóképességére nagyobb hangsúlyt kell fektetnie mint egy átlagos méretű falembernek, hogy végigbírja a szezont.

1/28 Baltimore Ravens
Terrell Lewis EDGE, Alabama

Tökéletes méretekkel rendelkezik a 3-4 OLB poszthoz (6'5, 258). Hosszú kezeit jól használja hogy áthúzza magát az OL-en. Első lépése nagyon robbanékony, lassabb takcleöket könnyedén meg tud verni vele. Nem túl sok pass rush mozdulatot ismer, inkább erőből és sebességből dolgozik. Hosszú karjainak köszönhetően az irányítóknak/futóknak nincs előle menekvés a backfielden. Több súlyos sérülése is volt (2017-ben könyöksérülés, 2018-ban ACL szakadás), így viszonylag kevés játékideje miatt a playek felismerésében/olvasásában bőven van hova fejlődnie. Hajlamos szem elől téveszteni a labdást, de a kevés játékidő miatt ez is érthető.

1/29 Tennessee Titans
Jeff Gladney CB, TCU

Gladney az első nem 6'0 feletti corner akit kiválasztanak, de könnyen lehet, hogy a class legjobbja lesz hosszútávon. Megvan a kellő atletikussága és sebessége a poszthoz. Emberezésben és zónázásban is van tapasztalata, press és off coverben sincs elveszve. Emberezésben nem volt olyan elkapó, aki konstans tudott volna párharcot nyerni ellene. Szívesen segít be a futás ellen és jól is szerel. Hosszú útvonalakon is képes a WR sarkában maradni, hogy utána leüsse a labdát. Néha túlságosan is szorosan fogja emberét, ebből az NFL-ben problémája lehet (a zászlók miatt). Remekül ismeri fel, hogy milyen útvonalat fut az elkapója, így jó helyzetbe tudja magát hozni, mire a labda odaér.

1/30 Green Bay Packers
Laviska Shenault Jr WR, Colorado

Kiváló méretekkel rendelkezik (6'2, 220), aki egy átlag alatti pass offense-ben szedett össze majd 1800 yardot és 10 TD-t utolsó 2 egyetemi évében. Kiváló atléta, a combine alatt valószínűleg javítani fog az általános értékelésén. Erős és jól is használja a testét, hogy kizárja a védőjét a labda elől. A testétől távol, kezeit használva kapja el a labdát. Nem a legélesebb útvonalfutó, emiatt kevesebbszer játssza magát üresre, mint az ember elvárná (lekerekíti útvonalait, nem elég élesen csinálja az irányváltásokat, így a CB-nek van lehetősége tartani vele a lépést). A pálya széléről és a slotból indulva is van kellő tapasztalata. Elkapás után is veszélyes, ami kellemes meglepetés egy ekkora elkapótól. Blokkolásnál nem használja eléggé a testét, inkább csak a kezeivel próbálja "lökdösni" védőjét.
A Packersnek Adamst leszámítva csak Madden generált elkapói vannak, így nem is kérdés, hogy húznak egy remek No2 célpontot Rodgersnek.

1/31 San Francisco 49ers
Josh Jones OT, Houston

A Frisco húzhatna elkapót is, de abból még több remek prospect is bent van. Előbb utóbb Joe Staley is vissza fog vonulni, a 9ers pedig megpróbálja már idén megtalálni a pótlását. Jones itt már remek értéket képvisel, 4 év LT tapasztalattal, zóna blokkoló sémából érkezve a tökéletes Shannahan OL. Remek felépítése van és atletikusabb is az átlag tackleöknél. Főleg passzblokkolásban még van hova fejlődnie, sokszor lassan reagál ("lefagy", nem mozognak végig a lábai), valamint a kézhasználata is hagy kívánnivalót maga után (túlságosan lent tartja a kezeit, amit a pass rusherek könnyedén lecsapnak). Nagyon sokat kell fejlődnie technikailag hogy megállja a helyét az NFL-ben (és erre Staley mögött minden esélye meg is lenne), de fizikai adottságokra top tackle lehet.

1/32 Indianapolis Colts
TRADE*
Kansas City Chiefs adja: 1/32
Indianapolis Colts adja: 2/34 + 3/75

Jordan Love QB, Utah State

Love a tipikus boom or bust játékos. Amiben jó, abban nagyon jó, viszont amiben rossz, abban borzalmas. Véleményem szerint nem létezik olyan irányító (Mahomes, PM, Wilson se!), aki ne esett volna vissza, ha új HC-t, OC-t és támadó systemet kap, plusz elvesztette 4 kezdő OL-jét és az összes skill playerjét. Mindezt figyelembe véve, a legnagyobb red flag Lovenál a visszaesés szintje. Míg 2018-ban egy viszonylag egyszerű támadórendszerben játszott, és többnyire csak az első olvasást kellett megtennie, addig 2019-ben már jóval többet kértek tőle edzői. Túl gyorsan dobták be a mély vízbe, főleg ahhoz képest, hogy korábban mit vártak el tőle. A karereje rendben van, minden passzt meg tud dobni (a hosszú labdái kifejezetten szépek, jó sebességgel és pontosan is dobja őket), a zsebben való mozgása remek, jól lép el a nyomás elől, pre és post snap védelem olvasásban kell sokat javulnia. Potenciálra a draft legjobb irányítója, viszont a "padló" szintje jóval a többi top prospect alatt van, ezért jelentős kockázatot jelent a draftolása. Rengeteg tanulás vár rá, ideális esetben egy olyan edző kezei alá kerül, aki rá szabja a playbookot és nem is dobja be egyből a mély vízbe.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Szerintem nem fog dobalni rendesen es nem fogjak kockaztatni. Igy is kimegy top5-10-ben, ha viszont dobalozik es latszik, hogy valami nem oke teljesen, akkor siman kicsuszik az elso korbol is. Igy, hogy mar tulajdonkeppen sikerult visszahype-olnia ot a medianak ilyen hamar a topba, igy nem gondolom, hogy megerne rizikozni innentol Tuaeknak. Igazabol meg azert is hagyhatja ezt, hogy ne egy trutyi Miamihoz keruljon, hanem megprobalja "eladni" magat a Tampahoz vagy a Coltshoz inkabb, egyikben brutal celpontok, masikban kivalo rendszer es support van, es kezdenie sem kell rogton.
Stez
Mondjuk ha Tampába kerül, Arians rendszerében a draft napján meg is áshatják a sírját az egyik endzone mögött. 😊
somoskovig
Amennyire kubegyilkos Arians a rendszerevel, annyira ki is hoz rendre pluszokat az iranyitokbol, akik a keze ala kerulnek. De ha megnezed, azert egy ujonc szerintem nagyon is szivesen kerulne oda ez Evans, Godwin es Howard sor moge, mintsem peldaul a Miamihoz, ahol van kb. egy szem celpont. Na jo, masfel.
Stez
Ezt nem vitatom, csak ehhez túl is kell élni a dolgot, hogy profitáljon a supporting cast erősségéből. Még Big Ben sem bírt általában 16 meccset Arians alatt, pedig az a csávó azért hellyel-közzel elpusztíthatatlannak tűnt akkoriban.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nem fog dobalni rendesen es nem fogjak kockaztatni. Igy is kimegy top5-10-ben, ha viszont dobalozik es latszik, hogy valami nem oke teljesen, akkor siman kicsuszik az elso korbol is. Igy, hogy mar tulajdonkeppen sikerult visszahype-olnia ot a medianak ilyen hamar a topba, igy nem gondolom, hogy megerne rizikozni innentol Tuaeknak. Igazabol meg azert is hagyhatja ezt, hogy ne egy trutyi Miamihoz keruljon, hanem megprobalja "eladni" magat a Tampahoz vagy a Coltshoz inkabb, egyikben brutal celpontok, masikban kivalo rendszer es support van, es kezdenie sem kell rogton.
Stez
Mondjuk ha Tampába kerül, Arians rendszerében a draft napján meg is áshatják a sírját az egyik endzone mögött. 😊
somoskovig
Amennyire kubegyilkos Arians a rendszerevel, annyira ki is hoz rendre pluszokat az iranyitokbol, akik a keze ala kerulnek. De ha megnezed, azert egy ujonc szerintem nagyon is szivesen kerulne oda ez Evans, Godwin es Howard sor moge, mintsem peldaul a Miamihoz, ahol van kb. egy szem celpont. Na jo, masfel.