NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Mondjuk ezzel rohadtul nem értek egyet, Mayfield idén határszar volt, míg Darnoldnál látszott, hogy mit jelent ha játszik, és mit ha nem. Ez a két évvel ezelőtti QB class még qrvára nem egyértelmű, hogy kiből mi lesz. Annyi látszik, hogy Rosen szar és van mellette három kérdőjel. Lemart most nem venném ide, mert ő teljesen más kávéház minden tekintetben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Hetekkel, de inkább hónapokkal a draft előtt Mayfield konszenzus legjobb QB volt, de az off-field ügyei miatt azt pletykálták, hogy a Browns, nem akar Manziel hibába esni megint. A nem PFF mockok meg mind a pletykákon alapul, és nem azon, hogy te szerinted ki oda a legjobb. A draft napján déltuán 4kor jött az első hír miszerint ő húzza a Browns, nagy meglepetésre és az lett.
Sixo
LOL
Wyatt
10-ből 6 helyen Darold volt felszopva mint No.1 QB, 3 helyen Mayfield.
Erre a 30%-a azért nem mondanám, hogy konszenzus.

Közvetlenül a draft után sem volt még tisztázott, hogy a Cleveland-nek Mayfield volt-e a jó döntés.
akdestroyer
Mondjuk még most sem az 😀
Wyatt
Szerintem egyértelmű, hogy jobban jártak vele mint Darnolddal. Darnoldnál ennyi a plafon kb mint amit az elmúlt szezonokban láttunk. Mayfield meg még ebben a "rosszabb" szezonjában is bőven jobb volt mint amire Darnold képes lehet valaha.


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hetekkel, de inkább hónapokkal a draft előtt Mayfield konszenzus legjobb QB volt, de az off-field ügyei miatt azt pletykálták, hogy a Browns, nem akar Manziel hibába esni megint. A nem PFF mockok meg mind a pletykákon alapul, és nem azon, hogy te szerinted ki oda a legjobb. A draft napján déltuán 4kor jött az első hír miszerint ő húzza a Browns, nagy meglepetésre és az lett.
Sixo
LOL
Wyatt
10-ből 6 helyen Darold volt felszopva mint No.1 QB, 3 helyen Mayfield.
Erre a 30%-a azért nem mondanám, hogy konszenzus.

Közvetlenül a draft után sem volt még tisztázott, hogy a Cleveland-nek Mayfield volt-e a jó döntés.
akdestroyer
Mondjuk még most sem az 😀

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Hetekkel, de inkább hónapokkal a draft előtt Mayfield konszenzus legjobb QB volt, de az off-field ügyei miatt azt pletykálták, hogy a Browns, nem akar Manziel hibába esni megint. A nem PFF mockok meg mind a pletykákon alapul, és nem azon, hogy te szerinted ki oda a legjobb. A draft napján déltuán 4kor jött az első hír miszerint ő húzza a Browns, nagy meglepetésre és az lett.
Sixo
LOL
Wyatt
10-ből 6 helyen Darold volt felszopva mint No.1 QB, 3 helyen Mayfield.
Erre a 30%-a azért nem mondanám, hogy konszenzus.

Közvetlenül a draft után sem volt még tisztázott, hogy a Cleveland-nek Mayfield volt-e a jó döntés.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hetekkel, de inkább hónapokkal a draft előtt Mayfield konszenzus legjobb QB volt, de az off-field ügyei miatt azt pletykálták, hogy a Browns, nem akar Manziel hibába esni megint. A nem PFF mockok meg mind a pletykákon alapul, és nem azon, hogy te szerinted ki oda a legjobb. A draft napján déltuán 4kor jött az első hír miszerint ő húzza a Browns, nagy meglepetésre és az lett.
Sixo
Ja. A PFF-nél. Náluk most is ő a legjobb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hetekkel, de inkább hónapokkal a draft előtt Mayfield konszenzus legjobb QB volt, de az off-field ügyei miatt azt pletykálták, hogy a Browns, nem akar Manziel hibába esni megint. A nem PFF mockok meg mind a pletykákon alapul, és nem azon, hogy te szerinted ki oda a legjobb. A draft napján déltuán 4kor jött az első hír miszerint ő húzza a Browns, nagy meglepetésre és az lett.
Sixo
LOL

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 627 — LIGHTS OUT!
Hetekkel, de inkább hónapokkal a draft előtt Mayfield konszenzus legjobb QB volt, de az off-field ügyei miatt azt pletykálták, hogy a Browns, nem akar Manziel hibába esni megint. A nem PFF mockok meg mind a pletykákon alapul, és nem azon, hogy te szerinted ki oda a legjobb. A draft napján déltuán 4kor jött az első hír miszerint ő húzza a Browns, nagy meglepetésre és az lett.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy ez a nagy Mayfield-imádat honnan jött most elő? A csókáról az utolsó nap kezdték el tippelgetni, hogy talán 1/1-es lehet, elképesztő mennyire nem volt ő betonbiztos prospect oda...
Wyatt
jaja, nekem az rémlik, hogy Darnoldot várták oda eléggé
Löfli
Sőt, a top ötben általánosságban addig Chubbot és Barkleyt is előrébb írták nála (Rosen a drafthoz közeledve már csúszott a top 10 végéhez)
Wyatt
Nekem totál az rémlik, hogy Mayfield az utolsó 2-1,5 hétben már abszolút nr1 QB volt a tape-ek alapján és leginkább az off-field ügyei miatt fáztak tőle sokan, plusz ügye nem tipikus "fehér QB" felépítése volt...

Sőt ha jól emlékszem PFF-nél Mayfield már hónapokkal a draft előtt konzisztens 1/1 volt.

Aztán lehet ezt is az alapján ítéljük meg, hogy ki honnan szedte anno az infokat...
ZERO_L
Lehet, hogy ott az volt, de az oldalak túlnyomó többségében olyan top 4 körüli volt, aztán a draft napján jöttek a hírek, hogy mégis csak lehet, hogy ő lesz az 1/1. De persze mindegy, mert egyelőre egyik sem tűnik főnyereménynek 😊

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Amúgy ez a nagy Mayfield-imádat honnan jött most elő? A csókáról az utolsó nap kezdték el tippelgetni, hogy talán 1/1-es lehet, elképesztő mennyire nem volt ő betonbiztos prospect oda...
Wyatt
jaja, nekem az rémlik, hogy Darnoldot várták oda eléggé
Löfli
Sőt, a top ötben általánosságban addig Chubbot és Barkleyt is előrébb írták nála (Rosen a drafthoz közeledve már csúszott a top 10 végéhez)
Wyatt
Nekem totál az rémlik, hogy Mayfield az utolsó 2-1,5 hétben már abszolút nr1 QB volt a tape-ek alapján és leginkább az off-field ügyei miatt fáztak tőle sokan, plusz ügye nem tipikus "fehér QB" felépítése volt...

Sőt ha jól emlékszem PFF-nél Mayfield már hónapokkal a draft előtt konzisztens 1/1 volt.

Aztán lehet ezt is az alapján ítéljük meg, hogy ki honnan szedte anno az infokat...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Randy Moss fia is jön a draftra.
 twitter.com/Thaddeusmoss/status/1218275695220142080
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Hát Etienne sem lesz 2020-ban a Steelers új futója! Marad a Clemsonon
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mindenesetre örülök, hogy rákérdeztem, Burrownak milyen gyengéi vannak. 😊 Ha már nagyon nagy eséllyel no brainer 1/1.
Vrij6
Az a gyengéje h a Steelersel és a Ravensel lesz 1 csoportban! 😉
steelwolf
Erősödjön is a csoport. 😀
Vrij6
Ha behúzzák Burrow-ot, akkor már csak nekünk kell egy Heisman Trophy-s QB! 😃
steelwolf
Azt mondod, erik RG III szerzodtetese?
Stez
Mariota, Winston, Newton, ... !? 😉
nagir
Winstont élvezet lenne nézni!
Ő lenne a fekete Ben! 😆
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Mindenesetre örülök, hogy rákérdeztem, Burrownak milyen gyengéi vannak. 😊 Ha már nagyon nagy eséllyel no brainer 1/1.
Vrij6
Az a gyengéje h a Steelersel és a Ravensel lesz 1 csoportban! 😉
steelwolf
Erősödjön is a csoport. 😀
Vrij6
Ha behúzzák Burrow-ot, akkor már csak nekünk kell egy Heisman Trophy-s QB! 😃
steelwolf
Azt mondod, erik RG III szerzodtetese?
Stez
Mariota, Winston, Newton, ... !? 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenesetre örülök, hogy rákérdeztem, Burrownak milyen gyengéi vannak. 😊 Ha már nagyon nagy eséllyel no brainer 1/1.
Vrij6
Az a gyengéje h a Steelersel és a Ravensel lesz 1 csoportban! 😉
steelwolf
Erősödjön is a csoport. 😀
Vrij6
Ha behúzzák Burrow-ot, akkor már csak nekünk kell egy Heisman Trophy-s QB! 😃
steelwolf
Nektek is van. FCS Heisman-es. Devlin Hodges megnyerte a Walter Paytont 2018-ban, az az FCS Heismane. 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenesetre örülök, hogy rákérdeztem, Burrownak milyen gyengéi vannak. 😊 Ha már nagyon nagy eséllyel no brainer 1/1.
Vrij6
Az a gyengéje h a Steelersel és a Ravensel lesz 1 csoportban! 😉
steelwolf
Erősödjön is a csoport. 😀
Vrij6
Ha behúzzák Burrow-ot, akkor már csak nekünk kell egy Heisman Trophy-s QB! 😃
steelwolf
Azt mondod, erik RG III szerzodtetese?

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mindenesetre örülök, hogy rákérdeztem, Burrownak milyen gyengéi vannak. 😊 Ha már nagyon nagy eséllyel no brainer 1/1.
Vrij6
Az a gyengéje h a Steelersel és a Ravensel lesz 1 csoportban! 😉
steelwolf
Erősödjön is a csoport. 😀
Vrij6
Ha behúzzák Burrow-ot, akkor már csak nekünk kell egy Heisman Trophy-s QB! 😃
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Mindenesetre örülök, hogy rákérdeztem, Burrownak milyen gyengéi vannak. 😊 Ha már nagyon nagy eséllyel no brainer 1/1.
Vrij6
Az a gyengéje h a Steelersel és a Ravensel lesz 1 csoportban! 😉
steelwolf
Erősödjön is a csoport. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem konkretan neked szolt, hanem a kialakulo helyzetre Mayfield esetben

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mindenesetre örülök, hogy rákérdeztem, Burrownak milyen gyengéi vannak. 😊 Ha már nagyon nagy eséllyel no brainer 1/1.
Vrij6
Az a gyengéje h a Steelersel és a Ravensel lesz 1 csoportban! 😉
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Mindenesetre örülök, hogy rákérdeztem, Burrownak milyen gyengéi vannak. 😊 Ha már nagyon nagy eséllyel no brainer 1/1.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy ez a nagy Mayfield-imádat honnan jött most elő? A csókáról az utolsó nap kezdték el tippelgetni, hogy talán 1/1-es lehet, elképesztő mennyire nem volt ő betonbiztos prospect oda...
Wyatt
Nem arra reagaltal, amit en irtam, mert en nem azt pedzegettem, hogy Mayfield betonbiztos volt-e, hanem azt pedzegettem, hogy iranyitokent szerintem siman volt annyira komplett, mint Burrow, es nem volt rosszabb prospect, csak az off field dolgai miatt kerdojeles volt, mert sokan kovetkezo Manzielt lattak benne.

Az altalad emlitett betonbiztos temaba meg maris bejon Tua, aki ha nem esik ki, akkor Burrow is sokkal kerdojelesebb lenne mar az 1/1-en ugye, es mar arnyaltabb lenne Burrow no brainer megitelese is. Mint ahogy amugy egy honapja is sorra arrol lehetett olvasni, hogy a legjobb jatekos a drafton peldaul nem Burrow, hanem Young, csak hat ugye a posztja es a Bengals needje alapjan nyilvan no brainer, hogy ot kell vinni.

Az egesz irasom arrol szolt, hogy azert eleg erosen a korulmenyek szerencses (vagy masik szempontbol peches) alakulasa kellett ahhoz, hogy Burrow most no brainer 1/1 legyen. Ennek kapcsan meg sokan mar Luckkal hasonlitjak ossze, ami megitelesben sem igaz, meg kepessegei alapjan sem. A megiteles olyan keplekeny dolog, ami hetente valtozik, es amihez szinten pont eleg ennyi, mint egy serules. Aminek ellenere Tuat meg mindig sokan jobbnak tartjak, csak mar hiaba tartjak jobbnak, olyan serulest szenvedett, ami utan szoba sem johet, az 1/1-en legalabbis nem hinnem. De azt tartom, hogy szvsz top20-ban kimegy peldaul, a draft elott raadasul dobalni akar, ha fog es nincs gaz, akkor meg a top10-be is felkuszik siman szerintem. Es akkor gondolj bele, hogyha top formaban es teljesen egeszsegesen letudta volna az idenyt…

Csak hat nehanyan itt (ez nem neked szol, de meg csak nem is Sobrinak, mert az a vita teljesen rendben van) egybol ugranak horogve, mert ha epp nem nyalom Burrow segget, akkor abbol annyit ertelmeznek, mintha leszaroznam, holott nagyon nem ez tortent. Csak hat ha a szovegertelmezes nem megy... 😀

több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Hát Mayfield is eléggé jó rendszerből jött. Abban a rendszerben egy Jalen Hurts is FR qb nak nézett ki meg Murray is.
kapitnono
Hurtsnek legfeljebb a számai néztek ki úgy, mint egy franchise QB-nak, a játéka egy pillanatig se.
vassadi
Ha vége a szezonnak, nincs kedved csinálni egy mockot?
steelwolf
Tervezek írni valamit, nem feltétlenül mockot, de az majd csak a draft előtti hetekben/napokban várható.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Amúgy ez a nagy Mayfield-imádat honnan jött most elő? A csókáról az utolsó nap kezdték el tippelgetni, hogy talán 1/1-es lehet, elképesztő mennyire nem volt ő betonbiztos prospect oda...
Wyatt
Így, Mayfield a legtöbb mockban 3-4. QB volt, és shocker volt, hogy 1/1 lett.

Durva, hogy pár év mit változtat 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy ez a nagy Mayfield-imádat honnan jött most elő? A csókáról az utolsó nap kezdték el tippelgetni, hogy talán 1/1-es lehet, elképesztő mennyire nem volt ő betonbiztos prospect oda...
Wyatt
jaja, nekem az rémlik, hogy Darnoldot várták oda eléggé
Löfli
Sőt, a top ötben általánosságban addig Chubbot és Barkleyt is előrébb írták nála (Rosen a drafthoz közeledve már csúszott a top 10 végéhez)

több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 204 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Amúgy ez a nagy Mayfield-imádat honnan jött most elő? A csókáról az utolsó nap kezdték el tippelgetni, hogy talán 1/1-es lehet, elképesztő mennyire nem volt ő betonbiztos prospect oda...
Wyatt
jaja, nekem az rémlik, hogy Darnoldot várták oda eléggé


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!