NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Drafton a legjobban azt várom, melyik balfasz GM hiszi el Hurts-ről, hogy fr QB matéria és emiatt kiviszi első két kör valamelyikében.

Illetve tudnak-e mögé tenni akkora hypeot, hogy vki komolyan elhiggye ezt. Nálam ő az egyik legegyértelműbb bust a QB-k között.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy igazabol a legtobb hype-olt kubetol en fazom ezen a drafton. Igy Herberttol is. Mondjuk ha draftolnank, nem rinyalnek, mert hat a scoutok dolga eldonteni, hogy a sracot fel lehet-e epiteni, a Coltsnal nyilvan ez lenne, mert a kovetkezo idenyt ugy is Brissett-tel kezdjuk meg a center mogott.

De Love-nak es Tuanak meg igy sem orulnek, hogy projektkent szamolunk a dologgal.
Stez
Mi a baj Tuával? Ha egészséges lenne, most vérre menő viták mennének az nfl blogokon, hogy ő vagy Burrow az 1/1. A ti közepes picketekkel hatalmas steal lenne őt kivenni, még a rizikóval együtt is. Ha teljesen felépül, akkor nyertetek egy teljesítmény + tehetség alapján kvázi validabb 1/1-re várt irányítót, mint Mayfield, Goff vagy Murray voltak az elmúlt években.
Cruyffista
Szerintem Tua az egyik leginkabb tulhype-olt kube, aki kiemelkedo zsenikkel van korbeveve, es aki kis tulzassal sosem volt megszorongatva a Bamaban. Eros fal, kivalo rendszer, brutalis elkapok. Egy valami van Tuaban, amiert odaig es vissza elvezek, az a pontossaga, mert valami egeszen zsenialis dobasai vannak, de nalam ebben o ki is merul.

Es akkor a masik oldalon meg ott van, hogy ket honap alatt elintezte magat, a csavo a draft idejen meg dobalni sem fog tudni, es akkor mi jon utana? Azt sem fogod tudni, hogy tenyleg tud-e profi szinten jatszani, mert egyreszt ujra kell tanulnia dobni, masreszt a TC-ben a kozelebe sem engedik majd a vedoket. Megtudsz rola annyit, dobni tud-e peldaul egy ev mulva. De aztan foshatsz, hogy mi lesz, mikor raesnek a vedok. Mert meccsenkent 20 alkalommal legalabb ez meg fog tortenni. Plusz azt is add hozza, hogy Tua balkezes, ami miatt mindent meg kell forditanod a tamadogepezetben. A teljes falat, az utvonalakat, az opcios jatekokat, kivetel nelkul mindent. Es ez szerepkorben is rengeteg mindent valtoztat, mert LT-nek nem ugyanaz a dolga, mint a vakoldalon az LT-nek, LG-nek sem az, ami RG-nek. Es lehetne tovabb sorolni. Meger ennyit (plusz a fentebb sorolt dolgokat) ez az egesz? Nekem tutira nem erne meg ennyit.

Nalam alapbol el az az alapszabaly, hogy sose bizz meg vakon a Bama-jatekosokban, de Tuat meg nezegettem is annyit, hogy erosen kialakult, hogy nekem o osszessegeben meh. Szerintem Mayfieldnel abszolut nem validabb egyebkent, es egeszsegesen sem volt az. Csak hat remek mutatok es a Bama... Persze kinek mi. Nekem Tua nagyon nem. Es ha a 2. kort ellovi ra a Colts, arra azt mondanam, rendben, annyiert lehet kockaztatni, de egy top15-os elso kort tutira nem adnek oda erte. Nem rinyalnek, mint peldaul egy Dorsett-fele wtf picknel, de nem tetszene.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
akkor én boldolok egy második napos csúszást Tua-nak

én lehet inkább a plusz egy év mellett tettem volna le a voksom és akkor fixen top5 lett volna
ZERO_L
Ah, az tul rizikos. Ha jovore megserul, tuti baszhatja az egeszet, es late roundban elviszik. Marpedig azert nem kis esely van ra, hogy az a csipo nem fogja birni. Igy viszont igazabol szerintem a 2. kor az garantalt (de en ugye siman top15-ot mondok), ha ezzel szamolok, az mar korulbelul 5 millio dollar lesz neki, aminek jo resze garantalt is lesz. Raadasul majd kotni fog valoszinuleg valami biztositast is, hogy ha megserulne sulyosan, akkor is 5-10 millio dollart kapjon.
Stez
Kérdés ki lehet-e azt deríteni (alaposan) az offseason alatt, hogy ez a csípő mennyire gyógyul(t)... Mert ezt a "Ha jovore megserul, tuti baszhatja az egeszet" kitételt a GM-ek is beleszámítják és nem biztos, hogy megéri az első körös kockázatot, legyen akármekkora a QB need a ligában.
ZERO_L
Igy van, az elsot nem biztos, de en azt irtam, hogy en top15-be varom, viszont szvsz legkesobb kimegy a 2. korben. Es itt utobbi a lenyeges, mert meg a 2. kornel is millios szerzodeseket kapnak a jatekosok. Es masodik kort sokkal hamarabb kockaztatnak meg a GM-ek, foleg az ilyen prospecteknel, akikkel nagyot kaszalhatnak, ha bejonnek. Esetunkben raadasul iranyitorol beszelunk.

Ugyhogy en amondo vagyok, egyertelmu volt, hogy Tua igy dont. Most pedig kovetkezhet az, hogy az ugynoke es a marketingesek szepen felnyomjak ot a boardokon ugy, hogy a csavo dobni sem fog tudni szerintem meg a draft idejen sem. De Tua pontosan az a jatekos, akit fel fognak tudnia kelloen hype-olni ahhoz, hogy ne csusszon ki az elso korbol. Engem meg az sem lepne meg, ha valami idiota elvinne ot a top10-ben.
Stez
Én valahogy azt nem látom jönni, hogy nulla eldobott labdával (proday+combine+private visit), vki be merje vállalni őt top15-ben. Nem tudom mit lehet rajta hypeolni, ha 0-24-ben nyomják a highlight reeljeit az ESPN-n(amik btw kb meg sem közelítik Burrow-ét), akkor is mindenki azt fogja kérdezni, oké ezt tudta a sérülése előtt, most mit tud?

Első kör legvégén a +1 éves opcióért, talán oké.


De főleg Luck és Newton közelmúltbeli esetei miatt túl drágának tűnik a top15-20as pick. Aztán lehet megint túlbecsülöm a GM-ek józanságát, ami a QB kiválasztást illeti.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 228
Az a baj, hogy igazabol a legtobb hype-olt kubetol en fazom ezen a drafton. Igy Herberttol is. Mondjuk ha draftolnank, nem rinyalnek, mert hat a scoutok dolga eldonteni, hogy a sracot fel lehet-e epiteni, a Coltsnal nyilvan ez lenne, mert a kovetkezo idenyt ugy is Brissett-tel kezdjuk meg a center mogott.

De Love-nak es Tuanak meg igy sem orulnek, hogy projektkent szamolunk a dologgal.
Stez
Mi a baj Tuával? Ha egészséges lenne, most vérre menő viták mennének az nfl blogokon, hogy ő vagy Burrow az 1/1. A ti közepes picketekkel hatalmas steal lenne őt kivenni, még a rizikóval együtt is. Ha teljesen felépül, akkor nyertetek egy teljesítmény + tehetség alapján kvázi validabb 1/1-re várt irányítót, mint Mayfield, Goff vagy Murray voltak az elmúlt években.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most hatarozottan az az erzesem van, hogy szorakoztok velem es direkt csak feka kubekat emlitetek meg. Hat ne!
Stez
Akkor jön Herbert bár ő Elway fétise igazából
Heisman Trophy
Az a baj, hogy igazabol a legtobb hype-olt kubetol en fazom ezen a drafton. Igy Herberttol is. Mondjuk ha draftolnank, nem rinyalnek, mert hat a scoutok dolga eldonteni, hogy a sracot fel lehet-e epiteni, a Coltsnal nyilvan ez lenne, mert a kovetkezo idenyt ugy is Brissett-tel kezdjuk meg a center mogott.

De Love-nak es Tuanak meg igy sem orulnek, hogy projektkent szamolunk a dologgal.

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 576 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Most hatarozottan az az erzesem van, hogy szorakoztok velem es direkt csak feka kubekat emlitetek meg. Hat ne!
Stez
Akkor jön Herbert bár ő Elway fétise igazából

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most hatarozottan az az erzesem van, hogy szorakoztok velem es direkt csak feka kubekat emlitetek meg. Hat ne!

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
...A sérülése most ~1.5 hónapos, azt mondta 3 és 6 hónap a fontos mérföldkövek, hogy addig hogy gyógyul a teste. Kérdés, hogy az amúgy se elit karereje mellé újra kellene tanulnia dobni, ne adj isten nem tudja majd 100%osan terhelni a csípőjét és így az alsótestét, akkor mire lehet elég.
Borbinho
Ez ilyen Colts QB jellemző az elmúlt években, jöhet!
kristóf17
Konyorgom csak Tuat ne.
Stez
1/5nel tovább úgy sem jut, Ballard meg pina ahhoz h felfelé tradeeljen. Jó lesz nekünk Love 1/13on 😊 😊
Borbinho
Konyorgom csak Tuat es Love-ot ne.
Stez
Trade Haskinsért?
alatriste
Akkor már inkább Dakért, ő bizonyította is h fasza kis QB. Nem egy Watson, de a PO-ra simán elég lenne nekünk 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
...A sérülése most ~1.5 hónapos, azt mondta 3 és 6 hónap a fontos mérföldkövek, hogy addig hogy gyógyul a teste. Kérdés, hogy az amúgy se elit karereje mellé újra kellene tanulnia dobni, ne adj isten nem tudja majd 100%osan terhelni a csípőjét és így az alsótestét, akkor mire lehet elég.
Borbinho
Ez ilyen Colts QB jellemző az elmúlt években, jöhet!
kristóf17
Konyorgom csak Tuat ne.
Stez
1/5nel tovább úgy sem jut, Ballard meg pina ahhoz h felfelé tradeeljen. Jó lesz nekünk Love 1/13on 😊 😊
Borbinho
Konyorgom csak Tuat es Love-ot ne.
Stez
Trade Haskinsért?


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
...A sérülése most ~1.5 hónapos, azt mondta 3 és 6 hónap a fontos mérföldkövek, hogy addig hogy gyógyul a teste. Kérdés, hogy az amúgy se elit karereje mellé újra kellene tanulnia dobni, ne adj isten nem tudja majd 100%osan terhelni a csípőjét és így az alsótestét, akkor mire lehet elég.
Borbinho
Ez ilyen Colts QB jellemző az elmúlt években, jöhet!
kristóf17
Konyorgom csak Tuat ne.
Stez
1/5nel tovább úgy sem jut, Ballard meg pina ahhoz h felfelé tradeeljen. Jó lesz nekünk Love 1/13on 😊 😊
Borbinho
Konyorgom csak Tuat es Love-ot ne.

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
...A sérülése most ~1.5 hónapos, azt mondta 3 és 6 hónap a fontos mérföldkövek, hogy addig hogy gyógyul a teste. Kérdés, hogy az amúgy se elit karereje mellé újra kellene tanulnia dobni, ne adj isten nem tudja majd 100%osan terhelni a csípőjét és így az alsótestét, akkor mire lehet elég.
Borbinho
Ez ilyen Colts QB jellemző az elmúlt években, jöhet!
kristóf17
Konyorgom csak Tuat ne.
Stez
1/5nel tovább úgy sem jut, Ballard meg pina ahhoz h felfelé tradeeljen. Jó lesz nekünk Love 1/13on 😊 😊
Borbinho
Persze, úgysem kerül hozzánk, kínomban ironizálok. Fogalmam sincsen mi a kiút most nálunk, szóval inkább csak figyelek és tanulok.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
...A sérülése most ~1.5 hónapos, azt mondta 3 és 6 hónap a fontos mérföldkövek, hogy addig hogy gyógyul a teste. Kérdés, hogy az amúgy se elit karereje mellé újra kellene tanulnia dobni, ne adj isten nem tudja majd 100%osan terhelni a csípőjét és így az alsótestét, akkor mire lehet elég.
Borbinho
Ez ilyen Colts QB jellemző az elmúlt években, jöhet!
kristóf17
Konyorgom csak Tuat ne.
Stez
1/5nel tovább úgy sem jut, Ballard meg pina ahhoz h felfelé tradeeljen. Jó lesz nekünk Love 1/13on 😊 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
...A sérülése most ~1.5 hónapos, azt mondta 3 és 6 hónap a fontos mérföldkövek, hogy addig hogy gyógyul a teste. Kérdés, hogy az amúgy se elit karereje mellé újra kellene tanulnia dobni, ne adj isten nem tudja majd 100%osan terhelni a csípőjét és így az alsótestét, akkor mire lehet elég.
Borbinho
Ez ilyen Colts QB jellemző az elmúlt években, jöhet!
kristóf17
Konyorgom csak Tuat ne.

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
...A sérülése most ~1.5 hónapos, azt mondta 3 és 6 hónap a fontos mérföldkövek, hogy addig hogy gyógyul a teste. Kérdés, hogy az amúgy se elit karereje mellé újra kellene tanulnia dobni, ne adj isten nem tudja majd 100%osan terhelni a csípőjét és így az alsótestét, akkor mire lehet elég.
Borbinho
Ez ilyen Colts QB jellemző az elmúlt években, jöhet!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
 thedraftnetwork.com/trackers/underclassmen
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt azért ne feledjük, hogy októberig kb Tua volt a várható 1/1. Neki 1.5 szezonnyi kiemelkedő teljesítménye van, Burrownak 1 meh és 1 kurva jó. + ugye mindkét csávó körül kiemelkedő csapat volt, ami azért nem feltétlen lesz így az NFL-ben.
Tua jobb a zsebben mint Burrow, hasonlóan pontos, amellett h kiosztott 76 TD-t 2 szezonban, csak 12x adta el a labdát (9 pick, 4 fumble amiből 3 került ellenfélhez). Ami ellene szól, hogy tényleg az egyik legjobb WR corpja volt collegeben, jó fallal és futójátékkal, és elég sok yardot hoztak a társai elkapások után. Nem a legjobb a karereje, de szépen végigmegy a célpontjain, és gyorsan is engedi el a lasztit. pl a mi rendszerünkbe tökéletes lenne a stílusa.
A sérülése most ~1.5 hónapos, azt mondta 3 és 6 hónap a fontos mérföldkövek, hogy addig hogy gyógyul a teste. Kérdés, hogy az amúgy se elit karereje mellé újra kellene tanulnia dobni, ne adj isten nem tudja majd 100%osan terhelni a csípőjét és így az alsótestét, akkor mire lehet elég.

 www.pff.com/news/draft-tua-tagovailoa-is-every-bit-a-franchise-qb-prospect

Csak Josh Allennek és Daniel Jonesnak volt az utóbbi 2 év első körösei közül kevesebb 15+ yardos dobása, mint Tuanak. (igaz ha jól értem neki ezek idei statok, szóval csak 9 meccsen, ami 14 meccsen arányosan ~49 lenne, ami már kb ugyan az a ball park mint a többiek).

+ ezt itt hagyom a QB-khoz

 twitter.com/PFF_Mike/status/1202625990792503296

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Laviska, Jerry, vagy CeeDee? 😎 Jöhetnek a sorrendnek.
Chargers LT
Érdekes, hogy szinte az összes nagytudású szakértő a mockjaiban Jeudy, Lamb, Higgins,Ruggs, Laviska sorrendet ír. Pedig a Coloradoinak bőven előrébb lenne a helye. Eléggé alulértékelik


több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 228
Laviska, Jerry, vagy CeeDee? 😎 Jöhetnek a sorrendnek.Chargers LT
Szvsz Laviska és Jerry az olyan kaliberű játékosok, akiknél egy WR-needes csapatnál nem szabadna elhangozni azoknak a mondatoknak, hogy a második körben is lesznek első körös tehetségek, mert egészen egyedülálló képességekkel rendelkeznek. Lamb sem rossz, bőven első körös prospect, de rajta nem látom azt a pluszt ami miatt a két említett játékos előtt venném ki. Nálam a sorrend: Jeudy az első, utána kicsivel lemaradva Laviska, és nagyjából egy polccal mögötte Lamb.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Laviska, Jerry, vagy CeeDee? 😎 Jöhetnek a sorrendnek.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Chase Young is jön a draftra.
Beki
ő most az aktuális Clowney vagy Garrett ?
Janek
gholston
😀

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 576 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Vagy elviszi egy csapat ami csak RPO-t használ jó elkapókkal oda system fit

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@DraftCountdown: The Detroit Lions could still probably get either Ohio St. CB Jeff Okudah or Auburn DT Derrick Brown at #5 / #6 if the Miami Dolphins or Los Angeles Chargers want to move up #3 for Alabama QB Tua Tagovailoa.

Meglepően könnyen ki birnám verni erre a forgatókönyvre.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
akkor én boldolok egy második napos csúszást Tua-nak

én lehet inkább a plusz egy év mellett tettem volna le a voksom és akkor fixen top5 lett volna
ZERO_L
Ah, az tul rizikos. Ha jovore megserul, tuti baszhatja az egeszet, es late roundban elviszik. Marpedig azert nem kis esely van ra, hogy az a csipo nem fogja birni. Igy viszont igazabol szerintem a 2. kor az garantalt (de en ugye siman top15-ot mondok), ha ezzel szamolok, az mar korulbelul 5 millio dollar lesz neki, aminek jo resze garantalt is lesz. Raadasul majd kotni fog valoszinuleg valami biztositast is, hogy ha megserulne sulyosan, akkor is 5-10 millio dollart kapjon.
Stez
Elvileg már a sérülése előtt volt biztosítása hogy ha kicsúszik a topvalahányból x milliót kap.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor én boldolok egy második napos csúszást Tua-nak

én lehet inkább a plusz egy év mellett tettem volna le a voksom és akkor fixen top5 lett volna
ZERO_L
Ah, az tul rizikos. Ha jovore megserul, tuti baszhatja az egeszet, es late roundban elviszik. Marpedig azert nem kis esely van ra, hogy az a csipo nem fogja birni. Igy viszont igazabol szerintem a 2. kor az garantalt (de en ugye siman top15-ot mondok), ha ezzel szamolok, az mar korulbelul 5 millio dollar lesz neki, aminek jo resze garantalt is lesz. Raadasul majd kotni fog valoszinuleg valami biztositast is, hogy ha megserulne sulyosan, akkor is 5-10 millio dollart kapjon.
Stez
Kérdés ki lehet-e azt deríteni (alaposan) az offseason alatt, hogy ez a csípő mennyire gyógyul(t)... Mert ezt a "Ha jovore megserul, tuti baszhatja az egeszet" kitételt a GM-ek is beleszámítják és nem biztos, hogy megéri az első körös kockázatot, legyen akármekkora a QB need a ligában.
ZERO_L
Igy van, az elsot nem biztos, de en azt irtam, hogy en top15-be varom, viszont szvsz legkesobb kimegy a 2. korben. Es itt utobbi a lenyeges, mert meg a 2. kornel is millios szerzodeseket kapnak a jatekosok. Es masodik kort sokkal hamarabb kockaztatnak meg a GM-ek, foleg az ilyen prospecteknel, akikkel nagyot kaszalhatnak, ha bejonnek. Esetunkben raadasul iranyitorol beszelunk.

Ugyhogy en amondo vagyok, egyertelmu volt, hogy Tua igy dont. Most pedig kovetkezhet az, hogy az ugynoke es a marketingesek szepen felnyomjak ot a boardokon ugy, hogy a csavo dobni sem fog tudni szerintem meg a draft idejen sem. De Tua pontosan az a jatekos, akit fel fognak tudnia kelloen hype-olni ahhoz, hogy ne csusszon ki az elso korbol. Engem meg az sem lepne meg, ha valami idiota elvinne ot a top10-ben.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
akkor én boldolok egy második napos csúszást Tua-nak

én lehet inkább a plusz egy év mellett tettem volna le a voksom és akkor fixen top5 lett volna
ZERO_L
Ki tudja, idén eljönnek az elkapói, aztán lehet kiderülne, hogy nem is akkora király
kapitnono
Csak Jeudy megy...

 twitter.com/ESPNCFB/status/1214242426761682944


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal