NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
akkor én boldolok egy második napos csúszást Tua-nak

én lehet inkább a plusz egy év mellett tettem volna le a voksom és akkor fixen top5 lett volna
ZERO_L
Ah, az tul rizikos. Ha jovore megserul, tuti baszhatja az egeszet, es late roundban elviszik. Marpedig azert nem kis esely van ra, hogy az a csipo nem fogja birni. Igy viszont igazabol szerintem a 2. kor az garantalt (de en ugye siman top15-ot mondok), ha ezzel szamolok, az mar korulbelul 5 millio dollar lesz neki, aminek jo resze garantalt is lesz. Raadasul majd kotni fog valoszinuleg valami biztositast is, hogy ha megserulne sulyosan, akkor is 5-10 millio dollart kapjon.
Stez
Kérdés ki lehet-e azt deríteni (alaposan) az offseason alatt, hogy ez a csípő mennyire gyógyul(t)... Mert ezt a "Ha jovore megserul, tuti baszhatja az egeszet" kitételt a GM-ek is beleszámítják és nem biztos, hogy megéri az első körös kockázatot, legyen akármekkora a QB need a ligában.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor én boldolok egy második napos csúszást Tua-nak

én lehet inkább a plusz egy év mellett tettem volna le a voksom és akkor fixen top5 lett volna
ZERO_L
Ah, az tul rizikos. Ha jovore megserul, tuti baszhatja az egeszet, es late roundban elviszik. Marpedig azert nem kis esely van ra, hogy az a csipo nem fogja birni. Igy viszont igazabol szerintem a 2. kor az garantalt (de en ugye siman top15-ot mondok), ha ezzel szamolok, az mar korulbelul 5 millio dollar lesz neki, aminek jo resze garantalt is lesz. Raadasul majd kotni fog valoszinuleg valami biztositast is, hogy ha megserulne sulyosan, akkor is 5-10 millio dollart kapjon.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
akkor én boldolok egy második napos csúszást Tua-nak

én lehet inkább a plusz egy év mellett tettem volna le a voksom és akkor fixen top5 lett volna
ZERO_L
Ki tudja, idén eljönnek az elkapói, aztán lehet kiderülne, hogy nem is akkora király


több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
akkor én boldolok egy második napos csúszást Tua-nak

én lehet inkább a plusz egy év mellett tettem volna le a voksom és akkor fixen top5 lett volna



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elore latom, hogy a gyerek a palya kozelebe nem tud majd menni es egy oriasi kerdojel lesz, de meg igy is behype-oljak majd top15-be.
Stez
igen, de így legalább valamennyi pénzt ki tud húzni a karrierjéből és kap a legjobbnál is jobb orvosi ellátást
Heisman Trophy
Nem az o szempontjabol irtam, tok alap volt, hogy jonni fog. A masik oldal, a media es a hype-generator resze miatt, hogy tuti, hogy meg akkor is benyomjak a top15-be, ha a gyerek kerekesszekkel megy el a Combine-ra interjukat adni.

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Elore latom, hogy a gyerek a palya kozelebe nem tud majd menni es egy oriasi kerdojel lesz, de meg igy is behype-oljak majd top15-be.
Stez
igen, de így legalább valamennyi pénzt ki tud húzni a karrierjéből és kap a legjobbnál is jobb orvosi ellátást

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elore latom, hogy a gyerek a palya kozelebe nem tud majd menni es egy oriasi kerdojel lesz, de meg igy is behype-oljak majd top15-be.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jön Tua is a draftra

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Donovan Peoples-Jones is jön a draftra

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Trey Serman jön a draftra? Vagy neki van vissza éve(i)?
steelwolf
Junior volt idén, 1 éve még van ha úgy akarja. Idén nem volt kiemelkedő, lehet visszatér még jövőre


több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Trey Serman jön a draftra? Vagy neki van vissza éve(i)?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chase Young is jön a draftra.
Beki
ő most az aktuális Clowney vagy Garrett ?
Janek
Szerintem jobb is, de lehet csak elfogultság
kapitnono
Mindig az aktualis a jobb valahogy a kozvelemeny szemeben. Vicces.

Az Ohio State meg lassan futoszalagon gyartja a top rushereket. Bosa helye ki sem hult, Youngrol mar ment a hype, hogy siman jobb nala.
Stez
Igen, pont ezt akartam írni, hogy az edzői már az idény közben arról beszéltek, hogy jobb, mint Bosa.

Amúgy meg Josh Allen a legjobb^^
Wyatt
Pontosan. A feherebbik.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Chase Young is jön a draftra.
Beki
ő most az aktuális Clowney vagy Garrett ?
Janek
Szerintem jobb is, de lehet csak elfogultság
kapitnono
Mindig az aktualis a jobb valahogy a kozvelemeny szemeben. Vicces.

Az Ohio State meg lassan futoszalagon gyartja a top rushereket. Bosa helye ki sem hult, Youngrol mar ment a hype, hogy siman jobb nala.
Stez
Igen, pont ezt akartam írni, hogy az edzői már az idény közben arról beszéltek, hogy jobb, mint Bosa.

Amúgy meg Josh Allen a legjobb^^

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chase Young is jön a draftra.
Beki
ő most az aktuális Clowney vagy Garrett ?
Janek
Szerintem jobb is, de lehet csak elfogultság
kapitnono
Mindig az aktualis a jobb valahogy a kozvelemeny szemeben. Vicces.

Az Ohio State meg lassan futoszalagon gyartja a top rushereket. Bosa helye ki sem hult, Youngrol mar ment a hype, hogy siman jobb nala.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Chase Young is jön a draftra.
Beki
ő most az aktuális Clowney vagy Garrett ?
Janek
Szerintem jobb is, de lehet csak elfogultság


több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Chase Young is jön a draftra.
Beki
ő most az aktuális Clowney vagy Garrett ?

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chase Young is jön a draftra.
Beki
Akkor megvan a top3ból kettő.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Chase Young is jön a draftra.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Chase Younggal most mi a helyzet? Galaxy4 közvetítés alatt elhangzott, hogy ő lesz az 1/2...(A szaki mondta, nem Maka)

De a fazon bejelentette, hogy marad az egyetemen... Vagy változott ez és lemaradtam?
Chargers LT
Még aznap jött a cáfolat róla

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Kenneth Murray LB is draftolható lesz
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Lions Bengals brigádok lesznek az edzők a senior bowl-on
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Nem jelentette be, csak pletykálták, de ezeket nem kell komolyan venni. 99%, hogy profinak áll

És tessék, ha már a Bama játékosokról beszéltünk, Alex Leatherwood left tackle marad végzős évére az egyetemen. Remek lesz a Clemson-Alabama nagydöntő 2021 januárjában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Chase Younggal most mi a helyzet? Galaxy4 közvetítés alatt elhangzott, hogy ő lesz az 1/2...(A szaki mondta, nem Maka)

De a fazon bejelentette, hogy marad az egyetemen... Vagy változott ez és lemaradtam?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Tua hétfőn jelenti be, hogy jelentkezik-e a draftra.
empty taxi
Bejelenti, hogy mikor jelenti be.
Nevetséges.
Bazzani
azért kellett bejelentenie (ami igazából csak egy twitter bejegyzés volt), mert a tegnapi Bama meccs során az ex-Tide QB Greg McElroy elkezdett pletykálkodni, hogy vélhetően visszatér az egyetemre
r.baggio
Ezt megértem.
De akkor mi a francért nem azt jelentette be, hogy megy vagy marad.
Gondolom elég orvosi meg szakértői vélemény van már a kezükbe. Lehet megvárja, hogy még pár QB döntsön előtte.
Bazzani
a sérült Dylan Moses-szel együtt (aki már bejelentette, hogy marad) kilenc* Bama játékos kapott visszajelzést a Draft Advisory Boardtól, gondolom meg akarták várni a bowlt, pihennek még egy kicsit rá a hétvégén, aztán utána döntenek

*Jeudy, Alex Leatherwood, Jedrick Wills, Henry Ruggs III, DeVonta Smith, Najee Harris, Xavier McKinney és Tua


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tua hétfőn jelenti be, hogy jelentkezik-e a draftra.
empty taxi
Bejelenti, hogy mikor jelenti be.
Nevetséges.
Bazzani
azért kellett bejelentenie (ami igazából csak egy twitter bejegyzés volt), mert a tegnapi Bama meccs során az ex-Tide QB Greg McElroy elkezdett pletykálkodni, hogy vélhetően visszatér az egyetemre
r.baggio
Ezt megértem.
De akkor mi a francért nem azt jelentette be, hogy megy vagy marad.
Gondolom elég orvosi meg szakértői vélemény van már a kezükbe. Lehet megvárja, hogy még pár QB döntsön előtte.