Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Háát nem tudom... Ha Aso gyűrűt akar és csapatot, akkor biztos alábbhagy az igényeiből, bár arról nem tudok, ő milyen, a pénz érdekli-e, vagy a gyűrű, de gondolom akkor utóbbi egyértelműen.Stez
Randy Moss 2008-ban 3 évre 27 millióért maradt a Patsben gyűrűt nyerni diszkont áron, mert ugye már keresett eleget profi sportolóként...DoM
Bár nem néztem utána, de kérdés, hogy mennyivel volt az kevesebb mint a piaci ára illetve, hogyha Asot megkinálja a Texans mondjuk 15/évvel, akkor megelégszik-e 10/évvel, miközben, ha nem hülye látja, hogy gyakorlatilag a cap hatodát megeszik Revis-szel és ez miatt megint kérdéses lesz az, hogy mennyire maradnak bajnokesélyesek egy rakás lyukkal a keretben.zinedine5
9milla/év, 14 milla garantált (ebből 12 aláírási pénz) nagyon nem volt kevesebb, mint a piaci ára, ezzel egyébként a Patriots legjobban kereső játékosa volt 2009-ben. (2008-ban liga szinte top10 fizetést kapott)
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
"Keeping track off all these recent NFL transactions is just as difficult as trying to organize a family reunion for Antonio Cromartie." 😂

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ráadásul a Jetsnél ott van a tavalyi elsőkörös Kyle Wilson is, nagy ostobaság lenne leigazolni Asomughát szerintem.adam8
lehet Kyle WIlsonért befutott két 1. körös ajánlat a Texanstól 😛Stez
Tele a gatya Ryanéknél miután kiderült, hogy Orton jó eséllyel az AFC eastben fog pusztítani ősztől.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Locker nem fog kezdeni akkor 😊Stez
Érdekes lesz, hogy a top10-ben elkelt 4 csodafranchise irányító közül hány fog egyáltalán kezdeni egyáltalán az idény során valamikor. A Dalton, Kaepernick duó sem javítja majd túlzottan a top36-ben az arányt.

Még lockout nélkül is röhejes lett volna ez a QB menés, de így...DoM
Én nem is várom el egyiktől se, hogy kezdjen. Ez a rögtön kezdés is csak Flacco meg Ryan óta a módi.tenorx
Közülük én se kezdetném egyiket sem, de ez már a QB és az FO kritikája, különösen az első kör legelején.

2000 óta a top10-ben választott irányítók közül csak JMR a holdout, Rivers Brees miatt nem kezdett több meccsen újoncként. C. Palmer ülte végig tanulási célzettal újoncévét, Vick korlátozott szerepkörben játszott nyolc meccsen.

A többiek mind jelentős szerepet kaptak már újoncként is: Bradford, Stafford, Sanchez, Ryan, Young, Leinart, A. Smith, E. Manning, Leftwich, Carr, Harrington. Talán utóbbi kettőre lehet azt mondani, hogy jól jártak volna a padozással.

Szerintem ha egy csapat a fatális véletlent leszámítva a top10-ben draftol, akkor nem teheti meg, hogy bármennyire fontos poszt az irányító, odaigazol átlagos játékost (mert muszáj - franchise arca stb.), valódi minőségi újonccal szemben. Hiszen van még a QB-n kívül pár olyan poszt, amire bármikor szívfájdalom nélkül lehet ellőni top10-es picket, ha valóban elit játékost sodor az útjukba a sors.
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Mike Lombardi reports that the 49ers have jumped into the race to get free agent Nnamdi Asomugha under contract.
Lombardi calls the Niners the Jets "main competition," and assures "they are in it strong." San Francisco can clear a large amount of salary cap space by releasing Nate Clements, a move that would surely happen on Thursday if a deal with Asomugha was reached.


több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ráadásul a Jetsnél ott van a tavalyi elsőkörös Kyle Wilson is, nagy ostobaság lenne leigazolni Asomughát szerintem.adam8
lehet Kyle WIlsonért befutott két 1. körös ajánlat a Texanstól 😛

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ráadásul a Jetsnél ott van a tavalyi elsőkörös Kyle Wilson is, nagy ostobaság lenne leigazolni Asomughát szerintem.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Miértne mehetne 10 alá? Szerintem bőven lehet olyan szerződést adni 10 alatt is, amiért megéri.fetomy
Háát nem tudom... Ha Aso gyűrűt akar és csapatot, akkor biztos alábbhagy az igényeiből, bár arról nem tudok, ő milyen, a pénz érdekli-e, vagy a gyűrű, de gondolom akkor utóbbi egyértelműen.Stez
Randy Moss 2008-ban 3 évre 27 millióért maradt a Patsben gyűrűt nyerni diszkont áron, mert ugye már keresett eleget profi sportolóként...DoM
Bár nem néztem utána, de kérdés, hogy mennyivel volt az kevesebb mint a piaci ára illetve, hogyha Asot megkinálja a Texans mondjuk 15/évvel, akkor megelégszik-e 10/évvel, miközben, ha nem hülye látja, hogy gyakorlatilag a cap hatodát megeszik Revis-szel és ez miatt megint kérdéses lesz az, hogy mennyire maradnak bajnokesélyesek egy rakás lyukkal a keretben.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Locker nem fog kezdeni akkor 😊Stez
Érdekes lesz, hogy a top10-ben elkelt 4 csodafranchise irányító közül hány fog egyáltalán kezdeni egyáltalán az idény során valamikor. A Dalton, Kaepernick duó sem javítja majd túlzottan a top36-ben az arányt.

Még lockout nélkül is röhejes lett volna ez a QB menés, de így...DoM
Én nem is várom el egyiktől se, hogy kezdjen. Ez a rögtön kezdés is csak Flacco meg Ryan óta a módi.
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ahhoz azért még fiatal, hogy a gyűrű miatt tudásához mérten fillérekért írjon alá. Azt nyilatkozta, hogy SB esélyes csapathoz kevesebbért is aláír, de ezt nem azt jelenti, hogy a 16M helyett csak 8-9M-ért is eljátszana. Van ügynöke, aki minden lehetséges cent-et ki fog húzni a leendő csapatából.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hát ez az. Holmes valószínűleg nem 1 misit kap az első évében, hanem minimum mondjuk azt az ötöt, amit megspóroltak Sanchezen.
Azt meg nem hiszem, hogy Aso bármennyire is leviszi az igényeit 10 alatt jönne.zinedine5
Miértne mehetne 10 alá? Szerintem bőven lehet olyan szerződést adni 10 alatt is, amiért megéri.fetomy
Háát nem tudom... Ha Aso gyűrűt akar és csapatot, akkor biztos alábbhagy az igényeiből, bár arról nem tudok, ő milyen, a pénz érdekli-e, vagy a gyűrű, de gondolom akkor utóbbi egyértelműen.Stez
Randy Moss 2008-ban 3 évre 27 millióért maradt a Patsben gyűrűt nyerni diszkont áron, mert ugye már keresett eleget profi sportolóként...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Locker nem fog kezdeni akkor 😊Stez
Érdekes lesz, hogy a top10-ben elkelt 4 csodafranchise irányító közül hány fog egyáltalán kezdeni egyáltalán az idény során valamikor. A Dalton, Kaepernick duó sem javítja majd túlzottan a top36-ben az arányt.

Még lockout nélkül is röhejes lett volna ez a QB menés, de így...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ez az. Holmes valószínűleg nem 1 misit kap az első évében, hanem minimum mondjuk azt az ötöt, amit megspóroltak Sanchezen.
Azt meg nem hiszem, hogy Aso bármennyire is leviszi az igényeit 10 alatt jönne.zinedine5
Miértne mehetne 10 alá? Szerintem bőven lehet olyan szerződést adni 10 alatt is, amiért megéri.fetomy
Háát nem tudom... Ha Aso gyűrűt akar és csapatot, akkor biztos alábbhagy az igényeiből, bár arról nem tudok, ő milyen, a pénz érdekli-e, vagy a gyűrű, de gondolom akkor utóbbi egyértelműen.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Redskinshez írt alá Kellen Clemens, ott is gyűlik a remek QB állomány. Versenyeznek a Seahawks-szal.gsn
Jesszus.
Nagy verseny lesz Sexy Rexyvel a kezdő posztért.Bazzani
Jó eséllyel Beck lesz náluk a kezdő. Minden más "meglepetés".
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Locker nem fog kezdeni akkor 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát ez az. Holmes valószínűleg nem 1 misit kap az első évében, hanem minimum mondjuk azt az ötöt, amit megspóroltak Sanchezen.
Azt meg nem hiszem, hogy Aso bármennyire is leviszi az igényeit 10 alatt jönne.zinedine5
Miértne mehetne 10 alá? Szerintem bőven lehet olyan szerződést adni 10 alatt is, amiért megéri.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Hasselbeck szerződése a Titansnél 3 évre 21 millió, garantált nem ismert, de szerintem ez inkább 1 vagy 2 éves szerződés jól elhelyezett roster bónuszokkal.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Redskinshez írt alá Kellen Clemens, ott is gyűlik a remek QB állomány. Versenyeznek a Seahawks-szal.gsn
Jesszus.
Nagy verseny lesz Sexy Rexyvel a kezdő posztért.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Redskinshez írt alá Kellen Clemens, ott is gyűlik a remek QB állomány. Versenyeznek a Seahawks-szal.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt maximum akkor tudnám megmondani, ha én menedzselném a csapat capjét. 😀
Sanchez szerződésének átalakításával lazán lehet 5 milliót spórolni, és feltehetőleg nem ő az egyetlen, akinek csökkentik majd a cap számait. Woody visszavonulása is 3,5 millió körüli mínusz.gsn
Onnan indultak az ESPN szerint, hogy a buli kezdete előtt 1 millióval voltak a 120 milliós sapka felett.DoM
Hát ez az. Holmes valószínűleg nem 1 misit kap az első évében, hanem minimum mondjuk azt az ötöt, amit megspóroltak Sanchezen.
Azt meg nem hiszem, hogy Aso bármennyire is leviszi az igényeit 10 alatt jönne.zinedine5
Kibasznak még öt embert és annyi.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Ez mit jelent, mekkora fizujú játékosokat szerződtethet még a Jets?hellan
Ezt maximum akkor tudnám megmondani, ha én menedzselném a csapat capjét. 😀
Sanchez szerződésének átalakításával lazán lehet 5 milliót spórolni, és feltehetőleg nem ő az egyetlen, akinek csökkentik majd a cap számait. Woody visszavonulása is 3,5 millió körüli mínusz.gsn
Onnan indultak az ESPN szerint, hogy a buli kezdete előtt 1 millióval voltak a 120 milliós sapka felett.DoM
Hát ez az. Holmes valószínűleg nem 1 misit kap az első évében, hanem minimum mondjuk azt az ötöt, amit megspóroltak Sanchezen.
Azt meg nem hiszem, hogy Aso bármennyire is leviszi az igényeit 10 alatt jönne.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
120,375 a cap + van 3 millió, amit jövendőbeli capekből át lehet csoportosítani, erre vonatkozik, amit olvastál.gsn
Ez mit jelent, mekkora fizujú játékosokat szerződtethet még a Jets?hellan
Ezt maximum akkor tudnám megmondani, ha én menedzselném a csapat capjét. 😀
Sanchez szerződésének átalakításával lazán lehet 5 milliót spórolni, és feltehetőleg nem ő az egyetlen, akinek csökkentik majd a cap számait. Woody visszavonulása is 3,5 millió körüli mínusz.gsn
Onnan indultak az ESPN szerint, hogy a buli kezdete előtt 1 millióval voltak a 120 milliós sapka felett.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
120,375 a cap + van 3 millió, amit jövendőbeli capekből át lehet csoportosítani, erre vonatkozik, amit olvastál.gsn
Ez mit jelent, mekkora fizujú játékosokat szerződtethet még a Jets?hellan
Ezt maximum akkor tudnám megmondani, ha én menedzselném a csapat capjét. 😀
Sanchez szerződésének átalakításával lazán lehet 5 milliót spórolni, és feltehetőleg nem ő az egyetlen, akinek csökkentik majd a cap számait. Woody visszavonulása is 3,5 millió körüli mínusz.gsn
Értem, nem lesz itt gond, akkor Aso fizujával, de kérdés mi lesz a safety állománnyal? 😕
több mint 12 éve
gsn 3 548
????

Több helyen a soft capra hivatkoznak. Én értettem félre, hogy csak kb 3 milka a soft része, vagy mi ez?zinedine5
120,375 a cap + van 3 millió, amit jövendőbeli capekből át lehet csoportosítani, erre vonatkozik, amit olvastál.gsn
Ez mit jelent, mekkora fizujú játékosokat szerződtethet még a Jets?hellan
Ezt maximum akkor tudnám megmondani, ha én menedzselném a csapat capjét. 😀
Sanchez szerződésének átalakításával lazán lehet 5 milliót spórolni, és feltehetőleg nem ő az egyetlen, akinek csökkentik majd a cap számait. Woody visszavonulása is 3,5 millió körüli mínusz.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Santonio szerződés: 5 év 50 millió 24 garantáltgsn
????

Több helyen a soft capra hivatkoznak. Én értettem félre, hogy csak kb 3 milka a soft része, vagy mi ez?zinedine5
120,375 a cap + van 3 millió, amit jövendőbeli capekből át lehet csoportosítani, erre vonatkozik, amit olvastál.gsn
Ez mit jelent, mekkora fizujú játékosokat szerződtethet még a Jets?