Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Amit vártam. A sivatagban eleve tilos ST-et összerakni ?

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fnfl.png
2023 NFL Offense Total Team Stat Leaders - ESPN
ESPN is the place for NFL stats! Find a list of the Offense Total team stat leaders for the 2023 NFL Regular Season.
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Londonban összefuthatnánk amúgy egy közös képre.Fucu
támogatom 😊 kik is jönnek innen?
Fucu, Harras, Csongi, Cardinalis
többiek?
Cardinalis
Én is ott leszek, összefuthatunk egy sörre 😊
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Londonban összefuthatnánk amúgy egy közös képre.Fucu
támogatom 😊 kik is jönnek innen?
Fucu, Harras, Csongi, Cardinalis
többiek?

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Itt a véleményem elég kultúrált formában (dobjatok hozzá pár káromkodást és meg is van a teljes kép)
 www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/photos/a.759806297410845.1073741828.759801134078028/1596070833784383/?type=3&theater

Londonban összefuthatnánk amúgy egy közös képre.
Fucu
Benne vagyok, én is megyek. Ja, amúgy valakinek nem kell még egy jegy? 😊 Apám vett kettőt a nagy felbuzdulásban, de kiderült hogy csak egyedül fog menni. (mármint plusz én ugye 😊)
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Itt a véleményem elég kultúrált formában (dobjatok hozzá pár káromkodást és meg is van a teljes kép)
 www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/photos/a.759806297410845.1073741828.759801134078028/1596070833784383/?type=3&theater

Londonban összefuthatnánk amúgy egy közös képre.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Összefoglalom ide is a gondolataimat:
- 2. félidő tipikus, megint szét lett elemezve a defense és nyeltük a pontokat. Ez már tavaly is így volt. És Bettcher nem tud újat előhúzni. Olyan Mike Smithes atlantás feelingem van :/
- Arians hívásai sem ülnek úgy mint anno, nagyon sokszor olyan érzésem van, hogy az egyszerűbb jobb lenne sok kulcsszituban. Sztem az öregnek ez lesz az utcsó szezonja.
- Jövőre teljes offense rebuilding lesz. Hoznak sztem egy új offense beállítottságú HC-t. Falből megy Veldheer és Iupati (cut). Palmer és Larry visszavonul. DJ-n meg a világ szeme (bár féltem, hogy bírja majd az egészsége, de ha okosan menedzselik akkor reménykedek, de ez a mostani sérülése Ariansék f@szsága is)
- a meccs vége megint kilátástalan, 6-10-es szezonunk lesz (jobb esetben) 😀
- zárójelben, nagyon örülök, hogy most megyek Londonba Cards meccsre, kíváncsi vagyok, hogy mennyire picsáz el minket a Rams 😀

- zárójel 2: kiváncsi vagyok arra is továbbá, hogy Garoppolora vagy Alex Smithre lövünk a FA piacon vagy mi lesz itt QB fronton (mert új rezsim új QB, bár ez a meccs most nem Palmeren ment el)
emberke22
- ahogy elnézem 6-10-zel lehetünk csoportelsők
- Londonban találkozunk 😊))
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kíváncsi vagyok, ki fog itt jövőre rebuildet nyomni. Keim jó GM szerintem, de az baszki hihetetlen, hogy mennyit beleölt a támadófalba, és összesen két év volt, amikor tényleg jók voltak... Jövőre mi lesz itt? Tippre Arians is visszavonul, Palmer, Fitz dettó, Veldheer, Iupati cut, Shipley is szar. De legalább van egy futónk 😀

Amúgy kb ugyanaz a baj, mint a Bucs-nál, nem jó / nem elég mély a támadó és a védőfal, anélkül meg hiába vannak fasza skill játékosaid...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Nem csak az a gond hogy szar a fal mert nem lehet minden csapatrész elit, de salary alapján a TOP5 és 6 játékosunk itt játszik...
Sajnos kezd beigazolódni amit a szezon elején is írtam hogy mintha nem lenne meg most a tűz a csapatban; a tavalyi sikertelen szezon után az idősödő játékosok még felveszik a nagy lóvét, Arians "levezet" aztán hello. Ezt részben igazolja Matyi flegmasága ami nagyon necces volt...
Jövőre én is a Garoppolo/Alex Smith vonalra számítok, ami akár még jól is elsülhetne, de annyira nem lesz körülöttük senki hogy félelmetes. A meccs után egyébként legjobban Fitzet sajnáltam megint; egyszerűen borzasztó volt látni ahogy szomorkodik az oldalvonal mellett.
Még a special teamet emelném ki ami évek óta nulla. Nem néztem statisztikát de szerintem TOP5-ben vagyunk missed FG-ok tekintetében, illetve az ellenfelek következetesen jobb mezőnypozíciókból kezdenek. Annak az idejét sem tudom mikor csináltak utoljára TD-t vagy blokkoltak akármit.
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Engedjük el ezt a szezont. 6 sack? Ez most komoly? Ilyen fal mögött egy Palmerrel esélytelenek vagyunk. Az ember annyira mobilis mint a szabadságszobor. Ne rontsuk el a draftot ha már úgyis látszik hogy mi az amire szükségünk van az elkövetkezendő években.
A Niners D csúnyán szét fogja szedni az O line-t a következő fordulóban.

Szerkesztette: silent7939
több mint 6 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Összefoglalom ide is a gondolataimat:
- 2. félidő tipikus, megint szét lett elemezve a defense és nyeltük a pontokat. Ez már tavaly is így volt. És Bettcher nem tud újat előhúzni. Olyan Mike Smithes atlantás feelingem van :/
- Arians hívásai sem ülnek úgy mint anno, nagyon sokszor olyan érzésem van, hogy az egyszerűbb jobb lenne sok kulcsszituban. Sztem az öregnek ez lesz az utcsó szezonja.
- Jövőre teljes offense rebuilding lesz. Hoznak sztem egy új offense beállítottságú HC-t. Falből megy Veldheer és Iupati (cut). Palmer és Larry visszavonul. DJ-n meg a világ szeme (bár féltem, hogy bírja majd az egészsége, de ha okosan menedzselik akkor reménykedek, de ez a mostani sérülése Ariansék f@szsága is)
- a meccs vége megint kilátástalan, 6-10-es szezonunk lesz (jobb esetben) 😀
- zárójelben, nagyon örülök, hogy most megyek Londonba Cards meccsre, kíváncsi vagyok, hogy mennyire picsáz el minket a Rams 😀

- zárójel 2: kiváncsi vagyok arra is továbbá, hogy Garoppolora vagy Alex Smithre lövünk a FA piacon vagy mi lesz itt QB fronton (mert új rezsim új QB, bár ez a meccs most nem Palmeren ment el)

Szerkesztette: emberke22
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Kezd fájni ez a meccs...
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Kezdek aggódni hogy a sport2 ismét darabosan adja a meccseket. Lehet kellene majd stream.
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Nagyon kíváncsi vagyok hogy ez az őrült hét miben fog megnyilvánulni a meccsünkön.
A támadóktól visszafogott javulást várok múlt héthez képest, már csak a visszatérők illetve a hazai pálya miatt is. A D#-t nem féltem; hacsak nem lesznek a pályán 40-45 perceket szerintem 20 pont alatt tudják tartani ezt a Cowboyst...
Najó, igazából a két csapat eddigi meccsei alapján abszolút lövésem sincs mi lesz itt ma este... 😀

GO CARDS!!
Kexandro
Elcseréltem a szolgálatomat, hogy meg tudjam nézni a "fenomenális" Faragó Ricsi kommentálásában a meccset, (aztán lehet Maka lesz) úgyhogy ne okozzanak csalódást.😀 A múlt heti is kínszenvedés volt a W ellenére, de azért a Broncos megmutatta hogy lehet ez ellen a Boys D ellen haladni akár egész könnyedén. Ha Siemian megcsinálta, (jó mondjuk volt egy jól működő futójátéka) akkor Palmernek is meg kéne. D-t én sem féltem, főleg a visszatérőkkel nem.
Ka'deemCarey25
Alap hogy bár semmit nem aludtam a hétvégén (az én koromban ez már veszélyes...) én is kivettem a szabit holnapra. AC Hungary: "Támadó oldalról továbbra is hiányzik majd John Brown és D.J Humphries valamint valószínűleg Mike Iupati sem játszik.".
harras
Vagány az Cardinals zászló a házatokon. Tetszik.👍
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Nagyon kíváncsi vagyok hogy ez az őrült hét miben fog megnyilvánulni a meccsünkön.
A támadóktól visszafogott javulást várok múlt héthez képest, már csak a visszatérők illetve a hazai pálya miatt is. A D#-t nem féltem; hacsak nem lesznek a pályán 40-45 perceket szerintem 20 pont alatt tudják tartani ezt a Cowboyst...
Najó, igazából a két csapat eddigi meccsei alapján abszolút lövésem sincs mi lesz itt ma este... 😀

GO CARDS!!
Kexandro
Elcseréltem a szolgálatomat, hogy meg tudjam nézni a "fenomenális" Faragó Ricsi kommentálásában a meccset, (aztán lehet Maka lesz) úgyhogy ne okozzanak csalódást.😀 A múlt heti is kínszenvedés volt a W ellenére, de azért a Broncos megmutatta hogy lehet ez ellen a Boys D ellen haladni akár egész könnyedén. Ha Siemian megcsinálta, (jó mondjuk volt egy jól működő futójátéka) akkor Palmernek is meg kéne. D-t én sem féltem, főleg a visszatérőkkel nem.
Ka'deemCarey25
Alap hogy bár semmit nem aludtam a hétvégén (az én koromban ez már veszélyes...) én is kivettem a szabit holnapra. AC Hungary: "Támadó oldalról továbbra is hiányzik majd John Brown és D.J Humphries valamint valószínűleg Mike Iupati sem játszik.".
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Nagyon kíváncsi vagyok hogy ez az őrült hét miben fog megnyilvánulni a meccsünkön.
A támadóktól visszafogott javulást várok múlt héthez képest, már csak a visszatérők illetve a hazai pálya miatt is. A D#-t nem féltem; hacsak nem lesznek a pályán 40-45 perceket szerintem 20 pont alatt tudják tartani ezt a Cowboyst...
Najó, igazából a két csapat eddigi meccsei alapján abszolút lövésem sincs mi lesz itt ma este... 😀

GO CARDS!!
Kexandro
Elcseréltem a szolgálatomat, hogy meg tudjam nézni a "fenomenális" Faragó Ricsi kommentálásában a meccset, (aztán lehet Maka lesz) úgyhogy ne okozzanak csalódást.😀 A múlt heti is kínszenvedés volt a W ellenére, de azért a Broncos megmutatta hogy lehet ez ellen a Boys D ellen haladni akár egész könnyedén. Ha Siemian megcsinálta, (jó mondjuk volt egy jól működő futójátéka) akkor Palmernek is meg kéne. D-t én sem féltem, főleg a visszatérőkkel nem.
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Nagyon kíváncsi vagyok hogy ez az őrült hét miben fog megnyilvánulni a meccsünkön.
A támadóktól visszafogott javulást várok múlt héthez képest, már csak a visszatérők illetve a hazai pálya miatt is. A D#-t nem féltem; hacsak nem lesznek a pályán 40-45 perceket szerintem 20 pont alatt tudják tartani ezt a Cowboyst...
Najó, igazából a két csapat eddigi meccsei alapján abszolút lövésem sincs mi lesz itt ma este... 😀

GO CARDS!!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Csoportellenfeleink egymás ellen: szerintem súlyosabb csapat ellen egyik se tudta volna töredékét se nyújtani annak mint amit péntek hajnalban. Arról fogalmam sincs, hogy mi súlyosabb csapat vagyunk-e, a Coltsot alig bírtuk verni.....😀.

Bár.... a ST az SF-nél jobb mint a mienk, de ez sem nagy kihívás az elmúlt évek alapján.
harras
nézd már meg ki ellen nyomtuk az első 2 meccset és a Rams kik ellen, köszike 😊

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Csoportellenfeleink egymás ellen: szerintem súlyosabb csapat ellen egyik se tudta volna töredékét se nyújtani annak mint amit péntek hajnalban. Arról fogalmam sincs, hogy mi súlyosabb csapat vagyunk-e, a Coltsot alig bírtuk verni.....😀.

Bár.... a ST az SF-nél jobb mint a mienk, de ez sem nagy kihívás az elmúlt évek alapján.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
JJ lett a hét támadójátékosa az NFC-ben


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
J.J. Cirkusz műsoron 😊
Can't-Miss Play: J.J. Nelson has a tremendous circus catch
 www.youtube.com/watch?v=MQnXdM7QJdM

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Facebook:

Arizona Cardinals
6 órája ·

“We’ll never say we’re sorry for winning.”

harras
Ez nagyon szar duma. Persze, egy W az W, de egy ilyen W után az ember azért húzza a száját, mert ezt a teljesítményt látva már előtte van ahogy a jobb csapatok durván elpicsáznak minket. Ez nagyon gyenge volt, én tuti bukóra számítok jövő héten a Dallas ellen. (bocs ha vészmadár vagyok, ha győzünk majd, akármilyen csúnya meccsen, visszaszívok mindent)
csongi
Múlt héten a Dallas se mutatott sokat 😊.
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Facebook:

Arizona Cardinals
6 órája ·

“We’ll never say we’re sorry for winning.”

harras
Ez nagyon szar duma. Persze, egy W az W, de egy ilyen W után az ember azért húzza a száját, mert ezt a teljesítményt látva már előtte van ahogy a jobb csapatok durván elpicsáznak minket. Ez nagyon gyenge volt, én tuti bukóra számítok jövő héten a Dallas ellen. (bocs ha vészmadár vagyok, ha győzünk majd, akármilyen csúnya meccsen, visszaszívok mindent)
több mint 6 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Ez így van.
Csúnya győzelem, DE győzelem.
A kevés pozitívumhoz tartozik szerintem Chris Johnson és JJ Nelson játéka Offense, míg Chandler Jones a defense oldalról. Ja meg Matyi INT-je de előtte kétszer is a kezében volt a pick.

Durva hanyatlásban vagy Veldheer, a legtöbb nyomást róla csinálták a Colts védők. Wetzel egész jó volt.

Az elején az egymást követő playekben a két TE-nek a passzt ti sem hittétek el? Természetesen utána nem is ment feléjük labda. 😊
Fucu
Talán annyi haszna van DJ sérülésének hogy muszáj erőltetni a Nelsont és Ja. Brownt, hogy lássuk meg, tényleg mire számíthatunk tőlük Fitz visszavonulása után. Az mondjuk nekem fel se tűnt hogy Palmer 332 yardot passzolt, jó a TD-s drájv megdobta de akkor se gondoltam volna hogy ennyi lett neki.....
Az én amatőr szemem szerint Jones vitte a hátán a D-t, de Bakernek is volt egy kulcs megmozdulása a vége fele.

Nem vagyok angol tükörfordító, élőben csak láttam de nem vágtam a kommentátorokat: a kihagyott field goal előtt amikor belőttük, nem szólt későn Pagano ? Szerintem már nekifutott a rúgó mikor a zebra integetni kezdett hogy time out. És amikor másodjára kihagyta akkor nem értek egyértelműen a rúgónkhoz ?
harras
Hát amíg el nem snappelik a labdát addig mondhatja, hogy timeout és amíg le is fújják a playt addig eltelik némi idő. Igen hozzáértek, de ez max a dobható kategória,

Nekem az volt a fura, hogy volt olyan szitu amikor Matyi nem ütközött le az ellen játékosával szerelésnél rendesen, csak "buziskodott"
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ez így van.
Csúnya győzelem, DE győzelem.
A kevés pozitívumhoz tartozik szerintem Chris Johnson és JJ Nelson játéka Offense, míg Chandler Jones a defense oldalról. Ja meg Matyi INT-je de előtte kétszer is a kezében volt a pick.

Durva hanyatlásban vagy Veldheer, a legtöbb nyomást róla csinálták a Colts védők. Wetzel egész jó volt.

Az elején az egymást követő playekben a két TE-nek a passzt ti sem hittétek el? Természetesen utána nem is ment feléjük labda. 😊
Fucu
Talán annyi haszna van DJ sérülésének hogy muszáj erőltetni a Nelsont és Ja. Brownt, hogy lássuk meg, tényleg mire számíthatunk tőlük Fitz visszavonulása után. Az mondjuk nekem fel se tűnt hogy Palmer 332 yardot passzolt, jó a TD-s drájv megdobta de akkor se gondoltam volna hogy ennyi lett neki.....
Az én amatőr szemem szerint Jones vitte a hátán a D-t, de Bakernek is volt egy kulcs megmozdulása a vége fele.

Nem vagyok angol tükörfordító, élőben csak láttam de nem vágtam a kommentátorokat: a kihagyott field goal előtt amikor belőttük, nem szólt későn Pagano ? Szerintem már nekifutott a rúgó mikor a zebra integetni kezdett hogy time out. És amikor másodjára kihagyta akkor nem értek egyértelműen a rúgónkhoz ?
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ez így van.
Csúnya győzelem, DE győzelem.
A kevés pozitívumhoz tartozik szerintem Chris Johnson és JJ Nelson játéka Offense, míg Chandler Jones a defense oldalról. Ja meg Matyi INT-je de előtte kétszer is a kezében volt a pick.

Durva hanyatlásban vagy Veldheer, a legtöbb nyomást róla csinálták a Colts védők. Wetzel egész jó volt.

Az elején az egymást követő playekben a két TE-nek a passzt ti sem hittétek el? Természetesen utána nem is ment feléjük labda. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter