Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Facebook:

Arizona Cardinals
6 órája ·

“We’ll never say we’re sorry for winning.”
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Nyögvenyelős egy meccs volt, túl sok pozitívumot nem is tudok mondani a győzelmen kívül.
Talán még annyi hogy a támadófalba várhatóan többen is visszatérnek jövő héten, csakúgy mint John Brown és Buccanon.
Persze ők sem megváltók, de a hazai pálya talán még adhat annyit hogy prime time elkapjuk a Dallast. Ha azt a meccset behúznánk nekem az az érzésem elindulnánk felfelé, de persze komoly reményeim azért nincsenek az idei évre...
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Durva meccs volt. Az O szarabb mint a féltett, félig szélnek eresztett D.
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Iupati, John Brown és Humphries sem játszik a Colts ellen.
Bucannonról a meccs előtti bemelegítés után döntenek.
Nkemdiche viszont játszani fog.
Fucu
John Brownnal mindíg van valami, már meg sem lepődöm. Nkemdichie-nek viszont örülök, remélem éles meccsen is tépni fog.
Ka'deemCarey25
Nagyon szerencsétlen csórikám.
A Colts OL elég ergya ajánlom, hogy ne ahgyjanak annyi időt az irányítónak mint Staffordnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Iupati, John Brown és Humphries sem játszik a Colts ellen.
Bucannonról a meccs előtti bemelegítés után döntenek.
Nkemdiche viszont játszani fog.
Fucu
John Brownnal mindíg van valami, már meg sem lepődöm. Nkemdichie-nek viszont örülök, remélem éles meccsen is tépni fog.
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Iupati, John Brown és Humphries sem játszik a Colts ellen.
Bucannonról a meccs előtti bemelegítés után döntenek.
Nkemdiche viszont játszani fog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
csakhogy itt is nyoma legyen 😉
"Ahogy azt többen várták Chris Johnsont ismét leigazolta a csapat!"
 www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/?fref=ts
Cardinalis
mint mikor az ember időközönként meghívásra meglátogatja vidéki barátait 😀
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Még jó hogy írtam hogy Foster érkezésével jelentősen csökken az esélye hogy leigazoljuk 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
csakhogy itt is nyoma legyen 😉
"Ahogy azt többen várták Chris Johnsont ismét leigazolta a csapat!"
 www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/?fref=ts

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
DJ ugy tunik hosszabb kihagyasra szamithat, bar konkretumokat meg ma sem olvastam a seruleserol; IR-re kerulhet valszeg.
Gyanitom egyebkent CJ2K-t egybol vissza is hozzuk, igy a RB depth szerintem a lehetosegekhez kepest nem lesz rossz.
Kexandro
2-3 hónapot írtak...
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mindenkit elolvastam, szerintem:

Én még június táján olvastam hogy Palmert direkt könnyített felkészülésben van. Ez egyszerre volt logikus és baljóslatú. Persze bízhatnék abban hogy akkor majd ha beleszokik a terhelésbe agyilag is akkor majd lesz jobb, de ő már sose fogja megváltani a csapatot ha körülötte szar a helyzet, márpedig most nagyon szar sok minden. Sose volt benne bruszt nyomás alatt, csak azért is megmutatni hol lakik az úristen. Nem is lesz. Meg ha sokat bukunk az elején ez nem az AFC South hogy egy 8-8-cal is meg lesz a csoportgyőzelem a végén.

DJ: ha egy emberre építünk és bele a darálóba... meg fog sérülni. Én azért azt láttam, csak "awhile" a kihagyás de lehet ez csak kincstári optimizmus az AZ fészbukoldalról. De kicsit most geci vagyok, de én azt hittem, hogy mélyen kapott valamit kellemetlen helyen hiába a védő felszerelés, de tegnap láttam azt is hogy "wrist", hát ez rosszabb... bocs DJ...

Következő meccs: ha szét vagyunk esve akkor mitől biztos a Colts elleni meccs ? Semmitől. Remélem Londonra összeszedik magukat, ha már a faluról odamegyek... jó helyem lesz, kapu mögött nem magasan, láthatom mennyit fejlődtünk legalább FG-ban....

A jövő: hát a csoportból két csapat is porjaiban volt az a közelmúltban, mi meg contenderek, egy konferenciadöntőre futotta ebben a korszakban. Keim nem hülye de nem tudom hogy mikor lesz itt újra csapat. Szerintem nem vagyunk most rosszak a tehetségek alapján de a fejekben és a szívekben ugyanúgy nincs rend mint tavaly volt (ahogy BA is kifakadt egyszer), akkor meg tökmindegy.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Helyi Srác, az ASU-ra járt egyetemre.
Mike Reiss (Pats beat writer) azt írta twitteren hogy amikor a draft után szabadon igazolható lett két csapat közül választott Pats és Cards. Szerintem örül hogy leigazoltuk.
Így viszint jelentősen csökkent CJ visszahozásának az esélye.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
D.J. Foster elhoztátok a Pats PS-ből.

Korrekt kis játékos, aki főleg elkapások után tud yardokat hozni, kíváncsi leszek, hogy mire viszi nálatok.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
DJ ugy tunik hosszabb kihagyasra szamithat, bar konkretumokat meg ma sem olvastam a seruleserol; IR-re kerulhet valszeg.
Gyanitom egyebkent CJ2K-t egybol vissza is hozzuk, igy a RB depth szerintem a lehetosegekhez kepest nem lesz rossz.
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ne feledjétek az a Jacoby Brissett irányít majd a Coltsban aki tavaly az első fordulóbam a Pats irányítójaként "vert meg" minket (persze tudjuk hogy CatMan miatt kaptunk ki).
Fucu
Azt nem tudom, hogy jó hír, vagy nem, de Brissett a Texans-t simázta le a 3. héten, a Cardinals Garoppolo-val nem bírt.
tomi-tomi
Ohh valóban (Görög volt a falóban)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ne feledjétek az a Jacoby Brissett irányít majd a Coltsban aki tavaly az első fordulóbam a Pats irányítójaként "vert meg" minket (persze tudjuk hogy CatMan miatt kaptunk ki).
Fucu
Azt nem tudom, hogy jó hír, vagy nem, de Brissett a Texans-t simázta le a 3. héten, a Cardinals Garoppolo-val nem bírt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bosszantó vereség.
A Lions az első félidőben oda akarta adni a győzelmet nekünk persze mi rendesek voltunk és nem kellett.
Eléggé hiányzott Campbell, az hogy duplázták megnyitotta az utat Jones vagy Golden előtt hogy leszedje az irányítót. Staffordnak sok ideje volt, (Greg Robinson volt az LT még mindig nem hiszem el hogy megfogta a védőinket...) nem volt nyomás még akkor sem amikor jött a blitz.
Bethel három negyeden keresztül nagyon jó volt, az utolsó negyedben szívta meg kétszer, de ne feledjük PP is beszívott egy TD-t Marvin Jones őrzése alatt.
Palmert túlpihentették. AZ oké hogy a válla/karja pihentebb de úgy látszik fejben nem sikerült felkészülnie. Még jó hogy magára vállalta a felelősséget, #kurvagyenge volt.
John Brown meg-megvillant, de pl JJ Nelsonnak volt egy csúnya dropja, de mindegy is.
David Johnson két fumble nem is hittem el, oké a másodiknál a csukló sérülése miatt ejtette el a labdát. Remélem nem komoly.
A támadófal is botrány volt. Nem képesek helyet csinálni a futáshoz.
Kíváncsi vagyok Humph mennyit hagy ki és Ariansék hogy fogják megoldani az LT problémát. Marad Veldheer RT-ben vagy visszaviszik LT-be és Wetzel lesz az RT?

Ne feledjétek az a Jacoby Brissett irányít majd a Coltsban aki tavaly az első fordulóbam a Pats irányítójaként "vert meg" minket (persze tudjuk hogy CatMan miatt kaptunk ki).

Fura már a második játékhéten olyanokkal dobálózni, hogy kötelező győzelem, de Colts elleni az nagyon az.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 6 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Szerintem Arians az elkapókban se bízik. Legalábbis volt rájuk panasz a szezon előtt. Ha Palmerben sincs hite, akkor miért ragaszkodik hozzá?
Mert szerintem a cserék még gatyábbak, csakúgy mint nálunk.
PEEtör
Az előző szezon végén kellett volna elköszönni tőle és más alternatíva után nézni.
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A következő meccsből ne vonjunk majd le komoly következtetéseket, mert a Colts-ot Luck nélkül még KFL-ben is elpicsáznánk 😀
silent7939
A tegnapi meccs után én vigyáznék az ilyen optimista kijelentésekkel 😊
csongi
Na azért nálunk talán a D összehoz 1-2 TD-t és a Colts D nem fogja szétszedni az O falat. Így talán CP is eltalálja majd az elkapókat 😊
Ellenben remélem nem ez a meccs fogja megmenteni a seggét. Csúnya lenne zakózni a jelenlegi Colts ellen.... bár Tolzien sajnos kijátszotta magát a kezdőböl tegnap, úgyhogy lehet még meglepi 😊

A helyi fanok már Gabbertet követelik a kezdőbe 😀
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A következő meccsből ne vonjunk majd le komoly következtetéseket, mert a Colts-ot Luck nélkül még KFL-ben is elpicsáznánk 😀
silent7939
A tegnapi meccs után én vigyáznék az ilyen optimista kijelentésekkel 😊
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na most hogy aludtam egyet rá.
Kezdjük azzal hogy a kurva anyád Palmer. Hihetetlen pontatlan volt. Ha egyáltalán a WR közelébe dobta a labdát, azok is rettentően alul dobta. Sajnos én azt látom hogy lefőtt neki a kv.
silent7939
Szvsz már tavaly is közel volt hozzá, de a tegnapi meccset elnézve idén sztem mindenképp beütött a QB decline, amilyen lasztikat hajigált...

Szerintem Arians az elkapókban se bízik. Legalábbis volt rájuk panasz a szezon előtt. Ha Palmerben sincs hite, akkor miért ragaszkodik hozzá?
Mert szerintem a cserék még gatyábbak, csakúgy mint nálunk.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Na most hogy aludtam egyet rá.
Kezdjük azzal hogy a kurva anyád Palmer. Hihetetlen pontatlan volt. Ha egyáltalán a WR közelébe dobta a labdát, azok is rettentően alul dobta. Sajnos én azt látom hogy lefőtt neki a kv. BA nem bízik benne és ez jól látszik a playhívásokon is. Nincsenek hosszú útvonalak amikkel 2 éve operáltunk, de meg is értem ha 10y fölött a wr-t sem találja el. Van egy olyan érzésem hogy padra tesszük a 4. hét után hogy legalább a draftot ne kúrja el ha így játszik. Én nem ekezném az elkapóinkat mert CP tegnap "Osweileri "magasságokba" emelkedett. Niklast nem tudom miért van még rosteren.... az a csávó ordas nagy BUST.


silent7939
Szerintem Arians az elkapókban se bízik. Legalábbis volt rájuk panasz a szezon előtt. Ha Palmerben sincs hite, akkor miért ragaszkodik hozzá?
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na most hogy aludtam egyet rá.
Kezdjük azzal hogy a kurva anyád Palmer. Hihetetlen pontatlan volt. Ha egyáltalán a WR közelébe dobta a labdát, azok is rettentően alul dobta. Sajnos én azt látom hogy lefőtt neki a kv. BA nem bízik benne és ez jól látszik a playhívásokon is. Nincsenek hosszú útvonalak amikkel 2 éve operáltunk, de meg is értem ha 10y fölött a wr-t sem találja el. Van egy olyan érzésem hogy padra tesszük a 4. hét után hogy legalább a draftot ne kúrja el ha így játszik. Én nem ekezném az elkapóinkat mert CP tegnap "Osweileri "magasságokba" emelkedett. Niklast nem tudom miért van még rosteren.... az a csávó ordas nagy BUST.

De ami legbosszantóbb volt hogy DJ-t tolták bele izomból a teletömött boxba.... nem csoda hogy megsérül. Hova a francba tűntek a kreatív playhívások? Lassan megidézzük Whiz szellemét, mert az Ő idejében volt ennyire konzervatív playbook. Biztos BA hívja a playeket?

A D rendben volt sztem. Bethel simán hozta a CB2 szintet. Sztem annyira nem volt gázos, ellenben kurvára elfáradtak ami nem is csoda.

A következő meccsből ne vonjunk majd le komoly következtetéseket, mert a Colts-ot Luck nélkül még KFL-ben is elpicsáznánk 😀

Szerkesztette: silent7939
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Egy meccs után komoly következtetéseket nem szeretnék levonni, de az én szememben a front office is leszerepelt; az idei offseason valami siralmas volt, és ez már most kezd látszani.
- Még számomra is egyértelmű volt hogy kell egy elit WR, hiszen már most is vékony a brigád, és a Fitz utáni időkre is készülni kéne.
- TE játékunk évek óta nulla, erre megkínálunk egy Greshamet 28M-val. WTF??
- A DL semmi nyomást nem tudott gyakorolni tegnap. Persze Nkemdiche kiesése nem volt bekalkulálva, de tekintve hogy CC-t következetesen duplázták tavaly, várható volt a visszaesés. Jött erősítés?

Nagyon borúlátó vagyok, mert Arians-ben sem láttam már azt a tüzet, illetve nem is gondolnám hogy neki még lenne energiája jövőre egy újjáépítésre, mert hogy Offense-ünk nem marad az biztos. Bele se merek gondolni mi lesz itt, mert annyi a várható need hogy belerokkanunk.
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Nem hiszem el hogy nem képesek már végre észrevenni azt hogy Bethel nem kezdő szintű CB. Hihetetlen mindíg azt kell bámulnom hogy szét van égetve. Egy Golladay agyonveri. De nem is D volt itt a legfőbb probléma, (futást meglepően jól öltük az előszezonhoz látottakhoz képest) hanem az O ultraszar teljesítménye. Palmer hova dobál nem is értem, és ugynaz a faszkodás folytatódik mint tavaly. Könnyelmű labdavesztések, DJ fumble-ok, megyünk tízzel az elején aztán ahogy nézi az ember a meccset, tudja hogy vereség a vége csak idő kérdése mikor fordít az ellenfél. Ez egy olyan betegség tavalyról amit úgy látszik egy offseason alatt nem sikerült levetkőzni, de kezd marha bosszantóvá válni. Másik meg hogy nem tudunk hétórás meccset nyerni, wtf? Miért? Lehet tudni előre hogy L a vége, mégis az embert szétbassza az ideg ahogy nézi a meccset😠.