Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Érkezett a waiverről Bradley Sowell (T), Alameda Ta'amu (DT). Kenny Demens és Bryan McCann távozott.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Danny Watkins ki lett vágva Philadelphia-ból, állítólagosan első körös guard, Höri szerint. Nem lenne érdemes rácsapni?Leon78
nem állítólagosan első körös, hanem tényleg az volt.
Lehet bombázni Arianst a tippekkel 😊

Sowell (s nélkül) Arians és Goodwin került ide. Nem lesz tényező.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Danny Watkins ki lett vágva Philadelphia-ból, állítólagosan első körös guard, Höri szerint. Nem lenne érdemes rácsapni?
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
waiverről jött egy Bradley Sowells nevű OL emberke a Coltstól. Kíváncsi vagyok kit rakunk ki miatta. Tippre Demens megy majd.Fucu
Az meg ki? Biztosan iszonyatosan nagy erősítés lesz. 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
waiverről jött egy Bradley Sowells nevű OL emberke a Coltstól. Kíváncsi vagyok kit rakunk ki miatta. Tippre Demens megy majd.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Érdekes ez a Roster. 😊
Hogy mire fogunk használni 7 CB, az számomra rejtéj, a helyett, hogy lenne még egy plusz DT a csapatban., de elég karcsú a DE, G és WR poszt is.
Ahogy írtátok valószínűleg el akarjuk tradelni Williemset, de nekem soknak tűnik az RB is a csapatban.
Kicsit az az érzésem, hogy Arians annyi újítást, és meglepetést tervez, hogy egy nagy maszlag lesz az egészből, bár ne legyen igazam. 😊Leon78
A G miért lenne karcsú? Ott van Gibson és Watford.
És a DE? 3-4-be pont elég 4 emberes falnál is ott van még Abraham, Shaughnessy
7 CB lehet sok, de nagy igazság, hogy nem lehet elég cornered az NFL-ben.

Egyébként az 53 játékosból 27 tavaly még nem játszott a Cardinalsban. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Érdekes ez a Roster. 😊
Hogy mire fogunk használni 7 CB, az számomra rejtéj, a helyett, hogy lenne még egy plusz DT a csapatban., de elég karcsú a DE, G és WR poszt is.
Ahogy írtátok valószínűleg el akarjuk tradelni Williemset, de nekem soknak tűnik az RB is a csapatban.
Kicsit az az érzésem, hogy Arians annyi újítást, és meglepetést tervez, hogy egy nagy maszlag lesz az egészből, bár ne legyen igazam. 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez óriási 😊

"A #Browns-nak sikerült olyan jól leszűkítenie a keretét, hogy nem került az 53-as rosterbe egy kicker sem, tehát Bogotay és Graham is el lett küldve a csapattól."Leon78
Igen... kicsit elkúrtak valamit 😊
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ez óriási 😊

"A #Browns-nak sikerült olyan jól leszűkítenie a keretét, hogy nem került az 53-as rosterbe egy kicker sem, tehát Bogotay és Graham is el lett küldve a csapattól."
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Annyira nem fura. Arians szereti a több TE-es felállásokat így várható volt, hogy több TE lesz a rosteren mint az eddigi években. A kevés WR már érdekesebb kérdés, de Kerry Taylort a PS-re szeretnék rakni és ez várható Charles Hawkinsnál is.
Bryan McCann és Kenny Demens hogy maradt 53-ban az már érdekesebb 😊
Valamint hogy a két kezdő safety mögött (ahol Johnsonnak is nagyon kevés kezdő tapasztalta van) két újonc a csere.
De biztos vagyok benne, hogy lesznek még változások a következő egy hétben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kicsit fura ez az Arians féle DC.
Keveslem a WR-t és sokallom a TE-t.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kerry Taylor cut 😕 gondolom (remélem) megy PS-be, hacsak el nem viszik...
amúgy 4 wr maradt a rosteren, gondolom valaki érkezni fog

update: Ricky Lumpkin & Jeff King IR; Padric Scott (DT), Jamaal Johnson-Webb (T), Kenny Rowe (LB) pedig kivágva.
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Cardinals-Come-Up-With-Final-Roster/

(amúgy Adrian Wilson is IR-re került 😕 )Dexxter Tailor
Visa kéne hozni Rhodes-ot.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kerry Taylor cut 😕 gondolom (remélem) megy PS-be, hacsak el nem viszik...
amúgy 4 wr maradt a rosteren, gondolom valaki érkezni fog

update: Ricky Lumpkin & Jeff King IR; Padric Scott (DT), Jamaal Johnson-Webb (T), Kenny Rowe (LB) pedig kivágva.
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Cardinals-Come-Up-With-Final-Roster/

(amúgy Adrian Wilson is IR-re került 😕 )


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Micsoda elkapások. Nem is tudom mi lesz majd ha visszavonul. Remélem még jó pár évig játszani fog.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Boldog születésnapot Larry Fitzgeraldnak, ma 30 éves! 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Én csak Kelemete-t sajnálom a nagy hajával.. :/ 😊
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Annak nagyon örülök, hogy Amayat megverte Jefferson. Special teamben és a védelemben is jól tolta a srác. Butaság lenne elküldeni. Sztem sok van benne, és amúgy is ránk fér minden segítség hátul.

Kíváncsi vagyok kik mennek még. Most már eljutottunk arra pontra, ahol minden név fáj egy kicsit.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Reggie Walker kivágva.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az első eresztésben van némi meglepetés (benne van a korábban már említett négy ember is)
Jonathon Amaya, Adam Bice Dan Buckner Davis Carter (WTF?!), Alex Gottlieb, Charles Hawkins, Senio Kelemete, Zach Nash, Colin Parker, Richard Quinn, Chilo Rachal, Curtis Taylor (köszöntem!), Mike Thomas

És Jonathan Cooper IR-re került és nem arra a fajtára amiről év közben visszajöhetFucu
várható volt Cooper IR-re rakása, de azért szomorú 😕 Carter meglepő, de Lumpkinról jókat hallottam, aztán ki tudja mi lesz még itt.Dexxter Tailor
csak Lumpkin sérüléssel bajlódik, de lehet az másik DL játékos akivel keverem. Carter meg mind a három poszton tud játszani. Nem lepődnék meg ha a Browns vagy a Chargers felszedné, de inkább utóbbi.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az első eresztésben van némi meglepetés (benne van a korábban már említett négy ember is)
Jonathon Amaya, Adam Bice Dan Buckner Davis Carter (WTF?!), Alex Gottlieb, Charles Hawkins, Senio Kelemete, Zach Nash, Colin Parker, Richard Quinn, Chilo Rachal, Curtis Taylor (köszöntem!), Mike Thomas

És Jonathan Cooper IR-re került és nem arra a fajtára amiről év közben visszajöhetFucu
várható volt Cooper IR-re rakása, de azért szomorú 😕 Carter meglepő, de Lumpkinról jókat hallottam, aztán ki tudja mi lesz még itt.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az első eresztésben van némi meglepetés (benne van a korábban már említett négy ember is)
Jonathon Amaya, Adam Bice Dan Buckner Davis Carter (WTF?!), Alex Gottlieb, Charles Hawkins, Senio Kelemete, Zach Nash, Colin Parker, Richard Quinn, Chilo Rachal, Curtis Taylor (köszöntem!), Mike Thomas

És Jonathan Cooper IR-re került és nem arra a fajtára amiről év közben visszajöhet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a következő két távozó Senio Kelemete és Colin Parker (LB)
Kelemete elküldésével Earl Watford 53-ba kerül?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mike Thomas és Dan Buckner (WR) kivágva. a többi majd később jön.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Peter King-et már fikkantottam néhányszor amiért meg is követtem magam, na de ez?
Elteszem és megnézem szezon végén mi jött be neki:

 insidesportsillustrated.com/2013/08/28/i-si-2013-nfl-preview-peter-kings-predictions/

Bár ez a rész tetszik: Defensive Rookie of the Year: Tyrann Mathieu, FS, Cardinals

A PS meccseken látottak alapján a 7-9-is.
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Ryanünk Jeffersonunkat ütötte ki az legelső, 4-1y TDnél 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000236019/Ryan-Williams-1-yard-TD-run
Brown 55-yard TD elkapása is megér egy linket 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000236148/Ryan-Lindley-55-yard-TD-pass

THIS IS THE WAY