Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
NYERTÜNK VAZZE!!! 😀
MÁSODIKOK VAGYUNK A CSOPORTBAN!!! 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sorry a késésért:  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/15/Tippjatek_2_het/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Oroszlánszelídítésre fel! 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/15/Merkozes_beharangozo_2_het_vs_Lions/Fucu
Nagyjából mindegy, hogy Fox vagy Hilliard játszik, én például jobban bízok az utóbbiban. Kíváncsi leszek erre a Brown-Ansah csatára, sztem párszor oda fog Ziggy érni Palmerhez (pláne, hogy nem túl mobilis irányító). Abban pedig biztos vagyok, hogy folyamatosan lesz valaki az arcában.
Jó meccsnézést minden Cards fannak estére és természetesen (remélhetőleg) Lions győzelmet. 😉

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Oroszlánszelídítésre fel! 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/15/Merkozes_beharangozo_2_het_vs_Lions/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fleming elküldése Kerry Taylor aktív rosterre való kerülése miatt volt. Ez előrevetítheti hogy Fitz nem játszik vagy csak nagyon limitáltan.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cardinals' 2012 3rd-rd CB Jamell Fleming is being released today.Adam Schefter
MarioAna
nem sokkolt a hír, picit meglepő volt, hogy az edzőtábor után nem raktuk ki.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Cardinals' 2012 3rd-rd CB Jamell Fleming is being released today.Adam Schefter

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Fitz+Mendenhall még mindig LP... fantasyban már Q... remélem a meccsre rendbe jönnek...
jó meccs lesz 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egy el nem készült cikkhez írtam és szerintem nem gond, ha már megosztom.
Így értékeltem én @ Rams kiadás

Az elmúlt három évben győzelemmel indították a szezont az Arizona Cardinals, de ez idén megszakadt, mivel 27 – 24-es vereséget szenvedtek St. Louis-i látogatásuk alkalmával.

Passzjáték: Tavalyhoz képest ég és föld volt a változás. Carson Palmer kicsivel jobb, mint átlagos teljesítményt hozott, de a szint nem volt magasan amit túl kellett szárnyalnia. A 327 yard két TD-al és egy eladott labdával kiegészülve nem rossz teljesítmény. Az INT egy röviden passzolt labdából született, amit a Rams védője szépen elkapott. Úgy tűnik az elkapóival is jó összhangot alakított ki Palmer, ugyanis a hárman is elérték legalább a 80 yardot. A legtöbb yardot Andre Roberts kapta el a maga 97 yardjával. Larry Fitzgerald volt a legtöbbször célpont (14-szer) és két TD-t is szerzett. Michael Floyd fantasztikus egykezes elkapást mutatott be Palmer 44 yardos passza után. A támadófal megbízható munkát végzett Levi Brown kivételével, aki három sacket engedett, valamint volt egy holding szabálytalansága is.
Értékelés: B+

Futójáték: Az elmúlt évekhez képest jó teljesítmény nyújtott a Rashad Mendenhall (60 yard) - Alfonso Smith (26 yard) az összesen megtett 86 yardjukkal. Középen annyira nem ment a futás, inkább a széleken tudtak több yardot is megtenni. A leghosszabb futás 11 yardos volt Mendnhall jóvoltából.
Értékelés: C

Passz elleni védekezés: Ennek alapja a megfelelő nyomás gyakorlása az irányítóra. Ez nem volt meg ezen a találkozón, így Bradford nyugodtan passzolhatott. Csalódást keltő volt, hogy Calais Campbell és Darnell Dockett sem tudott szabadulni a blokkolóktól és a szélről sem érkezett nyomás. Egy interceptiont szerzett a csapat a nose tackle Dan Williams jóvoltából (első INT-je volt), miután Matt Shaughnessy beleért Bradford passzába és ennek következtében a labda felpattant és a 320 fontos védekező falember kezében landolt, aki köszönte szépen és két yardra az endzonetól „bedőlt” megszerezve első TD-ját. Karlos Dansby és Yeremiah Bell fogták a Jared Cook-ot nem sok sikerrel itt látszott meg legjobban Daryl Washington hiánya.
Értékelés: D

Futás elleni védekezés: A Rams támadó fala szépen blokkolt Richardsonnak és az egszerű középen futások is többnyire elérték a 4 yardot. Jasper Brinkley igyekezett mindig a labda körül lenni és ez sikerült is neki. Tyrann Mathieu remekül segített be a futások ellen amikor a pályán volt és egy TD-tól is megmentette a csapatot miután kiütötte Jared Cook kezéből a labdát, aki az endzone kapujában tartott már.
Értékelés: C

Speciális csapatrész:
Jay Feely ismét kihagyott egy 50 yard feletti mezőnygólt, ami a végelszámolásnál igencsak jól jött volna. Azért egy 30 yardosat berúgott. Dave Zastudil 46,8-as átlaggal puntolt és három rúgása is a 20 yardos vonal mögött ért célba.
A visszahordásoknál Patrick Petersonnak Nem volt lehetősége visszafutni csak egyszer és akkor is egy yardot haladt előre. Javier Arenas sem tudott hosszabb visszahordást bemutatni, de az egyik kickoff return során kiütötték a kezéből a labdát amit szerencséjére csapattársa szerzett meg.

A nyitó fordulós vereséget követően hazai pályán igyekeznek kiköszörülni a csorbát a Detroit Lions ellenében.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Wed, Sep 11, 2013 - Fitzgerald was limited in practice Wednesday due to a hamstring issue, Darren Urban of the Cardinals' official site reports.Cardinalis
+ Mendenhall + Roberts szintén LP:
 www.azcardinals.com/gameday/injury-report.html

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Wed, Sep 11, 2013 - Fitzgerald was limited in practice Wednesday due to a hamstring issue, Darren Urban of the Cardinals' official site reports.

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Helló szia Game Day!! 😊
Rövid lett és ki is hagytam pár dolgot, de legalább van.
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/08/Merkozes_beharangozo_-_1_het__Rams/Fucu
Fucu, nagy a csönd... ennyire megviseltek a látottak? 😉 postgame vélemény?Cardinalis
kicsit el vagyok havazva mostanában, alig bírom utolérni magamat hét közben, de igyekszem este összedobni valamit.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Helló szia Game Day!! 😊
Rövid lett és ki is hagytam pár dolgot, de legalább van.
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/08/Merkozes_beharangozo_-_1_het__Rams/Fucu
Fucu, nagy a csönd... ennyire megviseltek a látottak? 😉 postgame vélemény?

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Most néztem meg a meccs utáni reakciókat, és Levi is szóba került Ariansnál. Gyakorlatilag azt mondta, hogy egyelőre nincs nála jobb a rosteren, szóval minden marad így OL szinten.
Potter kb az ő szintje igen, de lehet hogy érdemes lenne egyszer kétszer kezdetni Levi helyett, hátha jobb lesz.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Elképesztő hogy Levi újra és újra játékba kerül, pedig már régen el kellett volna hajtani a fenébe.
Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem akadna a posztjára jobb. Egy rookieval is jobban járnánk, lehet hogy úgy is lett volna 3 sack, de egy újonc még tanulna belőle és fejlődhetne. Levi már nem fejlődik sehova...

Palmer, Matyi meg úgy általában az egész O kurva jó volt, még a fal is tartott volna úgy ahogy, ha Levi nem hozza a szokásos formáját. A D teljesen kétarcú volt, bravúrok és elképesztő hibák váltották egymást a meccsen.

Ez a Rams még jópár erős csapatot meg fog tréfálni a szezonban, úgyhogy nem nagy tragédia szerintem egy szoros vereség ellenük. A Lions ellen javítunk 😊csongi
Hát szó mi szó, egy két meccs után tavaly Potter is hozta ezt a szintet, sőt.....Leon78
Potter jobb volt
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Elképesztő hogy Levi újra és újra játékba kerül, pedig már régen el kellett volna hajtani a fenébe.
Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem akadna a posztjára jobb. Egy rookieval is jobban járnánk, lehet hogy úgy is lett volna 3 sack, de egy újonc még tanulna belőle és fejlődhetne. Levi már nem fejlődik sehova...

Palmer, Matyi meg úgy általában az egész O kurva jó volt, még a fal is tartott volna úgy ahogy, ha Levi nem hozza a szokásos formáját. A D teljesen kétarcú volt, bravúrok és elképesztő hibák váltották egymást a meccsen.

Ez a Rams még jópár erős csapatot meg fog tréfálni a szezonban, úgyhogy nem nagy tragédia szerintem egy szoros vereség ellenük. A Lions ellen javítunk 😊csongi
Hát szó mi szó, egy két meccs után tavaly Potter is hozta ezt a szintet, sőt.....
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Floyd egykezese a Top5-ben 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-top-5-catches/0ap2000000240992/Week-1-Top-5-catches

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Elképesztő hogy Levi újra és újra játékba kerül, pedig már régen el kellett volna hajtani a fenébe.
Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem akadna a posztjára jobb. Egy rookieval is jobban járnánk, lehet hogy úgy is lett volna 3 sack, de egy újonc még tanulna belőle és fejlődhetne. Levi már nem fejlődik sehova...

Palmer, Matyi meg úgy általában az egész O kurva jó volt, még a fal is tartott volna úgy ahogy, ha Levi nem hozza a szokásos formáját. A D teljesen kétarcú volt, bravúrok és elképesztő hibák váltották egymást a meccsen.

Ez a Rams még jópár erős csapatot meg fog tréfálni a szezonban, úgyhogy nem nagy tragédia szerintem egy szoros vereség ellenük. A Lions ellen javítunk 😊
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Matyit öröm látni, igazi playmaker a gyerek.andree
FOREVER YOUNG 😊

kár, hogy kicsúszott a kezünkből a meccs a 4. negyedben, szinte teljesen kifulladt addigra az O és a D is... pedig alapvetően nyerhető lett volna a meccs, teljesen partiban voltunk...
újfent megállapíthatom, hogy még mindig Cards meccset a legjobb nézni 😉
mindenképpen biztatóak a jelek a fejlődés irányában...

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Aludtam a meccsre egyet.

O - látszik Arians munkája és tetszik amit csinál a csapattal. Elővette Floydot és ez meg is látszott azon hogy a Rams sec meg volt osztva rendesen, így Fitzre nem mindig jutott 2 ember. Roberts is nagyon jól tolta a slotban. A futás is alakulgat, de ez még nem az igazi. A fal bal oldala Levivel, kritikán aluli. Nem tudom meddig lesz kezdő, de ennél még a tavaly év végi produkció is bőven jobb volt. Olyan simán kerülte meg Quinn folyamatosan hogy fájdalmas volt nézni.

D - Hááát... szerintem itt van hova javulni. Sokáig, sőt szinte egész meccs alatt egy deka nyomás nem volt Bradfordon. Így nem csoda hogy volt ideje célpontokat keresni és találni. Dansby a meccs első felében nagyon kereste önmagát. Nem néztem utána de elég sok MT lehet a neve mellett. Bár az igaz hogy a legtöbb szerelést is Ő hozta össze. Bell jól játszott. Matyi meg nagyon ott volt... simán bebiztosította magát a kezdőben. Az mondjuk botrányos volt hogy J. Cook-ot nem tudtuk levédekezni.... élete meccsét játszotta. Arians adhatna tanácsot Bowles-nak hogy hogy működik a TE játék és hogy kellene rá reagálni. Bosszantó hogy a WR-eket levették a srácok a pályáról és egy TE nyeri meg a meccset. Nem tudom minek köszönhető, de egy LB-t rá lehetett volna állítani. Összességében elfogadható volt a D, de a Horton féle agresszív Blitzelős D jobban tetszett.silent7939
Nagyjából egyetértek. Csalódás, hogy nem sikerült behúzni, de ha összehasonlítjuk a tavalyi produkcióval ég és föld a kettő. Azért a Ramset sokan tartják erős csapatnak, jó védelemmel és pörgős támadósorral. Idegenben kezdtünk ellenük egy teljesen átalakított csapattal. Ehhez képest iszonyú szoros meccset játszottunk, amit tényleg csak apró momentumok döntöttek el.

A támadósor folyamatosan ment előre, minden elkapónk foglalkoztatva volt, sorra jöttek be a playek. Szomorú Palmer 2 fumble-je és Levi 3 engedett sackje, de ahhoz képest amit tavaly művelt a fal, ez még mindig álomszerű. Legalább egyértelműen lehet látni hol van a gond, nem pedig egy fél csapat rohant át akadály nélkül a falon. A futójáték teljesen rendben volt, pláne tavalyhoz képest.

Védő oldalon még keressük magunkat, de ne felejtsük el, hogy Washington még csak üldögél, és szinte a teljes LB sor kicserélődött. Így is voltak szép playek, remélhetőleg sikerül kicsit állandósítani a nyomást. Matyit öröm látni, igazi playmaker a gyerek.

Összességében teljes bizakodással várom a Lions elleni meccset.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Aludtam a meccsre egyet.

O - látszik Arians munkája és tetszik amit csinál a csapattal. Elővette Floydot és ez meg is látszott azon hogy a Rams sec meg volt osztva rendesen, így Fitzre nem mindig jutott 2 ember. Roberts is nagyon jól tolta a slotban. A futás is alakulgat, de ez még nem az igazi. A fal bal oldala Levivel, kritikán aluli. Nem tudom meddig lesz kezdő, de ennél még a tavaly év végi produkció is bőven jobb volt. Olyan simán kerülte meg Quinn folyamatosan hogy fájdalmas volt nézni.

D - Hááát... szerintem itt van hova javulni. Sokáig, sőt szinte egész meccs alatt egy deka nyomás nem volt Bradfordon. Így nem csoda hogy volt ideje célpontokat keresni és találni. Dansby a meccs első felében nagyon kereste önmagát. Nem néztem utána de elég sok MT lehet a neve mellett. Bár az igaz hogy a legtöbb szerelést is Ő hozta össze. Bell jól játszott. Matyi meg nagyon ott volt... simán bebiztosította magát a kezdőben. Az mondjuk botrányos volt hogy J. Cook-ot nem tudtuk levédekezni.... élete meccsét játszotta. Arians adhatna tanácsot Bowles-nak hogy hogy működik a TE játék és hogy kellene rá reagálni. Bosszantó hogy a WR-eket levették a srácok a pályáról és egy TE nyeri meg a meccset. Nem tudom minek köszönhető, de egy LB-t rá lehetett volna állítani. Összességében elfogadható volt a D, de a Horton féle agresszív Blitzelős D jobban tetszett.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha találtok hibát, szóljatok 😀  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/09/Tippjatek_elso_het_-_eredmenyek/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem játszik este: RB Ryan Williams, CB Fleming, LB Okafor, DT Ta’amu, T Massie, G Watford, TE Housler


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Néhány bátrabb tipp így szezonra hangolódva:
- Palmer: 80-90 közötti QB rating-e és 4000 körüli yardja lesz
- 1 futónk 1000 yard fölé kerül.
- Floyd 800 yard fölött zárja a szezont
- 1 Tight end-nek kiemelkedő szezonja lesz, és nem Housler lesz az.


- Matyi szezon végére kezdő free safety lesz, és legalább 1 visszahordott TD-je lesz(Int vagy Punt visszahordás után).
-A védelem engedett yardok alapján se futás, se passz ellen nem lesz az élmezőnyben, de TOP10 lesz engedett pontok és labdaszerzések tekintetében.

- 6 és 9 győzelem között leszünk a szezon végén.andree
Így legyen 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Néhány bátrabb tipp így szezonra hangolódva:
- Palmer: 80-90 közötti QB rating-e és 4000 körüli yardja lesz Úgy legyen 😊
- 1 futónk 1000 yard fölé kerül. Szerintem sajnos nem
- Floyd 800 yard fölött zárja a szezont Esélyes, mert sok lesz a hosszú labda
- 1 Tight end-nek kiemelkedő szezonja lesz, és nem Housler lesz az. D.C? 😊


- Matyi szezon végére kezdő free safety lesz, és legalább 1 visszahordott TD-je lesz(Int vagy Punt visszahordás után). Szerintem a 4-5 fordulótol
-A védelem engedett yardok alapján se futás, se passz ellen nem lesz az élmezőnyben, de TOP10 lesz engedett pontok és labdaszerzések tekintetében. Ennél jobb lesz szerintem, mivel az O javult, így remélhetőleg keveset lesznek fent 😊

- 6 és 9 győzelem között leszünk a szezon végén. Én 7-8 at tippeltemandree