NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hamár Defense, akkor említésre méltó, hogy jelenleg a 3. helyen vagyunk a Rushing (73.3 YPG) tekintetében 😊
 www.nfl.com/stats/teamCardinalis
jaja de szétpasszolnak minket...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Baromi jó. Eddig legalább azt lehetett mondogatni, hogy öröm az ürömben, hogy Okafor bizonyíthat. Így már tényleg nagyon gáz ez. Amúgy 4-3ban ki lesz erős oldalon az LB?
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
hamár Defense, akkor említésre méltó, hogy jelenleg a 3. helyen vagyunk a Rushing (73.3 YPG) tekintetében 😊
 www.nfl.com/stats/team

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
jólvan, látom ti sem akartok lemaradni tőlünk :-8

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Alex Okafor bicepsz szakadást szenvedett tegnap így ő is megy IR-re. 3 nap alatt 3 OLB. Pass rusholni meg majd a szertáros fog.Fucu
Itt a nagy lehetőség 😊 Nincs try out??
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Alex Okafor bicepsz szakadást szenvedett tegnap így ő is megy IR-re. 3 nap alatt 3 OLB. Pass rusholni meg majd a szertáros fog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
roster változások:
- Dontay Moch (LB) a PS-ből az aktív keretbe került.
- Vic So'oto (szintén LB) egy mai próbanap után szinték az aktív keretbe szerződött.
- Bruce Taylor (LB, mi más) pedig a PS-be lett hozva. Őt láthattuk az ide Hard Knocksban mivel az edzőtábort a Bengalsnál töltötte.

Jelen állás szerint Okafor az egyik míg Shaughnessy a másik OLB a 3-4-ben.
Azonban ne lepődjetek meg ha a szokásosnál még több 4-3-at fogunk játszani.Fucu
Ez gondolom nem csak a sérüléseknek köszönhető... remélem van köztük 1-2 speedster is.silent7939
micsoda? Az hogy jött három LB? De a sérülések miatt van.Fucu
Gondoltam az eddigi balfaszkodás is benne van, de ezek szerint nem.silent7939
Nincs benne. Kevesek LB poszton kellettek emberek. A szezon ezen szakaszában már nem (vagy csak nagyon-nagyon ritkán) találni olyan játékosokat akik meghatározó szerepet tölthetnek be a csapatnál.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
roster változások:
- Dontay Moch (LB) a PS-ből az aktív keretbe került.
- Vic So'oto (szintén LB) egy mai próbanap után szinték az aktív keretbe szerződött.
- Bruce Taylor (LB, mi más) pedig a PS-be lett hozva. Őt láthattuk az ide Hard Knocksban mivel az edzőtábort a Bengalsnál töltötte.

Jelen állás szerint Okafor az egyik míg Shaughnessy a másik OLB a 3-4-ben.
Azonban ne lepődjetek meg ha a szokásosnál még több 4-3-at fogunk játszani.Fucu
Ez gondolom nem csak a sérüléseknek köszönhető... remélem van köztük 1-2 speedster is.silent7939
micsoda? Az hogy jött három LB? De a sérülések miatt van.Fucu
Gondoltam az eddigi balfaszkodás is benne van, de ezek szerint nem.silent7939
Azért lássuk be egyik se az a klasszikus jolly joker. 😀andree
Ki tudja... 😀
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
roster változások:
- Dontay Moch (LB) a PS-ből az aktív keretbe került.
- Vic So'oto (szintén LB) egy mai próbanap után szinték az aktív keretbe szerződött.
- Bruce Taylor (LB, mi más) pedig a PS-be lett hozva. Őt láthattuk az ide Hard Knocksban mivel az edzőtábort a Bengalsnál töltötte.

Jelen állás szerint Okafor az egyik míg Shaughnessy a másik OLB a 3-4-ben.
Azonban ne lepődjetek meg ha a szokásosnál még több 4-3-at fogunk játszani.Fucu
Ez gondolom nem csak a sérüléseknek köszönhető... remélem van köztük 1-2 speedster is.silent7939
micsoda? Az hogy jött három LB? De a sérülések miatt van.Fucu
Gondoltam az eddigi balfaszkodás is benne van, de ezek szerint nem.silent7939
Azért lássuk be egyik se az a klasszikus jolly joker. 😀
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
roster változások:
- Dontay Moch (LB) a PS-ből az aktív keretbe került.
- Vic So'oto (szintén LB) egy mai próbanap után szinték az aktív keretbe szerződött.
- Bruce Taylor (LB, mi más) pedig a PS-be lett hozva. Őt láthattuk az ide Hard Knocksban mivel az edzőtábort a Bengalsnál töltötte.

Jelen állás szerint Okafor az egyik míg Shaughnessy a másik OLB a 3-4-ben.
Azonban ne lepődjetek meg ha a szokásosnál még több 4-3-at fogunk játszani.Fucu
Ez gondolom nem csak a sérüléseknek köszönhető... remélem van köztük 1-2 speedster is.silent7939
micsoda? Az hogy jött három LB? De a sérülések miatt van.Fucu
Gondoltam az eddigi balfaszkodás is benne van, de ezek szerint nem.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
roster változások:
- Dontay Moch (LB) a PS-ből az aktív keretbe került.
- Vic So'oto (szintén LB) egy mai próbanap után szinték az aktív keretbe szerződött.
- Bruce Taylor (LB, mi más) pedig a PS-be lett hozva. Őt láthattuk az ide Hard Knocksban mivel az edzőtábort a Bengalsnál töltötte.

Jelen állás szerint Okafor az egyik míg Shaughnessy a másik OLB a 3-4-ben.
Azonban ne lepődjetek meg ha a szokásosnál még több 4-3-at fogunk játszani.Fucu
Ez gondolom nem csak a sérüléseknek köszönhető... remélem van köztük 1-2 speedster is.silent7939
micsoda? Az hogy jött három LB? De a sérülések miatt van.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
roster változások:
- Dontay Moch (LB) a PS-ből az aktív keretbe került.
- Vic So'oto (szintén LB) egy mai próbanap után szinték az aktív keretbe szerződött.
- Bruce Taylor (LB, mi más) pedig a PS-be lett hozva. Őt láthattuk az ide Hard Knocksban mivel az edzőtábort a Bengalsnál töltötte.

Jelen állás szerint Okafor az egyik míg Shaughnessy a másik OLB a 3-4-ben.
Azonban ne lepődjetek meg ha a szokásosnál még több 4-3-at fogunk játszani.Fucu
Ez gondolom nem csak a sérüléseknek köszönhető... remélem van köztük 1-2 speedster is.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
roster változások:
- Dontay Moch (LB) a PS-ből az aktív keretbe került.
- Vic So'oto (szintén LB) egy mai próbanap után szinték az aktív keretbe szerződött.
- Bruce Taylor (LB, mi más) pedig a PS-be lett hozva. Őt láthattuk az ide Hard Knocksban mivel az edzőtábort a Bengalsnál töltötte.

Jelen állás szerint Okafor az egyik míg Shaughnessy a másik OLB a 3-4-ben.
Azonban ne lepődjetek meg ha a szokásosnál még több 4-3-at fogunk játszani.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
hát én sem tudnék most túl sok pozitívumot felhozni... tán azt, hogy legalább a csoportriválisaink szépen tartják a második helyünket 😉
- azért a futás alakulgat (1 TD, 86yds, ebből PP 11yds 😊 )
- a Third Down Efficiency javult: 5/13 - 38%
- a Goal To Go Efficiency pedig: 100% 😊 viszont kár, hogy csak 1/1...
- és végre Dockett felébredt Csipkerózsika álmából: 3 SCK 😉
- és a Méhészbotzunk első pickje azért megérdemel egy linket 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000248247/WK-3-Can-t-Miss-Play-Honey-Badger-s-first-pickCardinalis
Mitől vagyunk másodikak? Én akárhogy nézem nekem utolsónak tűnünk.silent7939
hát a NetPts-től 😉
 www.nfl.com/standings?&sort=OVERALL_NET_PTS&order=desc&colSel=6

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mitől vagyunk másodikak? Én akárhogy nézem nekem utolsónak tűnünk.silent7939
holtversenyben másodikok vagyunk 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
hát én sem tudnék most túl sok pozitívumot felhozni... tán azt, hogy legalább a csoportriválisaink szépen tartják a második helyünket 😉
- azért a futás alakulgat (1 TD, 86yds, ebből PP 11yds 😊 )
- a Third Down Efficiency javult: 5/13 - 38%
- a Goal To Go Efficiency pedig: 100% 😊 viszont kár, hogy csak 1/1...
- és végre Dockett felébredt Csipkerózsika álmából: 3 SCK 😉
- és a Méhészbotzunk első pickje azért megérdemel egy linket 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000248247/WK-3-Can-t-Miss-Play-Honey-Badger-s-first-pickCardinalis
Mitől vagyunk másodikak? Én akárhogy nézem nekem utolsónak tűnünk.
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
végre Dockett felébredt Csipkerózsika álmából: 3 SCK 😉Cardinalis
Dockett papa 3 SCK-ja is megérdemel itten egy fotót 😊

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
azért Alfi TD fotója is megérdemel egy hozzászólást 😊

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Rashad egy állat bazmeg!catattack
ez az állat még képeket is tett fel... lehet tunkolni...
 twitter.com/49foyamind49/status/382321812962422785

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Andree, komolyan gondolod, hogy a negyedik forduló után a Minter, Washington páros lesz a kezdő?Leon78
Azért nem rögtön, de a szezon során szerintem meg fog történni. Brinkley passz ellen világ életében használhatatlan volt, Washington meg egy fiatal sztár a gyenge oldali belső LB poszton, ahová Dansby inkább csak tűzoltás céljából érkezett(Ő mondjuk oda is teszi magát mondjuk).

Amúgy bennem az merült föl, hogy 4-3ban sokkal jobban nézne ki ez a front7. 3-4et jobban szeretem, de az emberanyag sztem inkább illett volna ehhez a sémához. Persze nem szezon közben kell váltogatni, de normális OLB-k nélkül szart nem ér a 3-4.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát az LB sor a Bucs ellen elég foghíjas lesz, Wash ugye csak az 5. meccsen jöhet vissza, Acho meg Alexander IR...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
ez h a tökömbe történt?braxa88
Egy punt visszahordásnál szerelte Sproles-t. Valamibe beakadhatott az ujja vagy nem tudom.
Az a durva, hogy azzal a csonkolt ujjal még visszament játszani. És akkor mondja valaki, hogy a rögbihez képest ez a puhányok sportja...
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Fucu, had legyek most én egy kicsit pozitív. 😊 Szóval véleményem szerint a szezon legrosszabb meccsét letudtuk. Azt szerintem látni kell, hogy az NO egyike azoknak a csapatoknak, akiknek a stílusa egyáltalán nem fekszik nekünk. Passz passz hátán, ha nem hosszú, akkor screen, ami teljesen szétzilálta, a valljuk meg csak alakuló védelmünket. Szerintem merőben más lesz a baba fekvése, ha egy futósabb csapat egy gyengébb irányítóval lesz az ellenfél. Persze ez csak feltételezés, de talán van benne némi igazság.
A legnagyobb probléma tényleg az OL. Ha továbbra is így teljesít Levi, ki lesz vágva, ha máskor nem holtszezonban. Igazából azt nem értem, hogy ennyi jó játékosból hogy nem lehet legalább egy stabil középcsapatot építeni. Az elkapó brigád átlag feletti szerintem. Palmer sem kutyaütő azért. / a meccs közben mutattak egy statot, miszerint már 3 csapattal passzolt 4000 yard felett, nyilván nem azért mert egy balfasz /. Szerintem a futó szekció is erős, ráadásul sokoldalú játékosok alkotják, hála az újoncoknak.
A védőfal szerintem erős, az LB sor sem rossz pláne ha Washington hadra fogható. a secondary fiatal, előbb utóbb beérik Matyi és Jefferson is szerintem.
Szóval fel a fejjel, lesz ez még jobb is.
Azzal viszont egyetértek, hogy egy agresszívabb védekezés jobban feküdne a csapatnak, mert ehhez a pilickázós, kivárós védekezéshez egyenlőre nem vagyunk elég gyorsak.

Bocs ha hülyeségeket írtam.....😊


Andree, komolyan gondolod, hogy a negyedik forduló után a Minter, Washington páros lesz a kezdő?Leon78
Hát én nem sok mindenben értek veled egyet... a LB sor az konkréten nem hogy nem rossz hanem inkább rémes. Matyin és PP-n kívül ki a fiatal a sec-ben? És itt a kezdőkre gondolok. Nézd meg s menetrendünket hány olyan támadógépezettel fogunk szembenézni akik képesek szétzilálni minket! Most jön 2 ki-ki meccs, ha egyet sem húzunk be akkor gondolj bele mi lesz by weekig a maradék Hox, Sf, Falcons meccseken...silent7939
Nem tudom, de szerintem egy Dansby, Washington, Minter hármasból össze lehet rakni Egy jó kis ILB sort, Acho sem annyira rossz, bár rush ban nem túl jó, de elmegy. A másik oldalra kellene találni valakit és slussz. A DL-n egy elég erős egység, persze ha legalább az alapot hozzák. Peterson adott, ,Matyin kívül pedig úgy érzem Jefferson is előbb utóbb kezdő lehet, talán jövőre. Bellt azért nem lesz nehéz kiszorítani, szerintem. Mindent egybe vetve tele vagyunk jó kis playmaker védőjátékosokkal, ami csak jó lehet.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fucu, had legyek most én egy kicsit pozitív. 😊 Szóval véleményem szerint a szezon legrosszabb meccsét letudtuk. Azt szerintem látni kell, hogy az NO egyike azoknak a csapatoknak, akiknek a stílusa egyáltalán nem fekszik nekünk. Passz passz hátán, ha nem hosszú, akkor screen, ami teljesen szétzilálta, a valljuk meg csak alakuló védelmünket. Szerintem merőben más lesz a baba fekvése, ha egy futósabb csapat egy gyengébb irányítóval lesz az ellenfél. Persze ez csak feltételezés, de talán van benne némi igazság.
A legnagyobb probléma tényleg az OL. Ha továbbra is így teljesít Levi, ki lesz vágva, ha máskor nem holtszezonban. Igazából azt nem értem, hogy ennyi jó játékosból hogy nem lehet legalább egy stabil középcsapatot építeni. Az elkapó brigád átlag feletti szerintem. Palmer sem kutyaütő azért. / a meccs közben mutattak egy statot, miszerint már 3 csapattal passzolt 4000 yard felett, nyilván nem azért mert egy balfasz /. Szerintem a futó szekció is erős, ráadásul sokoldalú játékosok alkotják, hála az újoncoknak.
A védőfal szerintem erős, az LB sor sem rossz pláne ha Washington hadra fogható. a secondary fiatal, előbb utóbb beérik Matyi és Jefferson is szerintem.
Szóval fel a fejjel, lesz ez még jobb is.
Azzal viszont egyetértek, hogy egy agresszívabb védekezés jobban feküdne a csapatnak, mert ehhez a pilickázós, kivárós védekezéshez egyenlőre nem vagyunk elég gyorsak.

Bocs ha hülyeségeket írtam.....😊


Andree, komolyan gondolod, hogy a negyedik forduló után a Minter, Washington páros lesz a kezdő?Leon78
Hát én nem sok mindenben értek veled egyet... a LB sor az konkréten nem hogy nem rossz hanem inkább rémes. Matyin és PP-n kívül ki a fiatal a sec-ben? És itt a kezdőkre gondolok. Nézd meg s menetrendünket hány olyan támadógépezettel fogunk szembenézni akik képesek szétzilálni minket! Most jön 2 ki-ki meccs, ha egyet sem húzunk be akkor gondolj bele mi lesz by weekig a maradék Hox, Sf, Falcons meccseken...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
ez h a tökömbe történt?