NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szopattok, hogy egy győzelem után szomorkodtok?
A győzelem az győzelem legyen bármilyen ronda is. És az a tény, hogy a negyedik negyedben hozott a csapat 13 pontot és fordította meg a mérkőzést már nem jelent semmit?
Három negyeden keresztül megint szar volt az offense, de pont a végén szereztek pontot és ez a lényeg. A védelem előtt pedig le a kalappal, ilyen tartalékosan is helytálltak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez nagyon csúnya W volt, általában le szoktam húzni TYT-ről a győztes meccseinket, de ezt nem vagyok hajlandó. Nem lesz még olyan meccs amit 3 negyednyi alibizéssel meg lehet nyerni, úgyhogy nem vagyok bizakodó.csongi
Nincs is rá okod sajnos... Ezt a W-t fel lehet fogni vereségnek sajnos...
Nem láttam a meccset mert ugye egy másikat néztem a helyszínen Dex-el karöltve 😊 de az eredményt követtem és elég szomorú vagyok.
Elnézve a menetrendet - és most nem akarok vészmadárkodni - de a Jags meccsen örülhetünk majd talán és azzal annyi. Jelen állás szerint 3-13 😕
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ez nagyon csúnya W volt, általában le szoktam húzni TYT-ről a győztes meccseinket, de ezt nem vagyok hajlandó. Nem lesz még olyan meccs amit 3 negyednyi alibizéssel meg lehet nyerni, úgyhogy nem vagyok bizakodó.
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
juteszembe, a közvetítés alatt láttam, hogy Palmerünk passzolt eddig a legtöbb játékosnak a ligában, számszerint 13nak, és tényleg:

hát én jobban örülnék, ha a TD-k száma lenne inkább 13...

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
a 4. negyedben megfordítottuk a meccset 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
A lényeg a győzelem és ez igazán izzadtságszagú volt. Ott vagyunk a 49ers nyakán 😀Fucu
Ez tavalyra emlékeztet, még 14-2 is lehet a vége.. 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Három negyeden keresztül lófasz (kivéve a védelem, akik azért annyi segítséget kaptak a támadóktól, hogy nem mindig 3&out után kellett visszamenniük). Majd 13 pont és győzelem. Ezt nehezen viseli az én szervezetem.
Ez lökést kell hogy adjon a csapatnak még a sérülések ellenére is, mivel Dockett és Brinkley is megsérültek (mindkettő lágyék) valamint Colledge is sántikált ugyanaz a lába sérült meg mint amelyik az edzőtábor alatt. Egyébként Potter bejött helyette és elég jól tartotta az emberét.
Mendenhall nem tampába volt fejben. Kifutok a pályáról hogy megálljon az óra amikor le akarjuk pörgetni, hülye vagy fiam? Plusz ugye ott volt a két fumble.
Egyetértek Andree-val Ellingtont kellene kipróbálni és Taylor is kaphatna lehetőséget, mondjuk Smith sem rossz, tehát lehetne rotálni ha valakinek nem megy éps most Mendynek nem ment.
Az pedig, hogy a második félidőben kezd el Fitz felé nézni Palmer érthetetlen volt számomra.

A lényeg a győzelem és ez igazán izzadtságszagú volt. Ott vagyunk a 49ers nyakán 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Ma hatalmas dicséretet érdemel sokat támadott védelmünk. Teljesen limitáltak egy amúgy remek futójátékot, így Glennonnak az egészségesnél több szerep jutott, és szerencsére meg is remegett a keze.

A Palmerre időnként rátörő őrületeket jó lenne limitálni, mert rossz nézni ezeket a céltalan labdákat, ahol csak a szerencsén múlik mi lesz a vége. Mendenhall nem tudom mit tolt meccs előtt, de nem nagyon volt köztünk. Ellington nyugodtan elé léphet, ahogy lassan Taylort és Williamset is meg lehetne próbálni. Szerencsére a minimumot így is hozta a "támadógépezet". Floyd és Fitz a nehéz matchup ellenére remek volt, ahogy végre Housler is mutatott valamit.
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
HA NEM ELÉG JÓ AZ OFFENSED, TOLD MEG EGY PP-VEL! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
NYERTÜNK BAZ+!!!! ELSEM HISZEM!!! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Héttől meccs, azért nézzük meg korai lenne feladni a reményt
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/29/Merkozes_beharangozo_4_het__Buccaneers/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezen a héten van tippjáték!! Remélem Dexxter sok nyereményt hoz Londonból! 😛

 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/29/Tippjatek_4_het/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Valaki tudja Dex számát? Megbeszéltük hogy iszunk egy sört meccs előtt, csak számot nem cseréltünk.silent7939
elküldtem PM-benFucu
Thx
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Valaki tudja Dex számát? Megbeszéltük hogy iszunk egy sört meccs előtt, csak számot nem cseréltünk.silent7939
elküldtem PM-ben



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Valaki tudja Dex számát? Megbeszéltük hogy iszunk egy sört meccs előtt, csak számot nem cseréltünk.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kevin Minter és Dan Williams nem játszanak a Bucs ellen. Előbbi még mindig a hamstring sérülés miatt, utóbbi pedig az apja temetése miatt ami szombaton lesz. Calais Campbell azt nyilatkozta hogy páran a csapatból elutaznak a temetésre.
Rashad Johnson játszani fog de csak csere lesz (go Honey Badger, ho) és a special teamben kaphat játékidőt és egy buzi nagy kötés lesz a kezén.

@Silentnek jó szórakozást. @Dexxternek is 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na még néhány óra és Go London 😀
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
remélem Glennon-nak is beköszön majd párszor 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha Glennon szétpasszol minket, akkor Bowles akár vissza is vonulhat. Emlékeim szerint nyomás alatt használhatatlan, nyomás nélkül meg egy átlag alatti pontosságú QB-szerűség, akinek a legnagyobb fegyvere, hogy előrebassza a labdát és letérdel imádkozni. Kár hogy nincs még Washington, lehetne küldeni blitzre minden playnél.andree
Bowlest én már most visszavonultatnám, függetlenül a hétvégi eredménytől.
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Ha Glennon szétpasszol minket, akkor Bowles akár vissza is vonulhat. Emlékeim szerint nyomás alatt használhatatlan, nyomás nélkül meg egy átlag alatti pontosságú QB-szerűség, akinek a legnagyobb fegyvere, hogy előrebassza a labdát és letérdel imádkozni. Kár hogy nincs még Washington, lehetne küldeni blitzre minden playnél.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
hamár Defense, akkor említésre méltó, hogy jelenleg a 3. helyen vagyunk a Rushing (73.3 YPG) tekintetében 😊
 www.nfl.com/stats/teamCardinalis
jaja de szétpasszolnak minket...Fucu
natalán az a statisztikánk is javulni fog vasárnap... most olvasom 😊
 bowl.hu/iranyitovaltas_3_het_utan_tampabanCardinalis
Na erre ne vegyél mérget... ha Glennonnak lesz ideje passzolni, márpedig lesz, akkor szétdobálja a secondarynket... Ő egy igazi zseb irányító erős karral, és még a fal mögül is kilát 😀

Folyamatosan Powers-re fogja megereszteni a hosszú labdákat és annak ugye tudjuk mi a vége... szerintem dob 1-2 intet de ha nem tudunk rá nyomást helyezni akkor csinál ellenünk 300-350 yardot.
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
hamár secondary, most PP-re lehet szavazni 😉
 up.nfl.com/
videó is van hozzá:
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000249915/NFL-UP-Patrick-Peterson

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hamár Defense, akkor említésre méltó, hogy jelenleg a 3. helyen vagyunk a Rushing (73.3 YPG) tekintetében 😊
 www.nfl.com/stats/teamCardinalis
jaja de szétpasszolnak minket...Fucu
natalán az a statisztikánk is javulni fog vasárnap... most olvasom 😊
 bowl.hu/iranyitovaltas_3_het_utan_tampabanCardinalis
azért nem véletlenül cserélték le Freemant. És ha nem lesz pass rush akkor Glennon is szét tudja dobálni a secondary-t.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
hamár Defense, akkor említésre méltó, hogy jelenleg a 3. helyen vagyunk a Rushing (73.3 YPG) tekintetében 😊
 www.nfl.com/stats/teamCardinalis
jaja de szétpasszolnak minket...Fucu
natalán az a statisztikánk is javulni fog vasárnap... most olvasom 😊
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Irányítóváltás 3 hét után Tampában | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Baromi jó. Eddig legalább azt lehetett mondogatni, hogy öröm az ürömben, hogy Okafor bizonyíthat. Így már tényleg nagyon gáz ez. Amúgy 4-3ban ki lesz erős oldalon az LB?andree
senki. 4-2-5-öt fogunk játszani 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter