NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
catattack 3 520
Rashad egy állat bazmeg!
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Rashad Johnson valahogy "elveszítette" a bal középső ujjának az első ujjpercét... Még tegnap megműtötték. Alexander meg Acho sanszos, hogy out for the season 😕Dexxter Tailor
óóó, csórikám, most olvasom Fucut, hogy a kesztyűjében találta meg... 😕
"Rashad Johnson tegnap meccs közben levette a bal kezéről a kesztyűt és a középső ujjának felső ujjperce benne maradt a kesztyűben."Cardinalis
Ilyet még nem hallottam.....
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Fucu, had legyek most én egy kicsit pozitív. 😊 Szóval véleményem szerint a szezon legrosszabb meccsét letudtuk. Azt szerintem látni kell, hogy az NO egyike azoknak a csapatoknak, akiknek a stílusa egyáltalán nem fekszik nekünk. Passz passz hátán, ha nem hosszú, akkor screen, ami teljesen szétzilálta, a valljuk meg csak alakuló védelmünket. Szerintem merőben más lesz a baba fekvése, ha egy futósabb csapat egy gyengébb irányítóval lesz az ellenfél. Persze ez csak feltételezés, de talán van benne némi igazság.
A legnagyobb probléma tényleg az OL. Ha továbbra is így teljesít Levi, ki lesz vágva, ha máskor nem holtszezonban. Igazából azt nem értem, hogy ennyi jó játékosból hogy nem lehet legalább egy stabil középcsapatot építeni. Az elkapó brigád átlag feletti szerintem. Palmer sem kutyaütő azért. / a meccs közben mutattak egy statot, miszerint már 3 csapattal passzolt 4000 yard felett, nyilván nem azért mert egy balfasz /. Szerintem a futó szekció is erős, ráadásul sokoldalú játékosok alkotják, hála az újoncoknak.
A védőfal szerintem erős, az LB sor sem rossz pláne ha Washington hadra fogható. a secondary fiatal, előbb utóbb beérik Matyi és Jefferson is szerintem.
Szóval fel a fejjel, lesz ez még jobb is.
Azzal viszont egyetértek, hogy egy agresszívabb védekezés jobban feküdne a csapatnak, mert ehhez a pilickázós, kivárós védekezéshez egyenlőre nem vagyunk elég gyorsak.

Bocs ha hülyeségeket írtam.....😊


Andree, komolyan gondolod, hogy a negyedik forduló után a Minter, Washington páros lesz a kezdő?
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Rashad Johnson valahogy "elveszítette" a bal középső ujjának az első ujjpercét... Még tegnap megműtötték. Alexander meg Acho sanszos, hogy out for the season 😕Dexxter Tailor
óóó, csórikám, most olvasom Fucut, hogy a kesztyűjében találta meg... 😕
"Rashad Johnson tegnap meccs közben levette a bal kezéről a kesztyűt és a középső ujjának felső ujjperce benne maradt a kesztyűben."

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Igaz, még csak 3 hét ment le, de ez a produkció nem sok jót sejtet a szezonra. Az O-line rettenetes (talán csak a futásblokkolásban van némi javulás, de a QB-t nem védik meg, tényleg akár kukákat is Palmer elé állíthatnánk...).
A védelem egyértelműen gyengébb Bowles-szal, néha egészen fogalmatlanul futkostak a pályán, ami szerintem a rossz playhívás következménye.
Egy vigasz lehet, hogy a Niners és a Rams is hasonlóan teljesít, a statok alapján még mindig másodikak vagyunk a csoportban 😊 Persze egy 7-9-es vagy 6-10-es mutató, ami kinéz nekünk most, nem lesz elég semmire, max egy jó drafthelyre...csongi
Jelen forma szerint a sorsolásban én csak 2 max 3 nyerhető meccset látok.
Név szerint a Tampa, Eagles és a Jags.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Rashad Johnson valahogy "elveszítette" a bal középső ujjának az első ujjpercét... Még tegnap megműtötték. Alexander meg Acho sanszos, hogy out for the season 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Igaz, még csak 3 hét ment le, de ez a produkció nem sok jót sejtet a szezonra. Az O-line rettenetes (talán csak a futásblokkolásban van némi javulás, de a QB-t nem védik meg, tényleg akár kukákat is Palmer elé állíthatnánk...).
A védelem egyértelműen gyengébb Bowles-szal, néha egészen fogalmatlanul futkostak a pályán, ami szerintem a rossz playhívás következménye.
Egy vigasz lehet, hogy a Niners és a Rams is hasonlóan teljesít, a statok alapján még mindig másodikak vagyunk a csoportban 😊 Persze egy 7-9-es vagy 6-10-es mutató, ami kinéz nekünk most, nem lesz elég semmire, max egy jó drafthelyre...
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
hát én sem tudnék most túl sok pozitívumot felhozni... tán azt, hogy legalább a csoportriválisaink szépen tartják a második helyünket 😉
- azért a futás alakulgat (1 TD, 86yds, ebből PP 11yds 😊 )
- a Third Down Efficiency javult: 5/13 - 38%
- a Goal To Go Efficiency pedig: 100% 😊 viszont kár, hogy csak 1/1...
- és végre Dockett felébredt Csipkerózsika álmából: 3 SCK 😉
- és a Méhészbotzunk első pickje azért megérdemel egy linket 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000248247/WK-3-Can-t-Miss-Play-Honey-Badger-s-first-pick

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tényleg hülyeség volna visszahozni Kerry-t?
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Az egész O csődöt mondott. Nem csak Palmer volt nagyon gáz, de túl sok üresben futkosó WR-t se láttam, a fal a legsötétebb napjainkat idézte, és Arians se tudott váltani. Több futás kellett volna. el kell fogadni, hogy a falunkban elsősorban futásblokkolásban jó játékosok vannak, és Palmer se az az irányító, aki egymagában ledominál egy meccset.

A védelemről nem tudom mit írjak. Ha Brees a meccs 2/3-ában pályán van, bármikor szétdobál egy fáradó védelmet. Sztem sokáig jól tartottuk a Saints O-t, most némi pass rush is volt. A meccs vége teljes katasztrófa. A már említett problémákat teljesen aláírom. Főleg SS és LB poszton van komoly gond. Utóbbinál azért még ott van Washington és Minter, akik remélhetőleg egy az egyben felválthatják Brinkley-éket. A Safety és OLB posztra viszont komolyan áldozni kell a következő offseasonben mertezt most a nem fog megoldódni a rendelkezésre álló emberanyagból.

Ennél a meccsnél csak jobb jöhet.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát srácok, ez sajnos értékelhetetlenül szar volt. Palmernek rendre meg volt a 3-4 másodperce hogy dobjon, de nem passzolta, hanem tovább szorongatta a labdát. Ellington a meccs tán egyetlen pozitívuma. Levit szokás szerint ott szopatták, ahol akarták. Védelemben Dockett volt akit ki lehet emelni, Campbell meccsek óta el van tűnve. Acho is odaért egyszer szépen, de ez nagyon kevés, sajnos semmi pass rush sincsen, egy Brees kaliberű irányító ezt könnyed szerrel használja ki. Ahogy silent is mondta, Matyi és PP értékelhető az egész secondaryből, bár ez azért sokszor a pass rush hibája is. Lehet, hogy én nem emlékszem, de nem láttam egy S vagy CB blitzet sem idén. Kíváncsi vagyok Washingtonnal lesz-e javulás, mert ez így nagyon kevés.Danny
D-Wash ha visszatér akkor lesz javulás némileg, de Ő is inkább futás ellen jó, akárcsak Dansby. OLB poszton van a nagyobb gond... mintha pályán se lennének, illetve Matyi és PP kivételével a S és CB poszt is kaki. De mint mondtam korábban ez nem biztos hogy a playerek hibája mert az sem igazán látszik hogy Bowles tudná mit csinál. Nekem az egész védelem olyan esetlegesnek tűnik... mintha az "...álljunk fel valahogy, aztán majd lesz valami..." stratégiát követné.
több mint 11 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Hát srácok, ez sajnos értékelhetetlenül szar volt. Palmernek rendre meg volt a 3-4 másodperce hogy dobjon, de nem passzolta, hanem tovább szorongatta a labdát. Ellington a meccs tán egyetlen pozitívuma. Levit szokás szerint ott szopatták, ahol akarták. Védelemben Dockett volt akit ki lehet emelni, Campbell meccsek óta el van tűnve. Acho is odaért egyszer szépen, de ez nagyon kevés, sajnos semmi pass rush sincsen, egy Brees kaliberű irányító ezt könnyed szerrel használja ki. Ahogy silent is mondta, Matyi és PP értékelhető az egész secondaryből, bár ez azért sokszor a pass rush hibája is. Lehet, hogy én nem emlékszem, de nem láttam egy S vagy CB blitzet sem idén. Kíváncsi vagyok Washingtonnal lesz-e javulás, mert ez így nagyon kevés.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nagyon gyenge volt én pedig eléggé csalódott vagyok.Fucu
Meg tudlak érteni
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nagyon gyenge volt én pedig eléggé csalódott vagyok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát srácok ez nagyon gázvolt... 1 drive volt az O-ban... sorozatban menyit is puntoltunk? 11-12? Ez nagyon kevés.

A D is siralmas volt szerintem.... eddig sem voltak a toppon, de ma nagyon leszerepeltek.
A TE játékot egyszerűen nem tudjuk kivédekezni... ez ugye a Rams ellen már látszott. A LB sor konkrétan Dansby-ből áll és itt vége is. A sec meg PP-ből és Matyiból.
Tudom hogy Rhodes ratyi állítólag de jelenleg hatalmas upgrade lenne visszahozni. Ez a Bell Johnson S páros nagyon gyengusz.


És most ne kezdje el senki védeni hogy ez csak egy szar meccs volt, mert sajnos ez nem igaz. A D is nagyon lyukas sok helyen és ez már korábban is mutatta a jeleit. Lehet hogy nincs igazam a játékosokkal kapcsolatban, de akkor Bowles-al lesz a gond.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sorry mindenkitől, ma nem lesz tippjáték, picit sűrű volt a hétvégém, gép előtt se voltam kb. jövő héten majd 20 kérdés lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
janisz 137 — Warnerfan
meccset szeretnék letölteni, de a gépem újra lett telepítve, tudtok egy címet mondani? volt az az orosz oldal....Leon78
én ezt tudom ajánlani (bár nem tudom, most lehet-e regisztrálni):  tenyardtracker.com/browse.phpcsongi
 sport-video.org.ua/americanfootball.html próbáljad meg ezt is..... 😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kicsit megcsúsztam, de Game Day! 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/22/Merkozes_beharangozo_3_het__Saints/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
meccset szeretnék letölteni, de a gépem újra lett telepítve, tudtok egy címet mondani? volt az az orosz oldal....Leon78
én ezt tudom ajánlani (bár nem tudom, most lehet-e regisztrálni):  tenyardtracker.com/browse.php
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
meccset szeretnék letölteni, de a gépem újra lett telepítve, tudtok egy címet mondani? volt az az orosz oldal....
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions topikot nem látogató Cards drukkereknek:

Olyanoknak akik szeretnek play-eket elemezgetni.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
lehet, hogy mindenki számára tudott, de a gamepasson ingyenesen tudjátok majd a meccseteket nézni!
FREE GAME OF THE WEEK WEEK 3 Arizona Cardinals vs. New Orleans Saints


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Peterson vasárnap hordott kesztyűje és egy labda érkezett ma Cantonba a Hall Of Fame főhadiszállásra. Mivel PP az első védekező játékos az 1970-es AFL-NFL egyesülés óta, aki elkapással és sikeres passzal is büszkélkedhet egy mérkőzésen belül. Ezért a meccsen hordott kesztyűje és a labda amivel a 17 yardos átadást adta Kerry Taylornak a Hall of Fame kiállító termében lesz. Ahol egyébként már megtalálható PP egy pár cipóje, amiben 2011-ben a Rams ellen a hosszabbításban 99 yardos punt visszahordást TD-t csinált.

Dockett és Campbell is halvány, de az egyikük szinte mindig duplázva van (nem figyeltem, de szerintem Campbell), de a futás ellen elég jól teljesítenek egyébként. A pass rush meg a szélsők feladata lenne vagy a DE-ek feladata 4 emberes front esetén. Azért remélem javulni fog a pass rush középről is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Amúgy Dockettről mi a véleményetek? Dominánsabb idényt vártam tőle. Haloványnak tűnt az első két meccsen, pedig elvileg neki kedvez az új rendszer.andree
Szerintem nagyon halovány, csakúgy mint Campbell... bár ezt írtam a meccs után.
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Amúgy Dockettről mi a véleményetek? Dominánsabb idényt vártam tőle. Haloványnak tűnt az első két meccsen, pedig elvileg neki kedvez az új rendszer.