NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bradley Sowell nevét ízlelgessétek, mint kezdő LTFucu
Arians-bébi!
Ő játszott tavaly nálunk, de hogy stílusos legyek: Not so well...Höri
jaja tudom, hogy Arians kedvenckéje, nem véletlenül jött.

Így mellékvágányon még megemlíteném, hogy PP lett a hét védőjátékosa a Bucs elleni két interceptionjével.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bradley Sowell nevét ízlelgessétek, mint kezdő LTFucu
Arians-bébi!
Ő játszott tavaly nálunk, de hogy stílusos legyek: Not so well...

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Trade a láthatáron.
Steelers and Cards are hammering out a trade sending Levi Brown to PITT(LaCanfora)
iktriad
fakkje! mondjuk Potter nem tudom mennyire lesz megoldás...Dexxter Tailor
semennyire mert Ő guardként nyomja már. Bradley Sowell nevét ízlelgessétek, mint kezdő LT



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 19mp
Hearing it will be a late round pick going from PIT and AZ for Levi Brown. Brown's contract will remain as is. Makes $4.75M this year...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg is van a trade, ha Levi átmegy az egészségügyin! Keim nagy zsugás.iktriad
Arrol nincs hír mit kapunk érte?silent7939
Még nincs, csak hogy a bolt megköttetett, ha Brown átmegy az egészségügyin.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Meg is van a trade, ha Levi átmegy az egészségügyin! Keim nagy zsugás.iktriad
Arrol nincs hír mit kapunk érte?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg is van a trade, ha Levi átmegy az egészségügyin! Keim nagy zsugás.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Trade a láthatáron.
Steelers and Cards are hammering out a trade sending Levi Brown to PITT(LaCanfora)
iktriad
fakkje! mondjuk Potter nem tudom mennyire lesz megoldás...Dexxter Tailor
A Steelerst megértem... csoda hogy Big Ben még él az O line mögött... bár ezt te is láttad Dex 😀
Eddig azt hittem a Cards falnál nincs fosabb... hát van
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Trade a láthatáron.
Steelers and Cards are hammering out a trade sending Levi Brown to PITT(LaCanfora)
iktriad
fakkje! mondjuk Potter nem tudom mennyire lesz megoldás...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Trade a láthatáron.
Steelers and Cards are hammering out a trade sending Levi Brown to PITT(LaCanfora)
iktriad
Mit vagy kit kapnánk érte?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trade a láthatáron.
Steelers and Cards are hammering out a trade sending Levi Brown to PITT(LaCanfora)
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
week1-4: THIRD DOWN CONVERSIONS: 14/48 - 29% (OPPONENTS: 21/53 - 40%, ebből a Szentek viszik a prímet: 7/13 - 53%)Cardinalis
viszont a Total First Down-okkal hozzuk az opponenseink szintjét: 82 (OPPONENTS: 83)

a védelmünk pedig már a Broncos után a második a földön 😊 (Rushing 75 YPG)Cardinalis
most nézem, hogy a Carolina offense pedig 3. a futásba (151 YPG) és uccsók a levegőben (170 YPG)
hát kőkemény földharc lesz otthon vasárnap 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A következő 4 meccs vízválasztó lesz. Főleg a két csoportmeccs. Nincsenek ábrándjaim csak lássam a javulást.
A védelem lehet mégis jó úton halad? Washingtonnal meglátjuk mennyit javulnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
catattack 3 520
Lényegtelen.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nézzétek a jó oldalát, a Cards szinte mindig izgalmas meccseket vív. 😊 Mi már Cardinals függők vagyunk, úgyhogy nem tehetünk mást, mint hogy reménykedünk abban, hogy egyszer csak lesz egy világverő csapatunk.
Azért persze jó lenne látni egy nagy javulást az offense részéről. Szerintetek van némi esély a második helyre a csoportban, vagy ez egy elvetemült kérdés? 😊Leon78
Szerintem nincs esélyünk... ahhoz 2x meg kellene verni a Ninerst
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nézzétek a jó oldalát, a Cards szinte mindig izgalmas meccseket vív. 😊 Mi már Cardinals függők vagyunk, úgyhogy nem tehetünk mást, mint hogy reménykedünk abban, hogy egyszer csak lesz egy világverő csapatunk.
Azért persze jó lenne látni egy nagy javulást az offense részéről. Szerintetek van némi esély a második helyre a csoportban, vagy ez egy elvetemült kérdés? 😊
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
hamár secondary, most PP-re lehet szavazni 😉  up.nfl.com/
videó is van hozzá:  www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000249915/NFL-UP-Patrick-PetersonCardinalis
PP meg is nyerte a párharcot, itt is 😉  up.nfl.com/workouts

ezen a héten is lehet rá szavazni 😊 GMC NEVER SAY NEVER MOMENT
 www.nfl.com/voting/never-say-never/2013/REG/4?module=HP11_content_stream_voting_gmc

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Valaki tudja Dex számát? Megbeszéltük hogy iszunk egy sört meccs előtt, csak számot nem cseréltünk.silent7939
namegvolt a sörözés? 😊
és láttatok még kint Card-os mezeket vagy rajtunk kívül nincs több ARI drukker Európában...? 😉Cardinalis
Meeting megvolt de sörözni nem söröztünk, mert én az NFL shopban vadásztam mezre, ami el is fogyott mire odaértem a pulthoz.... így csak egy Cardsos mini helmetet hoztam souvenirbe 😀
Volt néhány cards fan de nem túl sok.... sőt igazából elenyésző volt a számuk, de legalább unikornisnak érezhettük magunkat 😀
A hangulat és a körítés óriási volt... még a feleségem is rágerjedt és élvezte, pedig Ő nem fan... nekem konkrétan a pregame show alatt a hideg futkosott a hátamon és nem az időjárás miatt 😀 már alig várom hogy menjünk a Niners meccsre. A Sköl Line hatalmas, érdemes rákeresni a youtube-n. Mikor csak sétálgattunk a stadion mellett megálltam egy helyen míg az asszony elment wc-re és pont ott tartottak egy kis kedvcsinálót előttem...
 www.youtube.com/watch?v=xVeb7OWHRso

A meccs sem volt rossz 😀
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Valaki tudja Dex számát? Megbeszéltük hogy iszunk egy sört meccs előtt, csak számot nem cseréltünk.silent7939
namegvolt a sörözés? 😊
és láttatok még kint Card-os mezeket vagy rajtunk kívül nincs több ARI drukker Európában...? 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
a győzelem mindig mosolyra fakaszt 😊


ezen a felvételen pedig látni vélem a csapat-szellemet 😊
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Victory_Monday_Locker_room_scene_after_the_win/18e1fa6b-0b02-4540-93b4-fd11ef1ca977

a 3rd down hatékonyságunk iszonyatosan rapszodikus, a két nyert meccsünk alatt csak kettő, azaz 2 szem 3rd down sikerült a 21-ből 😕
első meccsen még faszán ment: week1: Third Down Efficiency 7/14 - 50%
week2: Third Down Efficiency 1/11 - 9%
week3: Third Down Efficiency 5/13 - 38%
week4: Third Down Efficiency 1/10 - 10%

week1-4: THIRD DOWN CONVERSIONS: 14/48 - 29% (OPPONENTS: 21/53 - 40%, ebből a Szentek viszik a prímet: 7/13 - 53%)

csóri Cooperről is emlékezzünk azért meg, namajd jövőre megtudjuk, milyen lett volna, ha...:
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Cardinals-Chronicles---Jonathan-Cooper/5b69c50f-7676-4607-8da6-cbe028b9cc1d

a védelmünk pedig már a Broncos után a második a földön 😊 (Rushing 75 YPG)
juteszembe mégvalami, Qrvasok volt most a bünti: Penalties (Number-Yards) 10 - 90

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Arians: A védelem jó, a special team jó, a támadósor bűzlik (a putrid szót használta)
Washington visszatér és vasárnap Dasbyvel párban fog kezdeni.Fucu
Az bűzlik ami a specialitása 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Arians: A védelem jó, a special team jó, a támadósor bűzlik (a putrid szót használta)
Washington visszatér és vasárnap Dasbyvel párban fog kezdeni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az a vicc, ha nem mákolja be a Rams a végén a kétesélyes meccset most 3-1el állnánk. Már fél csapat sérült, de hozzuk a győzelmeket. Mind tudjuk, hogy nem Palmer visz majd minket a bajnoki címig. A lényeg, hogy van a védelemben és a támadósorban is bőven pozitívum, pedig csak most kezdte a munkát az új stáb. Matyi, Jefferson, Ellington beválni látszik, míg Minter és Taylor remélhetőleg nem sokára villanthat. Visszatér Washington, PP még csak most kezd beindulni, Fitznek pedig még 1 TD kell, hogy hozza a tavalyi egész éves teljesítményét.

Nem látom túl sok okát az össznépi depressziónak. Úgy indultunk a szezonnak, hogy csak 5-6 győzelem legyen meg, erre már van 2. Szar volt nézni a Saints meccs után ezt a félidőnyi szenvedést, de a védelem nagyon odatette magát, és a félidőben sikerült rendbe rakni a támadókat is. (Kár hogy Palmer 2 szép driveot nyírt ki hülye intekkel).andree
okok
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Az a vicc, ha nem mákolja be a Rams a végén a kétesélyes meccset most 3-1el állnánk. Már fél csapat sérült, de hozzuk a győzelmeket. Mind tudjuk, hogy nem Palmer visz majd minket a bajnoki címig. A lényeg, hogy van a védelemben és a támadósorban is bőven pozitívum, pedig csak most kezdte a munkát az új stáb. Matyi, Jefferson, Ellington beválni látszik, míg Minter és Taylor remélhetőleg nem sokára villanthat. Visszatér Washington, PP még csak most kezd beindulni, Fitznek pedig még 1 TD kell, hogy hozza a tavalyi egész éves teljesítményét.

Nem látom túl sok okát az össznépi depressziónak. Úgy indultunk a szezonnak, hogy csak 5-6 győzelem legyen meg, erre már van 2. Szar volt nézni a Saints meccs után ezt a félidőnyi szenvedést, de a védelem nagyon odatette magát, és a félidőben sikerült rendbe rakni a támadókat is. (Kár hogy Palmer 2 szép driveot nyírt ki hülye intekkel).
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
szopattok, hogy egy győzelem után szomorkodtok?
A győzelem az győzelem legyen bármilyen ronda is. És az a tény, hogy a negyedik negyedben hozott a csapat 13 pontot és fordította meg a mérkőzést már nem jelent semmit?
Három negyeden keresztül megint szar volt az offense, de pont a végén szereztek pontot és ez a lényeg. A védelem előtt pedig le a kalappal, ilyen tartalékosan is helytálltak.Fucu
Ez nem szopatás és ha objektíven nézed a dolgokat akkor te is belátod hogy így nem sok babér terem. Ettől függetlenül természetesen hétről hétre a gépem előtt fogok ülni és szurkolni fogok a csapatnak, mert ez az én csapatom is... akkor is ha SB-t játszik és akkor is ha a TOP10-ben húz a drafton.