NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
fremen Arizona Cardinals 25
- Ismét nyer hazai pályán a Cardinals? igen
- Charles Johnson szerez sacket? nem
- Jaron Brownnak ismét lesz elkapása? igen
- 21 pontnál többet szerez a Cards? igen
- Melyik csapatnak lesz több passzolt yardja? Cards
- Fitzgerald hány dollárt fog adakozni a meccs után? (ezer dollár elkapásért, 10ezer TD-ért) 18ezer
- Mendenhallnak vagy Ellingtonnak lesz jobb a futásonkénti átlaga? Ellingtonnak
- Petersonnak lesz passzolt/elkapott yardja? nem
- Melyik félidőben szerez több pontot a Cardinals? második
- Daryl Washingtonnak lesz a legtöbb szerelése a hazai oldalról? igen
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
- Ismét nyer hazai pályán a Cardinals? igen
- Charles Johnson szerez sacket? igen
- Jaron Brownnak ismét lesz elkapása? igen
- 21 pontnál többet szerez a Cards? nem
- Melyik csapatnak lesz több passzolt yardja? cards
- Fitzgerald hány dollárt fog adakozni a meccs után? (ezer dollár elkapásért, 10ezer TD-ért) 15ezer
- Mendenhallnak vagy Ellingtonnak lesz jobb a futásonkénti átlaga? Mendenhall
- Petersonnak lesz passzolt/elkapott yardja? lesz
- Melyik félidőben szerez több pontot a Cardinals? második
- Daryl Washingtonnak lesz a legtöbb szerelése a hazai oldalról? igen
több mint 11 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
- Ismét nyer hazai pályán a Cardinals? IGEN
- Charles Johnson szerez sacket? IGEN
- Jaron Brownnak ismét lesz elkapása? IGEN
- 21 pontnál többet szerez a Cards? NEM
- Melyik csapatnak lesz több passzolt yardja? CARDS
- Fitzgerald hány dollárt fog adakozni a meccs után? (ezer dollár elkapásért, 10ezer TD-ért) 14.000
- Mendenhallnak vagy Ellingtonnak lesz jobb a futásonkénti átlaga? ELLINGTON
- Petersonnak lesz passzolt/elkapott yardja? IGEN
- Melyik félidőben szerez több pontot a Cardinals? ELSŐ
- Daryl Washingtonnak lesz a legtöbb szerelése a hazai oldalról? NEM

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 11 éve
Stormhand Arizona Cardinals 44
- Ismét nyer hazai pályán a Cardinals? igen
- Charles Johnson szerez sacket? igen
- Jaron Brownnak ismét lesz elkapása? igen
- 21 pontnál többet szerez a Cards? nem
- Melyik csapatnak lesz több passzolt yardja? Cardinals
- Fitzgerald hány dollárt fog adakozni a meccs után? (ezer dollár elkapásért, 10ezer TD-ért) 17000
- Mendenhallnak vagy Ellingtonnak lesz jobb a futásonkénti átlaga? Ellington
- Petersonnak lesz passzolt/elkapott yardja? nem
- Melyik félidőben szerez több pontot a Cardinals? 3.
- Daryl Washingtonnak lesz a legtöbb szerelése a hazai oldalról? nem
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
gyorsan megszakítom a tippeket egy kis linkel. Game Day!! 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/06/Merkozes_beharangozo_5_het_vs_Panthers/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
- Ismét nyer hazai pályán a Cardinals? igen
- Charles Johnson szerez sacket? igen
- Jaron Brownnak ismét lesz elkapása? igen
- 21 pontnál többet szerez a Cards? nem
- Melyik csapatnak lesz több passzolt yardja? Cardinals
- Fitzgerald hány dollárt fog adakozni a meccs után? (ezer dollár elkapásért, 10ezer TD-ért) 18000
- Mendenhallnak vagy Ellingtonnak lesz jobb a futásonkénti átlaga? Ellington
- Petersonnak lesz passzolt/elkapott yardja? nem
- Melyik félidőben szerez több pontot a Cardinals? 2.
- Daryl Washingtonnak lesz a legtöbb szerelése a hazai oldalról? nem
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
na akkor jöhetnek ide a tippek...
- Ismét nyer hazai pályán a Cardinals? Igen
- Charles Johnson szerez sacket? Igen
- Jaron Brownnak ismét lesz elkapása? Igen
- 21 pontnál többet szerez a Cards? Nem
- Melyik csapatnak lesz több passzolt yardja? Cards
- Fitzgerald hány dollárt fog adakozni a meccs után? (ezer dollár elkapásért, 10ezer TD-ért) 15 ezer
- Mendenhallnak vagy Ellingtonnak lesz jobb a futásonkénti átlaga? Ellington
- Petersonnak lesz passzolt/elkapott yardja? Igen
- Melyik félidőben szerez több pontot a Cardinals? 2
- Daryl Washingtonnak lesz a legtöbb szerelése a hazai oldalról? Nem Dexxter Tailor
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ismét tudtok tippelni időben 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/05/Tippjatek_-_eredmenyek_5_fordulo/Dexxter Tailor
Nem bírok tippelni mert minden böngészőben valami hibát dobsilent7939
kurva nso szerverek... ha estig sem javul, kitalálok mástDexxter Tailor
bemásolod ide a kérdéssort én meg kiemelem a hozzászólást és így az lesz mindig a legelső HSZ.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ismét tudtok tippelni időben 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/05/Tippjatek_-_eredmenyek_5_fordulo/Dexxter Tailor
Nem bírok tippelni mert minden böngészőben valami hibát dobsilent7939
kurva nso szerverek... ha estig sem javul, kitalálok mást


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
ismét tudtok tippelni időben 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/05/Tippjatek_-_eredmenyek_5_fordulo/Dexxter Tailor
Nem bírok tippelni mert minden böngészőben valami hibát dob
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ismét tudtok tippelni időben 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/05/Tippjatek_-_eredmenyek_5_fordulo/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
na ilyen és ehhez hasonló TD-ket szeretnék látni Fitztől 😊

pláne, hogy elkezdődött a rózsaszín hónap:
"As of yesterday I'm donating .25 per new follower, $1,000 per reception & $10,000 per touchdown for the entire month of October!"
"As you all know today is the beginning of Breast Cancer Awareness Month. You also know that it is an important cause for me, so get your pink out and lets fight it together!!!"

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az valós hogy Levi egész éves lóvéját mi fizetjük?silent7939
igen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az valós hogy Levi egész éves lóvéját mi fizetjük?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Keim.Fucu
Csak információ szerzés végett, mi az álláspont Keimmel kapcsolatban? (mivel Palmer az irányító nekem bőven-bőven negatív- de én tudatlan vagyok eléggé itt a tradekkel kapcsolatban.)2PP2
Az én álláspontom hogy jó szakember. Nagyon régóta a Cardinals alkalmazásában áll és végigjárta a szamárlétrát. Egyetemi játékos megfigyelőként kezdte és szépen haladt felfelé. Ahogy láthattuk idén nem fél meghozni a nehéz döntéseket (pl. Adrian Wilson elküldése) ha az a csapat érdekeit szolgálja. Ismeri franchiset, ismeri a szurkolókat, ismeri a játékosokat, mivel itt volt amikor még Rod Graves volt a GM. Elmondta, hogy 3 évre előre tervez és ez az év csak az első (ugye 😊 ). Én nagyon örültem, hogy Ő lett a GM és eddig nagyon jó munkát végzett.
Palmer kérdésben meg egyetértek andree-val, nincs vele problémám. Csak azokat az idióta interceptionöket hagyná el 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
szenvedős támadójátékkal és kemény D-háborúval színesített újabb diadalra számítok, mondjuk most egy ST TD-vel fűszerezve 😊

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A 2005-2009 közötti Cardinals draftokról összesen két játékos van csak a Cards rosterén 😊 a 2004-es draftról meg hárman 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Mit vártok a hétvégi meccstől? 😊
Szerintem szoros meccs lesz, ahol a védelmek dominálnak, kevés yard, kevés pont, a turnoverek és egy-egy villanás dönthet. Összességében a keretünket valamivel erősebbnek érzem, mint a Tietek, de Riveránál nagyon kevés rosszabb edző van a ligában, Arians nem hiszem hogy közéjük tartozna, plusz a hazai pálya is mellettetek szól. Ha ez nem lenne elég nálunk ugye még elég keményen bejátszik a lúzer faktor (amiben igen komoly szerepe van az említett úriembernek), szoros meccset emberemlékezet óta nem nyertünk meg (Gabbert újonc évében sikerült lenyomni a Jaxet, azóta semmi - no comment). Szóval szerintem izgi lesz 😊gabokocka
Ezt a meccset szezon előtt is 50-50re raktam. Most se vélekedek másképpen. Futás ellen nagyon jó most a védelmünk, szóval bízom benne, hogy limitálni tudjuk a támadójátékotokat, míg Palmer remélhetőleg megtalálgatja Fitzéket, mert futással mi se fogunk túl messzire jutni Luke-ék ellen. A hazai pálya miatt azt mondom, mi húzunk egy szoros, kevés pontos meccset.andree
Greg Olsen lesz az achillesünk.... mint kiderült az előző 4 meccsen a TE-k szanaszét szopatnak minket. Ha őt sikerül levédekezni akkor nem lesz gond sztem és egy kevés pontos, nyögvenyelős meccset várok ami az aktuális formán fog múlni.silent7939
Washington visszatér. Be is pakolnám rögtön Dansby mellé. Brinkley nagyon rossz passz ellen, ez talán segíthet. Lassan Minter is feltámadhatna halottaiból.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mit vártok a hétvégi meccstől? 😊
Szerintem szoros meccs lesz, ahol a védelmek dominálnak, kevés yard, kevés pont, a turnoverek és egy-egy villanás dönthet. Összességében a keretünket valamivel erősebbnek érzem, mint a Tietek, de Riveránál nagyon kevés rosszabb edző van a ligában, Arians nem hiszem hogy közéjük tartozna, plusz a hazai pálya is mellettetek szól. Ha ez nem lenne elég nálunk ugye még elég keményen bejátszik a lúzer faktor (amiben igen komoly szerepe van az említett úriembernek), szoros meccset emberemlékezet óta nem nyertünk meg (Gabbert újonc évében sikerült lenyomni a Jaxet, azóta semmi - no comment). Szóval szerintem izgi lesz 😊gabokocka
Ezt a meccset szezon előtt is 50-50re raktam. Most se vélekedek másképpen. Futás ellen nagyon jó most a védelmünk, szóval bízom benne, hogy limitálni tudjuk a támadójátékotokat, míg Palmer remélhetőleg megtalálgatja Fitzéket, mert futással mi se fogunk túl messzire jutni Luke-ék ellen. A hazai pálya miatt azt mondom, mi húzunk egy szoros, kevés pontos meccset.andree
Greg Olsen lesz az achillesünk.... mint kiderült az előző 4 meccsen a TE-k szanaszét szopatnak minket. Ha őt sikerül levédekezni akkor nem lesz gond sztem és egy kevés pontos, nyögvenyelős meccset várok ami az aktuális formán fog múlni.
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Mit vártok a hétvégi meccstől? 😊
Szerintem szoros meccs lesz, ahol a védelmek dominálnak, kevés yard, kevés pont, a turnoverek és egy-egy villanás dönthet. Összességében a keretünket valamivel erősebbnek érzem, mint a Tietek, de Riveránál nagyon kevés rosszabb edző van a ligában, Arians nem hiszem hogy közéjük tartozna, plusz a hazai pálya is mellettetek szól. Ha ez nem lenne elég nálunk ugye még elég keményen bejátszik a lúzer faktor (amiben igen komoly szerepe van az említett úriembernek), szoros meccset emberemlékezet óta nem nyertünk meg (Gabbert újonc évében sikerült lenyomni a Jaxet, azóta semmi - no comment). Szóval szerintem izgi lesz 😊gabokocka
Ezt a meccset szezon előtt is 50-50re raktam. Most se vélekedek másképpen. Futás ellen nagyon jó most a védelmünk, szóval bízom benne, hogy limitálni tudjuk a támadójátékotokat, míg Palmer remélhetőleg megtalálgatja Fitzéket, mert futással mi se fogunk túl messzire jutni Luke-ék ellen. A hazai pálya miatt azt mondom, mi húzunk egy szoros, kevés pontos meccset.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 300 — Keep pounding
Mit vártok a hétvégi meccstől? 😊
Szerintem szoros meccs lesz, ahol a védelmek dominálnak, kevés yard, kevés pont, a turnoverek és egy-egy villanás dönthet. Összességében a keretünket valamivel erősebbnek érzem, mint a Tietek, de Riveránál nagyon kevés rosszabb edző van a ligában, Arians nem hiszem hogy közéjük tartozna, plusz a hazai pálya is mellettetek szól. Ha ez nem lenne elég nálunk ugye még elég keményen bejátszik a lúzer faktor (amiben igen komoly szerepe van az említett úriembernek), szoros meccset emberemlékezet óta nem nyertünk meg (Gabbert újonc évében sikerült lenyomni a Jaxet, azóta semmi - no comment). Szóval szerintem izgi lesz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Igazából én továbbra is elvagyok ezzel amit építgetünk. Palmer szerződése egyértelművé tette, hogy átmeneti lépcsőfok, akire fel lehet építeni a rendszert, de működtetni már jó eséllyel nem ő fogja. A Stantonos 2-3 győzelmes szezont nem fogja felvállalni Arians és Keim egy Fitz-D-Wash-CC-PP négyesfogattal a keretben.

Majd szépen berántjuk 1. kör közepén Tajh Boydot. Elég régóta figyelgetem. Pont egy olyan erőskezű, pontos de mozgékony QB, akit el tudnék képzelni ebbe a játékrendszer-támadófal kombinációba. TOP10be nem viszik úgy se, mi meg nyugodtan bevállalhatjuk majd. Hátha ő lesz a mi Wilsonunk.

Addig is én elvagyok Palmerrel. Meccs előtt beírjuk azt az 1-2 intet, és reménykedünk, hogy Fitzet mosolyogni látjuk meccs végén. Ezek az elvárásaim a támadósorunktól idén. 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Keim.Fucu
Csak információ szerzés végett, mi az álláspont Keimmel kapcsolatban? (mivel Palmer az irányító nekem bőven-bőven negatív- de én tudatlan vagyok eléggé itt a tradekkel kapcsolatban.)2PP2
a hivatalos álláspont szerint továbbra is ő lesz a Cards GM 😉Cardinalis
Miért? Hol került szóba az esetleges távozása? Szerintem sehol.catattack
Keim fasza melót végez.... Palmer meg Palmer... én sem csipázom de mutat jó dolgokat is néha.... van benne fantázia. Ha Arians rendbe teszi fejben akkor lehozhat egy közepesen jó évet... ha nem akkor meg egy közepesen szart. 😀

Én még midig azt vallom hogy meg kellett volna ezt az évet csinálni Stantonnal és húzni egy QB-t a következő drafton, de nem én vagyok a GM 😀 Így hogy van egy Palmerünk, ezt kell szeretni és bízni egy Warner-i feltámadásban.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Keim.Fucu
Csak információ szerzés végett, mi az álláspont Keimmel kapcsolatban? (mivel Palmer az irányító nekem bőven-bőven negatív- de én tudatlan vagyok eléggé itt a tradekkel kapcsolatban.)2PP2
a hivatalos álláspont szerint továbbra is ő lesz a Cards GM 😉Cardinalis
Miért? Hol került szóba az esetleges távozása? Szerintem sehol.catattack
Keim fasza melót végez.... Palmer meg Palmer... én sem csipázom de mutat jó dolgokat is néha.... van benne fantázia. Ha Arians rendbe teszi fejben akkor lehozhat egy közepesen jó évet... ha nem akkor meg egy közepesen szart. 😀

Én még midig azt vallom hogy meg kellett volna ezt az évet csinálni Stantonnal és húzni egy QB-t a következő drafton, de nem én vagyok a GM 😀 Így hogy van egy Palmerünk, ezt kell szeretni és bízni egy Warner-i feltámadásban.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Keim.Fucu
Csak információ szerzés végett, mi az álláspont Keimmel kapcsolatban? (mivel Palmer az irányító nekem bőven-bőven negatív- de én tudatlan vagyok eléggé itt a tradekkel kapcsolatban.)2PP2
a hivatalos álláspont szerint továbbra is ő lesz a Cards GM 😉Cardinalis
Miért? Hol került szóba az esetleges távozása? Szerintem sehol.