NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
van egy olyan érzésem, hogy ellehet kapni Manu Ginobiliéket!2PP2
nem jó hasonlat, mert nem kopaszodik és jobbkezes.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
pozitív a mérlegünk!!!! jupppííí!!!!! 😊
talán ez még vasárnap után is tartható lesz, ha Fortuna istennő továbbra is kedvelni fogja a pintyeket 😉
nomeg ha a D legalább olyan jó lesz, mint a múltkor és az O legalább egy átlagos teljesítményt produkál és a földön marad... az SF védelem a levegőben jelenleg liga második... tippjáték kérdésjavaslat: Palmerünk hányszor fog INTegetni...? 😉

jaés PP a KIRÁLY 😊

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
oda is baszna, ha raiders - cards, vagy falcons - cards lenne londonban:  blog.azcardinals.com/2013/10/08/with-2014-schedule-london-calling/ 😊Dexxter Tailor
ha jön a Cards én biztos megyek, nem számít ki az ellenfél 😊Fucu
Asszem ott a helyünk, esetleg szervezhetnénk egy közös meccsnézést 😊Leon78
Ha tényleg jön a Cards én benne vagyok.Fucu
detto! 😊
ha más nem hitelből... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
oda is baszna, ha raiders - cards, vagy falcons - cards lenne londonban:  blog.azcardinals.com/2013/10/08/with-2014-schedule-london-calling/ 😊Dexxter Tailor
ha jön a Cards én biztos megyek, nem számít ki az ellenfél 😊Fucu
Asszem ott a helyünk, esetleg szervezhetnénk egy közös meccsnézést 😊Leon78
Ha tényleg jön a Cards én benne vagyok.Fucu
Na majd meglátjuk.
Most jobban izgat a hétvégi rangadó. a statisztikák szerint akár még lehet is esélyünk. Az SF a futásokban jó, mi pedig futás ellen vagyunk jók. Talán ha kevés ponton tudnánk tartani a ninerst akkor lehetne egy kis esélyünk.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
oda is baszna, ha raiders - cards, vagy falcons - cards lenne londonban:  blog.azcardinals.com/2013/10/08/with-2014-schedule-london-calling/ 😊Dexxter Tailor
ha jön a Cards én biztos megyek, nem számít ki az ellenfél 😊Fucu
Asszem ott a helyünk, esetleg szervezhetnénk egy közös meccsnézést 😊Leon78
Ha tényleg jön a Cards én benne vagyok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
oda is baszna, ha raiders - cards, vagy falcons - cards lenne londonban:  blog.azcardinals.com/2013/10/08/with-2014-schedule-london-calling/ 😊Dexxter Tailor
ha jön a Cards én biztos megyek, nem számít ki az ellenfél 😊Fucu
Asszem ott a helyünk, esetleg szervezhetnénk egy közös meccsnézést 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
oda is baszna, ha raiders - cards, vagy falcons - cards lenne londonban:  blog.azcardinals.com/2013/10/08/with-2014-schedule-london-calling/ 😊Dexxter Tailor
ha jön a Cards én biztos megyek, nem számít ki az ellenfél 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egy ideig nem lesz Cardinalsos Hard Knocks, az biztos:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/doqrirbgbjbwph84o8co
Cardinals' Bruce Arians: I'd fight against 'Hard Knocks'
Coach Bruce Arians said he would put up a fight if the NFL tried to force the Arizona Cardinals to participate in "Hard Knocks." It's a sentiment most coaches probably share.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
mennyit kóstál egy ilyen londoni meccs?ArizonaFan
idén 36 fontért vettem jegyet a meccsre, plusz 35 ezer volt a repjegy
szállást nem tom mert ismerősöknél lakunk
több mint 11 éve
ArizonaFan Arizona Cardinals 160
mennyit kóstál egy ilyen londoni meccs?

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
oda is baszna, ha raiders - cards, vagy falcons - cards lenne londonban:  blog.azcardinals.com/2013/10/08/with-2014-schedule-london-calling/ 😊Dexxter Tailor
úgy legyen
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
oda is baszna, ha raiders - cards, vagy falcons - cards lenne londonban:  blog.azcardinals.com/2013/10/08/with-2014-schedule-london-calling/ 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kerry Taylor (WR) kivágva, helyére jött Brittan Golden a practice squadból (WR). gondolom Taylor megy vissza a PS-be (hacsak el nem happolja előlünk valaki waiverről)
Orie Lemon (LB) is jött a PS-be, Bruce Taylor (LB) és Devon Wylie (WR) lett onnan elküldve.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
kihagyok 1 hétvégét és máris visszaesek 😕
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/08/Tippjatek_eredmenyek_5_fordulo/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A sport tv adni fogja a csütörtök esti/péntek hajnali meccsünket a Hawks ellen, kíváncsian várom, hogy Ricsiék mennyi marhaságot fognak mondani rólunk 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Én személy szerint lefosom a QB-kat, amíg Washington és PP itt játszik. 😀 Ez a védelem már az ami miatt az ember 2* is megnézett egy olyan meccset ahol az offense amúgy 100 yardot nem haladt. Hihetetlen jó ez az LB páros. (Egyet értek az előttem szólóval. Ne kisebbítsük Dansby érdemeit se.) Mondtam, hogy Brinkley helyett D-Wash brutális erősítés lesz pass playeknél. Hát bejött a dolog. 😊 Elképesztő ahogy ez az ember bejátssza az egész pályát, amilyen érzékkel megy blitzre, meg úgy egészében az egész. Én nagyon fel vagyok spannolva. Ordítva anyáztam Palmert, de ettől ez még nem ronda győzelem, hanem gyönyörű, mert ez már az a védelem amit látni szeretnék.

A rózsaszín köd mögül kikandikálva, azért jól jött az a pár drop az elején, Palmer továbbra is nagyon balfasz dolgokat csinál, Ellingtonnak meg kezdenie kell, és ha már ő lesz a No1, akkor a többi fiatalt is próbálgatni kell, az egy évre bérelt Mendenhall helyett. Nem várok nagy diadalmenetet byeweekig, de azért remélem kapnak majd szépen a kis futkosós üdvöskék D-Washéktól.
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Szerintem is minőségi ugrás Palmer az eddigiekhez (Anderson, Skelton, Kolb) képest. Elhiszem hogy mindenki titkon egy Warner 2.0-t várna már, de Carson simán hoz egy jó átlag NFL szintet. Valahogy az offense playhíváson kéne optimalizálni, csiszolni, és akkor ezzel a védelemmel lehet még pár W idén.csongi
Egyetértek. Ha meg találják a kulcsot Palmerhez (pl. ez a sok hosszú labda, amit dobáltatnak vele azért annyira eddig még nem jött össze.. ahogy csongii mondta vhogy optimalizálni kéne a playhívásokat) és Palmer is kicsit összeszedi magát fejben, nem lenne ennyire borús a helyzet. Na meg azért emlékezettek tavaly amikor Skeltonnak, Lindleynek, Kolbnak volt ideje néha dobni, akkor az embert nem találták el azért Palmer az elmúlt 3 év irányítóihoz képest upgrade. Ha meg maradna az előző meccsen(TAVALYI) látott defense, akkor akármi kisülhet a szezonból.
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Szerintem is minőségi ugrás Palmer az eddigiekhez (Anderson, Skelton, Kolb) képest. Elhiszem hogy mindenki titkon egy Warner 2.0-t várna már, de Carson simán hoz egy jó átlag NFL szintet. Valahogy az offense playhíváson kéne optimalizálni, csiszolni, és akkor ezzel a védelemmel lehet még pár W idén.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem kirakta az Oakland Palmert, hanem elcserélte 😉 Tehát nem bízott annyira Arians a saját irányítójában, hogy kezdőnek tegye az alapszakaszra.Fucu
Fucu te meddig ülsz még a Palmer bandwagonon? 😊silent7939
Amíg le nem cserélik 😊
De most komolyan, olyan irányítók játszanak az NFL-ben mint Gabbert, Bradford vagy Weeden. És ugye az elmúlt években nem voltunk elkényeztetve úgyhogy én még bízok benne.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem kirakta az Oakland Palmert, hanem elcserélte 😉 Tehát nem bízott annyira Arians a saját irányítójában, hogy kezdőnek tegye az alapszakaszra.Fucu
Fucu te meddig ülsz még a Palmer bandwagonon? 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem kirakta az Oakland Palmert, hanem elcserélte 😉 Tehát nem bízott annyira Arians a saját irányítójában, hogy kezdőnek tegye az alapszakaszra.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Véleményem szerint láttuk eleget Stantont az előszezonban. Nem kell váltogatni a kezdő QB-t csak indokolt esetben, szerintem ez még nem az az eset. A csapatnak is nagyobb stabilitást ad, ha egy állandó irányítója van. Szerintem ennél Palmer is csak jobb lehet, lassan kialakul majd az a játék amely tényleg rá lesz szabva, és talán emiatt majd egyre kevesebbet is fog hibázni. Azért lássuk be Stanton nem egy kezdő szint. Ja és gondoljatok bele mi történt az elmúlt szezonokban amikor cserélgettük a QB-at, mint más az alsóneműt. Hát mit mondjak nem volt egy felemelő érzés akkoriban Cards meccseket nézni...Leon78
Ok értem az érvelést...
Bár ha vitatkozni akarnék azt mondanám hogy:
1. Stanton lenne a kezdő ha az Oakland nem teszi ki Palmert.
2. Az előszezon nem mérvadó, ott ugye megvertük a Denvert, kíváncsi lennék most mi lenne 😊.
3. Palmerre van szabva a playbook és eddig is rá volt.
4. Tegnap látszott először hogy Arians nem bízik benne annyira mint eddig mert többet futottunk mint szoktunk. 5. És sajnos nem egyre jobb hanem egyre rosszabb amit mutat.

De nem vitatkozom 😀silent7939
😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Véleményem szerint láttuk eleget Stantont az előszezonban. Nem kell váltogatni a kezdő QB-t csak indokolt esetben, szerintem ez még nem az az eset. A csapatnak is nagyobb stabilitást ad, ha egy állandó irányítója van. Szerintem ennél Palmer is csak jobb lehet, lassan kialakul majd az a játék amely tényleg rá lesz szabva, és talán emiatt majd egyre kevesebbet is fog hibázni. Azért lássuk be Stanton nem egy kezdő szint. Ja és gondoljatok bele mi történt az elmúlt szezonokban amikor cserélgettük a QB-at, mint más az alsóneműt. Hát mit mondjak nem volt egy felemelő érzés akkoriban Cards meccseket nézni...Leon78
Ok értem az érvelést...
Bár ha vitatkozni akarnék azt mondanám hogy:
1. Stanton lenne a kezdő ha az Oakland nem teszi ki Palmert.
2. Az előszezon nem mérvadó, ott ugye megvertük a Denvert, kíváncsi lennék most mi lenne 😊.
3. Palmerre van szabva a playbook és eddig is rá volt.
4. Tegnap látszott először hogy Arians nem bízik benne annyira mint eddig mert többet futottunk mint szoktunk. 5. És sajnos nem egyre jobb hanem egyre rosszabb amit mutat.

De nem vitatkozom 😀
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Véleményem szerint láttuk eleget Stantont az előszezonban. Nem kell váltogatni a kezdő QB-t csak indokolt esetben, szerintem ez még nem az az eset. A csapatnak is nagyobb stabilitást ad, ha egy állandó irányítója van. Szerintem ennél Palmer is csak jobb lehet, lassan kialakul majd az a játék amely tényleg rá lesz szabva, és talán emiatt majd egyre kevesebbet is fog hibázni. Azért lássuk be Stanton nem egy kezdő szint. Ja és gondoljatok bele mi történt az elmúlt szezonokban amikor cserélgettük a QB-at, mint más az alsóneműt. Hát mit mondjak nem volt egy felemelő érzés akkoriban Cards meccseket nézni...