Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
jövő héten vasárnap újra a Sport TV-n a Cards 😀Fucu
Ez igaz?Ka'deemCarey25
jaja, 22:25-től csúsztatott élőben a Falcons @ Cards.

közben Arians ezt nyilatkozta pénteken: "Neither interception was his fault whatsoever, he protected the ball like he needed to, and we've got to make better plays." aú.Dexxter Tailor
Mi van????
Mit néz az öreg? Cseh2-t?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jövő héten vasárnap újra a Sport TV-n a Cards 😀Fucu
Ez igaz?Ka'deemCarey25
jaja, 22:25-től csúsztatott élőben a Falcons @ Cards.

közben Arians ezt nyilatkozta pénteken: "Neither interception was his fault whatsoever, he protected the ball like he needed to, and we've got to make better plays." aú.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
jövő héten vasárnap újra a Sport TV-n a Cards 😀Fucu
Ez igaz?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jövő héten vasárnap újra a Sport TV-n a Cards 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sikerült végigérnem a meccsen. Nagyon emlékeztettek az RW előtti Hawksra.
Kellemetlen egy Qb-ra lenni a rájátszásért versenyző csapatoktól, mi Hawks fanok csak tudjuk 😊
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Eddig én azért bíztam Palmerben, de ez amit most (is) művelt, már sok... Szabályosan fájt látni a különbséget Wilson és közte. Amíg ez előbbi hátrakötött kézzel, csukott szemmel, a levegőben piruettezve is halálpontos passzokat ad, addig Palmert elég ha megfújja a szellő, már összeszarja magát és azt sem tudja merre az előre. Én is azt mondom, hogy ha az Atlanta ellen is ilyen lesz, akkor a bye után jöjjön Stanton. Hátha kiderül hogy nekünk is van egy Wilsonunk, csak eddig a padon ült 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
reggel 8tól tegnap zh, egészen 8ig egyetemen voltam, edzettem, meghaltam. 11-re otthon. és mégis felkeltem a meccsre. de hatalmasat csalódtam.
ez az egész borzalmas volt. futás 0, dobás 0, akármit mutat a statisztika.

ugye új szurkoló vagyok itt, és mondtátok(amit tudtam mert mindig figyeltem a csapatot), hogy tavaly milyen qb dolgok voltak, de ez az ember menjen már az anyjába Kanadába az mb3-ba.

Nagyon mérges voltam hajnal 3-kor ütöttem a falat. Rég voltam ilyen dühös.
Persze az egész O dolog nem ment, de én nagyon QB centrikus vagyok. Nagyon nehéz egy olyan csapatnak szurkolni amelyikben ez a balf@sz van.

Tudom gyökér vagyok, nem értek hozzá, nem fair play, meg nem mondunk ilyet, de én ezt a Palmert egyszerűen a Dunába dobnám. Legalább én célba találnék, ha már ő nem.


Bocsánat!2PP2
Nem vagy gyökér. Stantonnal megbékéltem és még örültem is neki mert Ő bizonyítani akar. Mikor meghallottam a CP hírt rosszul voltam. Az az ember egy motiválatlan fasz akinek már lefőtt a kv. Nem lett volna szabad leigazolni. Ezt már az elején hangoztattam akárcsak Kolb-nál. Sajnos igazam lett. Itt nem lesz csoda és CP-böl nem lesz Warner. Követelem Stantont a kezdőbe.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Remélem Arians belátja, hogy nem kéne ennyire erőltetni Palmert... mondjuk ha a futás se megy, akkor kénytelenek vagyunk passzolni. van 9 nap a Falcons elleni meccsig, szar a védelmük, tele vannak sérülttel, hazai pálya, muszáj nyerni.Dexxter Tailor
És ha nyerünk akkor megint marad CP... -
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Remélem Arians belátja, hogy nem kéne ennyire erőltetni Palmert... mondjuk ha a futás se megy, akkor kénytelenek vagyunk passzolni. van 9 nap a Falcons elleni meccsig, szar a védelmük, tele vannak sérülttel, hazai pálya, muszáj nyerni.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Cardinalis: Szép volt az a TD drive a végén, de a Seahawks védelme konkrétan leszarta már mi történik a pályán.Fucu
jaja, biztosan nem mosolyogtak volna annyit meccs közben, ha ilyen drájvok az elején jönnek...
amit még akartam írni, hogy a 4 bekapott TD-ből basszus már megint kettőt TE csinált...

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
EZ de szar volt. A csoport negyedik helyét szépen bebiztosítottuk.
Még mindig idegesít az a goal line előtti három passz play. Ott látszott igazán mennyire makacs Arians. És emiatt a makacsság miatt marad Palmer a kezdő (bár én el tudom képzelni, hogy ha a Falcons ellen is szarul játszik Carson akkor a bye weeken felkészülhet Stanton a kezdésre, de erre kevés esélyt látok).
A védelem három negyeden keresztül jó volt. Az első negyedben keresgélték még önmagukat és azért voltak hibák, de tökéletes védelem nincs. A leghihetetlenebb play még mindig az amikor már majdnem lent van Wilson térde és sack de elengedi a lasztit és Zach Miller elkapás, persze 1st down. Ott majdnem kapott egyet a laptopom kijelzője. Meg ugye a szerelések. Egy kezemen biztos nem tudnám megszámolni mennyi elhibázott tackle volt.
Palmer első interceptiönje véleményem szerint a védelem nagyon szép játéka miatt született. Browner emberét kereste rengetegszer Palmer és ekkor ért bele pont úgy hogy Thomas (ki más bakker????) odaért és INT. Mondjuk ha jól emlékszem két sima INT-t akadályozott meg Fitz és Floyd amikor elütötték a védő elől a labdát.

Van kilenc nap regenerálódni és felkészülni a Falcons ellen, akik csalódást keltően teljesítenek, de nagyon sok a sérültjük.

Cardinalis: Szép volt az a TD drive a végén, de a Seahawks védelme konkrétan leszarta már mi történik a pályán.
Sherman a meccs után nyilatkozott és mondta, hogy az ilyen blokkok simán benne vannak a játékban. Meg ugye Larry korábban is adott egy ilyen blokkot, az is nagyon szép (és hasznos) volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
A közvetítés alatt a Ricsitől tudtam meg, hogy az egyik cheerleaderünk, Megan Welter egy Iraqi veteran:
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Zoom-Saluting-One-of-Our-Own/6b70230c-a736-4889-a9ae-641df1106f19

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem csak egy kérdésem van: mikor lesz már végre normális irányítótok 😉 ?Ha lehet addig ne találjatok rá míg ellenünk le nem játszottátok a meccset 😀 de kb ennyi ami a gond nálatok kb Kurt Warner előtti időktől és azóta. Részvétem, és kitartást míg rátaláltok.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
gondoltam nyomok egy copy-paste a saját könyvelésemből... nekem ez segít feldolgozni a látottakat... 😉

az NFL összefoglalójában csak a HOX fényezés megy... azért ennél többet érdemeltünk volna...

egyébként ha a nincs az a visszahordott INT, amiből aztán TD lett, és a 22 yardos FG helyett nekimentünk volna és összejött volna a TD, akkor ha jól számoltam 27-27-tel OT-re is hozhattuk volna a meccset... tudom-tudom, hameg a nagyanyám sárga lett volna és áramszedőjet lett volna, akkor most ő lenne a villamos... 😊

"Coach Bruce Arians was asked if he was frustrated, and his answer was brief. “Very,” he said. “Doesn’t it show?” And there was no hint of a smile." no comment

a mérkőzés jelenete 😊 Fitz screen block on Sherman:

 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000265083/Fitzgerald-screen-block-on-Sherman
utána azért szent volt a béke 😊


ménem tudd mindig így dobálni CP...? ezt mintha zsinóron húzták volna Brown kezébe:
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000265080/Palmer-8-yard-touchdown-pass

STAT
Total First Downs: 22 vs. 21
Third Down Efficiency: 5/15 - 33% vs. 7/12 - 58%
Total Net Yards: 234 vs. 344 (megint 300 alatt, az első félidőben 69 yds, siralmas...)
Average Gain per Offensive Play: 3.3 vs. 5.4 (alig haladunk valamit...)
Net Yards Rushing: 30 vs. 135 (Wilson egyedül csinált 29 yardot (M. Lynch 91 yds)
Net Yards Passing: 204 vs. 209
Times Sacked (Number-Yards): 7 - 54 vs. 3 - 26 (rengeteg!)
Fumbles (Number-Lost): 2 - 0 vs. 4 - 2 (grat a védelemnek!)
Red Zone Efficiency: 2/3 - 66% vs. 3/4 - 75%
Goal To Go Efficiency: 2/3 - 66% vs. 2/2 - 100%
Time of Possession: 32:20 vs. 27:40 (jééé, többet volt nálunk a laszti, de minek...)

volt egy szép TD-drájvunk:
TD: J.Brown 8 yd. pass from C.Palmer (pass failed) Drive: 8 plays, 71 yards in 3:28

és egy 3 másodperces is 😉
TD: R.Mendenhall 3 yd. run (J.Feely kick is good) Drive: 1 plays, 3 yards in 0:03

Passing: CP/AT-YDS-TD-INT
C. Palmer: 30/45-258-1-2 (ha nem lett volna az a 2 INT, nem is lenne olyan vészes...)
vs. R. Wilson: 18/29-235-3-0

Rushing: ATT-YDS-TD-LG
R. Mendenhall: 13-22-1-6
C. Palmer: 2-5-0-3 (jééé, CP többet futott mint Ellington...)
A. Ellington: 3-3-0-3

Receiving: REC-YDS-TD-LG
M. Floyd: 6-71-0-15 (jól tolta)
R. Housler: 7-53-0-18 (jól tolta, kár hogy csak a végén lett elővéve...)
A. Roberts: 5-33-0-11 (jééé, használva volt...)
A. Smith: 4-3-0-10
P. Peterson: 1-19-0-19 (PP elkapás király volt 😊)
J. Brown: 2-17-1-9 (TD zsíííír 😊)
L. Fitzgerald:2-17-0-12 (no comment)

megérdemlik a felsorolást:
Defense: T-A-SCK-INT-FF
Y. Bell: 7-0-0.0-0-0
C. Campbell: 7-1-0.0-0-0 (a vasárnapi sérülés után egész jól tolta, milyen cuccot kaphatott... 😊)
K. Dansby: 5-0-0.0-0-0
R. Johnson: 5-0-0.0-0-0
P. Peterson: 4-1-0.0-0-0
D. Washington: 4-1-0.0-0-0
J. Abraham: 3-0- 2.0-0-2 (nagyot hasított!)
M. Shaughnessy: 3-0-1.0-0-1 (ez se rossz)
T. Mathieu: 2-0-0.0-0-0 (egy-két villanása azért volt)
J. Powers: 2-2-0.0-0-0
A. Cason: 1-0-0.0-0-0
D. Dockett: 1-1-0.0-0-0 (csórikámnak még a sisakját is lerúgta a Fenevad...)
F. Rucker: 1-0-0.0-0-0



THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Palmer egy fostalicska... ha kicsit mozgékonyabb lenne akkor kompenzálhatná a fal gyengélkedéseit... de így egy vicc amit művel
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ez megint egy katasztrófa volt. Nem hiszem el, hogy legalább egy 50-60 %-ot nem lehet kihozni az offense-ből. Ez siralmas volt sajnos. O fal = 0 , QB= 0, ráadásul futás= 0. Hát mit mondjak, nem lennék a védelem helyében, nehéz lehet ennyi balfasz alá dolgozni. Hiába a jobbnál jobb pozíciók, gyakorlatilag csak a szerencsétlenkedés ment végig.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
írtam egy ilyet gyorsba  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/18/Par_gondolat_a_ket_divizomeccsrol/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
janisz 137 — Warnerfan
- Sorozatban másodjára is kikap a Cardinals?nem
- Dansby ismét kétszámjegyű tackle-t csinál?igen
- Russel Wilson 60 futott yard felett zár?nem
- Melyik irányító zár több TD passzal? (ugyanannyi is lehet)CP
- Zár valamelyik WR vagy TE 100+ yarddal?igen (L F)
- Palmer ratingje jobb lesz a múlthetinél? (79.1)igen
- 17 pontnál többet szerez a Cardinals?igen
- Ellingtonnak lesz 20+ yardos futása?igen
- 35% felett lesz a 3rd down kísérletek sikeressége?nem
- Zastudilnak vagy Ryannek lesz hosszabb puntja a meccsen?Z

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/17/Tippjatek_7_kor/
délután még én is írok egy beharangozót asszemDexxter Tailor
most én is tippelek, nyerni fogunk! 😉
- Sorozatban másodjára is kikap a Cardinals? NEM
- Dansby ismét kétszámjegyű tackle-t csinál? IGEN
- Russel Wilson 60 futott yard felett zár? NEM
- Melyik irányító zár több TD passzal? (ugyanannyi is lehet) CP
- Zár valamelyik WR vagy TE 100+ yarddal? IGEN (FITZ 😊)
- Palmer ratingje jobb lesz a múlthetinél? (79.1) IGEN
- 17 pontnál többet szerez a Cardinals? IGEN
- Ellingtonnak lesz 20+ yardos futása? IGEN
- 35% felett lesz a 3rd down kísérletek sikeressége? IGEN
- Zastudilnak vagy Ryannek lesz hosszabb puntja a meccsen? Zastudil
Cardinalis
optimista 😊 minden kérdésre a cardinals a jobb a válasz 😀
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Már műxik a tippelde a blogon is 😊silent7939
zsír, thx😊

Az nfl.com top15 rookie listáján Mathieu és Ellington is ott van. Ha még Cooper sem sérült volna le, akkor tényleg tökéletes lett volna ez a draft.csongi
két stealtől azért nem lesz tökéletes a draft 😊 Cooper IR, Minter alig játszik, Okafor szintén, Watford semennyit, Swope visszavonult, DC Jefferson meg inaktív állandóan.Dexxter Tailor
A tökéletest kb úgy értettem, amit andree mond, hogy most azért van 2 top rookie-nk is, eddig 1-1 ha akadt (most PP jut eszembe a közelmúltból, na meg valóban Floyd is kezd kikupálódni). Hogy Cooper is top lett volna, az persze kérdéses, reméljük jővőre az lesz.
Annak amúgy mekkora az esélye, hogy egy draftról 5-6 játékos is meghatározó alapemberré váljon? Kb 0. Úgyhogy akkor tökéletes draft sem létezik 😊csongi
nyilván nincs tökéletes draft, de mégis jobb lett volna ha ezek a szerencsétlen újoncok nem sérülnek le... pár év múlva majd kiderül, mennyire volt jó az idei draft 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Akkor jó lenne azt használni!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Már műxik a tippelde a blogon is 😊
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
- Sorozatban másodjára is kikap a Cardinals? nem
- Dansby ismét kétszámjegyű tackle-t csinál? igen
- Russel Wilson 60 futott yard felett zár? nem
- Melyik irányító zár több TD passzal? (ugyanannyi is lehet) wilson
- Zár valamelyik WR vagy TE 100+ yarddal? igen
- Palmer ratingje jobb lesz a múlthetinél? (79.1) nem
- 17 pontnál többet szerez a Cardinals? igen
- Ellingtonnak lesz 20+ yardos futása? igen
- 35% felett lesz a 3rd down kísérletek sikeressége? igen
- Zastudilnak vagy Ryannek lesz hosszabb puntja a meccsen? Zastudil
több mint 11 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az nfl.com top15 rookie listáján Mathieu és Ellington is ott van. Ha még Cooper sem sérült volna le, akkor tényleg tökéletes lett volna ez a draft.csongi
két stealtől azért nem lesz tökéletes a draft 😊 Cooper IR, Minter alig játszik, Okafor szintén, Watford semennyit, Swope visszavonult, DC Jefferson meg inaktív állandóan.Dexxter Tailor
A tökéletest kb úgy értettem, amit andree mond, hogy most azért van 2 top rookie-nk is, eddig 1-1 ha akadt (most PP jut eszembe a közelmúltból, na meg valóban Floyd is kezd kikupálódni). Hogy Cooper is top lett volna, az persze kérdéses, reméljük jővőre az lesz.
Annak amúgy mekkora az esélye, hogy egy draftról 5-6 játékos is meghatározó alapemberré váljon? Kb 0. Úgyhogy akkor tökéletes draft sem létezik 😊
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/17/Tippjatek_7_kor/
délután még én is írok egy beharangozót asszemDexxter Tailor
most én is tippelek, nyerni fogunk! 😉
- Sorozatban másodjára is kikap a Cardinals? NEM
- Dansby ismét kétszámjegyű tackle-t csinál? IGEN
- Russel Wilson 60 futott yard felett zár? NEM
- Melyik irányító zár több TD passzal? (ugyanannyi is lehet) CP
- Zár valamelyik WR vagy TE 100+ yarddal? IGEN (FITZ 😊)
- Palmer ratingje jobb lesz a múlthetinél? (79.1) IGEN
- 17 pontnál többet szerez a Cardinals? IGEN
- Ellingtonnak lesz 20+ yardos futása? IGEN
- 35% felett lesz a 3rd down kísérletek sikeressége? IGEN
- Zastudilnak vagy Ryannek lesz hosszabb puntja a meccsen? Zastudil

THIS IS THE WAY