Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem Ellington lett a hét újonca 😕Dexxter Tailor
akkor meg kicsoda?
árulás.Fucu
 www.nfl.com/voting/rookies/2013/REG/8

Itt még lehet rá szavazni, hol ért már véget?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem Ellington lett a hét újonca 😕Dexxter Tailor
akkor meg kicsoda?
árulás.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem Ellington lett a hét újonca 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nah By jön 😊

8 meccs után tavaly is így álltunk.
Andree jól összefoglalta az eddig történteket. De...

Ellington bevált, eddig. Készülni fognak rá és nem fog minden héten ilyen produkciót lehozni. Én marhára örültem neki mikor draftoltuk és kiderült hogy sleeper volt a srác. Iszonyat sebessége van a pályán, és mindemellett inteligens is a játéka.
Rohadt jó lenne ez a csapat ha lenne egy fasza irányítónk. Palmer elmegy kategória, de nagyon labilis és ingadozó a teljesítménye. Nem nyer meccseket a csapatnak, ellenben bármikor képes elveszíteni.

Hátralévő meccsek amit nyerni kell:

Jags, Eagles, Rams

Ki-ki meccs lesz:

Texans, Titans,

Zakó:

Colts, Hox, Niners

Sima PO is lehetne ha nem itt lenne a Niners és a Hox 😀
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Keim igyekszik megnyugtatni a nagyérdemüt:
“I’d probably have to burn 15 jerseys in my house if we did (trade him),” Keim deadpanned.
 blog.azcardinals.com/2013/10/28/keim-addresses-fitz-rumors/

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ráadásul Taylor is biztatóan mozgott. Szerintem jó pár évre megvan a két kezdő RB.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na végre egy TV-s meccs, ahol nem szívtunk ország-világ előtt. Jöhet a szünet, én is összegzek egy kicsit így féltávnál:andree
Ennek a hozzászólásnak minden egyes szavával tökéletesen egyetértek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az eddigi információk alapján én valósnak vélem a híreket,miszerint megfordult az FO gondolatai között a Fitz tréd.
Ez viszont felveti a kérdést,hogy miért?
Vedd ki Palmert, és tegyél be egy top10 irányító teljesítményt, máris contender a csapat.
Újonc irányítónak viszont pont egy Fitz kaliber elkapó kell,hogy ne zuhanjon meg ,ha hibázik, illetve ne lehessen olyan nagy hibákba belekergetni.
Tavaly a Coltsnál is Luck kb mindig Wayne-t kereste.
Maximum azt tudom elképzelni,hogy nagyon az első körökben (1.-2.) akartok húzni egy Qb-t.undisputedly
pénzügyi okai lehetnek. Jövőre 18 milliót foglal el Fitz a capből. Ha elcseréljük akkor is bent ragad 10 millió. Ezért kellene átbeszélni a szerződését, de már annyiszor strukturáltak (meg hosszabbítottak), hogy nem tudom Larry menyire lesz vevő egy ilyenre. Mivel Ő SB-t akar nyerni, ez nem titok és minimum 2-3 évig nem látom, hogy ez a csapat megközelítse azt a szintet (a védelem már majdnem ott van csak egy bitang pass rusher hiányzik)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az eddigi információk alapján én valósnak vélem a híreket,miszerint megfordult az FO gondolatai között a Fitz tréd.
Ez viszont felveti a kérdést,hogy miért?
Vedd ki Palmert, és tegyél be egy top10 irányító teljesítményt, máris contender a csapat.
Újonc irányítónak viszont pont egy Fitz kaliber elkapó kell,hogy ne zuhanjon meg ,ha hibázik, illetve ne lehessen olyan nagy hibákba belekergetni.
Tavaly a Coltsnál is Luck kb mindig Wayne-t kereste.
Maximum azt tudom elképzelni,hogy nagyon az első körökben (1.-2.) akartok húzni egy Qb-t.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 6 perc
A trade for Cards WR Larry Fitzgerald will be in play this off-season, in likely event a deal not completed before Tuesday’s trade deadline.Beki
azért ezzel egy picit elásná magát nálam KeimFucu
UPDATE: Fitz, when asked after Sunday’s game about the rumors: “I come to work everyday and just focus on how I can help the Arizona Cardinals and help my team win. If they decide to move me, that happens. I have no control over any of that. I just focus on what I can do to improve and help my team.”

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Na végre egy TV-s meccs, ahol nem szívtunk ország-világ előtt. Jöhet a szünet, én is összegzek egy kicsit így féltávnál:

-4 győzelem:
Szezon előtt a sorsolást böngészve, reálisan 3 maximum 4 győzelmet láttam az első etap során. Ilyen tekintetben tökéletesen teljesítette az elvárásaimat a csapat.

-Védelem:
Minden félelem ellenére, a védelem továbbra is a liga első harmadában van. A futás elleni védekezés hatalmasat javult. 3.5 yardos(5. legjobb) átlaggal futnak ellenünk az ellenfelek. Ennek köszönhetően sokat passzolnak ellenünk(6. legtöbbet a ligában), de 80 alatti ratingen tartjuk az irányítókat(10. legjobb a ligában). A 19 labdaszerzés hármas holtversenyben a legjobb a ligában. Mindezt úgy, hogy könnyű ellenfelünk alig volt, igazán gyenge támadóegységgel pedig csak egyszer találkoztunk. Bowles sokat kapott szezon előtt és a rajt után, úgy gondolom mindannyian tartozunk neki egy mea culpaval. Van pár idegesítő momentum(TE elleni védekezés, néha gyengélkedő pass rush), de ezek inkább játékosállománybeli kérdések, önmagában a védelem nagyon tetszetős. Szerencsére, a rookiek és az új igazolások is beválni látszanak. Matyi és Dansby gyorsan felejtette Lenon és Rhodes távozását, Washington pedig úgy jött vissza, ahogy egy elit játékostól számít rá az ember. Vele együtt minden csapatrészben megvan az a playmaker, akit öröm nézni minden meccsen.

-Támadósor:
Ez már kényesebb pont. Pont tegnap este látszott, mi lenne a követendő út. Egy erős futójátékra alapozva, Palmernek csak a biztosat kell dobnia. Ellington viszi a hátán az offense-t, és ebből jöhetnek a deep play actionök, és a tuti passzok. Ez a 18 passzkísérlet nekem tökéletes. Ha Ellington tudja tartani ezt a szintet, simán megvalósítható ez. Ariansnak be kell látnia, Palmer nem az az irányító, aki szétdobálja a védelmeket. Ha ekkora terhet pakolnak rá, szinte biztosan hibázni fog. Különösen úgy, hogy a falunk se alkalmas arra, hogy itt mindenkit domináló pass heavy offense-t építsünk fel egy szoborra. A tegnapi gameplant akarom látni, ami a védelem segítségével szinte bármilyen meccset megnyerhet nekünk. Ellington személyében úgy néz ki nagy kincs akadt a kezünkbe, ne féljük használni. Mendenhall szezon végéig jó lesz 2-3. számú RB-nek, utána mehet is tovább.

-Special Team:
Erre is nagy hangsúlyt fektettek Ariansék és ez be is jött. Komoly hibára nem is emlékszem, a mezőnypozíciók általában jók, Bethelből pedig elég komoly kis gunner lett. A visszahordások lehetnének jobbak, én PP-t kicsit hanyagolnám is, had pihenjen legalább ilyenkor.

Összefoglalva:
Tökéletesen meg vagyok elégedve azzal, amit elindítottunk. A csoport két prominensétől még távol vagyunk, de a különbség csökkenni látszik. Kevesebb Palmer és több Ellington a recept, és így szépen lépkedhetünk előre. Nagyon szerethető most ez a banda, remélem a szezon második felében is meg lesz az a 4-5 győzelem, ami a sorsolást nézve reálisnak tűnik.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szép győzelem volt ez, gratula a srácoknak! Az offense-en azért van még mit csiszolni, nem tudom, hogy a Texans ellen ennyi elég lesz. Palmer ismét eladta egyszer, de dobott két TD-t, Ellington 80 yardos TD-je brutális volt, szépen blokkolt ott Floyd meg Fitz is. A defense picit nyelte a passz yardokat (301), de négy INT-t is szereztek, 4-szer sackelték Ryant, plusz volt még 11 QB hit, meg 12 pass deflection. Állat!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
NYERTÜNK BAKKER! 😀
el sem hiszem...

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 6 perc
A trade for Cards WR Larry Fitzgerald will be in play this off-season, in likely event a deal not completed before Tuesday’s trade deadline.Beki
azért ezzel egy picit elásná magát nálam KeimFucu
Mennyire lehet ez komoly infó?Leon78
Adam Schefter nem szokott a levegőbe beszélni!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 6 perc
A trade for Cards WR Larry Fitzgerald will be in play this off-season, in likely event a deal not completed before Tuesday’s trade deadline.Beki
azért ezzel egy picit elásná magát nálam KeimFucu
Mennyire lehet ez komoly infó?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 6 perc
A trade for Cards WR Larry Fitzgerald will be in play this off-season, in likely event a deal not completed before Tuesday’s trade deadline.Beki
azért ezzel egy picit elásná magát nálam KeimFucu
Mi a fasz??? Ha ezt meglépik akkor a fanok meglincselik.
több mint 10 éve
Stormhand Arizona Cardinals 44
Bocs, azt már nem vettem észre. 😕
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dex,
Lesz ma tippjáték?Stormhand
három hozzászólással a kérdésed előtt ott a HSZ amiben benne van a link.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Stormhand Arizona Cardinals 44
Dex,
Lesz ma tippjáték?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 6 perc
A trade for Cards WR Larry Fitzgerald will be in play this off-season, in likely event a deal not completed before Tuesday’s trade deadline.Beki
azért ezzel egy picit elásná magát nálam Keim



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ja, amúgy Mendenhall nem játszik ma, Ellington fog kezdeni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
baszott másnapos vagyok, szorri a késésért:  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/27/Tippjatek_-_mult_heti_eredmenyek_es_a_8_fordulo/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 6 perc
A trade for Cards WR Larry Fitzgerald will be in play this off-season, in likely event a deal not completed before Tuesday’s trade deadline.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Itt összehozhatnánk egyszer egy meccsnézést:

 www.endzonebbqpub.hu/vip

mondjuk valamelyik csoporton belüli meccs alkalmávalsilent7939
A menüvel kapcsolatban változtatást eszközölnék... 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Itt összehozhatnánk egyszer egy meccsnézést:

 www.endzonebbqpub.hu/vip

mondjuk valamelyik csoporton belüli meccs alkalmával