Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
csak nektek, csak most 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
juteszembe, Fucun és szépmagamon kívül jön valaki a szombati HFL döntőre?
Cards mez viselése segít egymás megtalálásában a több ezer ember között... én a 11-esben leszek 😉Cardinalis
Dexxter kolléga is jön. Legalább is nagyon remélem, mert Ő veszi nekem a jegyet 😀
Még meggondolom és lehet hogy a WIlson mezemben fogok feszengeni.Fucu
szuper! egyébként tisztára olyan a buli, mint Londonban, mindenki a kedvenc NFL-es mezében feszít 😀Cardinalis
Legalább végre találkozunk! Figyeljétek a Seahawks mezeseket, mégiscsak egy csoportban vagyunk. Két agyonverés közben (persze csak a pályán) tartsunk össze! Na jó csak vicceltem, vagyis nem!garrett27
Nem figyeljük!

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
lazars Arizona Cardinals 86
juteszembe, Fucun és szépmagamon kívül jön valaki a szombati HFL döntőre?
Cards mez viselése segít egymás megtalálásában a több ezer ember között... én a 11-esben leszek 😉Cardinalis
Dexxter kolléga is jön. Legalább is nagyon remélem, mert Ő veszi nekem a jegyet 😀
Még meggondolom és lehet hogy a WIlson mezemben fogok feszengeni.Fucu
szuper! egyébként tisztára olyan a buli, mint Londonban, mindenki a kedvenc NFL-es mezében feszít 😀Cardinalis
Legalább végre találkozunk! Figyeljétek a Seahawks mezeseket, mégiscsak egy csoportban vagyunk. Két agyonverés közben (persze csak a pályán) tartsunk össze! Na jó csak vicceltem, vagyis nem!garrett27
Én is megyek de szerintem Wolves mezben 😊
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
juteszembe, Fucun és szépmagamon kívül jön valaki a szombati HFL döntőre?
Cards mez viselése segít egymás megtalálásában a több ezer ember között... én a 11-esben leszek 😉Cardinalis
Dexxter kolléga is jön. Legalább is nagyon remélem, mert Ő veszi nekem a jegyet 😀
Még meggondolom és lehet hogy a WIlson mezemben fogok feszengeni.Fucu
szuper! egyébként tisztára olyan a buli, mint Londonban, mindenki a kedvenc NFL-es mezében feszít 😀Cardinalis
Legalább végre találkozunk! Figyeljétek a Seahawks mezeseket, mégiscsak egy csoportban vagyunk. Két agyonverés közben (persze csak a pályán) tartsunk össze! Na jó csak vicceltem, vagyis nem!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Falcons - Lions jónak tűnik 😊Dexxter Tailor
bizony. El is fogok gondolkodni amikor lehet venni a jegyeket. Megatron, Julio, Steven Jackson. kedvenc, kedvenc, kedvenc wáááá 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Falcons - Lions jónak tűnik 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Éés már nem kell tovább agyalni, hogy lesz-e jővőre Cards meccs Londonban: nem lesz. (Jags-Cowboys, Falcons-Lions, Raiders-Dolphins)
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
juteszembe, Fucun és szépmagamon kívül jön valaki a szombati HFL döntőre?
Cards mez viselése segít egymás megtalálásában a több ezer ember között... én a 11-esben leszek 😉Cardinalis
Dexxter kolléga is jön. Legalább is nagyon remélem, mert Ő veszi nekem a jegyet 😀
Még meggondolom és lehet hogy a WIlson mezemben fogok feszengeni.Fucu
szuper! egyébként tisztára olyan a buli, mint Londonban, mindenki a kedvenc NFL-es mezében feszít 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
juteszembe, Fucun és szépmagamon kívül jön valaki a szombati HFL döntőre?
Cards mez viselése segít egymás megtalálásában a több ezer ember között... én a 11-esben leszek 😉Cardinalis
Dexxter kolléga is jön. Legalább is nagyon remélem, mert Ő veszi nekem a jegyet 😀
Még meggondolom és lehet hogy a WIlson mezemben fogok feszengeni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
találtam egy jó kis diagramvarázsló oldalt 😉
 www.sportingcharts.com/nfl/teams/355/arizona-cardinals/#Points%20per%20Game$SeasonMax=9999&SeasonMin=1990
az elmúlt 23 évben Warner-en kívül elég vérszegény QB rétinggel rendelkezett a csapatunk... 😕

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Catattacknak üzenem, hogy érdemes kinézni, nagy buli + nagy küzdelem várható 😉Cardinalis
Kolléga hívott, hogy menjek, de attól félek, hogy meg fogom bánni... 😀catattack
ha elővételben veszed a jegyet (érdemes!), akkor csak 1400 forintod bánja 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
catattack 3 520
Catattacknak üzenem, hogy érdemes kinézni, nagy buli + nagy küzdelem várható 😉Cardinalis
Kolléga hívott, hogy menjek, de attól félek, hogy meg fogom bánni... 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Srácok, Housler Fantasy szempontból mit hozhat össze a Falcons ellen?undisputedly
Nem sokat... Arians buzi hívásai miatt nem kap túl sok passzt
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Srácok, Housler Fantasy szempontból mit hozhat össze a Falcons ellen?undisputedly
"Stars like Davis and Graham are going to have big games against a lot of teams. That’s their strength, the kind of thing the Cardinals are still waiting and hoping to get from Rob Housler."
Darren Urban
😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
juteszembe, Fucun és szépmagamon kívül jön valaki a szombati HFL döntőre?
Cards mez viselése segít egymás megtalálásában a több ezer ember között... én a 11-esben leszek 😉
Catattacknak üzenem, hogy érdemes kinézni, nagy buli + nagy küzdelem várható 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, Housler Fantasy szempontból mit hozhat össze a Falcons ellen?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Érkezett egy Teddy Williams nevű elkapó, aki tavaly - dobpergés - a Coltsban játszott pár meccset és eredetileg cornerback. És miért jött? Mert nagyon gyors. Látthattuk, hogy pár nap ittlét után is bevet ilyen játékosokat Arians ez Brittan Golden esetében nejött, igaz szerencsétlen le is sérült és azóta sem edzett. Arians azt is nyilatkozta ma, hogy a special teamben számít igazán Teddy-re Justin Bethel másik oldalán mint gunner.
Earl Watford pedig megsérült egy autóbalesetben, de nincs baja, csütörtökön már edzeni fog.Fucu
A lelkem kivirágzik ha egyszer azt kell olvasnom tőled hogy Palmer nem edz mert beszakadt a körme és Stanton fog kezdeni... 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Érkezett egy Teddy Williams nevű elkapó, aki tavaly - dobpergés - a Coltsban játszott pár meccset és eredetileg cornerback. És miért jött? Mert nagyon gyors. Látthattuk, hogy pár nap ittlét után is bevet ilyen játékosokat Arians ez Brittan Golden esetében nejött, igaz szerencsétlen le is sérült és azóta sem edzett. Arians azt is nyilatkozta ma, hogy a special teamben számít igazán Teddy-re Justin Bethel másik oldalán mint gunner.
Earl Watford pedig megsérült egy autóbalesetben, de nincs baja, csütörtökön már edzeni fog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mekkora a heti Cards duma a PR-ben 😀😀😀 Besírtam
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
ha jön Londonba a Cards, én tuti veszek egy ilyent! 😀
 mcphee.com/shop/cardinal-mask.html


THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
ráakadtam egy ilyen összeállításra a juhtúrón:
régi idők focija dísz-pintyekkel 😉 Cardinals All-Time Team

Fitz is ott figyel 😊 Warnert azért hiányolom...

persze Trippi nem hiányozhat innen 😊


bocsi, de valahogy lázba hoznak a statisztikák 😉
elképesztő One-man Team 😉
szemezgettem Charles Louis 'Charley' Trippi franchise rekordjai közül 😉
Rushing Average
Career első hely:
5.1 Charley Trippi, 1947–55 (687–3,511)
Season (100 Attempts) harmadik hely:
5.4 Charley Trippi, 1948 (128–690)
Game (10 attempts) első hely:
13.0 Charley Trippi at Wash., Sept. 26, 1949 (10 att.-130 yards)

Punt Return Yardage
Career ötödik hely:
864 Charley Trippi, 1947–55
Average Yards
Career első hely:
13.7 Charley Trippi, 1947–55 (63–864)

az NFL honlapján Charlie Trippi-nek van törzskönyvezve és "csak" 3506 futott yardja van:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/pb8ocyh7tmdefbdiqvki
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Rushing yards: 3,506
Rushing TDs: 23
Passing yards: 2,547
Passing TDs: 16
Receiving yards: 1,321
TD receptions: 11
és egy szem fumblija sem volt a 9 év alatt!


THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
nálam kevesen bírják rosszabbul a vereséget akármiben, de ha rajtam múlna, neki állnék a suckforluck hadműveletnek, persze nem Luckért, hanem egy előkelő helyért a drafton. és akkor QB! és akkor jövőre playoff mimimum 😊 (nagy kívánság az a két "és akkor"? 😊 )2PP2
én sose tartottam jó dolognak, hogy direkt feladni akármit is egy bizonytalan jövőért. Mérhetetlen tiszteletlenség a szurkolók, és a csapattagok felé is, ha ilyennek állnának neki akár kimondva, akár kimondatlanul.
Nem tudom mennyire erős a jövő évi draft QB osztálya, de ahogy néztem az elemzést, amit Höri írt, azért elég sokan vannak másodévesek, azok meg nem biztos, hogy jelentkeznek a draftra. 1/1, 1/2 már úgyse lesz meg, oda feltradelni nagyon sokba lenne. Bár ki tudja ki mennyire csúsznak a játékosok, tavaly ilyenkor is kb 1/1 volt Geno 1/2 meg a Barkley, aztán meg se álltak a 2. meg a 4. körig.

CP szerintem se megoldás, még rövidtávra se. Nem lett belőle Warner II. Úgy érzem kicsit lélek és cél nélkül játszik. Mint akinek minden mindegy, valami majd csak lesz. Illetve pánikol, ha összemegy a zseb. A nagy kérdés az, hogy a Stanton jobb tudna-e lenni. De bennem van egy kis félelem, hogy nem. De talán kap rá lehetőséget, hogy megmutassa.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tökös volt hogy idehozta CP-t... ennek isszuk a levét
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mondjuk az első tényleg nem volt az övé. Arra azt mondta BA, hogy DPI volt Brownernél 😀
A második nyomás alatti dobás volt, de akkor nem dobod oda. Aztán ugye volt még két passz amit Fitz és Floyd ütött el a védő kezei közül.
Erről a makacsságról írtam korábban, mindenen keresztül bizonyítani akarja, hogy nem Palmer hibája, mert ha ezt kimondja Palmer önbizalma romokban lesz.Fucu
évekig ez volt, kezdve Andersonnal aztán Kolb, Skelton... azt hittem Arians tökösebb lesz, mint Whiz
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mondjuk az első tényleg nem volt az övé. Arra azt mondta BA, hogy DPI volt Brownernél 😀
A második nyomás alatti dobás volt, de akkor nem dobod oda. Aztán ugye volt még két passz amit Fitz és Floyd ütött el a védő kezei közül.
Erről a makacsságról írtam korábban, mindenen keresztül bizonyítani akarja, hogy nem Palmer hibája, mert ha ezt kimondja Palmer önbizalma romokban lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter