Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ma olvastam egy olyat, hogy Big Ben állítólag nagyon nem érzi jól magát a jelenlegi Steelersben, és nem elképzelhetetlen, hogy a szezon után trade-t fog kérni. Az állandóan matekozó szakértők persze már össze is hozták velünk, mondván hogy nagyon jóban van Arians-szal és nem lenne meglepő ha idejönne végül. Azon túl hogy nyilván felesleges még ilyeneken agyalni, szerintem rosszul biztos nem járnánk vele...
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mit gondolsz arról amit írtam?silent7939
ez is egy logikus megoldás lenne. és nem lepődnék meg ha így történne. Örülök hogy leírtad a véleményedet.
A többiek is csatlakozhatnak. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fucu!

Jól láttam hogy a héten nem volt WarRoom???silent7939
valószínűleg cikk nem lett hozzá csinálva de War Room volt. a porcast topik első hozzászólásában a link szerintem a legutóbbi.Fucu
Köszi szépen. Megvan.

Mit gondolsz arról amit írtam?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu!

Jól láttam hogy a héten nem volt WarRoom???silent7939
valószínűleg cikk nem lett hozzá csinálva de War Room volt. a porcast topik első hozzászólásában a link szerintem a legutóbbi.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fucu!

Jól láttam hogy a héten nem volt WarRoom???
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
elalváshoz tökéletes:  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/08/2013-as_felevertekelo_podcast/ 😉Dexxter Tailor
Na meghallgattam...
Egész jó kis fél idei értékelő lett. Az O-val kapcsolatban nem értek feltétlen mindenben egyet de 99%-ban egyezik a véleményünk.

Grat srácok.silent7939
szerintem a többiek nevében is kérdezhetem, hogy mi az amivel nem értesz egyet? érdekel.Fucu
Na amiben eltér a véleményem az a következő draft stratégia az első 1-2 pick tekintetében.
Említésre került az hogy első körben ismét az O falra kellene picket áldozni. Véleményem szerint meg lehet az LT posztot oldani FA-ról. Ha jól tudom Albert FA lesz és nem hiszem hogy marad Kansas-ben. Na már most tudom hogy nem fiatal, de én speciel 1. - 2. körben bevállalnék egy irányítót, akit a következő szezonban be lehetne építeni Palmer mögött annak ismeretében hogy elég korrekt kis QB felhozatal lesz. Albert elkaristolna 1-2 évig és a következő drafton hoznék LT-t.

Mendit nem írnám le teljesen. Sérülékeny ezt aláírom, de sztem ne törjük össze első évben Ellingtont, mikor van egy Mendink akire nem akarunk hosszútávon építeni. Zúzzák össze őt ha nem akarjuk megtartani.

Így hirtelen ennyi jutott eszembe... ja és béke van. 😊
több mint 10 éve
janisz 137 — Warnerfan
- 5-4 vagy 4-5? 4-5
- Keenumnak vagy Palmernek lesz több passzolt yardja? Keenum
- 100 futott yard felett zár a Texans? Nem
- Andre Ellington ezen a héten is szerez TD-t? Igen
- Palmer megint dob az első negyedben interceptiont? Igen
- A Dansby - Washington kettős 16 total tackle felett zár? Igen
- 40 yardnál nagyobb lesz a leghosszabb kick return? igen
- Andre Johnson 125 elkapott yard felett zár? Nem
- JJ Watt legalább kétszer sackeli Palmert? Nem
- Randy Bullock hány mezőnygólkísérletet ront el? 0

több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
- 5-4 vagy 4-5? 5-4
- Keenumnak vagy Palmernek lesz több passzolt yardja? Palmer
- 100 futott yard felett zár a Texans? nem
- Andre Ellington ezen a héten is szerez TD-t? igen
- Palmer megint dob az első negyedben interceptiont? nem
- A Dansby - Washington kettős 16 total tackle felett zár? igen
- 40 yardnál nagyobb lesz a leghosszabb kick return? nem
- Andre Johnson 125 elkapott yard felett zár? nem
- JJ Watt legalább kétszer sackeli Palmert? igen
- Randy Bullock hány mezőnygólkísérletet ront el? 1
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
- 5-4 vagy 4-5? 5-4
- Keenumnak vagy Palmernek lesz több passzolt yardja? Keenumn
- 100 futott yard felett zár a Texans? nem
- Andre Ellington ezen a héten is szerez TD-t? igen
- Palmer megint dob az első negyedben interceptiont? nem
- A Dansby - Washington kettős 16 total tackle felett zár? igen
- 40 yardnál nagyobb lesz a leghosszabb kick return? nem
- Andre Johnson 125 elkapott yard felett zár? nem
- JJ Watt legalább kétszer sackeli Palmert? nem
- Randy Bullock hány mezőnygólkísérletet ront el? 0
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
5-4 vagy 4-5?
5-4
- Keenumnak vagy Palmernek lesz több passzolt yardja?
Palmer
- 100 futott yard felett zár a Texans?
Nem
- Andre Ellington ezen a héten is szerez TD-t?
Igen
- Palmer megint dob az első negyedben interceptiont?
Igen
- A Dansby - Washington kettős 16 total tackle felett zár?
Igen
- 40 yardnál nagyobb lesz a leghosszabb kick return?
Nem
- Andre Johnson 125 elkapott yard felett zár?
Nem
- JJ Watt legalább kétszer sackeli Palmert?
Igen
- Randy Bullock hány mezőnygólkísérletet ront el?
1
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Akkor én is ide írom:

- 5-4 vagy 4-5? 5-4
- Keenumnak vagy Palmernek lesz több passzolt yardja? Keenum
- 100 futott yard felett zár a Texans? Nem
- Andre Ellington ezen a héten is szerez TD-t? Nem
- Palmer megint dob az első negyedben interceptiont? Igen
- A Dansby - Washington kettős 16 total tackle felett zár? Igen
- 40 yardnál nagyobb lesz a leghosszabb kick return? Nem
- Andre Johnson 125 elkapott yard felett zár? Igen
- JJ Watt legalább kétszer sackeli Palmert? Igen
- Randy Bullock hány mezőnygólkísérletet ront el? 0
több mint 10 éve
Stormhand Arizona Cardinals 44
Nekem megint nem megy a blog...

- 5-4 vagy 4-5? 4-5
- Keenumnak vagy Palmernek lesz több passzolt yardja? Keenum
- 100 futott yard felett zár a Texans? Nem
- Andre Ellington ezen a héten is szerez TD-t? Igen
- Palmer megint dob az első negyedben interceptiont? Igen
- A Dansby - Washington kettős 16 total tackle felett zár? Igen
- 40 yardnál nagyobb lesz a leghosszabb kick return? Nem
- Andre Johnson 125 elkapott yard felett zár? Nem
- JJ Watt legalább kétszer sackeli Palmert? Nem
- Randy Bullock hány mezőnygólkísérletet ront el? 1
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
elalváshoz tökéletes:  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/08/2013-as_felevertekelo_podcast/ 😉Dexxter Tailor
Na meghallgattam...
Egész jó kis fél idei értékelő lett. Az O-val kapcsolatban nem értek feltétlen mindenben egyet de 99%-ban egyezik a véleményünk.

Grat srácok.silent7939
szerintem a többiek nevében is kérdezhetem, hogy mi az amivel nem értesz egyet? érdekel.Fucu
Most el kell mennem, de este meccs alatt leírom 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
elalváshoz tökéletes:  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/08/2013-as_felevertekelo_podcast/ 😉Dexxter Tailor
Na meghallgattam...
Egész jó kis fél idei értékelő lett. Az O-val kapcsolatban nem értek feltétlen mindenben egyet de 99%-ban egyezik a véleményünk.

Grat srácok.silent7939
szerintem a többiek nevében is kérdezhetem, hogy mi az amivel nem értesz egyet? érdekel.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ja jut eszembe....
17.-én fórumfoci... mindenki jöjjön aki szeretne egy hét izomlázat 😀

Dex, Cat, meg én elvileg ott leszünk ha jól sejtem 😊

Itt vannak az infók:

www.facebook.com/events/241402769351846/
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
elalváshoz tökéletes:  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/08/2013-as_felevertekelo_podcast/ 😉Dexxter Tailor
Na meghallgattam...
Egész jó kis fél idei értékelő lett. Az O-val kapcsolatban nem értek feltétlen mindenben egyet de 99%-ban egyezik a véleményünk.

Grat srácok.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/10/Tippjatek_-_10_fordulo/ a szóismétlésekért elnézést, picit fáradt meg ittas vagyok 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
elalváshoz tökéletes:  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/08/2013-as_felevertekelo_podcast/ 😉Dexxter Tailor
Jó volt... Köszönjük szépen....
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
elalváshoz tökéletes:  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/08/2013-as_felevertekelo_podcast/ 😉


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
győznünk kell 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745

Cardinálisok jelmezben 😊

a többi itt:
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Happy-Halloween-From-the-Cardinals/8ffcf47c-fcc7-41a7-a71f-036f12276cbd

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
nem igazán szeretem a PR-eket (kivéve persze Höri műalkotásait 😉), de ez most kifejezetten tetszik:
RANK 16
4-4 CARDINALS
Looking at the Cardinals' upcoming schedule, it's clear this team has a chance to do something. Check out Arizona's next six games: vs. Texans, at Jaguars, vs. Colts, at Eagles, vs. Rams, at Titans. The Cardinals realistically could be 8-6 -- and still in the NFC wild-card race -- when they visit the Seahawks and the 12th Man in Week 16.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ydvrk07sctf8tnahu4bs
Power Rankings, Week 10: Seahawks slip; Panthers make a push
Russell Wilson's Seattle Seahawks barely escaped a strong upset bid by the lowly Tampa Bay Buccaneers, but did they hold off the forces of gravity in Elliot Harrison's Week 10 Power Rankings?

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sokat nem láttunk Jeffersonból, de az előszezonban kifejezetten gyenge volt. Ha ebbe a TE sorba se tudta beverekedni magát, akkor tényleg kár erőltetni. Magát a srácot sajnálom, mert nagyon jó arc volt. Szurkoltam neki.

Reméljük Ballard beválik. Minden TE segítség elfér, mert Palmernek jól jönne egy fix célpont középen, és Housler inkább tűnik rossznak mint jónak sajnos. Ezt majd idővel orvosolni kell.andree
Nekem úgy tűnik, hogy nem is nagyon erőltetjük a TE hívásokat. Amikor volt ilyen play, akkor Housler szerintem korrekt volt, bár mintha lett volna pár dropja... Vagy lehet, hogy pont ezért nem játszunk TE-re?csongi
Egy csomószor totál homályok mentek felé, és inkább tűnt úgy, hogy rossz route-okat fut. Mindennemű összhang hiányzik közte és Palmer között, pedig pont neki kéne egy stabil célpontnak lennie. Sajanos nem is az a típus, aki a védő testén is megcsinálja az elkapást. Mivel blokkolni nem nagyon tud, így elég bust szagú ő is.andree
Én huzamosabb ideig kipróbálnám Kory Sperry-t... sztem jó kezű srác és gyorsabb is mint Dray. Kisebb szerepeket kapott már de inkább a szezon elején és akkor nekem elég jónak tűnt. Mondjuk egy labda ment felé de azt el is kapta 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Sokat nem láttunk Jeffersonból, de az előszezonban kifejezetten gyenge volt. Ha ebbe a TE sorba se tudta beverekedni magát, akkor tényleg kár erőltetni. Magát a srácot sajnálom, mert nagyon jó arc volt. Szurkoltam neki.

Reméljük Ballard beválik. Minden TE segítség elfér, mert Palmernek jól jönne egy fix célpont középen, és Housler inkább tűnik rossznak mint jónak sajnos. Ezt majd idővel orvosolni kell.andree
Nekem úgy tűnik, hogy nem is nagyon erőltetjük a TE hívásokat. Amikor volt ilyen play, akkor Housler szerintem korrekt volt, bár mintha lett volna pár dropja... Vagy lehet, hogy pont ezért nem játszunk TE-re?csongi
Egy csomószor totál homályok mentek felé, és inkább tűnt úgy, hogy rossz route-okat fut. Mindennemű összhang hiányzik közte és Palmer között, pedig pont neki kéne egy stabil célpontnak lennie. Sajanos nem is az a típus, aki a védő testén is megcsinálja az elkapást. Mivel blokkolni nem nagyon tud, így elég bust szagú ő is.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Sokat nem láttunk Jeffersonból, de az előszezonban kifejezetten gyenge volt. Ha ebbe a TE sorba se tudta beverekedni magát, akkor tényleg kár erőltetni. Magát a srácot sajnálom, mert nagyon jó arc volt. Szurkoltam neki.

Reméljük Ballard beválik. Minden TE segítség elfér, mert Palmernek jól jönne egy fix célpont középen, és Housler inkább tűnik rossznak mint jónak sajnos. Ezt majd idővel orvosolni kell.andree
Nekem úgy tűnik, hogy nem is nagyon erőltetjük a TE hívásokat. Amikor volt ilyen play, akkor Housler szerintem korrekt volt, bár mintha lett volna pár dropja... Vagy lehet, hogy pont ezért nem játszunk TE-re?