Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
catattack 3 520
Silent! Ment PM!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745

 blog.azcardinals.com/2013/11/13/do-you-want-larry-fitzgerald-in-your-next-family-photo/

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 470 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szerintem ilyen még nem volt az ARI honlapján: az aktuális ellenfél játékosainak bemutatása 22 fotón...
Know your opponent Jacksonville Jaguars
 www.azcardinals.com/videos-photos/photo-gallery/Know-your-opponent-Jacksonville-Jaguars/1d361d43-dde8-453b-8915-c594baa25c25
Cardinalis
Posluszny nagyon úgy tűnik, hogy nem lép vasárnap pályára, Russell Allen lesz középen és John Lotulelei kezd LBben, utóbbit könnyen fel lehet majd ismerni a Polamalut felülmúló hosszúságú haja miatt. Ez remek hír Ellingtonnak (is).

Az idén még itt játszó Kerry Taylor pedig úgy tűnik 4. számú WRként pályára fog kerülni, tehát lesz/lehet majd egy ismerős arc a védőiteknek a pályán.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Palmer adott nekünk némi extra motivációt vasárnapra.
 www.bigcatcountry.com/2013/11/13/5100994/carson-palmer-jaguars-attendance-cardinals
Csak nehogy visszaüssön...iktriad
Maybe if Palmer stopped worrying about what the opposing team's crowd was going to be like he could stop throwing, on average, 1.67 interceptions a game.

Jobban tenné, ha kussolna. Sokkal jobban!2PP2
Nem értem a Jagsnél ezt a hisztit. Most komolyan azon akadtak ki, hogy Palmer meg merte azt említeni, hogy esetleg nem lesz telt ház a stadionban, és ettől kicsit más hangulata lesz a meccsnek? Semmi dehonesztálót nem mondott sem az ellenfélről, sem annak szurkolóiról. Ez meg hogy a korábbi nézőszámokkal vágnak vissza, nagyon óvodás.
Nem vagyok Palmer fan, de azért ez tényleg vihar a biliben. Inkább a csapatukkal foglalkozzanak, van ott probléma bőven...csongi
Ne pörögj rá a témára 😊
Inkább azzal foglalkozzunk nehogy meglepjenek úgy mint a Titánokat...
Remélem csak egy "One hit wonder" produkció volt tőlük 😀silent7939
Ó nem pörgök én, csak az ilyen értelmetlen hülyeségeken mindig kiakadok egy percre 😊
Azért a D-ben lehet bízni, még ha Palmer megint rossz napot is fog ki, azért remélem nem sok pontot kapunk majd.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
szerintem ilyen még nem volt az ARI honlapján: az aktuális ellenfél játékosainak bemutatása 22 fotón...
Know your opponent Jacksonville Jaguars
 www.azcardinals.com/videos-photos/photo-gallery/Know-your-opponent-Jacksonville-Jaguars/1d361d43-dde8-453b-8915-c594baa25c25

szívesen látnék most vasárnap is pár ilyen szendvicset MJD töltelékkel 😀
"Bend Tate" featuring @mathieu_era, @c_campbell_93 and @dockett90

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 470 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet hogy esni fog a Jags-nél a hétvégi meccs alatt.
Remélem ülni fognak a futások. A Jags futás ellen uccsó helyen áll, átlag 150 yard körül kapnak meccsenként. Remélem ennek ellenére nem fogjuk túlerőltetni Palmer passzait, mert azért passz ellen nem olyan rosszak.silent7939
Mondjuk Chris Johnsonnak elég pocsék napja volt vasárnap ellenünk. Alig futott valamit, és volt 2 fumbleja.iktriad
CJ-nak pocsék éve van 😊silent7939
Igaz, bár pont 1 héttel a Jags meccse előtt, a Rams ellen 150 yardot futott.
Mondjuk Ellingtontól tartok rendesen. Jó lenne, ha Mendenhallt használnátok elsősorban. Őt talán még meg tudjuk fogni.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Lehet hogy esni fog a Jags-nél a hétvégi meccs alatt.
Remélem ülni fognak a futások. A Jags futás ellen uccsó helyen áll, átlag 150 yard körül kapnak meccsenként. Remélem ennek ellenére nem fogjuk túlerőltetni Palmer passzait, mert azért passz ellen nem olyan rosszak.silent7939
Mondjuk Chris Johnsonnak elég pocsék napja volt vasárnap ellenünk. Alig futott valamit, és volt 2 fumbleja.iktriad
CJ-nak pocsék éve van 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 470 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet hogy esni fog a Jags-nél a hétvégi meccs alatt.
Remélem ülni fognak a futások. A Jags futás ellen uccsó helyen áll, átlag 150 yard körül kapnak meccsenként. Remélem ennek ellenére nem fogjuk túlerőltetni Palmer passzait, mert azért passz ellen nem olyan rosszak.silent7939
Mondjuk Chris Johnsonnak elég pocsék napja volt vasárnap ellenünk. Alig futott valamit, és volt 2 fumbleja.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Lehet hogy esni fog a Jags-nél a hétvégi meccs alatt.
Remélem ülni fognak a futások. A Jags futás ellen uccsó helyen áll, átlag 150 yard körül kapnak meccsenként. Remélem ennek ellenére nem fogjuk túlerőltetni Palmer passzait, mert azért passz ellen nem olyan rosszak.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Palmer adott nekünk némi extra motivációt vasárnapra.
 www.bigcatcountry.com/2013/11/13/5100994/carson-palmer-jaguars-attendance-cardinals
Csak nehogy visszaüssön...iktriad
Maybe if Palmer stopped worrying about what the opposing team's crowd was going to be like he could stop throwing, on average, 1.67 interceptions a game.

Jobban tenné, ha kussolna. Sokkal jobban!2PP2
Nem értem a Jagsnél ezt a hisztit. Most komolyan azon akadtak ki, hogy Palmer meg merte azt említeni, hogy esetleg nem lesz telt ház a stadionban, és ettől kicsit más hangulata lesz a meccsnek? Semmi dehonesztálót nem mondott sem az ellenfélről, sem annak szurkolóiról. Ez meg hogy a korábbi nézőszámokkal vágnak vissza, nagyon óvodás.
Nem vagyok Palmer fan, de azért ez tényleg vihar a biliben. Inkább a csapatukkal foglalkozzanak, van ott probléma bőven...csongi
Ne pörögj rá a témára 😊
Inkább azzal foglalkozzunk nehogy meglepjenek úgy mint a Titánokat...
Remélem csak egy "One hit wonder" produkció volt tőlük 😀
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Palmer adott nekünk némi extra motivációt vasárnapra.
 www.bigcatcountry.com/2013/11/13/5100994/carson-palmer-jaguars-attendance-cardinals
Csak nehogy visszaüssön...iktriad
Maybe if Palmer stopped worrying about what the opposing team's crowd was going to be like he could stop throwing, on average, 1.67 interceptions a game.

Jobban tenné, ha kussolna. Sokkal jobban!2PP2
Nem értem a Jagsnél ezt a hisztit. Most komolyan azon akadtak ki, hogy Palmer meg merte azt említeni, hogy esetleg nem lesz telt ház a stadionban, és ettől kicsit más hangulata lesz a meccsnek? Semmi dehonesztálót nem mondott sem az ellenfélről, sem annak szurkolóiról. Ez meg hogy a korábbi nézőszámokkal vágnak vissza, nagyon óvodás.
Nem vagyok Palmer fan, de azért ez tényleg vihar a biliben. Inkább a csapatukkal foglalkozzanak, van ott probléma bőven...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 470 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Palmer adott nekünk némi extra motivációt vasárnapra.
 www.bigcatcountry.com/2013/11/13/5100994/carson-palmer-jaguars-attendance-cardinals
Csak nehogy visszaüssön...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Igaz, nem sokat számít adok az ilyen listákra, de azért nekem jó érzés ilyen elől látni a Cardinalst főleg a szezon előtt amikor 5 győzelem jött szóba egész idényre...
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000280736/article/power-rankings-week-11-panthers-surge-colts-niners-drop?campaign=Twitter_writers_harrisonemberke22
tényleg nem rossz érzés 😉 csak az a bibi, hogy két csoport riválisunk is előttünk van...
tényleg, vajon olyan volt már, hogy 3 csapat is POba jutott egy csoportból?Cardinalis
persze, két éve az afc northból jutott be a bengals, ravens, steelers hármas


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Igaz, nem sokat számít adok az ilyen listákra, de azért nekem jó érzés ilyen elől látni a Cardinalst főleg a szezon előtt amikor 5 győzelem jött szóba egész idényre...
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000280736/article/power-rankings-week-11-panthers-surge-colts-niners-drop?campaign=Twitter_writers_harrisonemberke22
tényleg nem rossz érzés 😉 csak az a bibi, hogy két csoport riválisunk is előttünk van...
tényleg, vajon olyan volt már, hogy 3 csapat is POba jutott egy csoportból?

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Igaz, nem sokat számít adok az ilyen listákra, de azért nekem jó érzés ilyen elől látni a cardinalst főleg a szezon előtt amikor 5 győzelem jött szóba egész idényre...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/u0wn7flyogkqrythe51x
Power Rankings, Week 11: Panthers surge; Colts, 49ers descend
In a league that's defined by offense, the Carolina Panthers' *defense* has sparked a five-game winning streak. How far did Luke Kuechly's team rise in Elliot Harrison's Week 11 Power Rankings?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem is igazán tudnánk vele mit kezdeni, sőt azt mondom a WC-körben kihullanánk.
Elég csak megnézni hogy milyen csapatok szoktak eljutni odáig. Igen tudom ott új szezon kezdődik, de egyelőre nem az látszik hogy elő tudnánk húzni a nyuszit a kalapból.
Arians most elővette a futást meg a TE-ket, de ez is csak arra elég hogy a D nagyon komoly segítségével el tudjunk verni egy "döglődő" Texans szintű csapatot.

Eddig nem akartam leírni amit észrevettem, de már feltűnt korábbi meccseken is.
Még pedig azt hogy miért van az hogy a mi WR-eink nem tudnak elszakadni a védőktől???
Tegnap néha sikerült és volt is eredménye, de az elmúlt meccseken ennek az ellentétét láttam.

Még egyszer mondom még mielőtt nekem támad mindenki, ezt már figyelem egy ideje. Nem egyszeri eset. Kulcs szituációkban meg főleg megfigyelhető. Én látom csak így vagy másnak is feltűnt?silent7939
Azért ha ebből a csoportból és a kiélezett NFC-ből WC körbe jutnánk, az olyan fegyvertény lenne, amire nyugodtan lehetne építeni. Nem kell mindenben a rosszat látni. Tudom a Detroit ellen nem lenne semmi esélyünk. Wait! What?

A "döglődő" Texans így se kutyaütő csapat(pláne, hogy találtak egy normális irányítót), és Mendenhal(Lassan keresni kéne neki egy lyukat a sivatagban, hátha úgy Taylor is kapna pár labdát) fumble nélkül ez egy nagyon sima meccs lett volna. A D komoly segítsége meg nem tudom, hogy jön ide. Egy elit védelemmel rendelkező csapatnál, milyen győzelem jön a D hathatós segítsége nélkül?

A fő WR-ek tényleg nem tudnak elszakadni sajnos. Ebben teljesen egyetértek. Persze figyelnek is rájuk rendesen. Szerencsére ezt Arians is látja, jöttek is most a TE és Roberts passzok. Külön öröm, hogy a podcastben lefikázott játékosok bizonyítottak. Ha ez kell szidunk mi mindenkit. 😀

A lényeg: Év elején ezt a Texans meccset sima L-nek húzta volna mindenki. A sérülések nekünk se kegyelmeztek, de jó látni, hogy mi tartottuk jobban magunkat. 9 meccs után versenyben vagyunk a PO-ért, és remek esélyünk van arra, hogy ez végig így legyen. Többet kívánni se lehetett volna Arianséktól.andree
Nagyjából akkor egyetértünk 😊 Ennek örülök.
Az O teljesítményét egyszerű matekkal hamarosan levezetem. 😊silent7939
Na szóval...
A matek 😊
Az O szerzett 2 TD-t és 2 FG-t.... az ugye 20 ponty. Blokkoltunk egy FG-t ami -3 pont az O-nktól ez így nettó 17-pont. Az ellenfél - mind1 ki az - offense, jelen esetben a Texansé szerzett 24 támadópontot. A D nem hozott semmit, így náluk reális a 24 O ponty.

Tudom ez így kicsit egyszerű de ha jobban megnézed ez az amire mondtam hogy a D hathatós segítségével nyertünk. Ha nincs ilyen D teljesítmény, csak teszem azt átlagos és nem szereznek 10 pontot, akkor ez a meccs bukó.

Nálam ha pl. a D blokkol egy FG-t, akkor azt úgy számolom hogy a megszerzett pontokból levonok hármat, ha a D hoz TD-t mint hétvégén akkor az -7 pont, safety ugyan ez. Így megkapom az O nettó pontjainak számát.

És most lehet röhögni a hülye elméletemen 😀
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745

"Great to be back together with the Cardinals '04 draft class. I love my boys, 10 years strong & we are still doing it."
LF

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem is igazán tudnánk vele mit kezdeni, sőt azt mondom a WC-körben kihullanánk.
Elég csak megnézni hogy milyen csapatok szoktak eljutni odáig. Igen tudom ott új szezon kezdődik, de egyelőre nem az látszik hogy elő tudnánk húzni a nyuszit a kalapból.
Arians most elővette a futást meg a TE-ket, de ez is csak arra elég hogy a D nagyon komoly segítségével el tudjunk verni egy "döglődő" Texans szintű csapatot.

Eddig nem akartam leírni amit észrevettem, de már feltűnt korábbi meccseken is.
Még pedig azt hogy miért van az hogy a mi WR-eink nem tudnak elszakadni a védőktől???
Tegnap néha sikerült és volt is eredménye, de az elmúlt meccseken ennek az ellentétét láttam.

Még egyszer mondom még mielőtt nekem támad mindenki, ezt már figyelem egy ideje. Nem egyszeri eset. Kulcs szituációkban meg főleg megfigyelhető. Én látom csak így vagy másnak is feltűnt?silent7939
Azért ha ebből a csoportból és a kiélezett NFC-ből WC körbe jutnánk, az olyan fegyvertény lenne, amire nyugodtan lehetne építeni. Nem kell mindenben a rosszat látni. Tudom a Detroit ellen nem lenne semmi esélyünk. Wait! What?

A "döglődő" Texans így se kutyaütő csapat(pláne, hogy találtak egy normális irányítót), és Mendenhal(Lassan keresni kéne neki egy lyukat a sivatagban, hátha úgy Taylor is kapna pár labdát) fumble nélkül ez egy nagyon sima meccs lett volna. A D komoly segítsége meg nem tudom, hogy jön ide. Egy elit védelemmel rendelkező csapatnál, milyen győzelem jön a D hathatós segítsége nélkül?

A fő WR-ek tényleg nem tudnak elszakadni sajnos. Ebben teljesen egyetértek. Persze figyelnek is rájuk rendesen. Szerencsére ezt Arians is látja, jöttek is most a TE és Roberts passzok. Külön öröm, hogy a podcastben lefikázott játékosok bizonyítottak. Ha ez kell szidunk mi mindenkit. 😀

A lényeg: Év elején ezt a Texans meccset sima L-nek húzta volna mindenki. A sérülések nekünk se kegyelmeztek, de jó látni, hogy mi tartottuk jobban magunkat. 9 meccs után versenyben vagyunk a PO-ért, és remek esélyünk van arra, hogy ez végig így legyen. Többet kívánni se lehetett volna Arianséktól.andree
Nagyjából akkor egyetértünk 😊 Ennek örülök.
Az O teljesítményét egyszerű matekkal hamarosan levezetem. 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Nem is igazán tudnánk vele mit kezdeni, sőt azt mondom a WC-körben kihullanánk.
Elég csak megnézni hogy milyen csapatok szoktak eljutni odáig. Igen tudom ott új szezon kezdődik, de egyelőre nem az látszik hogy elő tudnánk húzni a nyuszit a kalapból.
Arians most elővette a futást meg a TE-ket, de ez is csak arra elég hogy a D nagyon komoly segítségével el tudjunk verni egy "döglődő" Texans szintű csapatot.

Eddig nem akartam leírni amit észrevettem, de már feltűnt korábbi meccseken is.
Még pedig azt hogy miért van az hogy a mi WR-eink nem tudnak elszakadni a védőktől???
Tegnap néha sikerült és volt is eredménye, de az elmúlt meccseken ennek az ellentétét láttam.

Még egyszer mondom még mielőtt nekem támad mindenki, ezt már figyelem egy ideje. Nem egyszeri eset. Kulcs szituációkban meg főleg megfigyelhető. Én látom csak így vagy másnak is feltűnt?silent7939
Azért ha ebből a csoportból és a kiélezett NFC-ből WC körbe jutnánk, az olyan fegyvertény lenne, amire nyugodtan lehetne építeni. Nem kell mindenben a rosszat látni. Tudom a Detroit ellen nem lenne semmi esélyünk. Wait! What?

A "döglődő" Texans így se kutyaütő csapat(pláne, hogy találtak egy normális irányítót), és Mendenhal(Lassan keresni kéne neki egy lyukat a sivatagban, hátha úgy Taylor is kapna pár labdát) fumble nélkül ez egy nagyon sima meccs lett volna. A D komoly segítsége meg nem tudom, hogy jön ide. Egy elit védelemmel rendelkező csapatnál, milyen győzelem jön a D hathatós segítsége nélkül?

A fő WR-ek tényleg nem tudnak elszakadni sajnos. Ebben teljesen egyetértek. Persze figyelnek is rájuk rendesen. Szerencsére ezt Arians is látja, jöttek is most a TE és Roberts passzok. Külön öröm, hogy a podcastben lefikázott játékosok bizonyítottak. Ha ez kell szidunk mi mindenkit. 😀

A lényeg: Év elején ezt a Texans meccset sima L-nek húzta volna mindenki. A sérülések nekünk se kegyelmeztek, de jó látni, hogy mi tartottuk jobban magunkat. 9 meccs után versenyben vagyunk a PO-ért, és remek esélyünk van arra, hogy ez végig így legyen. Többet kívánni se lehetett volna Arianséktól.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Még egyszer mondom még mielőtt nekem támad mindenki..silent7939
ez nem az a topik 😊

grat, még a végén összeálltok jó csapattá 😀 már előre rettegek a visszavágótól.

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
végre volt rendesebb TE játék, sőt, TE-TD! 😊
és ami a PO-t illeti, újra rátaláltam az idevágó kedvenc oldalamra 😀
77%-os eséllyel nem fog összejönni...
de azért 10-13% esélyünk van még WC helyre, de ez nem csak rajtunk múlik:
 www.playoffstatus.com/nfl/nfcstandings.htmlCardinalis
Matek 1-es 😀Danny
semmi baj, akkor számok nélkül: valószínűbb, hogy nem fog összejönni a PO 😀Cardinalis
Nem is igazán tudnánk vele mit kezdeni, sőt azt mondom a WC-körben kihullanánk.
Elég csak megnézni hogy milyen csapatok szoktak eljutni odáig. Igen tudom ott új szezon kezdődik, de egyelőre nem az látszik hogy elő tudnánk húzni a nyuszit a kalapból.
Arians most elővette a futást meg a TE-ket, de ez is csak arra elég hogy a D nagyon komoly segítségével el tudjunk verni egy "döglődő" Texans szintű csapatot.

Eddig nem akartam leírni amit észrevettem, de már feltűnt korábbi meccseken is.
Még pedig azt hogy miért van az hogy a mi WR-eink nem tudnak elszakadni a védőktől???
Tegnap néha sikerült és volt is eredménye, de az elmúlt meccseken ennek az ellentétét láttam.

Még egyszer mondom még mielőtt nekem támad mindenki, ezt már figyelem egy ideje. Nem egyszeri eset. Kulcs szituációkban meg főleg megfigyelhető. Én látom csak így vagy másnak is feltűnt?
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
végre volt rendesebb TE játék, sőt, TE-TD! 😊
és ami a PO-t illeti, újra rátaláltam az idevágó kedvenc oldalamra 😀
77%-os eséllyel nem fog összejönni...
de azért 10-13% esélyünk van még WC helyre, de ez nem csak rajtunk múlik:
 www.playoffstatus.com/nfl/nfcstandings.htmlCardinalis
Matek 1-es 😀Danny
semmi baj, akkor számok nélkül: valószínűbb, hogy nem fog összejönni a PO 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
végre volt rendesebb TE játék, sőt, TE-TD! 😊
és ami a PO-t illeti, újra rátaláltam az idevágó kedvenc oldalamra 😀
77%-os eséllyel nem fog összejönni...
de azért 10-13% esélyünk van még WC helyre, de ez nem csak rajtunk múlik:
 www.playoffstatus.com/nfl/nfcstandings.htmlCardinalis
Matek 1-es 😀
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
végre volt rendesebb TE játék, sőt, TE-TD! 😊

egyébként az O még mindig elég döcögős... ha nincs a fumble ret.TD és a blokkolt FG, akkor az O édeskevés lett volna az üdvösséghez...
és ami a PO-t illeti, újra rátaláltam az idevágó kedvenc oldalamra 😀
77%-os eséllyel nem fog összejönni...
de azért 10-13% esélyünk van még WC helyre, de ez nem csak rajtunk múlik:
 www.playoffstatus.com/nfl/nfcstandings.html

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Őszintén szólva, sztem simább meccs volt a tegnapi, mint amit az eredmény mutat, ha mendenhall a végén nem csinál fumblet nem lett volna izgalmas a vége. A Defense állat, az offense is kezd szép lassan összeállni egy közepes brigáddá. 5-4-gyel állunk, megyünk jacksonvilebe, jön a colts, megyünk a phillyhez, jön a rams, majd megyünk a titanshez és legvégül a 2 nagy hal lesz. Ha következő 5 meccsből behúznánk 4-et... Az az igazság, hogy elkezdett foglalkoztatni az a gondolat, hogy rájátszás.. Az elmúlt évek kudarcai ellenére, erősen bizakodó vagyok 😊