Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok !!! Ki mit vár a holnapi meccstől? Mindenesetre a Colts táborban nem túl nagy a optimizmus. Én bizakodó vagyok , hazai pályán látok esélyt a győzelemre. Nagy szükség lesz a masszív védelemre, és arra, hogy ne nagyon engedjünk levegőt Luck-nak. Mindenesetre egy nagyon izgalmas meccsre számítok. Ha így lesz akkor az azt jelentené, hogy végig versenyben vagyunk.

Hajrá pintyek 😊Leon78
Sosem volt még ilyen ebben az évben, de ha hiszitek ha nem, optimista vagyok. Sztem nyerhetünk. 2 dolgot emelnék ki.
1. Jelenleg a liga egyik leggyengébb WR állománya áll Luck rendelkezésére! (Istenem ha belegondolok mit művelne nálunk ezekkel a WR-ekkel 😊 ) Ennek köszönhetően PP és Matyi leveszi őket a pályáról. Remélem Powers is jó napot fog ki.

2. A WR-eink egy elég harmatos sec-el állnak szembe, így sztem megismételhetik a múltheti produktumukat.

Azt várom hogy a DB-iket leköti majd a Double F corps (Fitz & Floyd) így Ellington nagyot alkothat. Remélem nem hagyja otthon a TE playeket Arians, mert jól látszik hogy ha be vannak vonva a játékba akkor pörög az O, így ha minden opciót kihasználunk, megcsíphetjük őket.
Ha RW játszana akkor nem venném ilyen biztosra, de így hogy az egyetlen playmaker WR is kidőlt Indyben, olyan 60-40-re adom a meccset nekünk. Bár Lucky mindenre képes...

Gondolom a szakértőink majd megerősítik amit írtam.... vagy nem 😀
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Sziasztok !!! Ki mit vár a holnapi meccstől? Mindenesetre a Colts táborban nem túl nagy a optimizmus. Én bizakodó vagyok , hazai pályán látok esélyt a győzelemre. Nagy szükség lesz a masszív védelemre, és arra, hogy ne nagyon engedjünk levegőt Luck-nak. Mindenesetre egy nagyon izgalmas meccsre számítok. Ha így lesz akkor az azt jelentené, hogy végig versenyben vagyunk.

Hajrá pintyek 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/23/Tippjatek_12_fordulo/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy alapos elemzés a Jags- Cards meccsről. ugyan Jeff Lageman elsősorban ránk koncentrál, azért itt is hasznos lehet megtekinteni.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/083294b8-64a4-4a96-b5db-ca3baccbf4f7
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
jó lenne megcsípni a Colts-ot! tán nem reménytelen a dolog...


THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Bruce Arians' Arizona Cardinals are NFL's most fascinating team 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gnsg8piyulxsoauwap9j
Bruce Arians' Arizona Cardinals are NFL's most fascinating team
Bruce Arians' Arizona Cardinals are on a roll heading into a crucial matchup with the coach's former Indianapolis Colts charges. Adam Schein explains why he'll be hanging on this squad's every move.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sziasztok!
Ma olvastam ezt a cikket Mathieu-ről:  www.grantland.com/story/_/id/9995348/tyrann-mathieu-arizona-cardinals
Semmi új dolog nincs benne, de szerintem elég jó. És nem tudom, volt-e itt ez Palmerről, de nekem eléggé megváltozott, hogy nézek rá:  www.grantland.com/story/_/id/9842765/bill-barnwell-carson-palmer
(persze nem az én csapatomban játszik..)

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
pár gondolat a meccsről: az első félidőben a passzjáték jól ment, Palmert rendesen megvédték (mondjuk így is sackelték 3szor), sok 3rd down szitu sikerült, és a TE-ket is jól használtuk. sajnos a futás eléggé döcögős volt végig, mendy borzalmasan lassú... Floyd hatalmasat játszott, a TD-nél kétszer is lerázta Blackmont, mondjuk egyszer a másik Jax védő is kellett hozzá 😊
az első negyedben durván bealudt a D, jól mentek a Jaxnek a screen passzok, szerencsére a futást mi is fogtuk. a pass rush viszont megint kurvára hiányzott, 2 nyamvadt sack... hála az égnek a második félidőben már a "szokásos" Jax offense játszott, kb folyamatos lábon lőtték magukat a büntetésekkel, meg Henne sem egy franchise QB 😊
a special team sem villogott, PP helyett is ki kéne valakit próbálni, Feely sem egy atomlábú rúgó, az első félidőben egyik kickoffja sem lett touchback...
a bírók meg nem tudom mit szívtak, de nem panaszkodom, sokat segítettek nekünk 😀
a következő két meccs sorsdöntő lesz, a redzone offense-en és a TE védekezésen javítani kell, különben sok esélyünk nem lesz a Colts ellen.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért halkan tegyük hozzá, hogy volt ott egy INT, csak mentette a helyzetet az időkérés. Na meg ezt a teljesítményt egy nem éppen veretes Jags ellen követte el. Szóval én még nem állítanék szobrot Palmernek 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csak nehogy "egyslágeres előadó" legyen belőle 😀
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
jameg juteszembe még: 1990-óta átlagosan 6 meccset nyer a Cards, tehát minden egyes további győzelmünk átlagon felüli szezont jelent! 😉
 www.sportingcharts.com/nfl/teams/355/cardinals/#Team%20Quarterback%20Rating$SeasonMax=9999&SeasonMin=1990

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Carson Palmernek jó hete volt. Beszólt nekünk, mi meg hálából franchise QBvá tettük. Mi meg Floyd.iktriad
bizony, CP hétvégi teljesítménye bizony említésre méltó!
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Carson-Palmer-Does-Number-On-Offense/a74ed6b2-8e41-45e8-af69-21503658f333

The number that drew the attention was gaudy – 419, or the number of yards Carson Palmer threw for Sunday in Jacksonville.
It was the second-highest total in Palmer’s long career. It was the most by a Cardinal since Kurt Warner threw for 472 in 2008 in New York against the Jets, a day marked by the broken jaw of wide receiver Anquan Boldin. ( www.nfl.com/gamecenter/2008092805/2008/REG4/cardinals@jets#tab=recap L 56–35: K. Warner: 472yds, 2TD vs. B. Favre: 289yds, 6TD!)
It was the most by a Cardinal in a win since Boomer Esiason piled up 522 in an overtime game in Washington in 1997.

But perhaps the number that should have drawn the attention was zero. As in, the number of interceptions Palmer didn’t throw Sunday, also a first since he became a Cardinal. Without a turnover, Palmer’s 30-for-42 passing day, with a pair of touchdowns, looked that much better.

“When you give Carson protection,” Floyd said, “he can make all the throws and we can make all the catches.” 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ide is betenném. Ez a 91 yardos TD előtt készült a Cards 30asa környékén 70 yardnyira az endzonetól. Láthatóan a helyzet magaslatán áll a védelmünk. 😀😀


Carson Palmernek jó hete volt. Beszólt nekünk, mi meg hálából franchise QBvá tettük. Mi meg Floyd.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
hoppáka, több, mint valószínű, hogy a Philly - Cards meccs két hét múlva Sunday Night Football lesz o_o  www.nj.com/eagles/index.ssf/2013/11/eagles_game_vs_arizona_to_be_flexed_to_sunday_night_in_place_of_giants-redskins.html
fun fact: utoljára a super bowl utáni szezonban (2009) játszottunk vasárnap esti prime time meccset 😀Dexxter Tailor
most már pont az ellenkezőjét mondja a cikk, szóval mégsincs SNFcsongi
szomorú 😕Dexxter Tailor
Legalább nem kell éjszakázni! 😊Danny
Úgysem mennek a Prime time meccsek 😀
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
hoppáka, több, mint valószínű, hogy a Philly - Cards meccs két hét múlva Sunday Night Football lesz o_o  www.nj.com/eagles/index.ssf/2013/11/eagles_game_vs_arizona_to_be_flexed_to_sunday_night_in_place_of_giants-redskins.html
fun fact: utoljára a super bowl utáni szezonban (2009) játszottunk vasárnap esti prime time meccset 😀Dexxter Tailor
most már pont az ellenkezőjét mondja a cikk, szóval mégsincs SNFcsongi
szomorú 😕Dexxter Tailor
Legalább nem kell éjszakázni! 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hoppáka, több, mint valószínű, hogy a Philly - Cards meccs két hét múlva Sunday Night Football lesz o_o  www.nj.com/eagles/index.ssf/2013/11/eagles_game_vs_arizona_to_be_flexed_to_sunday_night_in_place_of_giants-redskins.html
fun fact: utoljára a super bowl utáni szezonban (2009) játszottunk vasárnap esti prime time meccset 😀Dexxter Tailor
most már pont az ellenkezőjét mondja a cikk, szóval mégsincs SNFcsongi
szomorú 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
ARI@JAX
ÉN@BOSS

GYőztünk!!!
Floyd szenzációsat játszott!
...the Cardinals’ 2012 first round pick had a career-best performance, catching six passes for 193 yards, including a 91-yard touchdown which stands as the longest catch in the NFL this year.
The reception tied for the seventh-longest in team history. It was the longest since Neil Lomax found Ernie Jones for 93 yards in 1988.
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Michael-Floyd-Breaks-Out-In-Jacksonville/d3225224-2889-47c0-8639-a19cca1f9536

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
hoppáka, több, mint valószínű, hogy a Philly - Cards meccs két hét múlva Sunday Night Football lesz o_o  www.nj.com/eagles/index.ssf/2013/11/eagles_game_vs_arizona_to_be_flexed_to_sunday_night_in_place_of_giants-redskins.html
fun fact: utoljára a super bowl utáni szezonban (2009) játszottunk vasárnap esti prime time meccset 😀Dexxter Tailor
most már pont az ellenkezőjét mondja a cikk, szóval mégsincs SNF
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még 1 jó hír: Ellington a meccs után visszakapta a hajdarabot amit Babin "leszerelt" róla 😀

@CardsMarkD Good news - Andre Ellington got his hair back after all #AZvsJAX
Aki nem látta volna:
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hoppáka, több, mint valószínű, hogy a Philly - Cards meccs két hét múlva Sunday Night Football lesz o_o  www.nj.com/eagles/index.ssf/2013/11/eagles_game_vs_arizona_to_be_flexed_to_sunday_night_in_place_of_giants-redskins.html
fun fact: utoljára a super bowl utáni szezonban (2009) játszottunk vasárnap esti prime time meccset 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
WR Teddy Williams is out for the season with a torn Achilles.Darren Urban
juppí...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez, remélem sikerül becsúszni a playoffba idén. Floyd iszonyú jó játékos.

Ahogy számolom 5-5el zártam a tippjátékotokat. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Posluszny végül nem tudja vállani a játékot, ez jelentősen javítja az esélyeiteket mára. Ellingtonak nagy napja lesz a mai (is).
tippjáték a 11-es bűvöletében:  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/17/Tippjatek_11/ 😀Dexxter Tailor
Az ellenfél tippjei mára (cheat sheet 😀)
- Legalább 11 ponttal nyer a Cardinals? Nem
- A Jaguars 11 pontnál többet szerez? (Remélem végre) Igen
- A futóink 111 yard felett zárnak? Igen
- Hány Cardinals játékos szerez sacket? 4
- A Cards 11-ese szerez elkapott TD-t? Igen
- Mindkét csapat szerez legalább 11-11 first downt? Igen
- Hennenek lesz legalább 11 jó passza? Igen
- Washington 11 tackle felett zár? Nem
- A mérkőzésen több, mint 11 büntetés lesz? Igen
- Palmernek ezen a meccsen is sikerül interceptiont dobnia? Igen
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tippjáték a 11-es bűvöletében:  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/17/Tippjatek_11/ 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Silent! Ment PM!catattack
Láttam 😊