Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles a Ramsnel
Cardinalis
Máris nőttek az esélyek a W-re. 😊 Amikor legutóbb ellenetek játszott (a bitang erős 2017-es Jags D-vel a háta mögött!) kikapott tőletek.... Blaine Gabberttől QB-ben.
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Bortles a Ramsnel
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Mondjuk az, hogy a Bears meccset valasztotta az Arena4 vicc.
Danny
Az utóbbi hetek játéka, illetve a Rams és Cards irányítóhelyzet miatt félő hogy vallatni lehet majd a meccsünkkel; én sem választanám.
A GB és a Bears cserébe jó formában vannak, és tét is van, szerintem vállalható ez így.
Kexandro
Azt ugye ne is említsük hogy az NFL történelem legnagyobb és legrégebbre visszanyúló rivalizálása, amolyan NFL el classico, nagyon ritka az hogy egy Bears-Packers ne fő műsoros legyen. Akármilyen szar is legyen a Bears 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Kexandro Arizona Cardinals 562 — UDFA LS
Mondjuk az, hogy a Bears meccset valasztotta az Arena4 vicc.
Danny
Az utóbbi hetek játéka, illetve a Rams és Cards irányítóhelyzet miatt félő hogy vallatni lehet majd a meccsünkkel; én sem választanám.
A GB és a Bears cserébe jó formában vannak, és tét is van, szerintem vállalható ez így.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben hivatalos, hogy Goff nem játszik és John Wolford lesz a Rams kezdő QB vasárnap. #gyépéharc
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 357 — WHO DAT!!!!
Mondjuk az, hogy a Bears meccset valasztotta az Arena4 vicc.
Danny
GB megy az első kiemelésért, Bears meg a PO ért, mindkét csapatnak kell a W, szerintem sokkal jobbat nem tudtak volna választani, már ha volt egyáltalán lehetőségük választani.


több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 774
Mondjuk az, hogy a Bears meccset valasztotta az Arena4 vicc.
több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 256 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Goff után Murray is megsérült.

Alig várom a Chris Streveler vs John Wolford QB párharcot.
iktriad
mondom én, hogy gyépéharc lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Goff után Murray is megsérült.

Alig várom a Chris Streveler vs John Wolford QB párharcot.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor vasarnap megkezdodik a PO szamunkra. Mondjuk a legutobbi 7 meccsen lefujatott minket a Rams, szoval az elojelek kivaloak.
Danny
Goff keze megsérült, lehet nem is játszik. A cseréje meg nem rendelkezik még passzal az NFL-ben.
iktriad
 en.wikipedia.org/wiki/John_Wolford

John Wolford, undraftedként érkezett a ligába 2018-ban a Jetshez
emberke22
Közben jött egy Goff update Rapapapától.
több mint 5 éve
emberke22 Arizona Cardinals 576
Na akkor vasarnap megkezdodik a PO szamunkra. Mondjuk a legutobbi 7 meccsen lefujatott minket a Rams, szoval az elojelek kivaloak.
Danny
Goff keze megsérült, lehet nem is játszik. A cseréje meg nem rendelkezik még passzal az NFL-ben.
iktriad
 en.wikipedia.org/wiki/John_Wolford

John Wolford, undraftedként érkezett a ligába 2018-ban a Jetshez
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor vasarnap megkezdodik a PO szamunkra. Mondjuk a legutobbi 7 meccsen lefujatott minket a Rams, szoval az elojelek kivaloak.
Danny
Goff keze megsérült, lehet nem is játszik. A cseréje meg nem rendelkezik még passzal az NFL-ben.
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 774
Na akkor vasarnap megkezdodik a PO szamunkra. Mondjuk a legutobbi 7 meccsen lefujatott minket a Rams, szoval az elojelek kivaloak.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
közben azt mondják, hogy Goffnak eltört az egyik ujja és gyanús, hogy nem játszik ellenünk 😮 mondjuk amilyen szarok vagyunk a cserék ellen, kb mindegy 😀 plusz a Rams védelem kb megnyeri majd helyette
Löfli
Törött ujjal is megverne minket. Stafford pl ha jól emlékszem játszott már ilyen bibivel. Mondjuk az sem mind1, melyik ujjáról van szó.
shagi0206
hüvelyk ha jól tudom
alatriste
Törött dobókéz hüvelykujjal kb. esélytelen, főleg ha kell műteni. Staffordnak részleges szalagszakadása volt ott. Az sem kellemes, de kb jobb.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
közben azt mondják, hogy Goffnak eltört az egyik ujja és gyanús, hogy nem játszik ellenünk 😮 mondjuk amilyen szarok vagyunk a cserék ellen, kb mindegy 😀 plusz a Rams védelem kb megnyeri majd helyette
Löfli
Törött ujjal is megverne minket. Stafford pl ha jól emlékszem játszott már ilyen bibivel. Mondjuk az sem mind1, melyik ujjáról van szó.
shagi0206
hüvelyk ha jól tudom


Liverpool Fc
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
közben azt mondják, hogy Goffnak eltört az egyik ujja és gyanús, hogy nem játszik ellenünk 😮 mondjuk amilyen szarok vagyunk a cserék ellen, kb mindegy 😀 plusz a Rams védelem kb megnyeri majd helyette
Löfli
Törött ujjal is megverne minket. Stafford pl ha jól emlékszem játszott már ilyen bibivel. Mondjuk az sem mind1, melyik ujjáról van szó.
több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 256 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
közben azt mondják, hogy Goffnak eltört az egyik ujja és gyanús, hogy nem játszik ellenünk 😮 mondjuk amilyen szarok vagyunk a cserék ellen, kb mindegy 😀 plusz a Rams védelem kb megnyeri majd helyette


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
kikapott a Rams is, hát nagy gyépé harc lesz jövő héten a playoffért 😀
Löfli
A Bearsnek lehet a legnehezebb dolga. A Packers ha ma nyer, akkor ha jól gondolkodtam megvan nekik az 1. kiemelés. De reméljük nem akarják, hogy a Bears bejusson, ezért játszanak csak normálisan 😊
Nekünk meg ugye nyerni kell, nincs mese! Ha nem nyerünk, akkor kiestünk. Már pedig az elmúlt 2 hét játéka alapján nem fogunk.
shagi0206
Ha nyerünk ma ha nem az első kiemeléshez el kell verni a Chi-t.
alatriste
Seahawks a veszélyes?
Vmiért én úgy emlékeztem, hogy játszottatok idén velük, és nyertetek, de gyors meglestem, idén nem.
shagi0206
Kikapunk most, de jövöhéten verjük a bearst akkor bármi van miénk a no1 seed (ergó elég fontos az a meccs)
Most nyerünk de kikapunk a bearstől:
--- SEAés NO is nyer-nyer akkor no3 seed
--- SEA nyer csak: sea no1 kiemelt mi no2
--- NO nyer csak: csak ekkor ér valamit ha mi nyertünk ma mert akkor hiába a bears elleni verség no1 marad a csapat

Tehát igazából a mostani meccs ami kevésbé fontos. Bár otthon persze nem adunk fel meccset meg amúgy sem, de egy mai W, 17. heti L csak akkor jön ki jól a mi esetünkben, ha a 17. héten csak a NO nyer és a SEA kikap.


Liverpool Fc
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
kikapott a Rams is, hát nagy gyépé harc lesz jövő héten a playoffért 😀
Löfli
A Bearsnek lehet a legnehezebb dolga. A Packers ha ma nyer, akkor ha jól gondolkodtam megvan nekik az 1. kiemelés. De reméljük nem akarják, hogy a Bears bejusson, ezért játszanak csak normálisan 😊
Nekünk meg ugye nyerni kell, nincs mese! Ha nem nyerünk, akkor kiestünk. Már pedig az elmúlt 2 hét játéka alapján nem fogunk.
shagi0206
Ha nyerünk ma ha nem az első kiemeléshez el kell verni a Chi-t.
alatriste
Seahawks a veszélyes?
Vmiért én úgy emlékeztem, hogy játszottatok idén velük, és nyertetek, de gyors meglestem, idén nem.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
kikapott a Rams is, hát nagy gyépé harc lesz jövő héten a playoffért 😀
Löfli
A Bearsnek lehet a legnehezebb dolga. A Packers ha ma nyer, akkor ha jól gondolkodtam megvan nekik az 1. kiemelés. De reméljük nem akarják, hogy a Bears bejusson, ezért játszanak csak normálisan 😊
Nekünk meg ugye nyerni kell, nincs mese! Ha nem nyerünk, akkor kiestünk. Már pedig az elmúlt 2 hét játéka alapján nem fogunk.
shagi0206
Ha nyerünk ma ha nem az első kiemeléshez el kell verni a Chi-t.


Liverpool Fc
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
kikapott a Rams is, hát nagy gyépé harc lesz jövő héten a playoffért 😀
Löfli
A Bearsnek lehet a legnehezebb dolga. A Packers ha ma nyer, akkor ha jól gondolkodtam megvan nekik az 1. kiemelés. De reméljük nem akarják, hogy a Bears bejusson, ezért játszanak csak normálisan 😊
Nekünk meg ugye nyerni kell, nincs mese! Ha nem nyerünk, akkor kiestünk. Már pedig az elmúlt 2 hét játéka alapján nem fogunk.
több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 256 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kikapott a Rams is, hát nagy gyépé harc lesz jövő héten a playoffért 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
emberke22 Arizona Cardinals 576
Tegnapi meccshez no comment...

Érdekesség, ha ma kikap a Rams a Hawks ellen akkor ki-ki meccset játszunk ellenük jövő héten a PO-ért (rosszul írtam ezt a hármas tiebreaket/döntetlent múlt héten, mondtam, hogy elég nehéz értelmezni 😀 ), szóval hajrá este Seahawks 😊

"The Cardinals and Rams play in Week 17 if they win, they would improve to 9-7 and drop the Rams to the same record. However, the Cardinals would clinch second place in the division and, if the Bears win in Week 17, would create a three-team tie for the sixth and seventh seeds.

The Rams would be eliminated. They would have split the season series with the Cardinals but would have gone 2-4 in the division while the Cardinals go 3-3. The Bears would hold the sixth seed, the Cardinals would hold the seventh seed and the Rams would get bumped.

So if the Seahawks can beat Los Angeles on Sunday, the Cardinals do control their destiny. Win and they’re in. Lose and they go home."
több mint 5 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Bocsi, ha korábban volt már ez téma, nem figyelem a topikot és most láttam először játszani idén teljes meccsen a Cards-ot.
Murray lábmunkája dobás közben végig ennyire (hogy is mondjam) inkonzisztens volt idén? A clean pocket dobásokra gondolok, amikor nincs nyomás alatt. Nagyon pontatlanok voltak a hátsó lábról elengedett dobásai, ráadásul mintha erőltette is volna. Azt hittem, hogy második NFL éve végére felhagy ezekkel.
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Bénán jatszottunk, egyszem TD siralmas, a 200folotti kapott futas ugyszinten... pedig a paromtol karira kapott Cards logos piros polomban drukkoltam... ilyenem még nem volt 😉