Arizona Cardinals
35 feliratkozó
több mint 5 éve
Amúgy tudjátok hogy lesz idén az alapszakaszban Cardinals - Texans meccs? A Cardinals is bejelentette twitteren az érkezését.
Welcome to the Valley, @JJWatt!
— Arizona Cardinals (@AZCardinals) March 1, 2021
We have agreed to terms with J.J. Watt on a two-year contract.
több mint 5 éve
Hm 4 gyűrűt érdemlő ember CJ JJ DH és LF. 😊 Kár hogy pont a QB KM lehet a kevés.... Illetve a kócsók...PP-t ki ne hagyjuk. Igaz túlvan már fénykorán, de ő is megérdemelne legalább egy PO menetelést 😊
dande
Na meg Vance Joseph is sztem.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Ok lehet, akkor ő még 1t 😛Hm 4 gyűrűt érdemlő ember CJ JJ DH és LF. 😊 Kár hogy pont a QB KM lehet a kevés.... Illetve a kócsók...CJ nem nyert a Pats-cel '15-ben a Hawks ellen?
dande
shagi0206
több mint 5 éve
Hm 4 gyűrűt érdemlő ember CJ JJ DH és LF. 😊 Kár hogy pont a QB KM lehet a kevés.... Illetve a kócsók...CJ nem nyert a Pats-cel '15-ben a Hawks ellen?
dande
több mint 5 éve
Remélem odapirít egy DPOY szezont 😊 úgy néz ki idén 2 AZ mezzel fog bővülni a gyűjtemény.Go Arizon Texans 😀
több mint 5 éve
Már csak egy támadófal, secondary és leginkább egy értelmes OC kell!Tehát akkor Dzsusztin Dzsémsz barátomnak kérem az Abbától a Money,money,money című számot.Ebben most mi a logika? Mert én még nem látom. De örülök, hogy nem Green Baybe ment.
Matthew99
Löfli
Mondjuk én tudnék szurkolni a Cardsnak a döntőben. Aztán akkor Watt mondhatná, hogy you see, i told you.
Matthew99
több mint 5 éve
Tehát akkor Dzsusztin Dzsémsz barátomnak kérem az Abbától a Money,money,money című számot.Ebben most mi a logika? Mert én még nem látom. De örülök, hogy nem Green Baybe ment.
Matthew99
Löfli
Mondjuk én tudnék szurkolni a Cardsnak a döntőben. Aztán akkor Watt mondhatná, hogy you see, i told you.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Ebben most mi a logika? Mert én még nem látom. De örülök, hogy nem Green Baybe ment.
Matthew99

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
Totál nem értem!Se gyűrű esély! Se Tesók! Se ,hazai pálya' !
Természetesen sok sikert neki és nektek is!
több mint 5 éve
Ebben most mi a logika? Mert én még nem látom. De örülök, hogy nem Green Baybe ment.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
A cards a houstoni menekült táborA Texans a Cardinals fiókcsapata 😀
Heisman
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
A cards a houstoni menekült tábor
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Gratula, jó húzásnak tűnik! 😊
"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 5 éve
Mostmár csak Watsont kéne idecsábítani, mehetne érte Murray meg egy 2. kör 😀Húúúú, ezt de nagyon szétadnám 😀
Kexandro
Csak sajnos már nem BoB van Houstonban, így nincs olyan hülye, aki megkötné ezt a bizniszt 😊
több mint 5 éve
Mostmár csak Watsont kéne idecsábítani, mehetne érte Murray meg egy 2. kör 😀
több mint 5 éve
mindenre számítottam, csak erre nem 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
source: me. pic.twitter.com/1Y6okQBUy5
— JJ Watt (@JJWatt) March 1, 2021
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Keim jól draftol 😊Ezen meg kellene lepődni? 😀
NFL Draft classes by Value Rate+ from 2016-2020:
— Doug Kyed (@DougKyed) January 20, 2021
1. Ravens: 148.8
2. Colts: 134.08
?. Patriots: ??.??
32. Cardinals: 71.68
Plus, how Bill Belichick ranks compared to his fellow general managers.https://t.co/Pl1WugIlj9
Löfli
Az 1. köröseink az elmúlt sok évből főleg bustok voltak. 2. körökben is húztunk sok olyan játékost, akik nem voltak jók, de legalább azóta is kb senkik 😀
Volt ugyan 1-2 nagy fogás (Baker pl 2. körben utólag kiderült, hogy ajándék volt).
Szerkesztette: shagi0206
több mint 5 éve
Keim jól draftol 😊NFL Draft classes by Value Rate+ from 2016-2020:
— Doug Kyed (@DougKyed) January 20, 2021
1. Ravens: 148.8
2. Colts: 134.08
?. Patriots: ??.??
32. Cardinals: 71.68
Plus, how Bill Belichick ranks compared to his fellow general managers.https://t.co/Pl1WugIlj9

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
Lejáró szerződésű játékosainkBrett Hundley, QB – egy percet sem játszott idén, nem hiszem, hogy hosszabbítanánk vele, pedig 2019-ben korrekt csere volt.
Kenyan Drake, RB – transition taggel játszott, kevésbé hatékonyan, mint tavaly, nem éri megtartani
DJ Foster, RB – practice squad és special team játékos, az edzők szeretik, veterán minimumért maradhat
Larry Fitzgerald, WR – rajta múlik, hogy játszik-e még egy évet, nem lepne meg, ha nem játszana többet, és azt a 11 milliót is el tudjuk költeni máshol sajnos. szomorú nap lesz, amikor visszavonul 😕
Trent Sherfield, WR (RFA) – hasznos special team játékos, RFA tenderrel maradni fog
Dan Arnold, TE – nagy elkapások, nagy elejtett labdák, nagydarab játékos. szerintem visszaigazoljuk, hasznos játékos, csak ne lenne ennyire inkonzisztens
Darrell Daniels, TE – korrekt blokkoló TE, vetminért maradhat
Seth DeValve, TE – csak a sérülések miatt igazoltuk
Kelvin Beachum, T – meglepően jó volt, jó mentorja lehet Josh Jonesnak, maradhatna olcsóért
Max Garcia, C/G – depthnek jó volt, nem kezdő szint
JR Sweezy, G – csá
Angelo Blackson, DL – meglepően jó igazolás volt a szezon elején, vetminért maradhat ő is, rotációba elfér
Josh Mauro, DL – sérült volt szinte egész évben, én bírom amúgy a játékát, maradhatna ő is apróért
Domata Peko, DL – lásd Blacksonnál, mondjuk ő már nagyon öreg
Corey Peters, DL – lehet, hogy visszavonul, igazi leader, ha játszik még, maradhatna
Kyle Fitts, EDGE (ERFA) – rotációba, special teamben elfér tenderrel
Dennis Gardeck, EDGE (RFA) – mindenképp maradni fog, vagy tenderrel, vagy hosszú távú szerződéssel
Markus Golden, EDGE – jó volt, hogy visszajött, de ha Reddick marad, akkor rá már nem lesz pénz, amúgy is csak harmadik/negyedik pass rusher lenne
Haason Reddick, EDGE – breakout season contract yearben, szerintem franchise tagelni kéne
DeVondre Campbell, LB – nem volt annyira rossz, de inkább jöjjön Simmons
Ezekiel Turner, LB (RFA) – fontos special team játékos, szerintem maradni fog tenderen
Tanner Vallejo, LB – cserének és special teamernek jó, apróért maradhat
Jonathan Joseph, CB – minimális játékidőt kapott mielőtt lesérült, mehet
Dre Kirkpatrick, CB – csá
Kevin Peterson, CB – nehéz eldönteni melyik Petersonnak volt rosszabb szezonja, viszlát
Patrick Peterson, CB – a legtöbb büntetést dobták rá, szerintem tesztelni fogja a piacot, de ha másnak se kell, és a csapat sem talál jobb megoldást, relatíve jó pénzért visszajöhet
Chris Banjo, S – sérülések miatt sokat játszott sajnos, cserének maradhat
Charles Washington, S – jó special team játékos, vetminért maradhat
Zane Gonzalez, K – csá
Mike Nugent, K – nem volt rossz, de Gonzaleznél mindenki jobb, nem muszáj marasztalni
Andy Lee, P – megbízható, jól rúg, jól passzol, maradhatna
Cutolható játékosok
Jordan Hicks, LB – öreg, lassú, kell a fiatalítás
Devon Kennard, EDGE – fantasztikus igazolás volt
Robert Alford, CB – két év, 0 meccs, csá
Chandler Jones, EDGE – fura helyzetben van, ugye most sérült volt, és nem is játszott jól előtte, utolsó évébe lép a szerződésének, 20,8 millió a cap hitje, 15,5 milliót spórolnánk, ha kivágjuk, amit tudnánk Reddick tagjére szánni. Vagy hosszabbítunk vele és átstrukturáljuk a szerződését, ami a logikusabb lépés, mégse kéne csak úgy elengedni.
Hiányposztok: csere QB, kezdő RB, 2. számú WR, kezdő center, kezdő guard, kezdő NT, 2. számú LB, kezdő cornerek
szóval kurva sok hiányposzt van, és sok veteránnak jár le a szerződése, picit tartok tőle, hogy Keim elbassza az egészet, és szarul igazol/draftol. Free Agency-ről nagy(obb) pénzért jöjjön egy WR, egy center, meg egy CB, a többi meg majd olcsóért, vagy a drafton, perpill elképzelésem sincs, hogy kik lehetnek célpontok, de elég sok dolga lesz Keimnak, ami nem megnyugtató. reménykedjünk a legjobbakban.

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
youtu.be/D4qZmBuxDQI?t=849Biztos jókat mond, de nem számítottam Benedek Elek szintű mesemondásra a meccsről 😊 Majd legközelebb, ha több időm, türelmem lesz.
Höri értékelése a meccsről. Eléggé savazza KK-t, amivel egyetértek. Sajnos nem hiszek benne, hogy jövőre fejlődne mint edző amikor ez már a 2. éve volt, de ne legyen igazam.
emberke22
több mint 5 éve
Budda Baker 1st team, DeAndre Hopkins 2nd team All-Pro 😊

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
