Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Draft sapi. Baszó.


több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Jalen Collinst megint eltiltották. Hát, szegény nem egy agysebész... 😊
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Két D edzővel bővültünk.
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Sokasodik a csapat:

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/30076283_1252894091511839_4356765218190131200_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=p9fYIusps54Ab7IYfzK&_nc_oc=Adhd2IEVvRuGG3SUYEI5mybH7LDF-nNiG-O5bS70j9GKHgOLfqQP1ckUpxKBhzm1OZ8&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDDhw4GbD4TENVaiLM8_7RQpC_I0aKXGBAXz2yU-neRTw&oe=66320492
Sarah Ryan on Instagram: "I have been MIA on here for awhile so I wanted to give a little update on what’s been going on the past few months. On January 9th I was placed on hospital bed rest due to complications with my pregnancy. After 6 weeks under the watch of the amazing doctors and nurses at Northside Hospital, our twin boys decided they were ready to make their arrival into the world. They were small but tough and fought their way through their time in the NICU to get strong enough to come home. Our first born, Marshall Thomas Ryan, was sent home after 5 weeks in the NICU. His brother John (Johnny) Matthew Ryan followed a week later. To say that having Marshall and Johnny at home is a dream come true for Matt and I would be putting it mildly. We are endlessly thankful for their doctors and nurses in the NICU who gave them the most incredible care and will forever hold a special place in our hearts. We are so grateful for our family and friends who we couldn’t have gotten through this journey without. And we thank everyone/all of you who checked in on us over these past few months. We so appreciate it. Now after a lack in posting I will be flooding your timelines with baby photos🤗 Exactly what I said I would never do🤷‍♀️"
19K likes, 1,319 comments - sryan03 on April 8, 2018: "I have been MIA on here for awhile so I wanted to give a little update on what’s been going on the past few months. On January 9th I wa...".
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ebből azért ne legyen VITA, de szerintetek esetleg felmehetünk 10-15 közé pl hogy miénk legyen Vita Vea?
Dimit ismerve minden elképzelhető! 😊
6atos
Elképzelhetőnek tartom a feltrade-et (we're talking about Thomas Dimitroff), értelme is lenne, de azért drafttőkében nem állunk olyan fergetegesen (de nincs is nagy szegénység), így sztem max 10 helyes felmozgás az, ami racionális volna.
empty taxi
Az a kérdés, hogy mennyire erős a keret? Elég egy általunk magasra scoutolt ember vagy nem. Ha felmegyünk az elsőben 10en helyet akkor az idénre egy db plusz impact ember. Ha maradunk a seggünkön akkor ez minimum kettő, de egy második kör végére, harmadik legelejére visszamászva lehet akár 3 is.
Sztem a kezdő továbbra is az egyik legjobb a ligában, lehet, hogy egy szuper tehetség aki beválik hasznosabb lenne a csapatnak. A maradék wr3, lb, dt depth needet meg lehetne orvosolgatni a draft utáni cutok után. Sztem két kezdő ember kell még, egy dt és egy slot receiver. Nem állunk rosszul szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ebből azért ne legyen VITA, de szerintetek esetleg felmehetünk 10-15 közé pl hogy miénk legyen Vita Vea?
Dimit ismerve minden elképzelhető! 😊
6atos
Elképzelhetőnek tartom a feltrade-et (we're talking about Thomas Dimitroff), értelme is lenne, de azért drafttőkében nem állunk olyan fergetegesen (de nincs is nagy szegénység), így sztem max 10 helyes felmozgás az, ami racionális volna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ebből azért ne legyen VITA, de szerintetek esetleg felmehetünk 10-15 közé pl hogy miénk legyen Vita Vea?
Dimit ismerve minden elképzelhető! 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ish visszatért.
Creepy
Minden szupi-szuper. Minden nagyon jó és ragyog az ég!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ish visszatért.
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
azért én HajdúImrétől vártam a beköszönést két napja.Imre, hol vagy?
Kenny
#offseason
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
azért én HajdúImrétől vártam a beköszönést két napja.Imre, hol vagy?

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Szerintem most itt az volt a lényeg, hogy nem kellene a másikat agyon szivatni, volt itt másnak is szégyenkezni valója az elmúlt években.
De persze azt látsz bele, amit akarsz. (A gyűrű különben is csalással lett meg. 😛😀)
Creepy
Ez olyan, amikor a politikusok gazdagodása kerül szóba, akkor is mindig az elmúlt 3423265234 év a válasz. Azon, hogy történelmileg is komoly vereséget szenvedtetek el, attól nem lesz kisebb, hogy Williams kihagyott egy tackle-t vagy Cam elejtett egy labdát vagy Tom Bradynek nem jött össze egy trükkös játék.

Bontosan ezt hívják whataboutism-nak, magyarul talán a "bezzeg retorika" a célravezető fordítás: IGAZ, hogy mások is bénáztak, ettől még NEM ERRŐL van most szó, és ettől NEM LESZ kisebb a ti zakótok.

Szerintem egyszer vicces volt, de most már unalmas, főleg hogy nem érdekeltek annyira, hogy ez túl sokáig lekössön. Ígérem, 9 év múlva biztos nem ezzel fogok poénkodni, ahogy empty a bountyt tudja mindig csak elővenni, ahogy te is 😊

peace
Gyurma Pappa
De veszítettünk mi már másik SB-t is, Lynch leghíresebb futása pont ellenetek volt és még lehetne sorolni, volt mindenkinek baj a múltban, nem csak a bounty az egyetlen, amin lehet röhögni. Azért nem akartam felhozni a múltat. Nem azért, mert nem akarom figyelembe venni. Csak ne tegyünk már úgy, mintha csak a Falcons tolná a mélytorkost. A tavalyi playoff vereségetek milyenje nagyon jól esett, szóval az jelenleg az, amivel húzni szoktam a saintses ismerősöket. Meg amit csalással szerez meg az ember, nem szokott dicsekedni. 😀

Beszoptuk történelmien, Shannyt becsületesen szidom is, amikor feltünik valahol és üveges szemmel nézek magam elé minden alkalommal, amikor valahol leadják. Ezen semmi nem változtat.

Szerkesztette: Creepy
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
xd
shawnka
te meg ne xdézz, hanem EDD KI TE EB!!! egyébként
Gyurma Pappa
KAPTA.HALT.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Szerintem egyszer vicces volt, de most már unalmas, főleg hogy nem érdekeltek annyira, hogy ez túl sokáig lekössön. Ígérem, 9 év múlva biztos nem ezzel fogok poénkodni, ahogy empty a bountyt tudja mindig csak elővenni, ahogy te is 😊

Gyurma Pappa
Ezúton fogadok némasági fogadalmat ugyanis a világ legjobb, legtökéletesebb, legszentebb csapatával szemben, beismerem eszköztelenségem. #önkritika
empty taxi
#irónia
Gyurma Pappa
Saints topikban lehet van safe space ezzel kapcsolatban, de szerintem itt nem találsz. NE vedd magadra. 😊
Kenji
Dehogy vettem.

Egyébként is, én kezdtem 😊
Gyurma Pappa
Neeeem, gabokocka kezdte, te csak azt taktikai hibát követted el, hogy beraktál egy képet egy bizonyos gyűrűről. Attól meg itt mindenkinek viszketni kezd mindene. 😀
Kenji
Megértem, nekem is. Ha érted mire gondolok 😀

Oké, abbahagytam

több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Szerintem egyszer vicces volt, de most már unalmas, főleg hogy nem érdekeltek annyira, hogy ez túl sokáig lekössön. Ígérem, 9 év múlva biztos nem ezzel fogok poénkodni, ahogy empty a bountyt tudja mindig csak elővenni, ahogy te is 😊

Gyurma Pappa
Ezúton fogadok némasági fogadalmat ugyanis a világ legjobb, legtökéletesebb, legszentebb csapatával szemben, beismerem eszköztelenségem. #önkritika
empty taxi
#irónia
Gyurma Pappa
Saints topikban lehet van safe space ezzel kapcsolatban, de szerintem itt nem találsz. NE vedd magadra. 😊
Kenji
Dehogy vettem.

Egyébként is, én kezdtem 😊
Gyurma Pappa
Neeeem, gabokocka kezdte, te csak azt taktikai hibát követted el, hogy beraktál egy képet egy bizonyos gyűrűről. Attól meg itt mindenkinek viszketni kezd mindene. 😀
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Szerintem egyszer vicces volt, de most már unalmas, főleg hogy nem érdekeltek annyira, hogy ez túl sokáig lekössön. Ígérem, 9 év múlva biztos nem ezzel fogok poénkodni, ahogy empty a bountyt tudja mindig csak elővenni, ahogy te is 😊

Gyurma Pappa
Ezúton fogadok némasági fogadalmat ugyanis a világ legjobb, legtökéletesebb, legszentebb csapatával szemben, beismerem eszköztelenségem. #önkritika
empty taxi
#irónia
Gyurma Pappa
Saints topikban lehet van safe space ezzel kapcsolatban, de szerintem itt nem találsz. NE vedd magadra. 😊
Kenji
Dehogy vettem.

Egyébként is, én kezdtem 😊

több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Szerintem egyszer vicces volt, de most már unalmas, főleg hogy nem érdekeltek annyira, hogy ez túl sokáig lekössön. Ígérem, 9 év múlva biztos nem ezzel fogok poénkodni, ahogy empty a bountyt tudja mindig csak elővenni, ahogy te is 😊

Gyurma Pappa
Ezúton fogadok némasági fogadalmat ugyanis a világ legjobb, legtökéletesebb, legszentebb csapatával szemben, beismerem eszköztelenségem. #önkritika
empty taxi
#irónia
Gyurma Pappa
Saints topikban lehet van safe space ezzel kapcsolatban, de szerintem itt nem találsz. NE vedd magadra. 😊
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Szerintem egyszer vicces volt, de most már unalmas, főleg hogy nem érdekeltek annyira, hogy ez túl sokáig lekössön. Ígérem, 9 év múlva biztos nem ezzel fogok poénkodni, ahogy empty a bountyt tudja mindig csak elővenni, ahogy te is 😊

Gyurma Pappa
Ezúton fogadok némasági fogadalmat ugyanis a világ legjobb, legtökéletesebb, legszentebb csapatával szemben, beismerem eszköztelenségem. #önkritika
empty taxi
#irónia

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szerintem egyszer vicces volt, de most már unalmas, főleg hogy nem érdekeltek annyira, hogy ez túl sokáig lekössön. Ígérem, 9 év múlva biztos nem ezzel fogok poénkodni, ahogy empty a bountyt tudja mindig csak elővenni, ahogy te is 😊

Gyurma Pappa
Ezúton fogadok némasági fogadalmat ugyanis a világ legjobb, legtökéletesebb, legszentebb csapatával szemben, beismerem eszköztelenségem. #önkritika


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
xd
shawnka
te meg ne xdézz, hanem EDD KI TE EB!!! egyébként

több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Szerintem most itt az volt a lényeg, hogy nem kellene a másikat agyon szivatni, volt itt másnak is szégyenkezni valója az elmúlt években.
De persze azt látsz bele, amit akarsz. (A gyűrű különben is csalással lett meg. 😛😀)
Creepy
Ez olyan, amikor a politikusok gazdagodása kerül szóba, akkor is mindig az elmúlt 3423265234 év a válasz. Azon, hogy történelmileg is komoly vereséget szenvedtetek el, attól nem lesz kisebb, hogy Williams kihagyott egy tackle-t vagy Cam elejtett egy labdát vagy Tom Bradynek nem jött össze egy trükkös játék.

Bontosan ezt hívják whataboutism-nak, magyarul talán a "bezzeg retorika" a célravezető fordítás: IGAZ, hogy mások is bénáztak, ettől még NEM ERRŐL van most szó, és ettől NEM LESZ kisebb a ti zakótok.

Szerintem egyszer vicces volt, de most már unalmas, főleg hogy nem érdekeltek annyira, hogy ez túl sokáig lekössön. Ígérem, 9 év múlva biztos nem ezzel fogok poénkodni, ahogy empty a bountyt tudja mindig csak elővenni, ahogy te is 😊

peace
Gyurma Pappa
xd
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Szerintem most itt az volt a lényeg, hogy nem kellene a másikat agyon szivatni, volt itt másnak is szégyenkezni valója az elmúlt években.
De persze azt látsz bele, amit akarsz. (A gyűrű különben is csalással lett meg. 😛😀)
Creepy
Ez olyan, amikor a politikusok gazdagodása kerül szóba, akkor is mindig az elmúlt 3423265234 év a válasz. Azon, hogy történelmileg is komoly vereséget szenvedtetek el, attól nem lesz kisebb, hogy Williams kihagyott egy tackle-t vagy Cam elejtett egy labdát vagy Tom Bradynek nem jött össze egy trükkös játék.

Bontosan ezt hívják whataboutism-nak, magyarul talán a "bezzeg retorika" a célravezető fordítás: IGAZ, hogy mások is bénáztak, ettől még NEM ERRŐL van most szó, és ettől NEM LESZ kisebb a ti zakótok.

Szerintem egyszer vicces volt, de most már unalmas, főleg hogy nem érdekeltek annyira, hogy ez túl sokáig lekössön. Ígérem, 9 év múlva biztos nem ezzel fogok poénkodni, ahogy empty a bountyt tudja mindig csak elővenni, ahogy te is 😊

peace

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
szerintem vicces. Sajnos 😀
Kenny
Szerintem szomorú. Sajnos 😕
peach
Érdekes, de mindkettőtöknek igaza van 😊
Gyurma Pappa
Szomorúan vicces vagy viccesen szomorú? Már csak ez az egy kérdés maradt. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
szerintem vicces. Sajnos 😀
Kenny
Szerintem szomorú. Sajnos 😕
peach
Érdekes, de mindkettőtöknek igaza van 😊

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Mennyire geciség szép napot kívánni ma nektek? 😎

Sorry 😁
gabokocka
 twitter.com/TiggaBooJones/status/979001075377299457?s=19
Creepy
Csodálatos példája az elnyűhetetlen whataboutism-nak.

Valamiért ezt meg lehagyta a kedves twitterező:



Most, hogy tényleg vicces-e a Falcos-day = 3/28, az megint egy másik kérdés.
Gyurma Pappa
Szerintem most itt az volt a lényeg, hogy nem kellene a másikat agyon szivatni, volt itt másnak is szégyenkezni valója az elmúlt években.
De persze azt látsz bele, amit akarsz. (A gyűrű különben is csalással lett meg. 😛😀)