NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na akkor ki kit kezdetne?
new orl
A Falconsnak asszem ligautolso a futás elleni vedekezesuk. LJ-vel ezt a meccset lefuttatnam. Semmi mast nem kell ezen a meccsen csinalni.. aztan jovoheten meglatjuk.
LeviPoki
Te azt nezed hogy szuletik a legjobb eredmeny most. Amivel nincs semmi baj 😊
A kerdes foleg a jovonek szolt.
new orl
Hát a kérdés a Falcons ellenire volt érthető, ha mégsem, akkor az annak köszönhető, hogy a reggeli kávé előtt írtam 😊 Mivel elérhető távolságban van a PO ezért Értelemszerűen ne most kísérletezzünk,hanem igyekezzünk "biztosra" menni, meccsről-meccsre. Annak tudatában,hogy nem túl acélos az Atlanta védelme (bocs nem ligautolsó,hanem 28.) kilehet használni LJ-t és a futást. Ellenben ha a következő csapat fogja a futást,akkor egyértelműen Flakont mondom. A jövő szezon QB kérdése meg dőljön el holt szezonban,ne most basszuk szét a csapategységet (már ha létezik). Vagy legalább addig ne,míg megvan a reális esély a PO-ra. Esetleg ha olyan csapat kerül szembe,aki ellen Griffin a legjobb döntés, hát kezdjen Ő. Vagy rájátszás vagy semmi,a többit most le kell szarni. Kezdjen az,akivel a legjobb esélyünk van.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Na akkor ki kit kezdetne?
new orl
A Falconsnak asszem ligautolso a futás elleni vedekezesuk. LJ-vel ezt a meccset lefuttatnam. Semmi mast nem kell ezen a meccsen csinalni.. aztan jovoheten meglatjuk.
LeviPoki
A legsz@rabb az túlzás, de tény h bottom 10 eddig, de visszatér Deion Jones, aki utoljára az 1. héten játszott és a csapat legjobb védője.
empty taxi
A legrosszabb egyseg is tud dominalni ha tudja mi fog kovetkezni. Szerencsere nalunk MM egy zseni-latnok-skrizofen szoval Deion Jones nem fog szamitani semmelyik iranyban 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Na akkor ki kit kezdetne?
new orl
A Falconsnak asszem ligautolso a futás elleni vedekezesuk. LJ-vel ezt a meccset lefuttatnam. Semmi mast nem kell ezen a meccsen csinalni.. aztan jovoheten meglatjuk.
LeviPoki
A legsz@rabb az túlzás, de tény h bottom 10 eddig, de visszatér Deion Jones, aki utoljára az 1. héten játszott és a csapat legjobb védője.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Na akkor ki kit kezdetne?
new orl
A Falconsnak asszem ligautolso a futás elleni vedekezesuk. LJ-vel ezt a meccset lefuttatnam. Semmi mast nem kell ezen a meccsen csinalni.. aztan jovoheten meglatjuk.
LeviPoki
Te azt nezed hogy szuletik a legjobb eredmeny most. Amivel nincs semmi baj 😊
A kerdes foleg a jovonek szolt.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na akkor ki kit kezdetne?
new orl
A Falconsnak asszem ligautolso a futás elleni vedekezesuk. LJ-vel ezt a meccset lefuttatnam. Semmi mast nem kell ezen a meccsen csinalni.. aztan jovoheten meglatjuk.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 011
Na akkor ki kit kezdetne?
new orl
LJ

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Na akkor ki kit kezdetne?
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Flacco meggyógyult.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 011
Jövő héten adják a Chiefs elleni meccsünket. 😊 Jó tudom nem miattunk, de azért örülök.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 694
Falcons ellen is LJ vezeti az O-t. Valahogy megint nem jött rendbe Flacco csípő sérülése... Miért érzem azt hogy pont akkor fog rendbe jönni amikor LJ bukik egy meccset?
Snagal
sztem már a sérülés is kamu. úgy voltak vele, ha bejön lamar akkor el kell tradelni flaccot, az meg nem nézne ki jól, hogy padoztatva volt. ha meg nem jön be lj, akkor azt mondhatja hárbó, hogy nem volt mit tenni, a frencsi kubénknak beállt a dereka, nem az én hibám. így lett a csípősérülés.
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 847
Falcons ellen is LJ vezeti az O-t. Valahogy megint nem jött rendbe Flacco csípő sérülése... Miért érzem azt hogy pont akkor fog rendbe jönni amikor LJ bukik egy meccset?
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
[sarcasm]Lamar Jackson is the first QB in NFL history who played as Lamar Jackson for the Baltimore Ravens in his first two NFL starts[/sarcasm]
😀 😀 😀

| Matthew99, ez nem neked, hanem a fontos statistikáknak szólt 😊 |
Collapo
Ja én a szöveget nem is olvastam, csak a kép tetszett meg és azért tettem be nektek ide.
Matthew99
A kép mondjuk tényleg jó 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
[sarcasm]Lamar Jackson is the first QB in NFL history who played as Lamar Jackson for the Baltimore Ravens in his first two NFL starts[/sarcasm]
😀 😀 😀

| Matthew99, ez nem neked, hanem a fontos statistikáknak szólt 😊 |
Collapo
Ja én a szöveget nem is olvastam, csak a kép tetszett meg és azért tettem be nektek ide.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
[sarcasm]Lamar Jackson is the first QB in NFL history who played as Lamar Jackson for the Baltimore Ravens in his first two NFL starts[/sarcasm]
😀 😀 😀

| Matthew99, ez nem neked, hanem a fontos statistikáknak szólt 😊 |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/46722441_674482989612317_6113897566276037517_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=4laWgrZlvK8Ab6h-5xj&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBMgndNCGCjbfA9j54E4GPgsGUEtc7mczZ2N4Cw1PBB0Q&oe=6630BD7F
NFL on Instagram: "@new_era8: 190 rushing yards as @Ravens QB1. That’s the most EVER for a QB in his first two starts."
204K likes, 1,542 comments - nfl on November 27, 2018: "@new_era8: 190 rushing yards as @Ravens QB1. That’s the most EVER for a QB in his first two starts.".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Vagyis az egyetlen értelmes WR-etek. És csodálkoztok, hogy nincs passzjáték
Wyatt
Ez kicsit túlzó. Snead és Rakfa sem rossz elkapok. A problema az,hogy nincs ki passzoljon nekik biztos kézzel. De hat könnyű annak,akinek van a csapatában egy kiégett Brady.😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagyis az egyetlen értelmes WR-etek. És csodálkoztok, hogy nincs passzjáték

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk ha valami pozitív kell a szezonnal kapcsolatban akkor az az, hogy sok rookie kapott idén lehetőséget... Játszik Hurst, Adrews, LJ, Brown Jr., Young. Averett és Boozeman is alapcserék. csak a sérültek (Scott, Senat, Elliot) és Lasley meg Sieler aki még nem lépett pályára....
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Egy par dolog. Kezdem a szokasossal: menjenek az edzok, ahogy-ahova csak akarnak.
Irtam mar hogy JH mar a franchise "ellenebe" megy. Ugy tunik hogy a PO vagy legalabb a bejutas eselye fontosabb, mint a jovo. Van eselyunk, ha bejutunk egy KC, NE, Vasas elleneben ( 10% tobb mint a tobbiek ellen de... ) idegenben? Tudom barmi lehet ( ha mi a maximumot hozzuk es minden nekunk pattan, fujodik es ok meg rossz napot fognak ki ), de haromszor?
A D papiron a legtobbet blitzel harmadik kiserletnel, de ettol nem vagyunk se jok se agresszivak. A max 4 emberes nyomasnal ahol gyakorlatilag mindenki meg akarja verni aki szemben all vele egyenileg, sehova nem jutunk mert a CB-k ennyi ideig nem tudnak megfogni egy kozepes elkapogardat sem, a TE-ket gyakorlatilag talan a tulfizetett S-nk es a nemsokara tulfizetett LB-nk tudja fogni a legrosszabbul.
Az O rosszabb sokkal. Flacco-val mindent dobatunk 0 futas mellett es kijelenthetjuk hogy ez az erossege 😕. LJ-nel is ha csak futunk hogy fog kiderulni hogy mi lehet belole. Dobott mar zonavedekezes ellen? Egy jo parharcra radobattnak vele, de konyorgom ez keves lesz a jovoben. A futasnal ez a wildcat-hez hasonlit a leginkabb a D szempontjabol ami ok egy darabig, de itt lenne egy fel ev es kiderulhetne, hogy LJ kepes-e QB-t jatszani, valoszinuleg nem lenne PO es az eselye is hamarabb szallna el, de ezt JH nem engedheti meg. Pedig nem ertem kit akar megetettni, hogy mi 7 cm-re vagy egy 4 and hosszura voltunk a jo csapatoktol.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 011
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
malkav
mondom a forgatókönyvet. az utolsó meccs előtt vezetjük a csoportot. szoros meccsen ver minket s browns, a picbörg előz minket és a vájdkárdról is lecsúszunk. 👍🏼👍
gedam
Falnak mennék. Edwards teljesítményéhez mit szóltok?
KeyG
ő számomra az egész qb kérdésben a kulcs. én megnézném flaccoval, ha vele nem hozná ezeket a számokat lj-t kezdetném. most 5yardot szinte bármikor fut, így sztem joe játéka működne. de ha nem tudná ezt mellette produkálni, akkor nem. nagy talány, hogy önmagától ilyen jó vagy csak ez a támadóséma fekszik neki.
gedam
Én erre írtam tegnap asszem, h LJ így is nagyobb kihívások elé állítja a védelmeket, h nem passzol úgy mint Flacco. Sztem az LJ séma fekszik neki. De elválik, mert ha Flacco felépül úgy is a kezébe adják a kezdőt. Collins-t el kell felejteni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 694
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
malkav
mondom a forgatókönyvet. az utolsó meccs előtt vezetjük a csoportot. szoros meccsen ver minket s browns, a picbörg előz minket és a vájdkárdról is lecsúszunk. 👍🏼👍
gedam
Falnak mennék. Edwards teljesítményéhez mit szóltok?
KeyG
ő számomra az egész qb kérdésben a kulcs. én megnézném flaccoval, ha vele nem hozná ezeket a számokat lj-t kezdetném. most 5yardot szinte bármikor fut, így sztem joe játéka működne. de ha nem tudná ezt mellette produkálni, akkor nem. nagy talány, hogy önmagától ilyen jó vagy csak ez a támadóséma fekszik neki.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 011
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
malkav
mondom a forgatókönyvet. az utolsó meccs előtt vezetjük a csoportot. szoros meccsen ver minket s browns, a picbörg előz minket és a vájdkárdról is lecsúszunk. 👍🏼👍
gedam
Falnak mennék. Edwards teljesítményéhez mit szóltok?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 694
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
malkav
mondom a forgatókönyvet. az utolsó meccs előtt vezetjük a csoportot. szoros meccsen ver minket s browns, a picbörg előz minket és a vájdkárdról is lecsúszunk. 👍🏼👍
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Újabb szép győzelem egy gyengécske csapat ellen.
Szerintem 2012 után is a követendő stratégiának a 2014-es WCO kellett volna hogy legyen.Nem itt tartanánk.Joe erősségei a playaction-okkal jöttek ki.Sokat agyaltunk,hogy ki találta ki az airflaccot.
Az 1.félidő alapján a Harbough lehetett,ahogy próbálta az airlamart.
A 2.félidő sokkal jobb volt,amikor lamar erősségeire építették a gameplant.
Sokkal szórakoztatóbb és hatékonyabb volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 011
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
malkav
Ha a TB-t nem verjük sincs miről beszélni. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers