Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Hát nem vagyok boldog.
A falban történt egy minimális javulás, a gyenge passzsiettetés tovább romlott. a többi helyen nincs változás.
Szóval a védelmet, az O falat meg esetleg elkapót is a draftról oldjuk meg?
Ha ezt EDC ennyi pickkel megcsinálja nagyobb mágus mint Oz volt.
Snagal
Jonni fog a FA-rol meg. Egyelore mindenki varja a tobbiek lojek el a puskaport es ra akarnak ugrani a maradekra meg jobb ar/ertekben. Mindenki varja a leertekelest a boltban.
no
Tavaly is ebben remenykedtunk. 😅 Jol indult Derek Wolfe-al, aztan DJ Flucker jott 😝, aztan vartunk vartunk vartunk az akcios leertekelt primorre.

Tavalyelott jol indult, jott Earl Thomas, aztan Mark Ingram, aztan vartunk vartunk es vartunk a jo kis cba akciokra... 😄

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Hát nem vagyok boldog.
A falban történt egy minimális javulás, a gyenge passzsiettetés tovább romlott. a többi helyen nincs változás.
Szóval a védelmet, az O falat meg esetleg elkapót is a draftról oldjuk meg?
Ha ezt EDC ennyi pickkel megcsinálja nagyobb mágus mint Oz volt.
Snagal
Jonni fog a FA-rol meg. Egyelore mindenki varja a tobbiek lojek el a puskaport es ra akarnak ugrani a maradekra meg jobb ar/ertekben. Mindenki varja a leertekelest a boltban.
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Hát nem vagyok boldog.
A falban történt egy minimális javulás, a gyenge passzsiettetés tovább romlott. a többi helyen nincs változás.
Szóval a védelmet, az O falat meg esetleg elkapót is a draftról oldjuk meg?
Ha ezt EDC ennyi pickkel megcsinálja nagyobb mágus mint Oz volt.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Jol szamolom, hogy eddig 4 jatekost veszthettunk akik szamitanak a kompenzacios pickek kiosztasanal?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Ha Fort-ot kivagjuk , akkor elsokoros felcseres belso LB-t fogunk hozni. Ebben biztos vagyok....😃
KeyG
Dani igy is LB-t mockolt hozzank JEREMIAH OWUSU-KORAMOAH szemelyeben. Csak hogy egy JK utan legyen egy JOK unk is. 😁
RedFive
Bebaszna. 😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Skura Delfin lett.

Tudnak-e a hollok a viz alatt repulni, vagy megfulladnak?

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ja, es nem kedves Iktriad, nem ez volt az a trade amit mindenki vart. 😅
RedFive
Azt meg is értem. 2 év alatt 4 meccs, 3 elkapás 15 yardért. Csodálom, hogy ilyen hosszú highlight videót össze tudtak vágni belőle.

iktriad
lehet blokkolni tud
no
Nem igazán. Passzelkapó TE-nek lett draftolva. Baromi sokat volt sérült.
iktriad
akkor sok sikert a keretbe keruleshez
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, es nem kedves Iktriad, nem ez volt az a trade amit mindenki vart. 😅
RedFive
Azt meg is értem. 2 év alatt 4 meccs, 3 elkapás 15 yardért. Csodálom, hogy ilyen hosszú highlight videót össze tudtak vágni belőle.

iktriad
lehet blokkolni tud
no
Nem igazán. Passzelkapó TE-nek lett draftolva. Baromi sokat volt sérült.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Ja, es nem kedves Iktriad, nem ez volt az a trade amit mindenki vart. 😅
RedFive
Azt meg is értem. 2 év alatt 4 meccs, 3 elkapás 15 yardért. Csodálom, hogy ilyen hosszú highlight videót össze tudtak vágni belőle.

iktriad
lehet blokkolni tud
no
Amilyen benga. Olomlabu betonkenguru. Egy probat meger.

Abbol a 7.korbol nem sokat fognak kifozni Jacksonvillben.

Lehet en vagyok a legmakacsabb lama a vilagon de JACOB BREELAND bemutatkozasat nagyon varom. Herbert nagyon kedvelt celpontja volt Oregonban.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ja, es nem kedves Iktriad, nem ez volt az a trade amit mindenki vart. 😅
RedFive
Azt meg is értem. 2 év alatt 4 meccs, 3 elkapás 15 yardért. Csodálom, hogy ilyen hosszú highlight videót össze tudtak vágni belőle.

iktriad
lehet blokkolni tud
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, es nem kedves Iktriad, nem ez volt az a trade amit mindenki vart. 😅
RedFive
Azt meg is értem. 2 év alatt 4 meccs, 3 elkapás 15 yardért. Csodálom, hogy ilyen hosszú highlight videót össze tudtak vágni belőle.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Ha Fort-ot kivagjuk , akkor elsokoros felcseres belso LB-t fogunk hozni. Ebben biztos vagyok....😃
KeyG
Dani igy is LB-t mockolt hozzank JEREMIAH OWUSU-KORAMOAH szemelyeben. Csak hogy egy JK utan legyen egy JOK unk is. 😁

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Ha Fort-ot kivagjuk , akkor elsokoros felcseres belso LB-t fogunk hozni. Ebben biztos vagyok....😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Eros visszafogottsag eddig ez a FA piaci tevekenykedes. Egy kivalo Guard es egy serulekeny TE csere eddig. (Es meg igy is van nalunk passzivabb csapat a piacon) Mintha tenyleg Lamar szerzodtetesere tartalekolnank. Es az - tartok tole - nem lesz Mahomes fele csapatbarat papir, sokkoloan mohobb lesz Prescottenal is. 16 millaval vagyunk kb plafon alatt es mintha ockodnanak mar ebbol is kolteni. Tartalekolunk... Marcus szerzodesenek szereny atsrukturalasan kivul senki masehoz nem nyultak hozza, ez is a tartalekolast szolgalja. Aztan az agyonfizetett qb a toldozott foldozott fala mogul kifutkosva kergetozhet kitomott zsebbel tovabb. Szep jovo. Hajlamosak vagyunk mindent feltenni a draftra. Fortot vissza kene igazolni amig vki le nem csap ra.

Ja, es nem kedves Iktriad, nem ez volt az a trade amit mindenki vart. 😅

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
gedam 5 702
a tevékenységünkből azt olvasom ki, hogy csináljuk a helyet lamar szerződésének és majd a draftról próbáljuk megoldani a gondjaink. de fortot elküldeni 2,5 milláért hatalmas hiba. nem hiszem, hogy ezt az összeget nem lehetett volna áttolni vhogy jövőre lamar szerződésében. egyébként is mindegy, mert hacsak nem lesz valami fenomenális draft az az egy guard, aki upgrade nekünk nem fogja megmenteni lamart a szenvedéstől. lesz egy drága qb-nk, csupasz seggel, aki szenved. csodálatos elgondolás. a d meg ugyi folyamatosan erodálodik. az fa tevékenységünk és a sorsolásunkat is nézve ez jelenleg 8-9 vereség minyimum.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van a Jags - Ravens csere, amire mindenki várt.


Meg is van az ár: 2022/7, ha Oliver a kereten lesz idén.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
csak én érzem, hogy indokolatlanul passzívak vagyunk az FA-n?
Snagal
Nekem gyanus , hogy most a cserevel foglalkoznak illetve az , hogy Schwartz-nak nem lett csapata meg abbol gondolom es szeretnem , hogy o legyen majd Brown posztjan.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Lj Fort és Morgan Cox ennyire nem éri meg apró pénzért? Mi lehet a koncepciónk?

Egy O falember + edge jöhetne FA piacról.
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
csak én érzem, hogy indokolatlanul passzívak vagyunk az FA-n?
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Oriasi elorelepest varok Queen-tol ha a feje alkalmas lesz, de meg akkor is sokkal jobb lesz ha nem.
De Fort 2m-ja es kockaztatjuk a legmegbizhatobb emberunket az egysegben. Ha Queen ki sem mondom akkor lesz pislogas, Clark hulyet kapna.
több mint 3 éve
gedam 5 702
hát, muszáj lesz feltölteni az o-t minőségi playakkal, mert ha tényleg elmegy bwill és lj fort ez a védelem egy átjáróház lesz. jöhetnek az 58-52-es győzelmek.
gedam
 twitter.com/LateRoundCorner/status/1371904479914786822?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1371904479914786822%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.baltimoreravens.com%2Fnews%2Flate-for-work-3-17-should-ravens-make-a-push-for-center-rodney-hudson
RedFive
az arizona közben meg azt csinálja, amit mi nem tettünk meg: kihasználja murray utolsó rookie évét, jól teszik.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
hát, muszáj lesz feltölteni az o-t minőségi playakkal, mert ha tényleg elmegy bwill és lj fort ez a védelem egy átjáróház lesz. jöhetnek az 58-52-es győzelmek.
gedam
 twitter.com/LateRoundCorner/status/1371904479914786822?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1371904479914786822%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.baltimoreravens.com%2Fnews%2Flate-for-work-3-17-should-ravens-make-a-push-for-center-rodney-hudson

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
gedam 5 702
hát, muszáj lesz feltölteni az o-t minőségi playakkal, mert ha tényleg elmegy bwill és lj fort ez a védelem egy átjáróház lesz. jöhetnek az 58-52-es győzelmek.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
 russellstreetreport.com/2021/03/17/lombardis-way/ravens-rumor-mill-orlandos-future/

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés


...de a polcrol WR-t meg most se tettunk a kosarunkba... 😩
RedFive
hagyjátok már ezt a wr-t, annyira nem fontos. akiket tavaly draftoltunk azokról sem tudunk semmit. lehet a porshe is wr1, húnú?
gedam
Ez mondjuk igaz.

Ahogy ez is:


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!