Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
gedam 5 702


...de a polcrol WR-t meg most se tettunk a kosarunkba... 😩
RedFive
hagyjátok már ezt a wr-t, annyira nem fontos. akiket tavaly draftoltunk azokról sem tudunk semmit. lehet a porshe is wr1, húnú?
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Bozeman teljesen elfogadhato huzo G-nak es egy jo C-el nem lenne baj a bal oldallal.
Nem jatszott egy snap-t sem C-ben az NFL-ben es lesz tanulasi ideje. De a fo gond hogy a G ki lesz? Valamelyik ittlevo es remenykedunk?
TCC jatszott kb 100 snap-t es jo depth-nek de egy ki-ki meccsen tudni fogjuk elore kire fognak jatszani, lehet a jovo C-e o de ne huzzunk 19-re lapot.

Inkabb ne jojjon WR mint a fal megint egy Lelkesedes-Ima komboval mukodjon. Utana meg pislogunk hogy az elkapo utvonalak egyszeruek vagy nincsenek begyakorolva, mert a LG-C az alapfeladataval bajban van es ujra kell tanulni a futast az elso 8 fordulo alatt.

Amugy is inkabb TE ha van normalis elerheto.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Letezhet hogy Skuraval a C-ben akarnak nekimenni megint a szezonnak? Vagy Tristan Colon Castillo olyan jonak tunik az FO-nak? Nem bannam ha valoban igy lenne de amugy elegem van a teszko gazdasagos falbol!
RedFive
EDC azt nyilatkozta Bozemannel szamolnak C poszton.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés


...de a polcrol WR-t meg most se tettunk a kosarunkba... 😩

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Letezhet hogy Skuraval a C-ben akarnak nekimenni megint a szezonnak? Vagy Tristan Colon Castillo olyan jonak tunik az FO-nak? Nem bannam ha valoban igy lenne de amugy elegem van a teszko gazdasagos falbol!

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Erik egy hatalmas csere a Jaguars csapataval , Brown menne , DJ Chark es pickek jonnenek.
KeyG
En ezutan a hsz utan oltart emeltem KeyG profetanak, 21 gyertyat gyujtottam rajta, megallas nelkul dobalom magamra vasvillaval, es szivlapattal a kereszteket, eskuszom a szakallara! (Dacara az okumenikus kepzavarnak) 😆
RedFive
Sajnos meg nem jott ossze, de Twitteren olvastam. Viszont Brown meg itt van, es el akar menni.

Hudson C szabad a Raiders kivagta. Ha valahogy beferne. 😁
KeyG
Ha egy ilyen vetran centert sikerulne meg behuzni, reszemrol elegedetten hatradolnek, foleg ha meg egy DJ Chark is megjonne. 😌

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
gedam 5 702


wolfi végzi a piszkos munkát, összességében igaza van.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Wolfe 3 ev 12 millioert marad nalunk.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Ravens "erdeklodik Haason Reddick irant" 😒

...ahogy ugy altalaban mindenki irant aki erositest jelenthetne. Gondolom en, egy rovid telefonbeszelgetes biztos belefer az ugynokokkel: "mennyi az alja bro?" 😏
RedFive
Mennyit engedsz a feléből, testvérem?

több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Tyus Bowser 4 ev 22 millio es 12 millio garantalt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Erik egy hatalmas csere a Jaguars csapataval , Brown menne , DJ Chark es pickek jonnenek.
KeyG
En ezutan a hsz utan oltart emeltem KeyG profetanak, 21 gyertyat gyujtottam rajta, megallas nelkul dobalom magamra vasvillaval, es szivlapattal a kereszteket, eskuszom a szakallara! (Dacara az okumenikus kepzavarnak) 😆
RedFive
Sajnos meg nem jott ossze, de Twitteren olvastam. Viszont Brown meg itt van, es el akar menni.

Hudson C szabad a Raiders kivagta. Ha valahogy beferne. 😁

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Erik egy hatalmas csere a Jaguars csapataval , Brown menne , DJ Chark es pickek jonnenek.
KeyG
En ezutan a hsz utan oltart emeltem KeyG profetanak, 21 gyertyat gyujtottam rajta, megallas nelkul dobalom magamra vasvillaval, es szivlapattal a kereszteket, eskuszom a szakallara! (Dacara az okumenikus kepzavarnak) 😆

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ravens resign Tyus Bowser.
Allitolag 4 ev 22 milla.
RedFive
O egy Judon mini, a kulonbseg hogy o az utolso evere lett hasznalhato.

En a semaban hiszek. Ettol mindenki az uj Suggs-t ( csapatonkent valtozik a neve ) szeretne megtalalni. Remek penz es Wink boven ki tudja hasznalni hogy remek erteknek tudjuk elkonyvelni. Persze 1 vs 1 o sem, ahogy a rusherek 95% nem tud konstansan elverni egy OT-t de nalam nem elvaras. Boven megteszi ha Wink valtozatosan es jol elrejtve tamadja a QB-t. Ha mint iden mindenki face-to-face tolunk akkor meg Yannick-Judon-BudD egyutt se oldana meg, de legalabb nem szorjuk ki a penzt az ablakon.
több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ravens resign Tyus Bowser.
Allitolag 4 ev 22 milla.
RedFive
Csupa jó deal.

Egy veterán WR/OL jöhetne még.

Esetleg apróért Justin Houston vagy EDGE
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés




Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Jihad Ward meg alairt a Jags-be.

Nnna ez a veszteseg megint hozzatesz a kompenzacios pickekhez vmit.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Ravens resign Tyus Bowser.
Allitolag 4 ev 22 milla.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Yannick-ot mindenhol jó igazolásnak írják! Hát nem tudom!
OK, itt nem volt rendszerfit, Las Vegasban igen! Meg a career stattok nagyon jók, az utolsó éve viszont itt szar volt, és már lehet az is marad! Majd meglátjuk!
steelwolf
Szerintem egy jo jatekos, irtam rola ev kozben hogy pici eselyt latok ra hogy atvarialjuk miatta a csapatot es a futas ellen gyenge volt igy nem latott palyat sokat. Wink emelett teljesen tehetetlen volt ami meg Wink szegyene.

Nem egy Watt es nem is lesz de o a duplajat is fogja kapni es ritkan kerul ki a piacra ekkora kaliber. Ahhoz kepest Yannick jo uzlet volt nagyon de neki kell hogy a csapat akarja is kihasznalni az erenyeit.
no
Yannick az utóbbi évek egyik legrosszabb igazolása volt, adtunk egy harmadik körös picket fél szezonért ,tejesitménye borzaszto volt. Nehogy már Wink mestert vegyük elö ,aki mióta itt van kiváló munkát végez ,meg nem ö tehet róla hogy Yannick senkit nem bírt el verni egy az egyben,én örülök neki hogy nem hoszabitotunk vele ,mert egyátalán nem szolgált rá.
Norbi180
Majdnem teljesen egyetertunk. Nem ert harmadik kort nekunk utolag, de o nem egy rookie es tudtuk mire jo mire nem.
Wink ettol fuggetlenul nem tudott vele mit kezdeni, ergo ez egy FO problema, hozok egy jo jatekost akit nem tudunk/akarunk hasznalni akkor semmit nem er.
Wink amilyen jo volt tavaly, ahhoz kepest egy durvabb D-el rosszabb volt iden. De ugy latszik ahhoz ert es akkor azt kell jatszani. De ennel rosszabb mar nem lehet a blitzek bevalalasi aranya, mert abban is romlottunk.
no
Mindkettotokkel egyetertek majdnem teljesen. Az FO Yanikaba belekepzelt olyasmit is ami nincs benne a fegyvertaraban. Nem jott be.

Akkor most oruljunk picit hogy Tyus Bowser ujra alairt hozzank. 👍

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Yannick-ot mindenhol jó igazolásnak írják! Hát nem tudom!
OK, itt nem volt rendszerfit, Las Vegasban igen! Meg a career stattok nagyon jók, az utolsó éve viszont itt szar volt, és már lehet az is marad! Majd meglátjuk!
steelwolf
Szerintem egy jo jatekos, irtam rola ev kozben hogy pici eselyt latok ra hogy atvarialjuk miatta a csapatot es a futas ellen gyenge volt igy nem latott palyat sokat. Wink emelett teljesen tehetetlen volt ami meg Wink szegyene.

Nem egy Watt es nem is lesz de o a duplajat is fogja kapni es ritkan kerul ki a piacra ekkora kaliber. Ahhoz kepest Yannick jo uzlet volt nagyon de neki kell hogy a csapat akarja is kihasznalni az erenyeit.
no
Yannick az utóbbi évek egyik legrosszabb igazolása volt, adtunk egy harmadik körös picket fél szezonért ,tejesitménye borzaszto volt. Nehogy már Wink mestert vegyük elö ,aki mióta itt van kiváló munkát végez ,meg nem ö tehet róla hogy Yannick senkit nem bírt el verni egy az egyben,én örülök neki hogy nem hoszabitotunk vele ,mert egyátalán nem szolgált rá.
Norbi180
Majdnem teljesen egyetertunk. Nem ert harmadik kort nekunk utolag, de o nem egy rookie es tudtuk mire jo mire nem.
Wink ettol fuggetlenul nem tudott vele mit kezdeni, ergo ez egy FO problema, hozok egy jo jatekost akit nem tudunk/akarunk hasznalni akkor semmit nem er.
Wink amilyen jo volt tavaly, ahhoz kepest egy durvabb D-el rosszabb volt iden. De ugy latszik ahhoz ert es akkor azt kell jatszani. De ennel rosszabb mar nem lehet a blitzek bevalalasi aranya, mert abban is romlottunk.
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Yannick-ot mindenhol jó igazolásnak írják! Hát nem tudom!
OK, itt nem volt rendszerfit, Las Vegasban igen! Meg a career stattok nagyon jók, az utolsó éve viszont itt szar volt, és már lehet az is marad! Majd meglátjuk!
steelwolf
Szerintem egy jo jatekos, irtam rola ev kozben hogy pici eselyt latok ra hogy atvarialjuk miatta a csapatot es a futas ellen gyenge volt igy nem latott palyat sokat. Wink emelett teljesen tehetetlen volt ami meg Wink szegyene.

Nem egy Watt es nem is lesz de o a duplajat is fogja kapni es ritkan kerul ki a piacra ekkora kaliber. Ahhoz kepest Yannick jo uzlet volt nagyon de neki kell hogy a csapat akarja is kihasznalni az erenyeit.
no
Yannick az utóbbi évek egyik legrosszabb igazolása volt, adtunk egy harmadik körös picket fél szezonért ,tejesitménye borzaszto volt. Nehogy már Wink mestert vegyük elö ,aki mióta itt van kiváló munkát végez ,meg nem ö tehet róla hogy Yannick senkit nem bírt el verni egy az egyben,én örülök neki hogy nem hoszabitotunk vele ,mert egyátalán nem szolgált rá.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Yannick-ot mindenhol jó igazolásnak írják! Hát nem tudom!
OK, itt nem volt rendszerfit, Las Vegasban igen! Meg a career stattok nagyon jók, az utolsó éve viszont itt szar volt, és már lehet az is marad! Majd meglátjuk!
steelwolf
Szerintem egy jo jatekos, irtam rola ev kozben hogy pici eselyt latok ra hogy atvarialjuk miatta a csapatot es a futas ellen gyenge volt igy nem latott palyat sokat. Wink emelett teljesen tehetetlen volt ami meg Wink szegyene.

Nem egy Watt es nem is lesz de o a duplajat is fogja kapni es ritkan kerul ki a piacra ekkora kaliber. Ahhoz kepest Yannick jo uzlet volt nagyon de neki kell hogy a csapat akarja is kihasznalni az erenyeit.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Yannick-ot mindenhol jó igazolásnak írják! Hát nem tudom!
OK, itt nem volt rendszerfit, Las Vegasban igen! Meg a career stattok nagyon jók, az utolsó éve viszont itt szar volt, és már lehet az is marad! Majd meglátjuk!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Yannick Wink rendszereben halott volt es Wink is annyira volt kreativ mint egy piros kocka. Eselytelen volt szituacios pass-rushernek hogy fizetunk neki. Judon erdekesebb mert o viszont ideillik, de egy rushert nem azert megfizetni hogy general nyomast, hanem mert a cov.-ben nagyon jo ( egy picit tulzok ) az masodjara mar sok.

A sema fontosabb, a draftrol fog jonni es egy fogatlan ( de remeljuk legalabb protkos ) veteran.

Bud D penzehez nezve viszont Judon olcso lett.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
A Ravens "erdeklodik Haason Reddick irant" 😒

...ahogy ugy altalaban mindenki irant aki erositest jelenthetne. Gondolom en, egy rovid telefonbeszelgetes biztos belefer az ugynokokkel: "mennyi az alja bro?" 😏

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Kivancsi vagyok hogy akkor ennyi volt? Vagy jon meg vmi ertekelheto WR vagy Edge? Nem csodalkoznek ha ennyi lett volna. Meg egy csere (remelem!) O.Brown reven, es pick gyujtogetes de az FA piacon nem leszunk iden sem ennel aktivabbak.

Valszeg a megmaradt penzecskevel aztan a szezon kozbeni atigazolasokra, kiigazitasokra is tartalekolunk.

Azert a falba meg valaki johetne...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!